کد خبر: ۱۲۶۴۶۳
۵۲۶ بازدید
۵۰ دیدگاه (۴۴ تایید شده)

مجلس در انتظار شفافیت یک ادعاست

۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۲:۵۱

تهمت به نمایندگان مجلس شورای اسلامی اهانت به مجلسی است که نمایندگان آنرا علماء، محققین فرزندان شهدا تشکیل داده و رهبری انقلاب نیز در باره جایگاه مجلس ،، مجلس شورای اسلامی را یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب خواندند  لذا از سوی هرکسی که باشد محکوم است. اتهام بدون مدرک توسط امام جمعه میانه علیه نمایندگان مجلس باعث گردید رئیس سیاست گذاری ائمه جمعه جلسه ای با آنان داشته باشد. این درحالیست که نمایندگان مجلس مصمم به پیگیری این قضیه تا حصول  نتیجه نهایی هستند  . وقتی اعتراض  چندتن ازنمایندگان در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری نسبت به سخنان نسنجیده امام جمعه میانه  با فریاد و تایید سایر نمایندگان همراهی می شد هرگونه  تهمت و حرمت شکنی را ناروا و توهین به مجلس دانستند. این نمایندگان ضمن احترام به همه امامان جمعه سراسر کشور، اتهام ناروا و سخنان نسنجیده ، تهمت و حرمت شکنی را  نه تنها یک بی تقوایی محض و اهانت آشکار به ساحت منتخبین مردم و خانه  ملت دانستندبلکه این گونه کلی گویی را بدون ارائه مدرک و تسری یک منکر الهی به همه نمایندگان تلقی کرده و خواستاررسیدگی این موضوع شدند این نمایندگان همچنین متذکر شدند
یکی از امامان  جمعه  تریبون در اختیار به جای اینکه ناشر عدل و تقوای الهی باشد اتهاماتی را متوجه تمامی نمایندگان کرده که زیبنده هیچ نماینده نیست. به دنبال این اعتراض نمایندگان مجلس شورای اسلامی،  نواب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب رئیس مجلس ،  ریاست جلسه را به عهده داشتند هریک جداگانه در سخنانی اهانت به ساحت مقدس مجلس را کار بسیار نامناسبی دانسته و خواستار رسیدگی به موضوع شدند.
آقای نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی پس از اعتراض نمایندگان گفت :اهانت به ساحت مقدس مجلس کار بسیار نامناسبی است و اینکه کسی همه نمایندگان مجلس را متهم می کند باید بداند افتخار داریم به اینکه رهبری چندین بار این مجلس را مجلس انقلابی خطاب کردندو لذا توصیه می کنیم دست از این رفتار برداشته و بدون تحقیق سخنان نسنجیده ای بر زبان نیاورده و بداند این تریبون مقدس بوده و باید تقوا رشد و نمو کند نه اینکه در حق همه نمایندگان بی تقوایی کنند . همچنین آقای عبدالناصر مصری نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در سخنانی از رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور تقاضای رسیدگی به این موضوع کرده و متذکر شد البته بعد از رسیدگی شورا ، ما نیز (نمایندگان) جلسه مشترکی با ریاست شورای سیاست گذاری ائمه برگزار و به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۲:۳۷

داداش هیچ خبری نیست لطفا به پاسخی که در ذیل به کاربر مهمان دادم را بخوانید . موفق و سلامت باشید .

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۲:۳۵

عزیز دل: مگر امام جمعه میانه نگفت تمام نمایندگان مجلس رشوه گیر ایرانخودرو هستند بنده میگم لطفا برای حرف هات مدرک ارایه کن اگر تهمت و افترا نیست سند رو کند به نظر شما این حرف غیر منطقی است؟ برای چندمین بار عرض می کنم دنا پلاس را مجلس طبق هردوره که به نمایندهها یک دستگاه ماشین می دهدآنهم جهت سرکشی به حوزه انتخابیه است و پولش را از نمایندگان قسطی دریافت میکنند.

۰۱/۱۱/۱۷ ۰۷:۵۷

آقای احمدزاده خبری هست طرفدار سرسخت مجلس شورای اسلامی شدید ؟ و یک تنه جواب همه را می دهيد ، در متن ها کلماتی دیده می شود مثل ساحت مقدس مجلس ، عصاره فضايل ملت و ...... نمایندگان خدمتکار و نوکر مردم هستند و با رای مردم انتخاب می شوند و باید تحمل بسیار بالایی داشته باشند و تقوا پیشه کنند و شبانه روزی جهت رفع مشکلات مردم با وضع قوانین خوب در اقتصاد ، صنعت و موارد دیگر به جای قوانین نادرست تلاش کنند و مرتب از مردم از بابت کاستی ها و کمبودها ، معذرت خواهی کنند و بدانند این نوکری مردم و رسیدگی به مشکلات مردم از همه عبادت ها بالاتر است . عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیح و سجاده و دلق نیست .

۰۱/۱۱/۱۵ ۰۸:۰۴

آقای محترم کمی خدا ترس باشید . کدام تهمت ؟ کدام دروغ ؟ شما بفرمایید . نمایندگان از ایران خودرو دنا پلاس گرفته اند یا نه ؟ اگر گرفته اند چرا از رانت و امتیاز ویژه استفاده کرده اند ؟ چرا نمایندگان به عملکرد ایران خودرو به نفع مردم بیچاره اعتراض نکرده اند ؟ دادن دنا پلاس به نمایندگان رشوه نیست پس چیست ؟ حقشون بوده دنا پلاس بگیرند ؟ این آخر عمری چرا بار گناهان خود را افزایش می دهید؟

۰۱/۱۱/۱۵ ۰۰:۰۵

قرار نیست در مقابل تهمت ها سکوت کردآتشبیار معرکه کسی است یک حرف دروغ و تهمت را می زند ولی مدرک ارایه نمی کند و بعضی هاازش دفاع کرده و مثل وی بدون اینکه دلیل و مدرک بیاورد دیگران را متهم به آتشبیار معرکه می کند.

۰۱/۱۱/۱۴ ۲۳:۴۹

میخواهیم این کار را بکنیم ولی اقای احمد زاده شده اتشبیار معرک تا اتش کمی فروکش میکنه متاسفانه ایشان در ان فوت میکنند و ان را شعله ورش میکنند .

۰۱/۱۱/۱۴ ۰۸:۵۵

استاد عزیز لطفا در مورد مشکلات مردم و جوانان و در مورد راهکارهای پیشنهادی حل مشکلات ، قلم بزنید و تجربیات خود را بکار گیرید حالا مسئولین به یکدیگر انتقاد کردند و یا اصلا دعوا کردند و یا اصلا توهین کردند خودشان دعوای خود را حل می کنند . شما به نفع مردم پیشنهادهای سازنده بده تا همه مسئولین گوش کنند و استفاده کنند .

۰۱/۱۱/۱۴ ۰۳:۱۷

سلام
جناب جاوید ومحمد رضا
با احترام
بنظر شما وهمه دوستان بهتر است امام جمه محتر فردا با سند ومدرک نظرشون اعلام بفرماینند وجواب نمایندگان محترم ومجلس ومردم داده شو اگر مدرکی هم ندارند یا خودش یا روابط عمومیش اعلام بفرمایند کش دادن موضوع بی فایده است وبه صلاح شهرمان نیست
بنظر من مشکلات شهر بیان کنین واز مسئولین مربوطه مطالبه کنیم بهتر است با این که مشکلات زیاد است ولی میشو اولویت بندی کرد اندازه توان کار را جلو ببریم
بعنوان مثل
۱آب اشامیدنی شهر
۲ چهار بانده کردن سرچم شروع شده تسریع گردد
آسفالت ااز پلیس راه تا پ جنگلی واقعا تقاضای جدی است
۳ رسیدگی به نامه های تکریم ارباب رجوع
۴حضور حداقل رئس دفتر نمایندگان ومدیران هر اداره در روز جمعه به عنوان میز خدمت ویک نفر به عنوان نماینده این جهت حل مشکلات مردم در همان محل یا نهایتا جواب نامه ویا راهنمای کامل شخص در هفته بعد داده شود
۵ پشت نمایندگان ومسئولین شهرمون هم باشیم از تخریب پرهیز کنیم از عدم انجام کار ونحوه برخورد بد هم گلایه کنیم امیوار باشیم یا علی بگیم بالاخره امروز نه فردا موفق میشویم انشالله شهرمان اباد شهروندان میانه موفق باشند
عربلویی مدیر عامل کارخانجات شرکت سونیا وهایس

۰۱/۱۱/۱۳ ۱۹:۴۹

با عرض ارادت ممکن بگید چی بوده؟

۰۱/۱۱/۱۳ ۱۸:۲۸

با سلام
جناب آقای احمدزاده عزیز

ضمن تشکر از مطالب ارزشمند جنابعالی،
در اینکه هر شخصی برای اثبات ادعاهای خود نیاز به ارایه اسناد و ادله معتبر میباشد، یکی از الزامات است، و شکی در آن نیست.
ولی سوال اینست که چرا نمایندگان محترم برای بسیاری از مطالب محرز و انتقادات مستدل علما، بزرگان، دلسوزان، کارشناسان و قاطبه مردم، نه تنها اظهارنظری نمی فرمایند بلکه اعتنایی نکرده و به سادگی از کنار آن می گذرند.
حال چرا به سخنرانی یکی از امامان جمعه (گیریم یک خطای لفظی انجام داده است و گیرم مستند نمی باشد ) در یکی از شهرستان های کوچک توجه ویژه ای می نمایند.

حال نظرتان را به انتقادات یکی از علما (مجتهد، فیلسوف و حقوقدان) جلب می نمایم.

آیت الله محقق داماد در حاشیه نشست شاخه اقتصادی فرهنگستان علوم گفت :
-ما در کشوری زندگی میکنیم که پارلمانش می خواهد تصویب کند که هرکس خلاف حاکمیت حرف میزند به ۱۰ تا ۱۵ سال حبس محکوم شود. نمی دانم در کره شمالی چنین چیزی هست یا خیر؟
-یک اتهامی مطرح می‌شود که می‌گوید فقه کشور را ویران کرده است.
در حوزه اقتصاد، عمل نکردن به حلال و حرام، کشور را به اینجا کشانده است.
دولت در زمینه ثروت های ملی مرتکب خلاف شرع علنی شده است
یک نفر در مجلس نیست این مسائل را بفهمد
فروختن نفت و تقسیم آن حرام است
منبع : خبرگزاری جماران (که در اخبار روز صدای میانه نیز درج شده است)

توضیحا اینکه :
مجلس یکی از سه رکن و از بعد دیگر رکن اول نظام جمهوری اسلامی ایران است، دلایل آن نیز این است با اینکه رباست جمهور با رای مردم انتخاب میشود ولی وزرای کابینه اش نیاز به رای اعتماد مجلس دارد و بر اساس اصل 66 و اصل 163 قانون اساسی، چه از نظر تصویب قوانین و چه از نظر تنظیم بودجه و چه از نظر نظارت بر روند قضایی و امکان پیگیری پرونده های خاص، در امور قوه قضاییه هم دارای اختیارات است، همچنین در تنظیم امور نظامی، دفاعی و امنیتی و در تصویب سازمانهای نظامی کشور و تنضیم بودجه آنان نقش قابل توجهی دارد، یک موضوع مهم و استثنایی دیگر نیز در مورد مجلس ایران وجود دارد که عدم انحلال آن می باشد.
حضرت امام نیز فرمودند : مجلس در راس امور است.

پس لازم است نمایندگان محترم به دغدغه های اجتماعی، اقتصادی و رفاهی مردم حوزه انتخابیه خود و عموم جمعیت کشور نیز اهمیت شایسته و حساسیت لازم را داشته باشند.

با احترام
محمدرضا احمدزاده

۰۱/۱۱/۱۳ ۱۸:۰۷

من وابسته به هیچ جناح یا گروهی نیستم ولی وقتی می بینم یک نظر ساده را که قبلا فرستادم تایید نمیکنید به گفته هاتون در مورد عدم حمایت از هر شخصی شک میکنم.

۰۱/۱۱/۱۳ ۰۹:۱۸

ایشان روحیه متعادلی ندارد .اقایانی که با ایشان برخورد کرده اند به این موضوع اذعان دارند خلاصه اش بهتره ایشان به شهر خودش برگرده و به کارهای خود مشغول باشه والا با توجه به روحیه نا متعادل و تند خویی وغیر عقلانی ایشان هر از گاهی مشکلاتی بوجود خواهد امد

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۹:۳۸

با تمام احترامی که برای شما قایلم باید عرض کنم چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ در ثانی ممکن است بفرمایید چه کسی با تهمت زدن بدون مدرک آتشبیار معرکه است؟ اگر این آقای محترم افترا و تهمت نمی زد بهانه دست دشمن داده می شد؟

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۹:۳۱

واقعا متاسفم بر شما که مدعی هستی معلمی،،،،، ولی از نوشتن یک جمله عاجز هستی و متاسفم بر آن خانواده هایی که فرزندانشان زیر دستت آموزش و فرهنگ خواندن و نوشتن را از تو یاد می گیرند لطفا به جمله آخری که نوشتی دقت کرده و ببین چی نوشتی.(مخصوصا به شما هیچ ریزی ندارد) اینو معنی کن .

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۶:۲۸

سلام، شما دفاع نمی کنید،بافرض اینکه این انتقاد یک تهمت ۱۰۰درصد محض هم باشد راهش اینه که یک جلسه خصوصی مسئولین ذیربط در سطح شهرستان یا استان یا کشوری برگزار و امام جمعه را توجیح کنند که در خطبه بعدی لحن خود را آرامتر و از ناراحتی آنها دلجویی کند، و خیلی خیلی بهتر هست که ماها آتیش بیار اینگونه مثال نباشیم و جو متشنج نشود چرا که بنا به وضعیت حساس کشور بهانه ای بدست دشمنان ندهیم ،

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۶:۲۳

جناب آقای تهران نشین.
لطفا" به کارهای شخصی خود برسید که اگر توانستید هنرمند هستید....
آتش بیار معرکه نباشید......و مخصوصا" به شما هیچ ربزی ندارد

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۵:۵۵

چی را سانسور کردم ، چرا زود عصبانی می شوی من که میدانم شما از کجا پشتیبانی میشی ولی یکمقدار به اعصابت مسلط باش.

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۵:۲۸

سانسور کردید من گفتم در خصوص شفافیت مالی نمایندگان هم مطلب بگذارید.
عجب آدمی هستین!!!!

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۰:۴۹

دوست عزیز با سلام ممکن خواهش کنم در این نوشته بنده یک کلمه یا جمله ای نشان دهید بنده از نماینده دفاع کرده باشم ؟بار دیگر تکرار می کنم امام جمعه میانه یک تهمتی به کل نمایندگان زده و بنده سوال کردم لطفا بر ادعای خود مدرک ارایه دهید آیا این به نظر شما حمایت از نماینده است؟

۰۱/۱۱/۱۲ ۰۶:۴۸

✅افشاگری جدید درباره نمایندگان انقلابی!

علیرضا صالح، عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی: از سوی نمایندگان مجلس بشدت تحت فشاریم، مدام به ما فشار می‌آورند که فلانی این وام را گرفته، دو سال اقساطش را بندازید عقب!

این خبروتوسایت هامیتونین بگردین وبخونین.نمونه هایی ازین موردخیلی زیاده .سیلی نماینده روبه یه سربازهنوزفراموش نکردیم و...درضمن وقتی دنامی گرفتن ازایران خودروهمه شون راضی بودن الان یه نقدشده به هم ریختن...
واقعاتحسین میکنم شجاعت امام جمعه رو ...

۰۱/۱۱/۱۲ ۰۰:۵۸

آقای احمد زاده محترم چرا دارید از نماینده ها حمایت می کنید .خودتان هم خوب میدانید که نماینده ها دارن چه خیانتی میکنند .
خواهشاً از کسی که حرف حق میزنند ‌‌دفاع کنید .نه از کسانی که حضورشان در این مدت در مجلس تاثیری به حال مردم نداشته

۰۱/۱۱/۱۲ ۰۰:۵۵

زمین های اطراف سد رو که اما......... سند بنام نزدن .. ولی نماینده ها ماشین رو تحویل گرفتن .این رو که دیگه قبول دارید

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۳:۳۶

جناب کریم زاده عزیز با سلام و عرض ادب،،،، همان چیزکی که می فرمایید باید مدرک داشته باشد اینکه نمیشه خدای ناکرده کسی به جناب کریم زاده عزیز تهمت بزند بنده به جای اینکه به آن آقا بگم مدرک رو کن ،، برگردم بگم آقای کریم زاده تا نباشد چیزکی.....

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۳:۳۱

با سلام منظورتان را متوجه نشدم در مورد چی باید بنویسم چون مشخص نکردید. ممنونم.

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۳:۲۹

با سلام نظرتان قابل احترام است.

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۳:۲۸

جناب فرهنگی عزیز با سلام در پیام قبلی تان توضیح دادم ولی باز شما همان فرمایشی را می کنید که امام جمعه میانه گفت ... ولی برادر بزرگوار هیچ اشکالی ندارد من میگم فرمایش شما متین ..... آیا نباید مدرکی رو کند؟ مثل این می ماند که اداره آموزش و پرورش به شما بگوید که حقوق بهمن ماه شما را واریز کردیم و شما در پاسخ بفرمایید نه پرداخت نکردید اگر واریز کردید بفرمایید چه تاریخی و طبق کدام سند و از طریق کدام بانک بوده است و من در این میان بیام بگم آقای فرهنگی آموزش و پرورش واریز کرده اگر نمی کرد نمی گفت .آیا این از نظر شما قابل قبول است؟ یک مقدار تعقل هم خیلی خوب است موفق باشید.

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۱:۳۱

استاد احمدزاده عزيز چطور وقتي بحث آبرو و حيثيت اشخاص عادي پيش مياد و هر اجحافي در حقشون ميشه نمايندگان عزيز بي تفاوت هستن ولي حالا كه اسم خودشون مطرح شده سينه چاك ميكنن؟؟؟!!!

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۰:۳۸

از جناب آقای احمدزاده بزرگوار که دست قلم نازنینی دارند خواهشمندیم درخصوص هم مطلبی بگذارند خیلی ممنون می شوم.

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۸:۴۷

باسلام و احترام، جناب آقای احمد زاده:
اولاً: بقول دوستمون " تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها"
دوماً: راه صحیحش این هست که نمایندگان محترم با برگزاری یک جلسه خصوصی مسئولین با امام جمعه در سطح شهرستانی یا استانی یا کشوری ، ایشون را توجیح می کردند که در یکی ازخطبه های بعدی این مطلب خود را تصحیح ، و با لحن آرامتری که کل نمایندگان دلخور نشود ، بگویند، نه اینکه اقدامات دیگری انجام دهند که در شرایط فعلی اصلا به صلاح مملکت نیست و بهانه دست دشمن می دهد.
سوماً برخی از نمایندگان در دوران نامزدی مجلس و حین تبلیغ، چقدر خودشون رعایت انصاف علیه مسئولین وقت داشته وبا عدالت انتقادشان کرده اند،

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۸:۳۴

چرا آقایان نمایندگان نواب رییس مجلس به خیانت های ایران خودرو علیه ملت کوچکترین اعتراضی ندارند . اما یک انسان شریفی یک واقعیت تلخ اجتماعی نمایندگان موضع رشوه خور ایران خودرو بودن را علنی کرده این همه به ایشان حمله می کنند ؟

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۸:۱۳

بهزاد آقا ظاهرا اصل مطلب را گم کردید،، بحث گرانی گوشت و غیره نیست::::::::::

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۷:۴۸

چه فوری همه نمایندگان اعتراض .پس چرا اون همه اختلاس دزدی میشه بیخیال میشن. خوب نمایندگان مجلس هم تا زمانی که رای آوردن نماینده مردم میشن بعد اون فراموش میکنن مردم را الان نمیبینن وضع گرانی موجود را چرا ساکت نشستن هر روز جلسه بزارن راهکار پیدا کنن به فکر مردم باشن دزد زباد شده فقر زباد شده گرانی بیداد مردم ناراضی از وضع موجود من اغتشاش گر نیستم عاشق وطنم هستم ولی ناراضی هستم از وضع امروز کشورمون رفته رفته بدتر

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۶:۳۲

مجلس اگه واقعا به شفافیت اهمیت میداد که خیلی مسایل مهم ترو باید شفاف سازی میکرد که نکرده

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۶:۲۲

جناب احمد زاده لطفا با این مطالب جو را متشنج و اب به اسیاب دشمن نریزید .

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۶:۱۵

خوب اگر خودرو به  5 برابر قیمت واقعی رسیده ، مجلس و شورا رقابت عملکرد خوبی  از خود بجا نگداشته اند!کار به اینجا و تهمت به نمایندگان رسیده! در کشور گوشت قرمز به 400هزار تومان رسیده و دام در کشور کمبود شده! قیمت خودرو مصرفی به سرمایه ای تبدیل شده! دلار پرواز کرده و .....

امام جمعه ای که لایق خواندن نماز پشتش باشیم همین انسان است که صدایی بلند کرده و همه را بیدار کرده است! 

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۶:۰۹

کدام زمین ها ؟

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۵۹

با سلام و عرض ادب به نظرات حضرتعالی احترام گذاشته و از الطاف شما ممنونم .

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۴۱

جاوید جان درود و ایام بکام

البته شما تلویحا از جانب نماینده سخن گفته اید که این عمل کمی شبهه برانگیز است ، شایدهم شما منظور و مقصودی نداشته اید ولی چنین وانمود میشود ، ممنون

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۲۸

آقا بهزادجریان زمین های اطراف سد آیدوغموش چیست؟

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۲۳

بهزاد خان گل ، پسر خوب من ،،، اگرخدای ناکرده بنده به شما تهمتی بزنم و مدرک ارایه نکنم شما مدعی وباز خواستم نمی کنید به چه دلیلی این تهمت را زدم و سپس دیگران بگویند تا نباشد چیزکی ...... واقعا شما قبول می کنید؟ تازه اگر به جای امام جمعه یک فرد عادی این حرفها را می زد قضیه اینقدر حساس نمی شد .

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۱۳

دوست عزیز لطفا یک نمونه در این مطلب به من نشان داده و یاد آوری کنید که من از نماینده دفاع کرده باشم من فقط سوال کردم آقای امام جمعه شما که مدعی هستید تمام نمایندگان رشوه گیر ایران خودرو هستند لطفا مدرک ارایه دهید آیا به نظر شما این دفاع از نماینده است؟

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۰۸

با نام و یاد خدا 

روحانیت لباس پیغمر را بر تن دارد و در طول تاریخ کم نبوده اند روحانیونی که در مقابل ظلم های موجود زبان گشوده اند و خطر بد نامی و سایر خطرات را پذیرفته اند تا مردم در راحتی باشند، 

مشکل ایران خودرو یک مشکل ریشه ای در کشور است، شاید لحن امام جمعه محترم تند بوده است اما این حقیقت که مجلس در زمینه خودرو کم کاری کرده و نتوانسته است بازار را مدیریت کند بر کسی پوشیده نیست. 

به دنبال اثبات ادعای یا رد ادعا نباشید! تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها 

مشکل خودرو و قوانین فروش ایران خودرو و رانت خودرو اصلاح شود نمایندگان مجلس !!! 

کسی به شما توهین نخواهد کرد.... 

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۴:۰۳

حمایت شما از نماینده چیست؟ و چه نفعی دارد؟

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۳:۰۲

آقای عبدالله محمدی باید گفته خود را ثابت کند که همه را رشوه گیر معرفی کرده

اخبار روز