کد خبر: ۱۲۷۳۵۳
۳۱۴ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

فرماندار ویژه میانه خبر داد:

برپایی جشنواره فروش بهاره در میانه با فرارسیدن عید نوروز و ماه رمضان

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از برپایی جشنواره فروش بهاره در میانه با فرارسیدن عید نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.

مسعود سعادتی این خبر را در جلسه ای با محوریت برنامه ریزی برای راه اندازی نمایشگاه و بازارچه هایی برای فروش محصولات و اقلام شب عید و ماه رمضان گفته، ادامه داد: جشنواره فروش بهاره در میانه از اواسط اسفندماه کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در این جشنواره، اقلام ضروری و مایحتاج مردم در ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان حداقل با ۱۵ درصد تخفیف در سالن ورزشی شهید جعفری ارائه خواهد شد، گفت: ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شهرداری، میراث فرهنگی و اتاق اصناف در برپایی این جشنواره نقش مستقیم خواهند داشت.

سعادتی با تاکید  بر اینکه این جشنواره با هدف ایجاد رقابت سالم بین فروشندگان و نیز تعدیل قیمت ها در آستانه شب عید برپا می شود، افزود: در طول برپایی جشنواره، ادارات ذی ربط بر قیمت ها و کیفیت محصولات ارائه شده نظارت دقیق و جدی خواهند داشت.

فرماندار ویژه میانه همچنین از توزیع میوه شب عید در چند نقطه از شهر، سه روز قبل از سال نو و نیز برپایی نمایشگاه محصولات تولیدی و صنایع دستی شهرستان از ۵ الی ۱۲ فروردین سال آتی خبر داد.

فرماندار همچنین در این جلسه به مطالبه جدی مردم میانه برای راه اندازی بازارچه های محلی میوه و تره بار مانند مراکز استان ها و شهرهای دیگر در این شهرستان به منظور تعدیل قیمت میوه و تره بار و همچنین ساماندهی وانت بارها و دستفروش ها اشاره کرده، گفت: شهرداری میانه ملزم به ایجاد این بازارچه ها در چند نقطه از شهر خواهد بود و این یکی از نیازهای میانه است که به زودی برطرف خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز