کد خبر: ۱۲۴۸۳۲
۸۳۷ بازدید
۴ دیدگاه (۰ تایید شده)

در آیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید میانه:

خانواده شهدا و ایثارگران باید سنگ صبور بودن اداره بنیاد شهید را احساس کنند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه ما بعنوان مسئول؛ بویژه بنیاد شهید باید هر هفته با خانواده شهدا دیدار داشته باشیم، افزود: خانواده شهدا و ایثارگران باید سنگ صبوری و در کنار آنها بودن اداره بنیاد شهید را واقعا احساس کنند.

مسعود سعادتی در جلسه تودیع و معارفه رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران میانه با حضور اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و ابوالفتح زاده؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شهرستان میانه ۱۲۰۰ شهید تقدیم راه انقلاب و نظام اسلامی ایران نموده است گفت: ۱۶۰۰ جانباز و ۸۷ آزاده همگی نشان از ایثارگری و از جان گذشتگی مردم شهرستان میانه در راه ایران اسلامی دارد که این آمارها از برخی استانها بیشتر است.
سعادتی حداقل انتظار خانواده شهدا را رسیدگی به مسائل آنها از سوی بنیاد شهید عنوان کرد و گفت: رفع گلایه ها و نارضایتی های موجود و تحقق انتظارات به حق خانواده های شهدا و ایثارگران باید اولویت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان باشد.
فرماندار ویژه میانه در پایان از زحمات و تلاش ایرج سرچمی رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میانه که به توفیق بازنشستگی نایل آمدند قدردانی نموده و برای سلمان اسلامی در سمت رئیس جدید این اداره آرزوی توفیق در انجام وظایف خود نمود.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در این جلسه؛ خانواده های شهدا را ستون های استوار نظام و سبب قوام و دوام آن عنوان نمود و افزود: حمایت از خانواده های شهدا و ایثارگران باید بیش از این باشد و ما بعنوان نماینده مردم در این مسیر برنامه هایی داریم.
مهدی اسماعیلی اضافه کرد: باید بر اساس ضوابط و امکانات و بهره گیری از ظرفیت های مختلف شهرستان به کاهش دغدغه های خانواده‌های شهدا و ایثارگران پرداخته، اجازه ندهیم این خانواده های معظم، هم طعنه دشمنان را بشنوند و هم با مسائل و مشگلات درگیر باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی هم در این جلسه تاکید کرد: بنیاد شهید باید رعایت انصاف و عدالت و رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثار گران را بویژه در بخشهای تابعه شهرستان با توجه به وسعت و گستردگی شهرستان در دستور کار خود قرار دهد.
ابوالفتح زاده تاکید کرد: فراموش نکردن ایثارگریها و فداکاریها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اولویت اول بنیاد شهید و امور ایثارگران است که با کمک مردم و مسئولین میسر خواهد بود.
وی در پایان افزود: با اجرای طرح سپاس از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران بسیاری از عقب ماندگی ها و کاستی ها در خصوص ارتباط نزدیک با خانواده های شهدا و ایثارگران و اطلاع از احوال آنان جبران خواهد شد.
گفتنی است سلمان اسلامی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر؛ عجب شیر و مراغه را در کارنامه خود دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز