کد خبر: ۳۳۹۱۱
۱۶۵۵ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

اطلاعیه / خبر خوش برای مستخدمین آزمون های استخدامی سال های 91 و 92

۱۳۹۳/۱۱/۷
۱۲:۴۱

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در سال‌های 1391 و 1392 توضیح داد.

در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 17 دستگاه اجرایی استان در سال 1391 که کلیه مراحل استخدامی را طی کرده و صرفا به دلیل عدم تامین اعتبار، ادامه مراحل استخدام آنها متوقف شده بود، با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ مجوز ادامه فرایند استخدامی و پس از اخذ کد استخدامی توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، از سال 1394 به کار گرفته می‌شوند.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری همچنین از اخذ مجوز ادامه فرایند آزمون استخدامی 27 دستگاه اجرایی استان در سال 1392 و اعلام اسامی سه برابر ظرفیت این آزمون به دستگاه‌های مربوطه خبر داده و تاکید کرده است: داوطلبان این آزمون نیز پس از طی بقیه مراحل استخدام و انجام مصاحبه، انتخاب و در سال 1394 به کار گرفته خواهند شد.

در بند دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به این که آزمون تخصصی برخی رشته‌های شغلی در آزمون استخدامی سال 1392 بر اساس گزارش ناظران آزمون در سه حوزه امتحانی به دلیل نرسیدن سوالات تخصصی به صورت کامل انجام نشده بود، لذا برای بهره‌مندی از فرصت‌های برابر برای کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون عمومی رشته‌های شغلی مورد نظر ، آزمون تخصصی این رشته‌ها مجددا در تاریخ 17 بهمن 1393 در تبریز برگزار می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان حایز شرایط که موفق به دریافت سوالات اختصاصی در آزمون مذکور نشده بودند الزاما و سایر داوطلبان در صورت تمایل، می‌توانند در آزمون مجدد اختصاصی رشته|های شغلی مورد اشاره شرکت کنند. بدیهی است با برگزاری آزمون مجدد، آزمون اختصاصی قبلی داوطلبان کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

گفتنی است لیست داوطلبان حایز شرایط برای آزمون مجدد به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اعلام شده و رشته‌های شغلی مورد نظر برای آزمون مجدد به شرح زیر می‌باشد:

- اداره کل فرودگاه‌های استان:
رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات فرودگاهی (تبریز) با کد رشته شغلی 292

- اداره کل بازرسی استان:
رشته شغلی بازرس (تبریز) با کد رشته‌های شغلی 242 و 249

- اداره کل استاندارد استان:
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (تبریز) با کد رشته‌های شغلی 295، 299 و 300
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (جلفا) با کد رشته‌های شغلی 308 و 311
رشته شغلی کارشناس اندازه‌شناسی (تبریز) با کد رشته شغلی 296
رشته شغلی کارشناس اندازه انگ فلزات گرانبها (تبریز) با کد رشته شغلی 297

سه برابر ظرفیت سایر رشته‌های شغلی بر اساس بالاترین امتیاز آزمون تخصصی و سایر شرایط مندرج در آگهی استخدامی برای انجام مصاحبه در بهمن ماه جاری دعوت خواهند شد.


 
   
 
 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۹ ۱۳:۰۴
حالااین حرفابازم وعده سرخرمنه!یاواقعیت داره؟!بااینوضع ارزون شدن نفت وتهی شدن بودجه!بعیدنیس هرازچندگاهی این اخبارودرمیکنن!تااذهان مشوش جوانان بدبختومدتی مشغول کنن!!!
۹۳/۱۱/۷ ۱۸:۰۴
امیدوارم این قول که توسط مقامات دولتی چندین بار از رسانه ملی به پذیرفته شدگان داده شده است، عملی شود و خانواده های این عزیزان بیش از این گرفتار بی مهری وعده های مسئولین نگردند.

اخبار روز