کد خبر: ۱۳۲۹۱۰
۴۵۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

سرپرست فرمانداری ویژه میانه:

نقایص فنی، مشکلات بهداشتی و نبود تاییدیه ها، علت تعطیلی کشتارگاه شهرداری میانه

 

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه با بیان اینکه نقایص فنی، مشکلات بهداشتی و نبود تاییدیه ها، علل تعطیلی کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری میانه است، گفت: در جهت حفظ سلامت مردم، این کشتارگاه تعطیل شد.

فرید قشلاقی با بیان این خبر، افزود: مسئولین کشتارگاه با وجود تذکرات و در فرصت های مختلف ارائه شده در طول بیش از یک سال، مشکلات و نواقص مطرح شده از سوی مبادی ذیربط همچون بهداشت، دامپزشکی، محیط زیست و جهاد کشاورزی را نتوانستند برطرف کنند و این کشتارگاه هیچگونه تاییدیه ای در این خصوص ندارد.

سرپرست فرمانداری میانه ادامه داد: پس از بازدیدهای انجام شده به همراه اعضای شورای تامین، بخاطر جلوگیری از بروز مخاطره برای سلامت عموم مردم، کشتارگاه قدیم تعطیل و همزمان، کشتارگاه جدید راه اندازی شد.

قشلاقی در خصوص نحوه فعالیت کشتارگاه جدید گفت: کشتارگاه تمام صنعتی جدید که در جاده میانه-میاندوآب و در روستای قراجه واقع شده، با تمام ظرفیت به تامین گوشت شهرستان میانه خواهد پرداخت و هیچ مشکل و دغدغه ای در این خصوص وجود ندارد و مطمئناً نه تنها قیمت گوشت افزایش نخواهد داشت بلکه درحال هدف گذاری هستیم که قیمت گوشت را حتی پائین تر بیاوریم.

وی همچنین گفت: اگر کشتارگاه شهرداری در این فرصت، بتواند نواقص موجود را رفع و تاییدیه ها و مجوزهای لازم را اخذ نماید، می تواند فعالیت خود را آغاز کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز