کد خبر: ۲۷۸۶۹
۲۰۷۷ بازدید
۲۵ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

گزارش تصویری/قلعه دختر شهرستان میانه

۱۳۹۳/۷/۱۲
۱۹:۳۸

قلعه دختر، یا قیزقالاسی، در شهرستان میانه قرار دارد که به شماره ۸۷۰ جزو آثار ملی محسوب می شود. این قلعه به شکل چندضلعی آجری و در دو کیلومتری شمال کؤپروسو بر کوهی بنا شده است. بنای این قلعه را مربوط به قرن ۷ هجری تخمین زده اند.

 

عکاس:هادی نصیری

منبع:خبرگزاری ایسنا

http://tabriz.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=51415

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۱۳ ۱۶:۰۰
پرتره گل محمدی چی شد؟
۹۳/۷/۱۳ ۱۳:۵۳
......
۹۳/۷/۱۳ ۱۲:۳۶
سلام، صبح روز عید قربان بخیر دوستان از هادی عزیز برای زحمتی که کشیده اند در هر حالتی باید تشکر کرد، بنده از لحاظ کیفی و کمی عکس ها بحثی نمی کنم و بر خود جایز نمی دانم که در این امر وارد شوم. از آقای طاهر نائبی که به بزرگی خویش از بنده به عنوان عکاس زبر درست در کنار سایر دوستان در انتهای مطلب خود نام برده اند، تشکر نموده و این لقب مهربانانه را با پوزش رد می کنم، زیرا بنده خود را در جایگاهی نمی بینم که کسی از من تعریف و تمجید کند(از آقای نائبی نیز در خواست کردم تا اسم بنده را از متن خود در قسمت نظرات حذف کنند تا خدایی ناکرده سوء تفاهمی پیش نیاید). در مورد تخریب های خاص در فضای مجازی هم باید گفت، چیزی نگوییم بهتر است، زیرا که بقول معروف؛ حکم کشتی گرفتن با خوک را دارد، لباس شما کثیف می شود درحالیکه او از این کار لذت می برد!
۹۳/۷/۱۳ ۱۰:۲۱
هادی جان خدا قوت خسته نباشی
۹۳/۷/۱۲ ۲۳:۰۶
ممنون بابت تصاویر. از دوستان خواهش دارم سنگ جلوی کسانی که تازه وارد عرصه عکاسی می شوند نیاندازند ، شما می تونید نظرات فنی را با بدون تکه پرانی هم بگویید . با توجه به رشد عکاسان جوان در صدای میانه هم بخش مستقل عکس ایجاد شد تا کاربرانی که تصاویر جدید یا تک عکس هایی دارند به آن بخش انتقال یابد ، از دل همین عکاسی ها افرادی زبردست بیرون خواهد آمد.
۹۳/۷/۱۲ ۲۲:۰۲
آقاي نصيري عزيز و باذوق! عكس هاي زيبايي است. نمي دانم مي شود براي هر عكس زيرنويس نوشت يا نه؟ اگر بشود عالي خواهد بود.
۹۳/۷/۱۲ ۲۱:۰۵
تصاویر بسیار زیبا هستند .خسته نباشید آقای نصیری
۹۳/۷/۱۲ ۲۰:۰۴
راستی یاد گزارش تصویریتون از بخشدار سابق ترکمنچای افتادم اونجا هم شما حماسه خلق کرد بودید گویا ؟
۹۳/۷/۱۲ ۲۰:۰۰
گزارش تصویری تکراری است و این ضعف یک خبرگزاری است که تا کنون چنین تصاویری را در آرشیو خود جای نداده است .

اخبار روز