کد خبر: ۱۲۷۴۸۳
۷۵۲ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

مناسبت روز درختکاری؛

کاشت نمادین نهال در پارک جنگلی میانه به دست امام جمعه و فرماندار

 

همزمان با روز درختکاری و به منظور ترویج این فرهنگ نیک، مسعود سعادتی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه با حضور در پارک جنگلی این شهرستان، بصورت نمادین چند اصله نهال کاشتند.

فرماندار ویژه میانه در حاشیه این مراسم، با بیان اینکه عزم دولت سیزدهم در زمینه درختکاری جدی است، گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میانه در راستای طرح ملی کاشت یک میلیارد نهال که از طی چهار سال از ۱۴۰۲ تا ۱۴۰۶ انجام خواهد شد، کشت بذر را شروع کرده است.

برزگر، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میانه نیز از توزیع رایگان نهال غیرمثمر به مردم بمناسبت هفته درختکاری خبر داده، گفت: این نهال ها از نوع افرا، ون و عرعر است که مردم می توانند با مراجعه به اداره منابع طبیعی، نهال دریافت کنند.

گفتنی است در آیین درختکاری، حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه، جمعی از اعضای شورای تامین و شورای اداری و نیز مردم طبیعت دوست حضور داشتند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۲/۱۷ ۱۵:۴۶

نمادین؟!
برای کاشت نهال البته به صورت واقعی نه نمادین به جهت اهمیت بسیار بالاش، 50نفر هم از مقامات در این روز خاص کمه

۰۱/۱۲/۱۷ ۰۲:۳۶

مگه قرار نشد هر نفر ۳نهال بکارن!

۰۱/۱۲/۱۷ ۰۰:۴۸

دوستان محترم منابع طبیعی وریاست محترم اداره منابع طبیعی چه توضیح یا توجیهی برای مسائل عدیده زیست محیطی میانه از جمله از برداشت بی رویه شن و ماسه از بستر رودخانه ها و چرا و تالیف خارج از موعد عشایر در ییلاقات که منجر به تخریب گسترده پوشش گیاهی مناطق فوق شده تا قلع و قمح اندک درختان باقی مانده توسط عده ای و.....دارین؟

۰۱/۱۲/۱۶ ۱۹:۲۱

درافتتاح شیرآب شرب میانه که فکرمیکنم در10 سال آینده افتتاح خواهد ببینید چه غوغایی خواهد شد تمام نماینده ها از دور اول تا دور آنموقع حضور خواهندداشت و .... چه جشن و سروری بپا خواهدشد

بابا ما کاشت نهالتان را نخواستیم فقط آنهایی را که داشتیم کاش حفظ میکردید

۰۱/۱۲/۱۶ ۱۸:۱۹

ایکاش به جای این همه عوام فریبی این پارک جنگلی را احیا بکنند و به ان سرو سامان دهند تا بیش از این ........

۰۱/۱۲/۱۶ ۱۷:۲۲

تصویر اول: حضور دو مقام عالی سوئیس و آلمان در افتتاح بزرگترین تونل جهان در سوئیس به طول 57 کیلومتر و با هزینه 12 میلیارد دلاری:

تصویر دوم: حضور 22 نفر از مقامات شهرستان میانه در کاشت یک نهال!

اخبار روز