کد خبر: ۱۲۷۷۴۶
۱۰۲۰ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱ تایید شده)

معاون عمرانی فرماندار خبر داد:

نقطه حادثه خیز در ۲ کیلومتری میانه-تبریز حذف شد

 

معاون عمرانی فرماندار میانه در خصوص پروژه رفع نقطه حادثه خیز در ۲ کیلومتری محور میانه-تبریز، گفت: این نقطه حادثه خیز که معروف به پیچ نصیر است، با اعتبار حدود ۳۵۰ میلیون تومان با انجام عملیات انفجار ایمن سازی شده، حذف شد و پیمانکار مجموعا با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان ترانشه برداری حوالی پمپ بنزین شقاقی را تا پایان امسال نیز به انجام برساند.
مهدی مشایخی با اشاره به اینکه از فردا ماشین آلات اداره راهداری میانه، مصالح حاصل از حذف نقطه حادثه خیز را آغاز خواهند کرد، گفت: برای افزایش ایمنی محورهای مواصلاتی، تا پایان سال مالی ۱۴۰۱، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای میانه با ماشین آلات خود نسبت به حذف پیچ مزمین اقدام خواهند کرد.
وی با بیان اینکه ۱۴ نقطه حادثه خیز در محورهای میانه شناسایی شده، افزود: پروژه رفع نقاط حادثه خیز محورهای شهرستان میانه با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی در جلسه کمیته برنامه ریزی استان مصوب شده و با پیگیری های فرمانداری ویژه میانه اعتبار لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تخصیص یافت و بذای نقاط باقی مانده نیز در کمیته برنامه ریزی سال آینده اعتبار تخصیص خواهد یافت.
معاون عمرانی فرماندار همچنین از اتمام خط کشی مجموعا ۱۸۵ کیلومتر از محورهای شهرستان میانه تا پایان امسال خبر داده، ادامه داد: این مقدار خط کشی شامل ۱۵۰ کیلومتر محور اصلی، ۳۰ کیلومتر میانه-ترک و ۳ کیلومتر میانه- راه آهن می باشد و از طرفی کل محور سرچم-اردبیل خط کشی خواهد شد.
مشایخی همچنین گفت: تا پایان امسال، کل علائم آسیب دیده محورهای میانه بازسازی و روشنایی محورها اصلاح خواهد شد تا ایمنی مسیر برای همشهریان و مسافرین نوروزی فراهم شود.

معاون عمرانی فرماندار در پایان از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و اداره راهداری میانه و نیز خیرین برای تلاش، پیگیری و مساعدت در جهت بهبود وضعیت راههای شهرستان و نیز حمایت های قضایی دادستان شهرستان قدردانی کرد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۲/۲۵ ۱۲:۱۹

روابط عمومی راهداری یا فرمانداری؟!🤔

اخبار روز