کد خبر: ۱۰۱۷۳۵
۶۸۷ بازدید
۳۰ دیدگاه

تمسک به نظام و انقلاب برای اثبات یک شکایت شخصی!

۹۹/۹/۹
۰۹:۴۲

اخیراً یکی از کاربران صدای میانه در اثبات مظلومیت آقای م.س یکی از شاکیان شخصی اداره کار، مطلبی تحت عنوان "دعوا علیه انقلاب (؟) / یادداشتی دانشجویی به مناسبت شکایت یکی از مدیران دولتی از فعال فرهنگی منتقد" منتشر کرده اند که از همان تیتر اصلی خبر تا نقطه انتهایی مطلب، فریاد وا اسفا و واویلتا سر داده و از انقلاب و نظام و شهدا، برای مظلوم نشان دادن این شاکی، مایه گذاشته است که اثبات ارتباط این به آن، بسیار سخت و عجیب می نماید.

ماجرا از این قرار است که یکی از هیئت امناهای دانشگاه غیرانتفاعی عین القضات، ادعا کرد باید از این دانشگاه حقوق و پاداش و عیدی و ... دریافت کند. این شکایت به هیئت حل اختلاف رفته و رأی اعضای 9 نفره این هیئت مرکب از 3 نماینده کارگری، 3 نماینده کارفرما، 3 نماینده از دادگستری و فرمانداری و اداره کار، این درخواست را خلاف قانون دانسته و دریافت حقوق توسط هیئت امنا را رد کردند.

ایشان به رأی صادره اعتراض کرده و از طریق دیوان عدالت اداری، رأیی خلاف رأی صادره گرفتند.

مجدداً هیئت حل اختلاف جلسه ای تشکیل داده و دریافت چنین حقوقی را مجاز ندانستند و باز ایشان رأیی خلاف این رأی صادره گرفتند و هیئت حل اختلاف نیز به این رأی تمکین کرده و ایشان از طریق مال و اموال این دانشگاه، به حقوقی که شکایت کرده بودند، رسیدند.

توهین ها یا تهدیدهای پس از آن در فضاهای مجازی یا واقعی و فشار بر آشنایان و دوستان برای استوری کردن پوستر مظلوم نمایی ایشان یا انتشار مطلبی در حمایت از ایشان، کار را به یک شکایت شخصی برد که هر شهروندی چنین حقی دارد و اگر کسی این واقعیت را قبول ندارد، لطفاً مشخصات خود را اعلام کند تا از 100 ناحیه علیه او توهین شود تا ببینیم آیا اعتراض و شکایتی خواهند داشت یا چشم خواهند پوشید؟

در این مجال فقط بسیار سرپوشیده قسمتی از واقعیت ها بیان شد اما اگر نیاز باشد، تمامی واقعیت ها بیان خواهد شد تا خوانندگان عزیز صدای میانه خود قضاوت کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۹/۱۱ ۰۸:۴۵

لطفا نظرات مردم را منتشر کنید

۹۹/۹/۱۰ ۱۴:۴۲

دوستان ارزشی سعه صدر و حوصله داشته باشند کار تبلیغ و گردآوری دسته و گروه کار شایسته ای نیست به مسولین ادارات بی احترامی وارد کنیم واقعا تخصص و تعهد مسولین ادارات بیشتر و دقیق تر.........

۹۹/۹/۹ ۱۴:۳۰

آقای کبیری یکی از نیروهای ارزشی و بسیجی فعال و کارآمد در بین مسئولین اجرایی شهرستان میانه هستند، خودشان حتی مسئول پایگاه مقاومت بسیج مسجد بودند و در دوران دانشجویی نیز عضو فعال بسیج دانشجویی بوده و خیلی متین ، مردم دار و دلسوز می باشند.
همیشه با متانت و صبر و حوصله و مهربانی با کلیه ارباب رجوع صحبت نموده و پیگیر مشکلاتشان بوده و می باشند.
در این حدود نزدیک به سی سال که ایشان را می شناسیم هر چه بوده الحمدلله خیر ، نیکی ، مردمداری و احترام به همه مراجعین بوده و بس .
نظام باید از چنین مسئولان انقلابی و مردمی حمایت جدی بکند.

جناب آقای کبیری جزو آن دسته از مدیران و مسئولان بسیجی هستند که با وجود آن همه ارباب رجوع که با هزاران مشکل مراجعه می کنند ، همواره با احترام ، صبوری، دلسوزی و تلاش برای حل مشکلاتشان تلاش می کند .

ای کاش همه این گونه یک رنگ و فعال بودند.

ان شاالله فارغ از هیاهوها روی واقعیت ها هم اشاره و متمرکز بشویم ، خیلی بهتر است. فردای قیامت پاسخگو خواهیم بود.

۹۹/۹/۹ ۱۱:۰۳

ضمن عرض سلام .‌

قبل از پاسخ به محتوای فرمایشاتتان که البته آنرا نیز عرض خواهم نمود ، پاسخ شما از دو حیث شکلی و حرفه ای موجب تأسف و تاثر شدید است .

۱ . مطابق تیتر و متن همین پستتان ، شکایت شخصی بوده است . جسارتا روابط عمومی های ادارات مگر مجاز هستند در موضوعات شخصی مرتبط با رییس اداره خود موضع رسمی بگیرند ؟ 

این مسأله به نظر شما خود مصداقی از سوء استفاده از شخصیت حقوقی روابط عمومی نیست ؟

2 . به فرض سازمانی بودن مسأله ، رفتار حرفه ای در روابط عمومی ها آن است که تیتر را با عنوان « جوابیه اداره کار به مطلب ...» منتشر نمایند و متن آن نیز مرتبط با انتقاد وارده باشد نه بیانیه ای برای محکومیت باقی افراد . 

امیدوارم اداره کل محترم کار ، تعاون و رفاه اجتماعی حتما دوره اصول حرفه ای فعالیت رسانه ای برای کارکنان روابط عمومی ادارات خود برگزار نماید .

 

اما پاسخ محتوای فرمایشتان :

اولا ) مطلب به بهانه شکایت رییس اداره مطبوع شما از شخص دیگری نوشته شده و شاکی رییس اداره شماست . لذا اگر بنده میخواستم شاکی را تبرئه کنم و مظلوم جلوه دهم باید مورد تقدیر شما قرار می‌گرفتم نه حمله .

ثانیا ) شکایت رییس آن اداره از یک منتقد صرفا بهانه ای برای پرداختن به یک موضوع ریشه ای در کشور بوده است . آن «فریاد های وا اسفا و واویلتا و مایه گذاشتن از انقلاب و شهدا » هم برای محکوم نمودن پدیده و بدعت برخورد خفه کننده و سلبی شدید مدیران دولتی با منتقدین در کشور است نه مظلوم نمایی و تبرئه نمودن یک شخص خاص !

ثالثا ) در باره موضوعاتی که در مورد طرف دیگر پرونده ( به قول خودتان آقای م.س ) مطرح نموده اید خودشان باید پاسخگو باشند . ( هرچند ربطی به مطلب حقیر نداشت و کار شما را فرار رو به جلو قلم داد میکنم .)  

اما در کلیت موضوع تا جایی که حقیر مطلع هستم ، انتقاد از بدرفتاریهای انجام گرفته توسط رییس بزرگوار آن اداره وزین فقط به ایشان محدود نمی شود . اگر فرضا قرائن و صورت جلسات دیگری نیز از رفتار های بی ادبانه و توهین آمیز رییس اداره کار با مردم یا حتی کارمندان خود وجود داشته باشد ، آن را هم به علت پرونده مرتبط با دانشگاه عین القضات می‌دانید ؟ 

۹۹/۹/۹ ۱۰:۵۸

میزان رضایت مردم از اداره کار بیانگر همه چیز هست
نیازی به جوسازی و جوابیه مصنوعی نیست
مردم خودشون می فهمند

۹۹/۹/۹ ۱۰:۵۳

چنین فضاسازی ها و فرافکنی‌ها در مورد نادرست بودن شکایت رئیس اداره ی کار از یک منتقد، از زشتی این شکایت نخواهد کاست!!!

۹۹/۹/۹ ۱۰:۳۸

سلام لطفا مشخصات شخص و جریان کامل بنویسید تا مردم قضاوت کنند چرا در لبافه صحبت میکنید

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز