کد خبر: ۱۰۳۲۵۹
۴۸۲ بازدید
۳۵ دیدگاه

آقای بیگی زمانی که استاندار بودید یاد مردم بخش ترکمنچای بودید؟

۹۹/۱۰/۳۰
۱۳:۵۳

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران عزیزمان ،، تبلیغات انتخاباتی از سوی حامیان بعضی از کاندیداهای مطرح که معلوم  نیست که از طرف شورای محترم نگهبان مورد تایید قرار خواهند گرفت یانه ، مدتی است به شیوه های مختلف آغاز شده  که حاوی وعده وعیدهایی است که گوش های مردم به این وعده ها آشناست چرا که متاسفانه آنطور باید نتیجه ای به دنبال نداشته است.
اخیرا آقای بیگی یکی از نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع مردم با فرهنگ بخش ترکمنچای طی سخنان که با عنوان خبر خوشی دارم در مصاحبه ای وعده تبدیل این بخش به شهرستان را تا قبل از پایان دولت دوازدهم می دهد در صورتی که تبدیل شدن بخش ترکمنچای سالهاست توسط نمایندگان قبلی میانه در مجلس شورای اسلامی مطرح و پیگیری شده است.

و در ادامه توسط آقای مهدی اسماعیلی نماینده جدید میانه در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری شدید می باشد که به حول و قوه الهی به نتیجه مطلوب خواهد رسید. اما چرا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نماینده محترم مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بدون هماهنگی با نماینده شهرمان به خود اجازه می دهد در جمع مردم بخش ترکمنچای حضور پیدا کرده و با ابراز خوشحالی کردن در جمع مردم غیور ترکمنچای طی مصاحبه ای وعده شهرستان شدن را می دهد خود جای سوال است. جناب بیگی عزیز: شهرستان شدن بخش ترکمنچای سالهاست که آرزوی اهالی این بخش است چرا زمانی که استاندار آذربایجان شرقی بودید نه تنها پیگیر این قضیه نبودید بلکه در زمان ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد که شما استاندارش بودید به بوته فراموشی سپرده شد؟ شاید مدعی پیگیری باشید اما چرا در آن زمان به نتیجه نرساندید؟
آقای بیگی : چرا زمانی که استاندار بودید  در جمع مردم بخش ترکمنچای حاضر نشدید تا وعده شهرستان شدن را به آنان بدهید ؟ آقای بیگی : شما  استاندار جناحی بودید که به راحتی می توانستید با بودن  آقای احمدی نژاد به عنوان ریئس جمهور این وعده تان را عملی سازید اگر نخواستید و یا نتوانستید چطور به مردم فهیم ترکمنچای قول می دهید تا پایان دولت دوازدهم که کمتر از ۷ ماه به پایان دوره اش باقی مانده و رئیس جمهور آن از جناح مخالف شماست این کار را به سر منزل مقصود برسانید ؟
آقای بیگی : مگر شهر بزرگی بنام میانه نماینده ای بنام آقای مهدی اسماعیلی ندارد ،، چه دستهایی در کار است که می خواهند به خیال خودشان نماینده پر تلاش شهرمان را که به شدت دنبال این قضیه است دربین مردم با فرهنگ میانه بی خاصیت نشان دهند .


آقای بیگی : آن خبرخوشی را که در جمع مردم بخش ترکمنچای سردادید در جمع مردم غیور تبریز که شما را به عنوان نماینده انتخاب کردند بیان کنید تا نه تنها مشکلات شهر تبریز مرتفع گردد بلکه در دوره بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی دوباره به شما رای دهند .
آقای بیگی : شهری که خود نماینده دارد این حضور شما در حوزه انتخابیه اش بد اخلاقی نیست ؟
آیا واقعا همه مشکلات شهر تبریز حل شده است ؟
آقای بیگی : اتفاقا کسانی که شما را به بخش ترکمنچای  دعوت کردند علاوه از بد اخلاقی که اشاره شد، می توان گفت  نه تنها خدمت بزرگی به نماینده منتخب میانه کردند بلکه باعث بالا رفتن عزت و محبوبیت نماینده شهرشان بنام آقای اسماعیلی دربین مردم ،، حتی اکثریت کسانی که به وی رای ندادند شدند.
آقای بیگی : شهرستان شدن یک بخش ، مگر سوپر مارکت است که بروی و خرید کنی؟ شما استاندار بودید و به حمدالله به قوانین تقسیمات کشوری و روند مراحل قانونی آن آشنا هستید از شما بعید است در مصاحبه ای اعلام می کنید تا پایان دولت دوازدهم بخش ترکمنچای به شهرستان تبدیل خواهد شد. آقای بیگی: به فرض تا آن موقع هم اگر این اتفاق بیفتد مردم میانه و ترکمنچای از فهم و شعور بالای برخوردارند و خواهند فهمید این کار حاصل تلاش نمایندگان قبلی و فعلی مردم میانه در مجلس شورای اسلامی است .
بنابرین امیدوارم منبعد نه تنها شما بلکه دیگر نمایندگان محترم شهرستانها بویژه استان آذربایجان شرقی به خود اجازه ندهند تا وقتی که یک شهر نماینده محبوب و تلاشگری بنام آقای مهدی اسماعیلی دارد در کارهایی که مربوط به آنها نیست دخالت کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۱/۴ ۱۲:۰۹

انشالله با انجام اقدامات زیر ترکمنچای جایگاه تاریخی خود را باز خواهد بافت.
1- ایجاد فرمانداری و مستقل شدن از میانه
2- قرار گرفتن در مسیر ریلی تهران - تبریز و رفت و امد راحت به مرکز استان و مرکز کشور
3-ایجاد راه ارتباطی با سراب و تبدیل شده به راه ارتباطی سراب با جنوب استان و شاهراه ارتباطی سراب و نیر و اردبیل با مراغه و بناب وهشترود و میاندواب
4- ترکمنچایی شهری است که نام با تاریخ گره خورده است

۹۹/۱۱/۴ ۰۸:۵۰

سلام سانسورچی

۹۹/۱۱/۳ ۱۶:۱۴

خیلی جالب است. شهرستان میانه فرمانداری ویژه شد.

1- آیا مشکلات بیکاری مخصوصاٌ افراد تحصیل کرده حل شد؟

2- آیا مشکلات آب آشامیدنی شهرستان حل شد؟

3- آیا مشکلات راه های مواصلاتی شهرستان حل شد؟

4- آیا مشکلات واحدهای تولیدی حل شد؟

5- آیا مشکلات... 

حال ترکمنچای هم بشود شهرستان، استان یا کشور آیا مشکلاتش حل خواهد شد؟

تا زمانی که دنبال همچین خواسته های باشیم شهرستان ما همیشه دارای مشکلات زیاد خواهد شد. ایکاش مردم ترکمنچای که این قدر دنبال پیگیری شهرستان شدن ترکمنچای می باشند دنبال پیگیری حل مشکل راه های مواصلاتی ترکمنچای با مرکز شهرستان و ... بودند.

۹۹/۱۱/۲ ۱۱:۴۶

جناب احمد زاده ای کاش لطف می‌کردید بقیه نظرات را نیز تایید می‌فرمودید که نظرات مردم آشکار شده و قابلیت صحبت به وجود می آمد .

۹۹/۱۱/۱ ۲۱:۱۶

بهترین کار اینه شهرستان ترکمنچای جزو استان اذربایجان شرقی - شهرستان کاغذکنان جزو استان زنجان . شهرستان کندوان ترک هم جزو استان اردبیل باشد. میانه هم مثه همیشه اواره بماند!

۹۹/۱۱/۱ ۱۸:۵۹

آقای بیگی مگر نگفتن در این ایام تجمع نکنید .چرا باعث انتقال بیماری می شوید.مگر در دوران ریاست استانداری شما چندپزشک متخصص درخواست دادند به میانه آمدند چه امکانات بیمارستانی به میانه وحومه دادید.چرا دست از سر میانه برنمیدارید.الان اگر در استان زنجان بودیم ما هم مثل قزوین استان شده بودیم.شما که جاده ای مرگ میانه رو میبینید چرا همکاری نمیکنید.چرادرموردآب شرب میانه بانماینده محبوب شهرمان همکاری نمیکنید.چرامانع استاندار شدن مهندس فایقی شدیدو... شما که اتوبان زدید ومردم میانه را بدبخت کردین .راه خودتون رو گم کردید اینورا اومدید.آیا تازگی ها از اتوبان راه فرعی تا ترکمانچای زدید.مردم فهیم وباغیرت ترکمانچای با این حرفهای شما خام نمی شوند.در زمان زلزله ورنکش کجا بودید ......از این به بعد هرموقع خواستید به میانه مشرف بشید بعنوان یک مسئول لطفا از صاحبخانه اجازه ورود بگیرید.وگرنه هرنماینده ای چوب لای چرخ دیگری خواهد گذاشت.، تامام

۹۹/۱۱/۱ ۱۳:۴۳

دیگه سنی ازت گذشته چاپلوسی نکن خودت ازاقای اسماعیلیهاسرتری/پ

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۶:۵۸

بنده فرمایش شما را قبول دارم که اصل 84 قانون اساسی این اجازه را می دهد ولی تا آنجایی که بنده اطلاع دارم و در جریان هستم عرف است که حدالاقل صاحب خانه را در جریان قرار دهند بعنوان مثال طبق قانون انتخاب استانداران با دولت است ولی همیشه عرف اینه ، دولت قبل از انتخاب استاندار با نمایندگان هر استان به عنوان احترام مشورت می کنند تا نظر آنها را هم جویا شوند .

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۶:۵۱

با تمام احترامی که برای حضرتعالی قائلم ، منظور بنده همانطوریکه اشاره کردم اینه که چرا آن موقع که استاندار بودند و می دانستند نمایندگان قبلی دنبال تبدیل بخش ترکمنچای به شهرستان هستند اقدامی نکردند و تازه موقع انتخابات یادشان افتاده این مشکل را حل کنند .

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۶:۳۷

متاسفانه اقای احمدزاده بی خبر هستند که اقای دکتر بیگی در زمان استانداری نزدیک به ۳ بار به ترکمنچای سفر کرده اند (مراجعه شود به ارشیو سفر ) و متاسفانه علت عقب عدم تحقق این موضاع اختلاف اقای مددی و حسینی بوده که مانع این کار شده اند .

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۶:۱۶

آقای خبرنگار شما به استناد کدام قانون نانوشته از حضور دکتر بیگی در میانه انتقاد میکنین9؟

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۵:۴۴

سلام ممنونم.

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۵:۳۰

عجب منتقدی ،،،،، برادر عزیز شما که نمی دانید نماینده شهرمان بیش از 7 ماه نیست بر کرسی نمایندگی تکیه زده چگونه از وی انتقاد می کنید مگر آقای اسماعیلی 2 سال است که نماینده شده است ،،،،، لطفا اول بدانید نماینده تان چه مدتی است نماینده است بعد انتقاد کنید .

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۵:۰۳

آقای احمد زاده بزرگوار-------مگر آقای اسماعیلی در این 2سال کدام گلی به سر شهرستان زده است--که بنده خدا بیگی را مورد هجمه قرار دادید-----قلم منصفتان رجوع کنید---کدام سرمایه گذار- کدام کارخانه- کدام اشتغال---

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۴:۵۶

اقای بیگی چرادرموردتخصیص اعتباربرای جاده قدیم ترانزیت نمیتونندکاری کنند؟!
چرافقط میتوننددرموردفرمانداری ترکمنچای وعده بدند؟!
ضمناشهرستان شدن ترکمنچای دیریازودحتمیه نیازی به وعده دادن نیست.

۹۹/۱۰/۳۰ ۱۴:۰۲

جناب احمد زاده عزیز ، پاسخی برای فرمایشات جناب اسماعیلی امروز منتشر خواهم نمود . 

لیکن فارغ از محتوای صحبت هایتان ( که پاسخ آنها در پست عمومی آتی حقیر  احتمالا موجود باشد ) ، انتظار که ندارید نماینده تبریز به سوالاتی که از وی در رسانه محلی میانه پرسیده اید پاسخ دهد ؟ 

ضمنا چندی قبل یادداشتی در توصیف قلم های زرد و منطق منفعت محور آماده کرده بودم که به توصیه یکی از عزیزان منتشر نشد . اگر عمری باقی بود آن را یافته و خدمتتان ارسال میکنم که تبادل نظری در این زمینه داشته باشیم . 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز