کد خبر: ۱۲۸۳۵۶
۱۶۵۲ بازدید
۱۷۶ دیدگاه (۱۷۳ تایید شده)

تکیه زدن بر صندلی سبز راهش عوامفریبی نیست.

۱۴۰۲/۱/۲۲
۱۷:۲۵

ظاهرا در آستانه بهره برداری آزمایشی از آب شرب میانه فردی که در گذشته با دادن وعده وعید های مختلف در جهت حل مشکلات شهرمان میانه از جمله تلاش برای استفاده از آب آشامیدنی سالم  به عنوان عضو شورای شهر انتخاب شده و در انجام وظایف خویش ناکام مانده است  با بهره برداری سیاسی سعی کرده است با سخنان متناقض خود همشهریان عزیز و فهیم را از مرحله اصلی دور کند این فرد که جناب صادق واعظی نام دارد به جای کمک به مشکلات شهری اخیرا در سایت صدای میانه شروع به نوشتن عریضه طولانی با اهداف سیاسی  گوناگون کرده و فکر می کند با خودنمایی دوباره می تواند به بالاتر از  آن صندلی که در گذشته تصاحب کرده بود تکیه بزند ولی غافل از اینکه راهش زیر پا له کردن تلاشگران نیست.  

وی آنطوریکه خود را معرفی کرده  می توان گفت یکی از شخصیت های علمی و عضو هیات علمی دانشگاه و کارشناس طرحهای ملی آب منطقه ای آذربایجان شرقی  است ولی با نوشتن مطلبی علمی و فنی دیرهنگام سعی نموده بهره برداری آزمایشی آب شرب میانه در آینده نزدیک را بی اهمیت جلوه دهد. وی  با طرح سوالاتی از مسئولین امر  درخواست کرده به آنها پاسخ دهند .

 ولی متاسفانه طرح  اینگونه سوالات بعد از چند سال و درست موقعی که  بهره برداری آزمایشی از آب شرب میانه در آینده نزدیک انجام خواهد شد نه تنها  شیطنت آمیزبلکه تلاش در جهت تلخ کردن کام شیرین  همشهریان عزیزاست ،  چرا که از این برادر عزیز  با توجه به روزمه ای که ارائه داده بعید است در  شرایط فعلی با چنین اظهار نظرنسنجیده تلاش همه دست اندرکاران بویژه نمایندگان تلاشگر فعلی را در این زمینه زیر سوال  ببرد !!!!!

جناب واعظی  عزیز : چه عاملی باعث شده است بعد از چند سال اینگونه و با این شدت و حدت هر هرچه تمامتر به آن پرداخته و طرفدار کشاورزان عزیز و زحمتکش منطقه شدید ؟ ظاهرا شما در دوره سوم عضوو رئیس شورای شهر وعضو شورایعالی استانها بودید، مگر در زمان عضویت شما در شورای شهر این مسئله مطرح نبود ؟  چرا این سوالات فنی و تخصصی را آن موقع  از مسئولان امرسوال نکردید  ؟ و اگر اینکار راانجام دادید ای کاش بیان می کردید به کجا انجامید؟  

حال که بوی بهره برداری به مشام میرسد با طرح سوالاتی  ، شعار وا مصیبتا سر می دهید؟ جالب است شما در قسمت اول طرح سوالات تان اظهار امیدواری کردید که مسئولان ، متخصصان و دست اندرکاران پاسخ مناسبی دهند گرچه دیرهنگام ولی بسیار عالی است و مسئولان نیز باید پاسخ دهند ولی در پاسخ به یکی از عزیزان همشهری که از شما سوال کرده بود نمایندگان فعلی را با این جمله ،( به خصوص نمایندگان ساعی جوابی برایشان بدهد) مورد خطاب قرار داده و از نمایندگان درخواست کردید به این سوالات پاسخ دهند . مگراجرای این پروژه با نمایندگان است؟ و یانمایندگان در این زمینه تخصص دارند ؟  

نمایندگان که کارشان قانون گذاری و اخذ بودجه است طبق کدام قانون می توانند در کار اجرایی دخالت کنند؟ وقتی شما از تشخیص وظایف قوه مجریه و مقننه عاجزید قطعا  هدف تان  رفع مشکل و ایراداتی که برای این پروژه عظیم گرفتید نبوده بلکه هدف زیر سوال بردن تلاش نمایندگان فعلی آقایان مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی است چرا که سوال قسمت اول نوشته تان که پاسخ مسئولان است با پاسخ به سوال یک همشهری با خطاب قراردادن نمایندگان منافات دارد.  

بنده با احترام به نظرات همه بزرگواران اهل فن در این زمینه ، که الحق نظرات خوب و سازنده ای ارائه کردند باید عرض کنم مگر می شود عملیات اجرایی یک پروژه و یا طرح به این بزرگی با پول بیت المال بدون تحقیق وغیر اصول مهندسی انجام شود  ؟ بله بزک کردن و طرح سوالات و رسیدن به امیال شخصی و زیر سوال بردن کسانی که در این زمینه زحمت کشیدند بسیار زیبا و آسان است اما با یک تفکر باید از خود سوال کرد به چه قیمتی؟

همانطوریکه اشاره کردم طرح اینگونه سوالات ثاقب در شرایط فعلی که آب شرب آماده بهره برداری است نه تنها بی فایده است بلکه دردی را دوا نخواهد کرد چرا که مطرح کردن اینگونه مسائل به خاطر دلسوزی برای شهر و همشهریان با فرهنگ میانه ای نیست بلکه بهره برداری سیاسی بر ای رسیدن به امیال شخصی  و زیر سوال بردن مسئولان شهری و استانی بویژه نمایندگانی است که با تلاش سه ساله خود توانستند یکی از آرزوهای مردم را برآورده کنند .

ناگفته نماند هیچ کس منکر تلاش نمایندگان ادواری در این زمینه نیست . بنابرین اگر انتقادی داریم سعی کنیم سازنده و در شرایطی باشد که از امیال شخصی و سیاسی به دور  باشد. دلیلی ندارد بعد از چند سال وقتی پروژه ای  در حال نتیجه دادن است وما با فلان مسئول بویژه فلان نماینده مخالف هستیم با طرح سوالاتی زحمات آنان را چون خود نتوانسته ایم زمانی که  رئیس شورای شهر بودیم انجام دهیم زیر سوال ببریم.

برادر متخصص و ارزشمند شهرمان: چرا موقعی که پیمانکاری قرارداد عملیات لوله گذاری را باپارتی بازی تصاحب کرده بود و علنا و عملا هیچ کاری نکرده و پیشرفتی حاصل نشد و بعدا معلوم شد چه کسانی پشت قضیه بودند  سکوت کردید؟  و یا اینکه کشاورزان بزرگوار را به خاطر لوله گذاری در دوسال اخیر به عدم همکاری با نمایندگان فعلی ترغیب می کردند که قطعا در جریان بودید سکوت اختیار کردید ؟ چرا از نمایندگان گذشته سوال نکردید پس این وعده آب شرب میانه که اینهمه به قول خود تلاش می کنید به نتیجه نمی رسانید ؟

حال که برای اولین بار بعد از انقلاب دو نماینده دست به دست هم داده و تلاشهایشان به نتیجه رسیده ، یک دفعه از خواب غفلت بیدار شده و با مطرح کردن سوالات فنی با اهداف شخصی سعی در زیر سوال بردن تلاش های  آنان هستید ؟ گیرم فردا خدای ناکرده این طرح با مشکلاتی مواجه شد آیا مگر نمایندگان شهرمان این طرح را اجرا کردند که باید پاسخگو باشند؟ جناب واعظی عزیز: اگر اهداف شما سیاسی و کوبیدن نمایندگان فعلی نبود هرگز درجواب سوال  یکی از منتقدین تان پاسخ نمی دادید  این وسط دم انتخابات  ما هم تبلیغی می کنیم (که منظورتان نمایندگان فعلی است) ویا اشاره کردید ریاست و عضویت در شورای سوم شهر یکی از توفیقات بزرگ وافتخاران شماست ممکن است توضیح  دهید توفیقات و افتخارات بی نتیجه چه مشکلاتی از مردم را حل می کند ؟

جناب واعظی : در پاسخ به یک همشهری اعلام کردید مهم این است که آب بیاید که با این روش شاید با لحاظ خوشبینانه ترین پارامترها طول مدت تامین آب یک ماه هم نباشد که اینرا همه عوامل اجرایی می دانند و ناخرسند هم هستند، ، هیچ اشکالی ندارد گیرم فرمایش تان صحیح است ، شما چگونه و با چه مجوزی  به خود اجازه می دهید بدون ارائه مدرک  از طرف عوامل اجرایی نظر داده و ناخرسندی آنان را اعلام کنید؟ 

بردار عزیز و بزرگوار : ای کاش در کنار مطرح کردن این سوالات دیرهنگام به عملکرد خویش زمانی که رئیس  شورای شهرمیانه  وعضو شورایعالی استانها بودید نیز اشاره می کردید تا مردم تشخیص می دادند  در انتخابات آینده که به نظر می رسد از حالا با دادن اینگونه شعارهای هدفدار و عوامفریبانه خود را آماده  انتخابات می کنید  به شما رای بدهند یانه .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱/۲۷ ۲۰:۵۸

مشکل شما را درک میکنم!
یه عده طاقت دیدنِ خدمات و موفقیت‌هایی نمایندگان فعال و پرتلاش میانه را ندارند و به شدت اذیت می‌شوند!

۰۲/۱/۲۷ ۲۰:۵۳

جواب تو و تمام اشخاص ناراحت را یکی از همشهریان گرامی (آقای مهدی چهره) بطور واضح ، گیرا و شیوا جواب داده ، اگر خیلی ناراحت نمی‌شوید مطالعه کنید! (در همین سایت محترم صدای میانه)

۰۲/۱/۲۷ ۱۲:۴۹

کدام سرعت گرفتن روند حل مشکلات مثل اینکه در عالم دیگری زندگی می کنید برادر .

۰۲/۱/۲۷ ۱۲:۱۶

اين نظر شما صحيح نيست يكي اومده ميگه نيمه كاره هست به اين دلايل با جزييات گفته تكميل كنيد بعد افتتاح كنيد چه ربطي به موارد ديگر داره يكي پيدا كنيد متخصص باشد و جواب اين ها را به اقاي واعظي بدهد چرا حاشيه مي رويد.

۰۲/۱/۲۷ ۰۴:۴۷

جناب آقای احمدزاده گرامی
چرا شما عقده‌گشایی‌های عده‌ای معدود و مشخص را که با اسم مستعار و جورواجور اما از منبع واحد، غیظ و غضب خود را بیرون می‌ریزند و از نور و روشنایی و پیشرفت گریزان هستند، بی‌کم و کاست منعکس میکنید؟
کاملا معلوم است که این نظرها از سوی بعضی از کاندیداهای ردصلاحیت شده و یا شکست‌خورده در انتخابات ، تهیه و منتشر می‌شود و عاری از هرگونه ارزش علمی و کلامی می‌باشد!! و جالب اینکه عمده عصبانیت این افراد از جناب آقای مرتضی حسینی است زیرا هم باعث سرعت گرفتن روند حل مشکلات شهرستان میانه شده و هم با درایت و دوراندیشی به خواست دیرین مردم میانه مبنی بر وحدت دو نماینده، جامه عمل پوشانده و با نماینده دیگر جناب آقای اسماعیلی، دست اتحاد و برادری داده و موجب یاس و سرخوردگی بدخواهان و کینه‌توزان و خودخواهان گردیده. به این ماه مبارک قسم ، اینان نه به دنبال پیشرفت میانه هستند و نه دلشان برای مردم می‌سوزد! اینها فقط به فکر براندازی این دو نماینده‌ی فعال و پرتوان و دلسوز میباشند.

۰۲/۱/۲۶ ۱۰:۲۴

چقدر چكيده كل مطلب را زيبا گفتيد كاملا درسته .

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۴۳

فکر نمی کنید جواب شما خنده دار باشه سوالات و انتقادات ایشان راجع به عدم آبگیری سد در حال حاضر است چه ربطی به 10 یا 20 سال پیش داره
مگه ایشان علم غیب داشتن یک روزی سد می خواهد نیمه کاره افتتاح شود.
سوالات ایشان سوال بنده و همه مردم شهرستان است
قبلا هم شورا و مسئول نبودیم

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۳۶

معلومه متن آقاي واعظي را با دقت نخوانده ايد يا چون مرتبط به تخصص شما نبوده خوب متوجه نشده ايد ايشان نگفته طراحي و محاسبات ايراد داره ؟ نگفته تا ابد نبايد افتتاح شود ؟ گفته هنوز برخي جبهه كاريها و سازه ها كامل نشده گفته الان زود هست و بايد مثلا كارهاي باقيمانده سرريز و بدنه سد كار شود و تكميل شود و دريچه استاپ لاگ تونل انحراف بسته شود و حجم مخزن ذخيره شود بعد افتتاح شود به شوراي شهر ده سال پيش ايشان ربطي نداره به نظرم بايد از واعظي حلاليت بخواهي .

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۱۸

واقعا سوال خنده داری کردید مگر حتما باید یک طرح در حال افتتاح بشه که سوال مطرح شود این طرح ۲۰ سال پیش تحقیق و اجرایی شده و آقای واعظی چون رئیس شورای شهر بوده و با داشتن تخصص در جریان بوده بنابراین این سوالات را آنموقع باید مطرح می کرد نه الان .

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۱۲

با سلام و عرض ادب ،،برادر عزیز کسی از اینکه جناب واعظی سوالاتی را کرده نه ناراحت و نه اینکه اعتراض دارد چرا ایشان سوال می کند ، حرف بنده این است چرا زمانی که رئیس شورای شهر بود این سوالات را مطرح نکرده ولی حال که وقت بهره برداری رسیده یادشان افتاده سوال کنند البته اگر به فرض فرمایش ایشان صحیح هم باشد چرا نمایندگان باید پاسخگو باشند مگر مجری آنها هستند و یا در زمان نمایندگی آنان عملیات ساختمانی سد آغاز شده است ؟

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۰۵

با سلام این نظر شما و قابل احترام است.

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۰۱

با سلام از محبت حضرتعالی ممنونم.

۰۲/۱/۲۶ ۰۹:۰۰

با سلام و احترام یک نمونه را بفرمایید من به کسی توهین کرده باشم  ضمنا به کامنت های محبت آمیز همشهریان عزیزم نسبت به بنده هم توجه داشته باشید موفقیت شما را آرزومندم.

۰۲/۱/۲۶ ۰۸:۵۸

با سلام اگر نظرات بنده به بن بست رسیده  هیچ اشکالی ندارد ولی نظر شما را خیلی محترم می دانم.  

۰۲/۱/۲۶ ۰۸:۵۳

با سلام و تشکر از شما، احتمالا منتظرند ماه مبارک رمضان به اتمام برسد تا توسط یکی از مقامات افتتاح شود.

۰۲/۱/۲۶ ۰۸:۳۰

دبير بازنشسته عزيز صحبت كردن مهم نيست يا ديدار با وزير براي يك نماينده عادي و طبيعي است اول اينكه پاسخ داده شود و براي اين طرح آبرساني ميانه شامل (سد گرمي چاي و لوله گذاري و تصفيه خانه آب شرب) مجموعا اعلام شود در اين سه سال چقدر پول واريز شده و مقدار پول جذب شده براي اين طرح با دوره هاي مشابه خودش در گذشته و دوران نمايندگان مجلس ادوار مقايسه شود و عوامفريبي نشود اگر واقعا بودجه بيشتري جذب كرده اند قابل قدرداني هستند و با اعداد ارقام شفاف سازي شود مردم با حيله ها آشنا هستند بايد با اسناد و مدارك جوان ها قانع شوند بنده باور دارم دوره هاي قبلي نسبت به اين دوره براي مجموع آب شرب و اين طرح آبرساني (سد و لوله گذاري و تصفيه خانه) بودجه بيشتري اخذ شد كه باعث اتمام تصفيه خانه و لوله گذاري شد و بخش هايي از سد انجام گرفت و در اين دوره زمانه دروغ گفتن همه جا خيلي عادي شده مثل اينكه دروغ از رديف گناهها كنار گذاشته شده است .

۰۲/۱/۲۶ ۰۴:۳۱

اگر این سد در فروردین که در حال پایان است افتتاح نشود موجی از بی اعتمادی را در سطح مردم به نمایندگان و نظام بر خواهد انگیخت. لذا پیشنهاد می کنم سریعا افتتاح نمایید. از زحمات اقای مهندس واعظی که از نزدیک ایشان را فرد حق طلب می دانم و نمایندگان محترم و اقای احمد زاده خبرنگار محترم تشکر می کنم . امیدوارم همگی با رعایت اخلاق از بی ابرو کردن میانه جلوگیری نماییم .

۰۲/۱/۲۶ ۰۱:۱۲

سلام جناب احمدزاده ول کن نظراتتون به بن بست خورد و اگه میخواستین برا نمایندا ها پاچه خواری و تبلیغ کنین بیشتر باعث تخریبشون شدین. با دیس لایک هایی که به نظراتتون میخوره بهتره متوجه شین 😁😁

۰۲/۱/۲۶ ۰۰:۴۶

جناب احمد زاده عزیز بنده کسی نیستم که از کسی نوشته ای بگیرم و براتون بفرستم شاید شما نشناسین ولی اگه بخوام بشناسین میفهمین نه بنده احتیاجی به نماینده و امثال شما ها دارم برام کاری بکنین و کلا کارم شخصیه و به خیلی ها خط و مشی میدم و ضمنا از لحاظ مدرک و علمی و شغلی و مالی و... از شما بالاترم پس بهتره بدونین با کی دارین صحبت میکنین. شما به همه توهین میکنین و هر کی موافق نظرتون نیست بهش انگ میزنین یکی نوشته داده دستتون بنوسین. خدا خیرت بده دم پیری کم دنبال منافع باشین دنیا ارزش نداره اگه شما نمیدونین من میدونم.

۰۲/۱/۲۵ ۲۳:۴۴

جناب احمدزاده عزیز به استحضار می رساند متاسفانه یک کاربر بی شخصیتی با عنوان فرهنگی حرف های در شان خودش در بخش کامنت ها علیه جناب عالی درج کرده بود . توهین به دیگران نشانه بی هویتی و بی شخصیتی است .

۰۲/۱/۲۵ ۲۳:۳۹

جناب احمدزاده علت طرح این مساله به این خاطر است اخباری جهت افتتاح سد گرمی چای به گوش می رسد و افتتاح ناقص طرح تبعات و خسارات جبران ناپذیری می تواند داشته باشد . حالا اگر هم ایشان قصد کانیداتوری در انتخابات مجلس داشته باشند کار خلاف شرع و قانونی که مرتکب نشده اند . چه کسی بهتر از مهندس واعظی . فرزند میانه است . باسواد . متخصص و متعهد و دلسوز

۰۲/۱/۲۵ ۲۲:۲۵

با سلام خدمت استاد احمدزاده
جناب آقای احمد زاده ، حالا چون مهندس واعظی در زمان شورای شهر از وضعیت این سد انتقاد نکرده ، من بعد حق انتقاد ندارند؟! این چه منطقیه؟!!
ایشون حدود ۱۰ سال پیش در شورا بودند، اینکه بعد از گذشت ۲۰ سال از تبلیغات احتمالا دروغین افتتاح سد انتقاد میکنند، باعث ناراحتیست؟!
بجای توهین به افراد و انحراف بحث، بهتره آقای نماینده اگر جوابی دارند اطلاع رسانی نمایند.

در ضمن بیاد دارم مرحوم دکتر فرمند می‌گفت بدلیل رانشی بودن زمین سد گرمی چای، امکان آبگیری کامل این سد وجود نداره و اجرای این سد بکل خطاست... امیدوارم بخاطر مسائل نمایشی و تبلیغاتی کارهایی انجام نشود که باعث خسارت شود

۰۲/۱/۲۵ ۲۲:۰۸

با سلام آقای احمد زاده سوالات آقای واعظی به خاطر افتتاح زود هنگام بنا به ادعای خود در حال حاظر مطرح شده است.
آقای واعظی ده 15 سال پیش شورا بود و آن زمان که بحث افتتاح نبوده که بخواهند این سوال ها را بپرسند .
شما اگر سوالات ایشان را قبول دارید جواب دهید اگر در تخصص شما نیست به حاشیه نبرید و از آن نماینده بخواهید از مهندسین مشاور پروژه و شرکت آب منطقه ای جواب گرفته و در سایت اعلام نمایند.

۰۲/۱/۲۵ ۱۹:۳۰

با سلام بنده اگر آنچه را که نگارش کردم به دقت خوانده باشید تاکید کردم که سوالهای جناب واعظی عزیز بسیار علمی و فنی است و مسئولین باید پاسخ دهند اما حرف من این است جناب واعظی حال که سد در آستانه  بهره برداری داری است باید این سوالات را مطرح کنید؟ زمانی که رئیس شورای شهر بودیدبا توجه به اینکه شما یک شخصیت علمی هستیدآیا الان موقع مطرح کردن این سوالهاست؟ بنا به اعلام یکی از طرفداران ایشان که کامنت گذاشته ، قصد کاندیداتوری دارند پس معلوم است با هدف به این نگارش پرداخته است.

۰۲/۱/۲۵ ۱۷:۰۳

همشهری محترم آقای احمدزاده قبول کنید شما خودتان فرصت و زمینه این تهمت زدن ها و توهین ها و ... عده ای حق نشناس و ... فراهم می کنید . آقای مهندس واعظی در مورد تبعات افتتاح زودهنگام سد گرمی چای یک متن علمی و فنی مهندسی نوشته اند . خب شما هم می توانید اظهار نظر کنید . شما نویسنده محترم را عوام فریب و ... خطاب می کنید . مگر امام علی ع نفرمودند آنچه را که برای خود می پسندی به دیگران هم بپسند و ... خب برادر محترم نقد می کنید بکنید چرا تهمت و ... می زنید.

۰۲/۱/۲۵ ۰۸:۰۲

برادرگرامی مطمئن باش چه رای بیاورند چه نیاورند هیچ تاثیری به حال بنده ندارد همانطوریکه بارها عرض کردم عملکردمثبت نماینده برای عمران و آبادی شهرم مهم است نه این فرمایشات شما که همفکران تان نوشته و دستتان دادند گفتند این کامنت را بگذار،  و این تهمتی را که به بنده زدید اصلا برایم مهم نیست چون همشهریان عزیزم هم بنده و هم شما و همفکران تانرا خوب می شناسند فعلا به این کارهای تان ادامه دهید تا دلتان خوش باشد به یک کاری مشغول هستید. در پایان به خاطر این تهمتی که زدید شما را به خدا واگذار می کنم.

۰۲/۱/۲۵ ۰۷:۵۲

با سلام بنده مدافع هیچ نماینده ای نبوده و نیستم بلکه مدافع عملکردمثبت نماینده هستم  حالاهرکه می خواهد باشد.

۰۲/۱/۲۵ ۰۲:۴۳

سلام به محضر استاد گرانقدر جناب آقای احمد زاده عزیز و مدافع کلیه نمایندگان ادوار قبل و آینده میانه. خدا قوت

۰۲/۱/۲۵ ۰۲:۲۷

سلام دوست عزیز
من از حرفتون خیلی تعجب کردم و از دیس لایک هایی که خوردین متوجه موضوع میشین. شاید اگر به شما نقش تمجیدگر شب های برره (متاسفانه اسمشون یادم نیس)رو میدادن بهتر از ایشون نقش رو بازی میکردین

۰۲/۱/۲۵ ۰۲:۲۱

سلام جناب احمدزاده امثال جنابعالی تا الان باعث شدن که هیچ پیشرفتی نکنیم و منتظر هستین تا ببینین کی نماینده میشه تا با بازی کردن با کلماتتون نماینده ای که هیچ زحمتی برا انتخاب شدنش نکشیدین با این کارا مدیون خودتون بکنین و به فکر منافعتون باشین . این نماینده ها هیچ کاری برا شهر و کشور نکردن که به نفع مردم باشه و انشاالله با رای نیاوردنشون مردم بدجور حال هر دوشون رو خواهند گرفت. هر چند نفعی برا مردم نداره ولی هم شما و هم نماینده هامون میفهمن که مردم دیگه گول امثال شماها رو نمیخورن.

۰۲/۱/۲۵ ۰۱:۳۷

با سلام خدمت همشهریان عزیز
من نه طرفدار نماینده ها و نه طرفدار جناب آقای واعظی هستم و از هر سه عزیز شناخت کافی دارم و از اینکه جناب واعظی قصد و نیت نمایندگی دارن باخبرم که بهتره منصرف بشن ولی روی سخنم با نمایندگان عزیز هست که در کنار بقیه نماینده ها جزو بی اثرترین و حتی مخرب ترین نمایندگان مجلس بودن و حال اینکه نماینده های شهرمون هم تو این مجموعه ظعیف باز ظعیف تر بودن. خسته نباشن هر دوشون. بدترین قانون گذاری توسط این مجلس انجام شد که همشون به ضرر مردم بود. حالام هر دو نماینده عزیز بهتره کلا تو انتخابات شرکت نکنن که بدجور خراب خواهند شد مخصاصا جناب حسینی

۰۲/۱/۲۵ ۰۰:۱۵

عبدالله جورابسیز میانه متاسفانه درگیر منافع شخصی عده ای شده و نماینده اگه کار هم کنه تخریب میشه و نمیزارن کار کنه . خدا شاهده من اسمم زینال هست با پدرام دوستم یه جیگرکی زدیم خیلی هم پیشرفت داشتیم تا این که جیگرکی پیشرفت کرد یه جیگرکی به اسم جیگرکی سهیل و صدرا اومدن و ما رو ناجوانمردانه تخریب کردن

۰۲/۱/۲۴ ۲۳:۴۶

برادر عزیز چی را توجیح نیستم؟، یک خبری را مسئول سازمان آب استان اعلام کرد سپس آقای واعظی مطلبی نوشته و سوالاتی کرد نوشتم الان وقتش نیست ،،  این سد منبعد مشکل پیدا بکند یا نکند نه به من مربوط است نه به نمایندگان،،  مجری قوه مجریه است از اینکه نوشتید بنده را دوست دارید بینهایت از لطف شما ممنونم به قول معروف دل به دل راه داره.

۰۲/۱/۲۴ ۲۳:۲۴

نه ناراحت نیستم به خود شما تعجب می‌کنم که توجیه نیستی و در مورد هر چیزی خودت را وسط میندازی و محبوبیت و احترام خودت را خراب میکنی چون شما را دوست دارم من در مورد سد شهریار جهت اطلاع نوشتم هدفم تخریب شخص خاصی نبود و موضوع دوره های قبلی بود و مشکلات آن را نوشتم .

۰۲/۱/۲۴ ۲۲:۵۸

معلومه خیلی ناراحتی.

۰۲/۱/۲۴ ۲۲:۳۶

گفتیم شما پیگیری کنی بعنوان خبرنگار و روزنامه نگار زحمت میکشی همچنان که آبگیری گرمی چای را پیگیر هستی این را هم افتتاح کنی به همراه دوستانت انشاالله .

۰۲/۱/۲۴ ۲۲:۱۵

برادر من با سلام چرا در این ۲۰ سال ساکت بودید الان که بوی بهره برداری به مشام می رسد شروع به انتقادمی کنید اگر در این ۲۰ سال می دانستید و سکوت کردید با عرض معذرت و عذر خواهی خیانت کردید چرا در این مدت ساکت شدید؟

۰۲/۱/۲۴ ۲۱:۱۸

از اینکه از این همه ناحقی ها و مشکلات در شهر، فقط از حق نمایندگان محترم دفاع میکنید ما موکلان آنها از شما ممنونیم.
انشاالله جبران کنند

۰۲/۱/۲۴ ۲۱:۱۶

استاد احمدزاده عزیز برادر دلسوز در مورد سد شهریار لازم دونستم مطلبی را بگم همشهریان در جریان قرار بگیرند امروز هم با یکی از دوستان اطلاعات تکمیلی را پرسیدم سد شهریار را ناقص و با آبگیری نمایشی و آزمایشی توسط مسئولین وقت افتتاح کردند و حتی رئیس جمهور آمد میانه و جدا از هزینه افتتاح و غیره بودجه آن پس از افتتاح کم شد و مشکلات پروژه باقی ماند و الان هم بعد از این همه سال آبگیری واقعی انجام نشده و دریاچه و مخزن سد شهریار ایجاد نشد و آن همه هزینه در ۲۰ سال گذشته ، این سد هم اکنون بلاتکلیف رها شده است از جمله مشکلات موجود این سد :
۱ - آماده نبودن راه های دسترسی جایگزین روستاها در ارتفاع بالاتر که اگر آبگیری واقعی انجام شود این راه‌های موجود زیر آب می روند و مسیر روستاها بسته می شود .
۲ - خرید نکردن بخشی از زمین های کشاورزان و روستائیان که در صورت آبگیری واقعی زیر آب می روند و بودجه برای خرید این اراضی نیست و برای آبگیری معارض محلی وجود دارد .
۳ - در مسیر دریاچه و مخزن سد به اشتباه آمده اند تمامی تجهیز کارگاههای پروژه راه آهن میانه - اردبیل را برپا کرده اند که در صورت آبگیری واقعی همه آنها زیر آب می روند و باید برچیده شوند .
بزرگی مخزن و دریاچه سد شهریار ۷۰۰ میلیون مترمکعب و بیش از ده برابر سد گرمی چای می باشد و قرار بود از پشت دریاچه سد آب به زمین های بخش کاغذکنان پمپاژ شود لذا لازم است این پروژه نیز توسط مسئولین پیگیری شود چون صد ها میلیارد تومان به قیمت قدیم هزینه شده و بلاتکلیف مانده هست الان اجرای چنین سدی با این ابعاد اندازه به قیمت جدید هزاران هزار میلیارد تومان بودجه نیاز هست .
بنده در سال ۸۱ و ۸۲ در این سد شهریار بعنوان مهندس دفترفنی مشغول بکار بودم و ۲۸ سال داشتم الان ۴۸ سال دارم .

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۴۹

لطفا کینه های شخصی را مطرح نکنید ایشان با استدلال های فنی و مهندسی مطالب را گفتند و یک نفر پیدا شده مسائل را گفت و سکوت را شکست حالا اجبار نیست گوش نکنند و تکمیل نشده افتتاح کنند این همه تاخت و بی احترامی لازم نیست ولی این تاریخ را یادداشت کنید فروردین ۱۴۰۲ به نام رسیدن آب شرب به شبکه خانگی میانه .

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۴۲

واغظی از کی پرفسور شده ؟ تا اونجا که اطلاع دارم به خاطر سهمیه ایثارگری تونست دکتری بگیره

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۴۰

من تعجب میکنم چرا صادیق واعظی رو سیبر حملات قرار میدین ایشون چون قصد کاندیدا شدن طبیعیه ک طبق هماهنگی های ایجاد شده همچین مواضعی رو اتخاذ کنن

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۴۰

جناب فرهنگی با سلام منتظر اوامر شما بودم ولی تازگیها تورو خوب شناختم ولی بدان آن کسانی که تورا واردار کردند به من توهین کنی به خدا واگذار می کنم انتقادت را بکن ولی مودبانه نه با توهین،،،   کامنت تو را عمدا گذاشتم تا همشهریان عزیز به شخصیت بی کفایت تان پی ببرند.

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۲۹

بنده از دانشجوهای مهندس واعظی هستم ایشون که ادعای دکتر بودن و تخصص دارند مدرک دکتراشون رو نشان بدهند.
تا جایی ک من میدونم دوره دکتری حدود ۴ سال طول میکشه ولی ایشان حدود یک دهه است که نتوانستند مدرک دکتری را به اتمام برسانند فلذا به نظر های ظاهرا تخصصی ایشان توجهی نکنید که در جهت امیال شخصیشان است.

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۲۵

با سلام و احترام
دوستان بنده از شناختی که از آقای احمدزاده در سالیان دارم و کارهایی که اخیرا در شهرمان میانه انجام میشود ، این انتقاد جناب احمدزاده به سیاسی بازی ها و دغل کاری مهندس واعظی و از شناختی که از گذشته اش دارم این تخریب هایش هدفدار است انشاءالله که کسانی که مانع پیشرفت شهرمان میشوند هدایت شوند

۰۲/۱/۲۴ ۲۰:۲۰

خوشبختانه مردم آگاه هستن میتونن قضاوت کنن حقایق رو فلذا پروفسور واعظی عزیز متوجه جایگاه خودتون باشین

۰۲/۱/۲۴ ۱۸:۱۰

آقای تهران نشین منافق
برو به زندگی ت برس....اجیر شده ای و ......
تو را سننه......نچه دن بیر سن ......کمی فکر کن و دست بردار ......عاقل باش.

۰۲/۱/۲۴ ۱۷:۰۴

خدا که در راس است و نظر شماهم محترم.

۰۲/۱/۲۴ ۱۷:۰۳

با سلام ظاهرا مطلب بنده را درست مطالعه نکردید من هرگز نگفتم آقای واعظی عزیزچرا سوال کرده و یا می کند بلکه گفتم الان وقت این سوالها در حالی سد داره به بهره برداری می رسدنیست واقعا اگر ایرادی داشته زمانی که رییس شورای شهر بودید مطرح می کردید نه الان.

۰۲/۱/۲۴ ۱۶:۵۸

با سلام طرفداران نماینده ها هرگز نگفتند فروردین افتتاح است بلکه مدیر عامل سازمان آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی گفته است برای اینکه یقین پیدا کنید لطفا به خبری که در همین سایت قبل از عید از قول وی گفته شده مراجعه کنید . بله نماینده قانونگذار است ولی غیر ازنماینده چه کسی باید دنبال بودجه این سد می رفت؟

۰۲/۱/۲۴ ۱۶:۱۲

درست هست فرمایشات آخه تو حرفهایت گفتی وطیفه نمایندگان اجرای قانون هست منم همین گفتم پس چرا طرفداران نمایندگان میگوین آب شرب با تلاش نمایندگان فروردین ماه افتتاح.حرف اصلی من این هست وقتی هنوز آماده نیست اکثرا میگن خیلی از کارهاش مونده چرا الکی مردم وعده میدن آزرده خاطر میکنن مردمو

۰۲/۱/۲۴ ۱۴:۴۸

سلام جناب اقای احمدزاده،
اقای واعظی درمورد اقتصاد ، فقه،ویا
انرژی هسته ای اظهار نظر نکرده درخصوص
رشته تخصصی اش مطالبی بیان داشته لذا
شما باید رویه ایشان رابه فال نیک بگیرید
شاید معدود فردی باشند که درحوزه اطلاعات
وتخصص خودش مسائلی بیان کرده وآیا ایشان می توانددرمورد
رشته تخصصی شما مانند جناب عالی اظهار
نظرکنه ،البته درباره ابگیری سد فوق مطالب زیادی
هست که گفته نشده از جمله تغییر ارتفاع و طول تاج سد و.... ای کاش همه درحوزه تخصص
خود اظهار نظر کنه.

۰۲/۱/۲۴ ۱۴:۴۶

بهترین قاضی خداست.البته بعضی موقع ها هم میگن گذر زمانه

۰۲/۱/۲۴ ۱۴:۴۵

لطفا این سه نفر مخالفین و موافقین نظر بنده علت لایک و دیسلایک شان را بیان کنند تا بنده در نحوه تفکر خود تجدید نظر کنم شاید دلیل قانع کننده ای دارند.حرف حق چرا مخالف دارد؟

۰۲/۱/۲۴ ۱۴:۱۶

با سلام اتفاقا به نکته مهمی اشاره کردید بهترین قاضی مردمند.

۰۲/۱/۲۴ ۱۲:۴۱

طرف میگه همه چی رو تکمیل کنید بعد افتتاح کنید حرف بدی نیست حتی اگر با غرض باشد از میان چند صد هزار نفر یکی پیدا شده حرف حق میزند.این مردم اینقدری ندارن که صرف ازمون و خطای شما ها بکنن.
ای کاش یک وکیل کاربلد از شهرمان پیگیر حیف و میل های قبلی بیت المال باشند قطعا مردم هم پشتیبانی میکنند.

۰۲/۱/۲۴ ۱۲:۳۵

با سلام وتشکر از لطف حضرتعالی،،،،آنچه که نگارش کردید واقعیتی بیش نیست

۰۲/۱/۲۴ ۱۱:۴۸

باسلام آقای احمد زاده عزیز هدف شما از نوشتن مقاله هم، قطع به یقین سیاسی است لطفا منافع مردم را هم در نظر بگیرید، مردم متن شما را بخوانند خود قضاوت خواهند کرد

۰۲/۱/۲۴ ۱۱:۴۴

متاسفانه اکنون ثابت شد که اگه یه نماینده ی خوب هم وجود داشته باشه عده ای به خاطر اینکه یا فامیل نمایندگان بی عمل دوره گذشته هستند یا فامیل کاندیدهای آینده اون نماینده رو تخریب خواهند کرد

۰۲/۱/۲۴ ۱۱:۲۳

باسلام و ضمن تشکر از زحمات و روشنگری ‌های جناب آقای احمدزاده، باید بر این نکته تأکید کرد که پروژه سد گرمی‌چای و طرح تامین و انتقال آب شرب از این سد به میانه متاسفانه از ده سال پیش در نیمه راه رها شده و کاملا راکد مانده بود و این اواخر یعنی در دوره جناب دکتر حسینی و آقای دکتر اسماعیلی، این طرح در کانون توجه قرار گرفت و در سایه تلاش‌های این دو بزرگوار ، از پروژه استانی تبدیل به پروژه ملی شد و اعتبار آن به ۱۰ برابر افزایش یافت. من از خود دکتر سیدمرتضی حسینی شنیدم که می‌گفت: همه مسئولان اعم از استاندار، فرماندار و مدیرعامل شرکت آب استان شاهد این واقعیت هستند که بنا بود وزیر نیرو در جریان سفر رئیس جمهور به استان، به شهرستان های سراب و بستان‌آباد برود، اما با اصرار و پیگیری و فشار نمایندگان میانه ، برنامه سفر وزیر نیرو ، تغییر داده شد و به میانه آمد و سرانجام پس از سالها تاخیر، در خرداد ۱۴۰۱ دستور تکمیل سد گرمی‌چای از سوی وزیر صادر شد و از آن لحظه،
عملیات اجرایی با شدت و بطور همه‌جانبه آغاز شد و البته باز هم اگر پیگیریهای مداوم آقایان حسینی و اسماعیلی نبود ، این طرح به مرحله کنونی نمیرسید. لذا از بعضی همشهریان خواهش میکنم اگر در روابط فامیلی، مشکل و ناراحتی دارند آنرا به مسائل عمرانی و اجتماعی نکشانند و زحمات و خدمات انجام گرفته را زیر سئوال نبرند. مع‌الوصف باید به وجود این دو نماینده ساعی، پرتوان و بانفوذ افتخار نمود و برایشان آرزوی توفیق کرد.

۰۲/۱/۲۴ ۱۱:۰۴

با سلام از الطاف شما نسبت به بنده تشکر می کنم ،،، زیاد ناراحت نشوید شاید از یک جایی ناراحتند عیبی ندارد خدا ناظر بر اعمال و حرف های مان است.

۰۲/۱/۲۴ ۱۰:۵۹

با سلام و عرض ادب و تشکر از محبت حضرتعالی ، خدمتتان عرض کنم نیاز به آمدن نیست از طریق دست اندرکاران و اینترنت در جریان قرار می گیرم بازم از شما متشکرم.

۰۲/۱/۲۴ ۱۰:۵۰

آقای احمدزاده بزرگوار انسان دلسوز ولی خیلی ساده خبرنگار و روزنامه نگار پیشکسوت و افتخار میانه محبوب همه ما لطفا شما که از تهران در مورد میانه مطلب می نویسید ما که مطلب نمی نویسیم ولی شما می نویسید و قلم خوبی دارید و ماشاالله یک تنه به همه جواب میدید و در این سن بازنشستگی انرژی خوبی دارید لطفا لطفا دوستانه از سد شهریار ، سد گرمی چای ، چهار بانده کردن و ..... از نزدیک بازدید بفرمایید و بصورت میدانی یکبار به زادگاه و وطن خود سربزنید به صحبت های دیگران استناد نکنید انشاالله خداوند به این زحمات شما و وقت میزارید قلم می زنید در آخرت پاداش عنایت کند.

۰۲/۱/۲۴ ۱۰:۴۵

باز هم تاکید میکنم: شما با جوسازی و شانتاژ، میخواهید یک فرد دلسوز و دوران‌دیده‌ای مثل آقای احمدزاده را منفعل کنید! اما با تمام دقتی که در انتخاب کلمات و جملات میکنید، خواننده می‌فهمد که حرفهایتان فاقد محتوی و عاری از صداقت و خیرخواهی است! نشانه‌ی بی‌صداقتی شما اینست که در سطر اول نوشته خود، برای آقای احمدزاده ، کلمات احترام‌آمیز بکار برده‌اید! اما متاسفانه در انتها بطور بی،،،،  و وقی،،،،، به ایشان اهانت نموده‌اید!!

۰۲/۱/۲۴ ۱۰:۰۰

جناب مهندس / دکتر صادق واعظی (به قول خودتان فرزند صادق میانه) لطفاً از توفیقات شورای شهر میانه چند مورد ملموس نام ببرید

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۵۸

بزرگترین توفیقات دوران شورای شهر مهندس واعظی ، سرپرستی شهرداری با .... کلاس سواد ابتدایی و تنش در شورا و شهرداری و استیضاح پر حاشیه آقای میعاد بود نه چیز دیگر

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۵۵

بزرگترین توفیقات شورای شهر در دوران مهندس واعظی ، استیض

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۴۷

با سلام محبتتان موجب تشکر است.

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۴۴

با سلام از بزرگواریتان ممنونم.بالاخره این خانم هم به عنوان یک ایرانی اظهار نظر کرده بازهم از الطاف شما ممنونم.

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۳۷

آقای سعیدی عزیز با سلام و تشکر عیب ندارد بالاخره آزادی یعنی اینکه هر کس نظرات خود را اعلام کند اما مودبانه و بدون اینکه به کسی توهین کند که متاسفانه یکی دو مورد دوروز پیش داشتم که همراه با توهین بود که  نشاندهنده شخصیتش بود.

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۳۱

با سلام از محبت شما ممنونم.

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۲۴

با سلام خداوند روح برادر بزرگوارتان را شاد فرماید برادر عزیز شما بزرگوار به می گویند ها توجه نکنید مرجع تشخیص و افتتاح کننده مجریان هستند که مدیر عامل آب منطقه ای استان اعلام کردند که این سد افتتاح می شود و اما اینکه اشاره کردید وظیفه نماینده قانون گذاری است کاملا فرمایشتان صحیح است اما غیر از قانون گذاری اخذ و دفاع ار بودجه اختصاص یافته به شهرش هم است اگر نماینده دنبال بودجه طرحهای شهرش نرود عوامل اجرایی با کدام پول و بودجه می توانند یک طرح را در میانه یا شهرهای دیگر اجرا کنند؟

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۱۵

جناب محمدرضا احمدزاده عزیز ضمن تشکر از روشنگری شما باید عرض کنم اگر دقت کرده باشید  جناب واعظی عزیز در نوشته خود در انتقاد یکی از همشهریان عزیز صراحتا اعلام کردند نمایندگان ساعی جوابی دهند بنابرین تنها مسولین مورد خطابشان نبود.

۰۲/۱/۲۴ ۰۹:۰۸

جناب همشهری عزیز ما هرچه داریم به برکت خون شهدای عزیزمان است و خانواده محترم شهدا نور چشم همه ملت ایران هستنداگر دقت کرده باشید بنده در این نوشته ام از مقام علمی جناب واعظی بزرگوار تجلیل کرده و وی را یکی از شخصیت های علمی شهرمان معرفی کردم ومثل شما به وجودش افتخار می کنم بنده هم درود می فرستم به مقام والای شهدا ی گرانقدر بویژ شهید باکری عزیز و آرزوی سلامتی برای جناب مولوی عزیز که از رزمندگان دلیر کشورمان هستند وآرزوی سلامتی و تندرستی برای آقای واعظی و خانواده محترمشان دارم.

۰۲/۱/۲۴ ۰۸:۵۸

جناب آقای احمد زاده من طرفدار یکی هستم نه عیره انتخابات هم شرکت نمیکنم وقتی داداش من به خاطر راههای بی کیفیت میانه بدون اینکه مقصر باشه حتی یک درصد آسمانی شد خانواده اش خواهر مادرش تا آخر عمرشون داغون کرد چرا شرکت کنم چندین ساله همش وعده وعید چهار بانده کردن راه میانه زنجان. منطورم اینه الان نمایندگان محترم همش وعده وعید میدن آب شرب کم مونده افتتاح آخه اکثرا میگن هنوز کارهای زیادش مونده آبگیری نشده هنور چرا الکی مردم وعده میدن آقای واعظی هم حرف خاصی نمی‌گوید که می‌فرماید هنوز کارهاش مونده .یکی هم می‌گویی وطیفه نمایندگان اجرای این پروژه نیست وطیفه نمایندگان قانون گذاری هست درسته حرفت خوب پس چرا نمایندگان همش تبلیغ از طرف طرفدارانش .آب شرب میانه با کمک نمایندگان این دوره فروردین ماه افتتاح پس اگه وطیفه نمایندگان قانون گذاری هست پس نمایندگان هیچ نقشی ندارن در این مورد .حرف حق باید قبول کنیم اگه مخالف اون فرد هم باشیم حتی .چون الکی وعده میدن آب شرب فروردین افتتاح .در حالی که اکثرا میگن وعده دروغین هست با مردم باید روراست باشیم

۰۲/۱/۲۴ ۰۸:۵۷

جناب ک ک عزیزبا سلام همانطوریکه قبلا اشاره کردم نماینده وظیقه اش قانون گذاری و اخذ بودجه برای طرحهای اجرایی شهرش است نماینده طبق قانون هرگز نمی تواند در کار قوه مجریه دخالت کندپس کارهای اجرایی به عهده قوه مجریه است و اگر نمایندگان شهرمان از نظر پیگیری و اخذ بودجه برای تکمیل سد گرمی برای بهره برداری از آب شرب اقدام نمی کردند امروز رییس سازمان آب استان اعلام نمی کرد این سد آماده بهره برداری است. بنده در مدح هیچ احدی قلم نزده و نخواهم زد اما هر کسی درجهت پیشرفت عمران و آبادی شهرم یک قدم مثبت بردارد نه تنها مدیحه گو بلکه نوکری وی را یدک خواهم کرداز نظر گذران زندگی هم غیر از خدا به هیچ کس امیدوار نبوده و دست درازی نکرده ام و اگر مدرکی یا سندی نه تنها ازسوی نمایندگان بلکه از هرکس دیگر پیدا کردید که چیزی دریافت کردم اگر پخش نکنید هرگز نخواهم بخشید.

۰۲/۱/۲۴ ۰۸:۴۲

لاقل تعصب داشته باش به شهرت حتما تهران میشینی.تهران همش دود ترافیک .و شهرهای دیگر همینطور باز شهرمون هر طور هم باشه هوای صاف و پاکی داره

۰۲/۱/۲۴ ۰۸:۱۱

باسلام
از داماد خانواده بعید است برادر همسر خود را این گونه بکوید مباد روزی از روزهای گذشته در کسوت همراه نماینده این طرف و آن طرف در حرکت بودید؟؟
حالا ایشون دیدند که راه هموار است برای کسب صندلی نمایندگی در تلاش است
کدام عضو هیات علمی؟ هیات علمی با کسب سهمیه؟

۰۲/۱/۲۴ ۰۸:۰۴

سلام جناب آقای احمد زاده عزیز
تشکر از جواب متین به انتقادات استاد واعظی ولی لطفا بفرمایید : آیا نمایندگان فعلی در تکمیل عملیات باقی مانده سد اقدام نتیجه بخش کرده اند , آیا اقدامات اجرایی را انها انجام میدهند یا دستگاههای اجرایی ( برابر فرمایش شما )؟ , آیا جنابعالی واقعا بابت دلسوزی و پیشرفت امور شهرستان میانه در مدح نمایندگان قلم میزنید ؟ حتما در دادگاه الهی برای اعمال و نوشته ها مسئول هستید ؟ لطفا در خصوص انتقادات و جواب انها از یک کارشناس کمک بگیرید نه کلی گویی و تعریف اتحاد و . . . ؟ آیا گذران زندگی با حقوق بازنشستگی صدا و سیما واقعا خیلی سخت شده است ؟

۰۲/۱/۲۴ ۰۴:۱۱

ما به وجود شخصیت های متخصصی و باسواد مثل دکتر صادق واعظی بزرگوار در میانه که از خانواده شهداء و اصیل و مذهبی میانه و استاد دانشگاه هست افتخار می کنیم و ایشان را از دوران قدیم می‌شناسیم ایشان خودش از نزدیکان حاج مهدی اسماعیلی عزیز و همچنین سردار بزرگ اسلام و افتخار آذربایجان حاج مصطفی مولوی معاون مهدی باکری لشگرعاشوراء هستند و آقای واعظی فرزند دلسوز ، مودب و اصیل میانه هست درود به چنین شخصیت هایی که عمر خود را صرف خدمت به این مرز و بوم کرده است ما قدر فرزندان اصیل میانه را می دانیم .

۰۲/۱/۲۴ ۰۱:۴۰

با سلام به همشهریان عزیز،جناب آقای احمدزاده و جناب آقای واعظی

لازم میدانم نکاتی را بعرض تان برسانم
ارائه سوالات تخصصی در صورتی میتواند برای همشهریان عزیز مفید واقع شود چنانچه در یک جمع با حضور کارشناسان متخصص در آن رشته و میان رشته ای مربوطه مطرح شده و مورد نقد و بررسی قرارگیرد.
درشرکت ها، سازمانها، وزارتخانه ها، ادارات و حتی مجلس شورای اسلامی نیز مسائل تخصصی در کمیته تخصصی مربوطه مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. نه در ….
پس بهتر این بود آقای واعظی نیز همین رویه را در جهت بررسی و نقد و ارائه راه حل برای موضوع مربوطه را به درستی دنبال می کردند که نه تنها میتوانست بهترین نتیجه را در بر داشته باشد بلکه باعث ایجاد شائبه های عنوان شده توسط همشهریان را نیز نمی شد.
سپس خروجی جلسات تخصصی مربوطه که سوالات عنوان شده و بیش آن، مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ های علمی و دقیق داده شده را جهت اطلاع رسانی به همشهریان عزیز در رسانه وزین صدای میانه منتشر می کردید.

به نظر اینجانب الان هم دیر نیست، و میتوانید همین رویه را دنبال نمائید.
البته جناب آقای واعظی مدرس دانشگاه میباشند، و به مراتب بررسی مسايل تحصصی حتما اشراف کامل دارد.

ولی چنانچه نظر جنابعالی فقط جوابگویی به سوالات مطرح شده میباشد، و نه بررسی و ارائه رهکار،
به نظر من مخاطب شما نه همشهریان عزیز است و نه نمایندگان محترم، بلکه مخاطب شما و پاسخگویی به سوالات مربوطه، وزارت نیرو، و مخصوصا اداره کل آب منطقه ای استان آذربایجانشرقی و زیر مجموعه های آنها و مدیران، و کارشناسان و مجریان مربوطه و همچنین شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکار می باشند.

با احترام
محمدرضا احمدزاده

۰۲/۱/۲۴ ۰۱:۱۸

شما با جوسازی و شانتاژ، میخواهید یک فرد دلسوز و دوران‌دیده‌ای مثل آقای احمدزاده را منفعل کنید!
اما با تمام دقتی که در انتخاب کلمات و جملات میکنید، خواننده می‌فهمد که حرفهایتان فاقد محتوی و عاری از صداقت و خیرخواهی است!

۰۲/۱/۲۴ ۰۰:۲۹

دوست عزیز تحرکات عده‌ای قلیل که از سوی اشخاص تشنه‌ی قدرت و زمین‌خورده و بطور مغرضانه و هدفدار و عمدتاً با هویت ناشناس ، در فضای مجازی فعالیت میکنند را به حساب مردم فهیم و قدرشناس میانه نگذارید.
مردم میانه و بخش‌های چهارگانه، قدر خادمان خود را خوب می‌دانند و تحت تاثیر این شبهه‌افکنی‌ها و حق‌ستیزی‌ها قرار نمی‌گیرند.
آقای احمدزاده عزیز هم که روشنگری می‌کنند در واقع به نیابت از اکثریت مردم میانه قلم می‌زنند و زحمت می‌کشند.

۰۲/۱/۲۴ ۰۰:۲۸

بنده بیش از ۲۰ ساله حاج مهدی اسماعیلی را میشناسم ایشان فردی متدین وکاری ومیدانی هستند و از وقتی که به نمایندگی میانه انتخاب شده اند کارهای زیادی را انجام داده اند خدا پشت وپناه او باشد  از حاج اقا تقاضا داریم کماکان با قدرت به نهضت آبادانی میانه ادامه بدهید مردم میانه پشتیبان خدمتگزاران واقعی هستند.

۰۲/۱/۲۴ ۰۰:۲۳

آقای  مهندس واعظی ، چقدر نارضایتی در پروژه هایی که ناظرش بودی ....؟  حالا برا خود نشان دادن دارین تخریب میکنید ملت رو ؟؟؟

۰۲/۱/۲۴ ۰۰:۱۰

اولا تشکر میکنم از وجود ارزشمند جناب آقای احمدزاده که همواره در جهت خدمت به میانه و حمایت از خادمان واقعی مردم قلم میزند و خودش را در معرض تیر و توهین نااهلان و منفعت‌طلبان و خودخواهان قرار میدهد ثانیا به خانم بنانی میگویم ؛ نه روی مخالفت شما می‌توان حساب کرد و نه روی موافقت شما! زیرا هنوز هم برای مردم میانه سئوال است که شما کی هستید و کجایی هستید و آقای ........ چگونه و بر چه اساسی ، تو را میخواست وارد انتخابات میانه کند؟! و در واقع چگونه میخواست گنجشک رنگ‌شده را به جای قناری به مردم میانه قالب کند؟!

۰۲/۱/۲۴ ۰۰:۰۳

مگر دکتر واعظی چی گفته‌ عوام فریبی بشود جز حقایق بیان کرده وهمچنین چند تا سوال پرسیده است ، لکن جواب سوالات رو چنين پاسخگو هستيد وای بر شما که‌ خود عوام فریبی ۱۰۰ درصد هستيد
باتشکر

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۵۹

نماینده بودن ومسول بودن کار طاقت فرسا وسختی هست خصوصا در این زمان که عده ای در اداره خانواده خود،محله ،ده یا مسولیت های کوچک هم ک مانده اند وتوان حل مشکل رو ندارن.باشناخت از این دو بزرگوار وباوحدت قابل ستایش خدارو شکر کارهای بزرگی انجام داده وبودجه خوبی درشرایط تحریم وتورم جور کرده اند. جای سپاس وتشکر دارد.

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۵۰

احسنت استاد‌ احمدزاده عزیز بابت گفتن‌حقایق

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۱۶

اینجانب با اسماعیلی اولش مخالف بودم ولی اکنون با دیدن فعالیت های گسترده ایشان در طول نمایندگی خدمات ایشان را میستایم و خدمات ایشان ستودنی است

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۱۴

متاسفانه در میانه شاهد این هستیم که حتی نماینده اگه کار هم کنه عده ای از روی مصالح شخصی و سیاسی باز هم تخریبش می کنن و مهم نیست که فرد کار می کنه یا نه

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۱۳

با سلام این نظر شماست  محترم و قابل احترام.

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۰۹

شما چرا توهم توطئه دارید.کلمه همفکر را در اکثر نظرات مشاهده میکنیم.الان به مدد اخبار مختلف هر فردی یک سیساتمدار و دارای بینش سیاسی و قدرت تحلیل هستند.شما مانند یک جوانی که در یک دهه پیش در مقابل همه مردم و مسئولین و نمایندگان قرار میگرفت همه را به ندانستن محکوم میکنید و خود را داننده معرفی میکنید.با همه که نمیتوان لجبازی کرد سمت گیری شما از نظر بنده باید اپدیت بشه البته با احترام به سن و شخصیت شما

۰۲/۱/۲۳ ۲۳:۰۲

دوستان لطفا توجه کنید یکی میگه پروژه رو نصفه و نیمه افتتاح نکنید چون ممکنه هزینه داشته باشه و حتی باعث خراب شدن اوضاع بشه ریسکیه
یک نفر دیگه برگشته بهش جواب میده که شما با نماینده ها مشکل داری نمیخوای اینا به مردم خدمت کنن با حل شدن مشکل اب مردم مخالف هستی.
حالا خیلی ها هوادار و مخالف این دو نفر شده اند.لطفا اصل مطلب این دو نفر را روش تفکر کنید ببینید کدام منطقیه به نویسنده کاری نداشته باشید.
نظر خود بنده اینه که حق با فردی است که میگه پروژه را تکمیل کنید بعد افتتاح کنید تا هزینه مالی و نیروی انسانی اضافی نداشته باشه.
در جواب نفر دوم هم میگم که تعداد رای مردم به این دو نفر عزیز بعد چند ماه نشان خواهد داد که موافق خدمت انها هستند یا نه.موفق باشید

۰۲/۱/۲۳ ۲۲:۴۷

جناب محمدی عزیز با سلام آنچه که مربوط به خودم که در حقیقت تهمتی که زدید منتشر کردم ممکنه خواهش کنم در بین نزدیک 700 نفری که مطلب بنده را خواندند که شما هم در جمع آنها هستید چطور فقط شما تشخیص دادید بنده باعث تفرقه شدم؟ اگرخدایی باب میل شما و همفکرانتان می نوشتم باز هم چنین تهمتی را به من  می زدی؟یکمقدار انصاف داشته باش.

۰۲/۱/۲۳ ۲۲:۳۳

باسلام ..آقای احمد زاده عزیز لطفاً باعث تفرقه در میانه نشوید .

۰۲/۱/۲۳ ۲۲:۱۹

برادر عزیز چرا ناراحتی ؟ چه کسی جرات داره فردی را از خونه اجدادیش بیرون کند مگر آدمهای بی ادبی مثل تو.( البته فحش بی ادبانه ات را به حرمت همشهریان عزیزم پاک کردم که اگر اینکار  را نمی کردم من هم مانند تو بی ادب می شدم مرد حسابی تو اگه انسان بودی فحش نمی دادی مثل بعضی ها انتقادت را بکن ولی بی ادب نباش معلومه از چه ناراختی و در کدام خانواده بی ادبی تربیت شدی .البته تو تقصیر نداری قطعا به همفکرانت حقایق فشار آورده و خواستند توهین کنی.)تو بی ادب کی هستی تا من از جونت چیزی بخواهم.

۰۲/۱/۲۳ ۲۱:۵۲

آقای احمد زاده برادر عزیز خودتون میفرمایید 50 ساله از میانه رفتین. خوب مرد حسابی چی از جون ما میخایی؟ خداییش با اینکه پنجاه ساله از میانه رفتی و لی شیطنت ودور به همزنی اصیل میانه ها تو خونته و حفظش کردی

۰۲/۱/۲۳ ۲۱:۳۵

همین که شما از من طلبکارید کافیه.

۰۲/۱/۲۳ ۲۰:۱۶

بعد از سالیان سال دو تا نماینده کاری و عملگرا پیدا شده اونم چند تا تخریبگر که از حامیان ورشکستگان سیاسی شهر هستند تخریب می کنن

۰۲/۱/۲۳ ۱۹:۴۴

میانانین قدیمنئن آدی اوستوندئدی ، ( قوتدی میانا ) بومیانا پیشرفت إلییئممئز ، اولارین که أللئری باشینا چاتیب بوردان کوچیبلئر ، ساغولون

۰۲/۱/۲۳ ۱۹:۳۸

آقای احمدزاده شما در ۱۰ سال گذشته یا بعد از بازنشستگی چند روز میانه تشریف داشته اید؟
در طول عمر خود کدام قدم مثبت به نفر میانه برداشته اید؟

میشه بفرمائید از مردم میانه چقدر طلب دارید؟

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۵۸

با سلام دخترم نازگل عزیز ...دقیقا واقعیت را بیان کردید ممنونم.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۵۰

با سلام و عرض ارادت،،،،،،، برادر من ناراحتی شمامثل همفکرانتان این است که تحمل شنیدن حقایق را ندارید.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۴۶

جناب کارشناس عزیز با سلام بنده درجه علمیم 50 ساله خودکار ، کاغذ و میکروفون است فقط می توانم اشاره کنم بنده فارغ التحصیل دانشکده ادبیات دانشگاه تهران هستم کارشناس عزیز شما یک مورد برای من در این مطلبی که نوشتم پیدا کنیدکه گفته باشم چرا جناب واعظی عزیز این سوالات رامطرح کرده است از شما به عنوان یک کارشناس بعید است بنده عرض کردم جناب واعظی عزیز شما که یک شخصیت علمی شهرمان هستید چرا این سوالات را هنگام بهره بردای از آب شرب میانه از سد گرمی مطرح می کنید بلکه زمانی که رییس شورای شهر بودیدباید این سوالات را مطرح می کردید ،،، بفرمایید کجا گفتم شما چرا سوال می کنید.ضمنا بنده چماق ندارم که هیچ ،،،،خدای نای کرده اگر هم داشته باشم هرگز به خود اجازه نمی دهم به کسی آنهم همشهری خودم جسارت کنم.در پایان باید عرض کنم بنده نه تنها سخنگوی نمایندگان بلکه سخنگوی هیچ کس نبوده و نیستم بلکه یک خبرنگارم و تا زمانی که نه تنها نمایندگان بلکه هر کسی در جهت پیشرفت شهرم میانه قدم برمی دارد از وی دفاع خواهم کرد.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۲۵

دختر خوبم ناهید خانم قربانی با سلام محبتتان موجب تشکر و امتنان است.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۲۳

تو چرا ناراحتی؟ از این تهمتی که زدی به خدا واگذارت می کنم.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۲۱

جناب فراز بند با سلام از محبتتان بسیار ممنونم.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۲۰

با سلام و تشکر از شمااحسنت،،،،،، دقیقا زدید روی خال.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۱۹

جناب مرادی عزیز با سلام از لطف و عنایت حضرتعالی بی نهایت ممنونم اصلا ناراحت نباشید از اینجور آدمها انتظاری بیش ازاین نیست به قول معروف کافر همه را به کیش خود پندارد.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۱۶

آقا سید از اینکه چشم بصیرت در زمینه واقعیت هایی را که مطرح می کنم ندارید برای تان خیلی متاسفم، در مورد آن نماینده مورد نظرتان که آقای هاشمی اگر مردی ،،،، یک نمونه برایم بیاور که بنده از ایشان دفاع کرده باشم ،،، در مورد اینکه اشاره کردی که از میانه خوردم و بردم ،،،،، اگر یک جو غیرت داری یک نمونه اش را افشا کن ،،،، من 50 سال از میانه رفتم شاید شما هنوز به دنیا نیامده بودی ،،،،، ظاهرا این حقایقی که به تحریر در می آورم خیلی به شما فشار آورده است مواظب فشار خونت باش تا دیگه از این جک ها نگی.

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۱۵

تهمت زدن راحت هست کاری نداره دهانتو باز میکنی و تهمتتو میزنی ، ولی اون چیزی که سخته داشتن انصاف و منطقه ، امیدوارم در این ایام پرفیض لیالی قدر به خود آیید و درگیر وسوسه های دنیوی نشوید مشخصه از سمت چه کسایی دارین کامنت میزارین از حرف های بی منطق و تخریب گرایانتون مشخصه

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۰۸

آقا سید جناب احمد زاده از افتخارات شهرمون هستن که سال های سال نعمتی بودن برای میانه در جهت نمایان کردن حقایق و حالا شما از خودتون بگویید چه هستید و چه کاری در جهت پیشرفت شهرمون کردین تخریب سخت نیس اون چیزی ک سخته حل مشکلات مردم و کمک پیشرفت شهرمونه

۰۲/۱/۲۳ ۱۷:۰۱

بنده از روشن گری های استاد احمد زاده متشکرم

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۵۹

آقا کسایی که باید بفهمن میفهمن ولی امثال واعظی خودشون نمیخوان بفهمن واس همین دارن تلاش های نماینده ها رو انکار میکنن و فقط تخریب میکنن

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۵۸

برادر احمدزاده
خبرنگار پولکی در بین مردم جا ندارد
از تک تک نوشته هایتان در این مدت بوی درآمد از سوی نمایندگان می آید

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۵۴

جا داره تشکر کنم از قلم زیبا و فنی استاد جاوید احمدزاده بابت نمایان کردن حقایق و نمایان کردن اهداف افراد منفعت طلب

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۵۲

سوالات هدف دار و و ظاهرا فنی آقای واعظی برای پروژه ی عظیم سد و تصفیه خانه ای که از سال 81 کلنگ زنی شده و بیشتر از هزار میلیارد هزینه برداشته چه هدفی میتونه باشه چه بده بستانی بین آقای واعظی و اون دو نفر هستش که فروردین 1402 به فکر ضرر های این پروژه افتادن و دلسوز کشاورزان منطقه شدن ؟؟؟ اقای واعظی شما مگه شورای شهر میانه نبودید اون موقع سواد انتقاد به پروژه آب شرب نداشتین ؟ خیلی واضحه که هدفتون چیه ولی وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۴۹

جناب جاوید احمد زاده ! یا بهتر است بگویم روباه پیر !؟ عذرخواهی میکنم از بکارگیری این ادبیات ولی شما مصداق بارز این کلام هستید ( البته در ادبیات سیاسی بکار بردن چنین الفاظی ایراد ندارد) پاچه خوار اعظم مهندس هاشمی مفقود شده ! راستی شما قصد ندارید میانه تشریف بیارید !؟. از میانه خوردید بردید و … بازم نظر میدهید؟ تکلیف بازی های کثیف سیاسی صدیق واعظ و متملقان سیاسی دیگر نیز بر مردم اعیان است . #میانه مظلوم

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۴۰

این دوره تنها دوره ای هستش که دو نماینده متحد و بدون تنش داریم و تنها دوره ای هستش که شهرمون داره عقب موندگی هاشو جبران میکنه و داره زیر ساخت هاشو توسعه میده آقای واعظی و اون دونفر که دارین تخریب میکنین شما 20ساله کجا بودین چرا از نماینده های قبلی که کار خاصی واس شهرمون نکردن انتقاد نکردین آیا دلیلی داره اسماعیلی که به اندازه چندین نماینده های قبلی واس شهرمون اعتبار و امکانات گرفته رو دارین تخریب میکنین چی خواستین بهتون نداده که دارین تخریب میکنید؟؟ دنبال چه منفعتی بودین که نرسیدین ؟؟؟؟؟ بیایین و پاسخگو باشین

۰۲/۱/۲۳ ۱۶:۳۰

آقای احمدزاده بهترنیست شما هم مثل دکتر واعظی درجه علمی و پست های مدیریتی خودرا اعلام فرمائید؟هرهمشهری میتواند در مورد طرحی سوالات خود راداشته باشد ولی جواب منطقی باید شنیده شود.شما از ابتدا چماق خود را برداشته وبه دکتر واعظی حمله کردید واین منطقی نیست.اگر شما سخنگوی نمایندگان هستید بهتر نبوداز چندین کارشناس جهت تنظیم جوابیه استفاده میکردید؟

۰۲/۱/۲۳ ۱۵:۵۸

حاج آقا احمدزاده ببخشید چقدر به حقانیت خودت مطمئنی چند وقت پیش بر علیه امام جمعه محترم مطلب نوشتید الان هم برچسب عوامفریبی به آقای واعظی زدید و مطلب نوشتید.

۰۲/۱/۲۳ ۱۵:۱۷

متاسفانه میانه حسود زیاد داره و کسی که میخواد کار کنه رو نمیذارن

۰۲/۱/۲۳ ۱۵:۰۸

همه میدونن که این دوره نماینده ها از حمایت بالای مردم برخوردارن هم دارن به وعده هاشون عمل میکنن توو این گرونی و هم پرتلاشن پس نباید به حرف و تخریب یه عده واکنش داد

۰۲/۱/۲۳ ۱۴:۵۶

آقای واعظی این سیاسی کاری ها بسه دیگه اجازه بدهید کسی که کارمیکنه تمرکز کنه رو پیشرفت میانه

۰۲/۱/۲۳ ۱۴:۵۰

از اینکه در باره یک خبر ویا گزارش و مقاله شمانظر دهید کاملا غیرمنطقی است چون ببخشید سواد این کاررا ندارید همانطوریکه بنده نمی توانم در موردچگونگی ساخت یک سد و نحوه بهره برداری از آن  نظر بدهم   اما شما با توجه به آنچه که بدون تحقیق نوشتید و اینکه بدانید این سد آماده است یانه یک چیزهایی از این طرف و آنطرف شنیدید و سرهم کردید تا بالاخره یک حرفهایی زده باشید.. برادر من خمره رنگرزی نیست که تا سد آماده نشده بیایند و بگویند الکی می خواهیم افتتاح کنیم اگر اینجوری بود که دوسال پیش که سد آماده نشده اینکاری که شما می فرمایید انجام می دادند . آخه یک مقدار انصاف داشته و با این نوشته تان خودتان را طوری معرفی نکنید که مشخص بشه از کدام جناح مخالف هستید یعنی شما می فرمایید کسانی که در این زمینه بویژه اجرایی زحمت کشیده و این سد را آماده کردند اندازه شما نمی دانند که فردا اگر مشکل پیدا کردباید جوابگو باشندویا اگر چیزی نوشته و دست شما دادند کامنت بگذاریدآن یک چیز دیگه است ولی حداقل یک مقدار تفکر می کردید.

۰۲/۱/۲۳ ۱۴:۳۰

جواب سوال ها خیلی وقته داده شده اقای واعظی که ظاهرا تخصص دارن ولی هیچ کسی از پروژه هایی که واعظی انجام داده به هیچ وجه راضی نیس حالا میرسیم به سوال هایی که واعظی در مورد سد وتصفیه خانه کرده ی مثل هستش که میگه چو دانی پرسی ...... و لذا جواب دادن بر این جماعت فایده ای نداره سوال ها اگ از روی دلسوزی باشه میشه جوابی داد و قانع کرد ولی زمانی که خصومت های غیر اخلاقی شریک سوال های دلسوزانه میشن جواب دادن بیهوده است خودتونو خسته نکنید

۰۲/۱/۲۳ ۱۳:۳۸

همین سطر اول متن طولانی که نوشته شده : در آستانه بهره برداری آزمایشی این جمله از لحاظ علمی و مهندسی ارزش ، مردود هست و توجیه علمی و اقتصادی نداره و هزینه و خسارت تحمیل میکنه و ریسک های بالایی داره . در سدسازی بهره برداری آزمایشی نداریم همین جمله یعنی افتتاح زودهنگام و اضطراری ، درسدسازی هر وقت مخزن آماده بود و تمامی سازه ها آماده باشد و دریچه ها و اتاق شیرآلات آماده باشد تمامی تونل ها و بدنه سد آماده باشد آب پشت سد اصلی نه فقط فرازبند ذخیره می شود آب رهاسازي می شود به سمت تصفیه خانه . بحث آزمایش و تست های مربوطه موارد کارگاهی هست که کنترل میشه و همه جا بی سرو صدا عیب یابی می شود و رفع نقص ها انجام می گیرد لذا بهره برداری آزمایشی نداریم همه جا بهره برداری واقعی داریم البته ایرادی نداره مسئولین بصورت اضطراری نیاز به تبلیغات و افتتاح زودهنگام دارند و می‌خواهند به خاطر رضای خداوند دل مردم را شاد کنند و افتتاح اضطراری و آزمایشی کنند و آب را مستقیما از رودخانه و بدون مخزن بفرستند تصفیه خانه بعد در تابستان تصفیه خانه تعطیل می شود و دوباره باید آب چاه را به مردم بدهند و البته این هم یک راه حل و روش غیر علمی و دیمی هست و هزینه و خسارت زیادی تحمیل می کند به این شکل که در جایی که سد آماده نیست ولی تصفیه خانه و خط انتقال آماده هست و این بخش کار در دوره های قبلی آماده شده بود بصورت چند ماه پرآبی رودخانه در طول سال بطور موقت آب را مستقیم به تصفیه خانه بفرستند بعد حجم آب رودخانه کم شد تصفیه خانه را تعطیل کنند این هم یک روش هست ولی غیر اصولی . متاسفانه بعد از ۲۰ سال از شروع اجرای سد گرمی چای می گذرد هنوز سد کامل آماده نیست .

۰۲/۱/۲۳ ۱۳:۱۴

احسنت ،،،،، ولی نیاز به دعوت شدن بنده نیست، آنقدر توی این افتتاحیه های کشوری و جهانی بودم که کشته مرده حضور در اینگونه افتتاحیه ها نیستم موفق باشید.

۰۲/۱/۲۳ ۱۳:۰۹

بادیگارد شدن بنده نظر شماست و محترم.

۰۲/۱/۲۳ ۱۲:۴۹

شما بادیگارد نمایندگان شده اید

۰۲/۱/۲۳ ۱۲:۴۳

چه خبر هست به جای جواب به چند سئوال واضح فنی چه غوغایی شده است تحمل و ظرفیت خود را بالا ببریم همه چیز گفته می شود به غیر از جواب به اون سئوالات شفاف ؟ آقای احمدزاده عزیز را هم برای افتتاح حتما دعوت کنید شخص دلسوزی هست فکر می‌کند خدای ناکرده غرض ورزی شده ولی اگر آب شرب تصفیه شده به خونه ها برسد بدون استثناء همه خوشحال خواهند شد و مردم به همه کسانیکه نقش داشته اند از اول تا آخر پروژه دعاگو خواهند بود و این کار به نام همه و به نام‌ نظام مقدس جمهوری اسلامي ثبت خواهد شد .

۰۲/۱/۲۳ ۰۸:۵۰

با سلام موافقم.

۰۲/۱/۲۳ ۰۸:۳۷

جناب اقای احمدزاده ی بزرگوار با عرض پوزش متاسفانه اکثریت مردم شهرمان مغرض و حسود می باشند و این خودش یکی از علل اصلی عقب‌ماندگی شهرمان بوده و می باشد و امید است ........

۰۲/۱/۲۳ ۰۷:۴۶

آقای واعظی با نماینده به اصطلاح فرهنگی مردم میانه نسبت فامیلی نزدیکی دارد . ظاهرا مدعی است فردی مذهبی و انقلابی و دلسوز شهرمان است . اما در عمل این اعتقاد خود را ثابت نکردند . به یک فرد سیاسی تبدیل شدند که اهداف سیاسی دارند . اما پیشنهادی که حضورشان دارم این است مثل نامش با مردم تعامل کند و برای ماندگاری نام خود و پدر محترمشان تفکر و مشی انقلابی خود را حفظ کنند .

۰۲/۱/۲۳ ۰۴:۴۳

جواب مناسب برای شما دکتر خوش اخلاق، ۰۰۰۰ نعمت روی زمین قسمت پررویان است ، خون دل می‌خورد آن کس که حیایی دارد۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

۰۲/۱/۲۳ ۰۱:۳۶

کوفه یا میانه...

۰۲/۱/۲۳ ۰۰:۲۵

همان زمانی بود که جناب واعظی عزیز رییس شورای شهر بودند نه الان که آب شرب میانه در آستانه بهره برداریست.

۰۲/۱/۲۳ ۰۰:۲۳

بار دیگر تکرار می کنم طرفداری از آقای واعظی عزیز هیچ ایرادی ندارد ولی شما پاسخ سوال بنده در دفاع از نمایندگان را ندادید.

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۵۴

سوالات دکتر بجا بوده و جواب این سوالات در زمینه شفاف سازی برای شهروندان لازمه. بعضی دوستان چرا ناراحت میشوند خوب چند تا سوال از طرف یک کارشناس که این همه هجمه لازم نیست.

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۴۹

جناب دکتر سوالات شما بهترین سوال بودند اگر جوابی هست بفرمایند و گرنه به حاشیه نبرند.

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۳۹

وجود شبکه مجازی و اپلیکیشن ها جایی برای عوام فریبی نمیگذارد.دیر یا زود راست و دروغ برای مردم عیان میشود پس کلمه عوام و عوام فریبی واژه هاییست قدیمی که معنی خود را از دست داده اند.مردم آگاه شده اند و صاحب تحلیل.خط فکری نویسندگان مطالب را قبل خواندن مطلبشان میشناسند و دلسوزان مردم را همچنین

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۳۴

استاد عزیز
بنده هیچ شناختی از شما ندارم
تنها متن صندلی سبزتان را خواندم و از این همه جبهه گیری در مقابل چند سوال ساده و انتظار پاسخگویی مدعیان ،انچنان آشفتگی و ریسمان به آسمان بافتن و پیگیری گذشته و سراغ عملکرد شورا بودن آقای دکتر واعظ شدید که به ظن بنده حقیر تنها فرار ازپاسخگویی و عدم تمایل وعلاقه بی حد و حصر نویسنده و صاحبان قدرت وشیفتگان ریاست را تداعی کرد
این مقوله نه صرف اعتراض به حضرت عالی که از بابت روشن شدن ابعاد موضوع می باشد
با احترام سید علی شهیدی

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۳۴

پس کی وقت مطرح کردن ای سئوالهاست....؟

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۲۰

مطالعه و توجه به نکات و مطالب در مورد شهر از زبان دلسوزان و منتقدان شهر،لازمه پیشرفت و ترقی شهر است.

حسن وجود شبکه های اجتماعی و مجازی،همین شنیده شدن مطالب و نظرات مخالف و موافق است.اما متهم سازی به سیاسی کاری،بداخلاقی موجود در این فضاست.

ای کاش بستری فراهم میشد که بحث های گسترده با حضور اکثر مردم و جوانان تحصیل کرده شهر انجام میشد تا بهترین تصمیم ها برای شهر گرفته میشد و نظرات مسالمت آمیز شنیده و تحمل میشد. ان موقع بود که اشکالی نداشت کارهای مثبت انجام شده،رزومه برای شرکت در انتخابات احتمالی اظهار میشد که بهترین ابزار برای جلب نظر مردم بود نه وعده مدت دار .

سوالات بسیار باید توسط منتقدین و مطلعین موضوع پرسیده شود و جوابهایشان داده شود.

خیانت به مردم است که بعد از اینهمه سال و هزینه های بسیار،روزی بشنویم که مانند سریال تلویزیونی گسل که سال ۹۶ از شبکه یک پخش شد،این سد در مکان و زمان نامناسب ساخته و بهره برداری شد!!

در این شرایط بد اقتصادی و کمبود بودجه ،لازم است با وسواس بیشتر پیگیر بودجه ها و هزینه کرد شهرمان باشیم.

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۱۹

جناب شهیدی عزیزبااحترام به آنچه که یادآور شدید لطفا شما یک نمونه از بنده بیاورید که از شخص نماینده یا نمایندگان شهرمان دفاع کرده باشم من تقاضا می کنم اول معنی دفاع را متوجه شوید سپس تهمت بزنید.بیانیه را کسانی صادر می کنند که چشم دیدن عملکرد نمایندکان شهرمان را ندارند و می آیند درست در شرایطی که آب شرب میانه در حال بهره برداری است مته لای خشخاش می گذارند تا چنین وانمود کنند تا کنون هزینه های میلیاردی که در این زمینه هزینه شده کشکی بیش نیست.موفق باشید

۰۲/۱/۲۲ ۲۳:۰۲

برادر بزرگوار شما درگیر دفاع یا دفع اشخاص نباشید گر پژوهشگر رسانه‌ای زیبنده این بود که نظر وجواب متخصصان امر را در جواب دکتر واعظ جویا و به صورت مستدل انتشار می‌دادید
نوشته حضرت عالی بیانیه‌ای سیاسی،بیش از طرف صاحبان امر و به نام شما نیست اصحاب و پژوهشگران رسانه مدافعین شفافیت باید باشند نه مباشرین امر اصحاب قدرت
با احترام
سید علی شهیدی

۰۲/۱/۲۲ ۲۲:۳۷

جناب شهیدی عزیز با سلام اگر سکوت می کردیم شما نمی توانستید طرفداری خویش را از آقای واعظی اعیان کنید .

۰۲/۱/۲۲ ۲۲:۳۳

با سلام و عرض ادب و تشکر از لطف حضرتعالی ،،،،، نیاز به کم محلی نیست از مطالبی که نوشتید همه چیز مشخص است  هدف مبارکتان بالاتر از شمشیریست که مدعی هستیدموید باشید.

۰۲/۱/۲۲ ۲۱:۴۶

سلام و عرض ادب و احترام بر پیر و دانشمند و استاد عرصه خبر و رسانه و خبرنگاری،جسارت نداشتم به شما پاسخ دهم ولی یادم افتاد که شما مشتری سالهای دور پدرم برای دوخت کت شلوار بودید لذا من باب امر به معروف(نه خدای ناکرده نهی از منکر که شما تمام معروف،!، هستید) که قانون وظایف و اختیارات شوراهای شهر و روستا و بالاخص ماده 71 آنرا کرارا مطالعه فرمایید و در مورد باقی مطالب تان بالاخص عنوان مقاله وزین تان و صندلی سبز(!؟) فقط میگویم:

"مدعی گر به رخت تیغ نهد هیچ مگو" "برش کم محلی تیز تر از شمشیر است"

#نمایندگان_میانه , #جاوید_احمدزاده

با احترام مجدد-کوچک شما-صادق واعظی

۰۲/۱/۲۲ ۲۱:۱۶

طرفداری از آقای واعظی اصلا عیب نیست.

۰۲/۱/۲۲ ۲۱:۱۵

با سلام ممنونم اشتباه تایپی بود.

۰۲/۱/۲۲ ۲۱:۱۰

دعوا فامیلی دخالت نکنید

۰۲/۱/۲۲ ۲۰:۴۶

مغلته ؟!!! یا مغلطه ؟

۰۲/۱/۲۲ ۲۰:۲۱

بیایین خودمون را گول نزنیم واقعیت بهتر از هنه چیز هست .اب شرب حداقل دو ماه دیگه هم نمیاد ولی اب لجن میاد .و کارهایی که نمایندگان کردن غیر از تبلیغات (امسال هم که خودتون میدونی قرار هست به خونه ها هم سر بزنن)چکار کردن در مورد اب شرب .

۰۲/۱/۲۲ ۲۰:۱۱

برادر بزرگوار
جواب سوال مشخص و فنی و درخواست پاسخگوی مدعیان راه اندازی پروژه نه سفسطه ونه تخریب شخص سوال کننده است
نمایندگان محترم و حامیان ایشان همچون جنابعالی گر جوابی بر سوال کننده ندارید حداقل نسبت به رعایت اخلاق و شعار شفافیت خویش احترام گذارده سکوت پیشه فرمایید
با احترام
سید علی شهیدی

۰۲/۱/۲۲ ۲۰:۰۹

با سلام عوامفریبی را کسانی می کنند که وقتی کار تمام شده و آماده بهره برداری است مغلته کرده و برای آینده خود تلاش می کنند و در مورد سوالی که کردید لطفا روز پنجشنبه همین هفته پاسخ خودرا از نمایندگان شهرمان که در صدا و سیمای استان حضور یافته (اگر به هم نخورد) و در این زمینه صحبت خواهند کرد دریافت کنید ضمنا ساعت پخش آن از طریق روابط عمومی نمایندگان  اعلام خواهد شد  .

۰۲/۱/۲۲ ۲۰:۰۱

چشم

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۵۹

لطفا به سایت شان مراجعه کرده ببینید چکار کردند تا عذاب وجدان نگیرید.

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۵۷

با سلام و ممنون از لطف و محبت شما، بنده نه سخنگو و نه روابط عمومی نمایندگان هستم بلکه آنچه را که می بینم اگر ناحق و غیر قانونی با شد به عنوان یک ژورنالیست پاسخ می دهم و در مطالبی که می نویسم هرگز ازشخص نمایندگان تعریف و تمجید نکردم بلکه عملکرد آنها را به تحریر در می آورم و در مورد عملکرد نمایندگان لطفا به سایتشان مراجعه فرمایید که شفاف همه چیز بیان شده است و اما در مورد عوامفریبی گفتید چشم منبعد اطاعت امر می کنم. 

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۵۳

این طر ح اخه اخه .نمایندگان چکار کردن اخه اخه واقعا ،اینهمه میگی نمایندگان عذاب وجدان گرفتم خواهش میکنم زیاد تبلیغ نکنین،و الا .......میگم

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۴۸

با سلام فرمایشات تان صحیح و متین است. در مورد این سد که اشاره کردید نمایندگان شهرمان روز پنجشبه همین هفته مصاحبه دارند که ساعت پخشش از سیمای استان توسط روابط عمومی شان اطلاع رسانی خواهد شد. ارادتمند احمدزاده

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۴۶

اتفاقا الان باید این سئوالات پرسیده شود چون به جای تکمیل بخش های باقیمانده پروژه در اسرع وقت عده ای می‌خواهند زودهنگام و غیر علمی بدون آماده بودن بخش های مهم سد ، جزئی آب بفرستند تصفیه خانه و عوامفریبی کنند و بگویند آب شرب آماده شد بخورید سئوالات واضح دکتر واعظی را شفاف جواب دهند ایشان نوشتند فلان بخش از سد آماده هست یا نه جواب دهند بله و تک تک سئوالات را جواب دهند طرف این سئوالات نماینده ها یا فرماندار نیستند بلکه مدیران صنعت آب استان و میانه جواب دهند البته همه دوست دارند زودتر آب به میانه برسد حتی باید خیلی زودتر آب شرب می رسید تاخیر شده.

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۴۲

آقای احمد زاده متن تان خیلی طولانی است
میدانم شما استاد هستید همیشه یک چکیده هم بنویسید تا مثل من که حوصله ندارم چکیده را بخونم خوب بود متن اصلی را هم بخونم

از شما خواهش میکنم از عملکرد نمایندگاه محترم مورد تایید خودتان هم یک گزارشی تهیه بفرمایید ببینیم چکار کرده اند؟تا برای دوره بعدی هم رای بدهیم
لطفا مسائل مرتبط با عوام فریبی را هم سانسور بفرمایید.

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۴۱

روستائیان اطراف سد از کم آبی درمذیقه هستند نزولات جوی کم است اول آب را تامین کنید بعد جنجال نمایید

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۳۶

آقای احمدزاده لطفا کلی گویی نکنید و کامل شفاف سازی کنید و غرض ورزی شخصی نکنید خواهشا در این دوره سه ساله چقدر مبلغ جذب شده و جریان نقدینگی و تخصیص را دقیق مشخص کنید و در دوره های مختلف قبلی چقدر مبلغ جذب شده بود و مقایسه کنید تا مردم آگاه شوند خود شما هم عوامفریبی می کنيد همچنین پیشرفت فیزیکی پروژه بر طبق زمانبندی در این دوره سه ساله چند درصد انجام شده و در دوره های قبلی چند درصد کار شده این هم مقایسه کنید واقعا اگر بیشتر پول جذب کردند و درصد بیشتری کار انجام شده مردم قدردان خواهند بود ولی شواهد نشان می‌دهد شما حاضر به ارائه این اطلاعات نیستید و عوامفریبی می کنید و کار دیگران را می‌خواهید به نام اشخاص دیگر تمام کنید لطفا صداقت داشته باشید چون هم خداوند و هم مردم انسانهای با صداقت را دوست دارد خواسته مردم یک جدول مقایسه ساده هست . ولی مطالب دکتر واعظی این بود که با این نواقص افتتاح کردن پروژه غیر علمی هست هم ریسک دارد و همچنین اتلاف پول بیت المال برای هزینه های مقدماتی افتتاح چون با این نواقص افتتاح توجیه اقتصادی ندارد چون آب به اندازه کافی ذخیره نشده و فصل بارش هم گذشته حجم آب رودخانه به سمت تابستان کم تر میشود و باید قبل سال در زمستان ذخیره سازی شود راه اندازی تصفیه خانه به این راحتی نیست همه چیز را وارد مدار تولید آب شرب کنی و کلی کارمند و مهندس باید استخدام شود بعد بدلیل نبود آب تصفیه خانه تعطیل شود یا بدلیل آب کم به جای تامین آب شرب کل شهر فقط آب یک محله را تامین کند .

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۲۳

جناب احمدزاده، این گونه افراد جوری هستند که واقعا حیف هست که وقتی برایشان صرف شود.
این فرد مدعی، که عده ای داخل شهر دکتر دکتر خطابش میکنند، هیچ گونه مدرک دکترای عمرانی ندارد، ایشان حدود ۱۰ سال هست که در این مقطع گیر کرده اند و توان اخذ این مدرک را به دلیل فقدان سواد علمی ندارند، حالا کاسه ای داغ تر از آش شده اند و سینه خود را پاره میکنند.
اگر حرف های بنده صحیح نیست، ایشان مدرک دکتری عمران خود را بارگذاری و پخش نمایند.
لذا در کل ایشان صلاحیت اظهار نظر در بحث تخصصی سد را ندارند.
و من الله التوفیق

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۰۲

با سلام عرض کردم آیا الان که آماده بهره برداری است وقت مطرح کردن این سوالهاست؟

۰۲/۱/۲۲ ۱۹:۰۰

با سلام ظاهرا متوجه عرض بنده نشدید سوال من این است آیا الان وقت طرح اینگونه سوالهاست؟

۰۲/۱/۲۲ ۱۸:۵۷

سلام
اقای احمدزاده فرض کنید ایشان درزمانی عضو
شورا بوده سوالات خودرا مطرح کرده وصحیح یا غلط جوابش را گرفته ،
حالا سولاتی را مطرح کرده اند برای رفع شدن
نقاط کور موضوع باید جواب ایشان را به صورت
منطقی وعلمی بدهند

۰۲/۱/۲۲ ۱۸:۲۸

با سلام جناب آقای احمد زاده هر طرحی یک زمانی کلنگ زنی و یک زمانی به بهره برداری می رسد متاسفانه در میانه و حتی کل کشور مسئولین عزیز طوری وانمود می کنند که هر کسی کلنگ را زد اسمش بر روی آن پروژه ماندگار و هر کسی روبان افتتاح را زد مدعی تکمیل آن می شود در حالی که در این بین چندین مسئول، نماینده و فرماندار کمتر یا بیشتر در آن پروژه نقش داشته اند.
با توجه به حاشیه های ایجاد شده برای این سد در روزهای گذشته از جنابعالی تقاظا داریم چنانچه اطلاعات کاملتری از میزان پیشرفت کنونی و قبلتر این دوره از نمایندگان دارید اطلاع رسانی نمایید و ضمنا نقش نمایندگان در این پروژه به هر حال متولی این پروژه شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی و در راس آن آقای غفارزاده همشهری خودمان هستند و آیا اگر نمایندگان کنونی نبودن ایشان هیچ تاثیری در اتمام این سد نمی توانستند داشته باشند؟

۰۲/۱/۲۲ ۱۸:۱۸

جالبه یک مطلب علمی و فنی مهندسی توسط یک استاد دانشگاه رشته مربوطه نوشته شده در جواب به جای توضیحات تخصصی جواب های عجیب غریب نوشته می شود یکی بیاد جواب بده مثلا ایشان نوشته بخش هایی هنوز آماده نیست بگه اشتباه می کنید آماده بهره برداری هست یا نوشته شده حجم ذخیره مخزن تا کامل پر نشود در تابستان کفایت نمی‌کند و تصفیه خانه تعطیل می شود و تخلیه مخزن ریسک های سازه ای دارد یکی بنویسد اشتباه میگید الان ۱۵ میلیون مترمکعب ذخیره شده و دبی ورودی کامل حوضچه ورودی را تا فصل بارندگی سال بعد پوشش میده اصلا معلوم نیست کسی کاندیدا می‌شود یا نه با شک و گمان یه سری جواب های سیاسی می‌دهند .

۰۲/۱/۲۲ ۱۷:۳۶

خیلی تند نوشته اید کاش حوصله به خرج می دادید و اسم نفرات را حذف می کردید. 

بهتر است شما هم نوشته ایشان را نقد می کردید بیایید خودمان را نقد کنیم و دست از سر دیگران برداریم.

نقد کارهای فنی از صفر تا ۱۰۰ و در هر زمانی مجاز و قانونی است و مدیران وقت ملزم به پاسخگویی هستند یک پروژه در این مقیاس در حال انجام بوده قرار است صرفا" اب را تامین کند اگر مسائل ایمنی دارد موظف هستیم رصد های ممکنه را انجام و از ایجاد خطر جلوگیری نماییم‌.

عزت عالی زیاد.

اخبار روز