کد خبر: ۱۲۸۴۷۶
۱۱۱۸ بازدید
۵۸ دیدگاه (۳۷ تایید شده)

فرماندار محترم میانه شما به عنوان مسئول یک شهر تحویل بگیرید

۱۴۰۲/۱/۲۷
۱۲:۱۲

بالاخره بعد از ماهها سکوت باردیگریک فرد رد صلاحیت شده در انتخابات شورای شهرمیانه بنام پدرام نایبی که احساس می کند از پشتوانه محکمی برخوردار است در آستانه بهره برداری از آب شرب میانه لب به سخن گشوده و با حرفهای تکراری و بدون داشتن تخصص و دانش فنی به عنوان کارشناس سد سازی در مورد سد گرمی چای دریک کلیپی با دهها پرش ،، افاضاتی بی محتوی و غیر مهندسی را نموده است که به یک جُک بیشتر شبیه نیست.

وی بدون آنکه اشاره کند ایراداتی که در باره سد گرمی چای گرفته بر اساس داشتن کدام مدرک تحصیلی معتبر مهندسی، دانش فنی و با چه مستنداتی است با زیر سوال بردن نمایندگان ادواری شهرمان در مورد اتوبان تبریز زنجان با ۴۵ کیلو متر فاصله ازمیانه می گوید: بهره برداری از آب شرب میانه یک قضیه تکراری بوده و این یک جو تبلیغاتی از سوی نمایندگان است که می گویند ما قهرمان و ناجی مردم هستیم در پاسخ به این قسمت از حرف های عبث وی لازم به یادآوری است فردی که خود را سردبیریک نشریه می نامد چگونه یک دروغ شاخدار را به نمایندگان شهرمان نسبت می دهد.

مگر نمایندگان اعلام کردند این سد به بهره برداری می رسد؟ شما که از تشخیص منبع خبر که مدیر عامل سازمان آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی است عاجزید چگونه آنرا به نمایندگان ربط داده و انتظار دارید با این دروغ پردازی ها مردم به شما و نشریه تان اعتماد کنند؟ نکندمنظورتان حضور نمایندگان شهرمان در یک برنامه تلویزیونی استانی که مجری آن در مورد نحوه اخذ بودجه برای بهره برداری آب شرب میانه از آنان سوال کرد و هردو عزیز پاسخ دادند می باشد؟ آیا شما اخذ بودجه برای تکمیل سد گرمی چای از سوی نمایندگان را که واقعیتی بیش نیست جو تبلیغاتی می نامید؟ چطور موقعی که در روابط عمومی آقای مددی نماینده اسبق شهرمان مسئولیت داشتید با تهیه و تنظیم یک خبر واهی و عاری از حقیقت را سال ۹۴ در نشریه ملت و امت وی با تیتر درشت و با شعار دروغین مشکل آب شرب میانه حل شد مزین کرده و در بین راهپیمایان روز جهانی قدس پخش کردید آن عوامفریبی نبود اما وقتی کسی که مسئولیت اجرایی سازمان آب استان را یدک کشیده و این خبر را اعلام می کند عوامفریبی قلمداد کرده و به نمایندگان نسبت می دهید؟

گیرم بنا گفته شما این سد در آینده مشکل پیدا کند آیا از نظر شما مثلا به عنوان یک سردبیر، مسئولیتش بعهده سازمان آب است یا نمایندگان شهرمان؟ در این کلیپ اشاره کردید نمایندگان شهرمان با راه اندازی این سد خود راقهرمان و ناجی مردم می دانند، ممکن است بفرمایید این نمایندگان در کجا و در کدام مصاحبه دروغ به این بزرگی را که مدعی هستید اعلام کردند؟ جناب پدرام نایبی در این کلیپ اشاره کردید سد گرمی چای سازه اش، پرده آب بندش و برج آبگیرش ناقص بوده و عملا امکان آبگیری ندارد،،،

واقعا خنده دار است، شما بر اساس کدام مدرک و دانش فنی سد سازی ، این سخنان گهرباررا افاضه می کنید ؟ چون نه سواد آنچنانی و نه علم این کا را دارید . جناب پدرام نایبی بیان کردید طبق گفته کارشناسان این آبرسانی پایدار نیست.نا سلامتی شما خود را سردبیر یک نشریه دانسته و به واسته داشتن پشتوانه به آن افتخار می کنیدو به خوبی می دانید هر خبری باید منبع داشته باشد ممکن است بفرمایید بر اساس کدام منبع خبری و کارشناسان کدام سازمان و یا ارگان رسمی اعلام کردند یک الی دو ماه دوام نخواهد آورد؟ خیلی جالب است آقای پدرام نایبی در این کلیپ نه تنهاکارشناس سدسازی بلکه در قانونگذاری و مسئولیت اجرایی نیز صاحب نظر بوده و مدعی شده با بهره برداری ازاین سد، ردیف بودجه آن حذف و از اولویت ساخت خارج خواهد شد ،،،

واقعا خوشا به حال افرادی که به عنوان پشتوانه از شما حمایت می کنند. که البته این چنین نیست. جالب است جناب پدرام نایبی در این کلیپ فرماندار میانه را خطاب قرار داده وبا جملات تهدید آمیز همکاری بین نمایندگان و فرماندار را در جهت رفع مشکلات شهری زیر سوال برده و نماینده دولت را تهدید کرده که اگر مشکلی در آبرسانی بوجود آید  فرماندار  میانه را مسئول دانسته و هر هزینه ای راتحمل خواهیم کرد.

جناب پدرام نایبی شما که از نظر قانونی صلاحیت تان رد شده چگونه به خود اجازه می دهید به فرماندر یک شهر امر و نهی کرده و وی را تهدید کنید؟ طبق کدام قانون فرماندار باید پاسخگوی شما باشد؟ اولا شما باید بدانید به جای فرماندار مسئولیت هرگونه مشکلات پیش آمده بعهده سازمان آب است ثانیازمانی که فرماندار اسبق زیر تسلط اربابان شما بوده و در اوائل دوران نمایندگی آقای اسماعیلی به همه مسئولان ادارات دستور داده بود با وی همکاری نکنند که باعث گره خوردن بیشتر مشکلات شهر شده بود آن موقع فرماندار مسئول نبوده ولی اکنون که دو نماینده با همکاری فرماندار بدون دستورگرفتن از کس یا کسانی که صلاحیت مداخله در قوای مقننه و مجریه را ندارد در راستای خدمت به مردم حرکت می کنند تهدید می کنید؟ جناب پدرام نایبی اظهار نظر کردن در مورد یک طرح عظیم ملی مستلزم داشتن دانش فنی معتبر است نه اینکه آلت دست قرار گرفتن افراد کم سواد ،، لذا برادرانه نصیحت می کنم غیر از پناه بردن به خدا متکی به کسی نباشید که نه تنها زود گذربوده بلکه کاری از دست آنها ساخته نیست و قطعا به صلاحتان خواهد بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۲/۳ ۰۱:۲۶

پدرام نایبی یک ادم متوهم است. حیف نیست در سایت وزین صئای میانه اباطیل ایشان مطرح شود؟

۰۲/۱/۳۰ ۱۱:۲۵

چرا سرکوب شما بیایید پاسخ قانع کننده به مردم بدهید و ثابت کنید که دیگران دروغ می گویند

۰۲/۱/۳۰ ۱۰:۱۲

سلام.و عرض ادب مجدد خدمت جنابعالی.منبع این خبر یکی از مدیران سد گرمی چای هست که برای بنده گفته .این آب آزمایشی فقط برای کمتر از دو ماه و فقط برای شهرک اندیشه می‌باشد فعلا..انشاالله میانه تشریف آوردید و من هر موقع میائید شما رو میبینم حتما حضوری توضیح خواهم داد خدمتتون.

۰۲/۱/۲۹ ۲۲:۵۴

انصافا منطقی و درست نوشتید احسنت .

۰۲/۱/۲۹ ۲۲:۵۱

مطالب ایشان با محاسبات مهندسی و حجم موقت آب تطابق دارد و منطقی به نظر می رسد اگر این اتفاق هم بیفتد خبر خوبی هست و نشان از این هست که بخش عمده طرح آبرسانی انجام شده و فقط بایستی تا یکسال آینده بطور کامل سد گرمی چای به اتمام برسد تا کل پروژه به افتتاح نهایی برسد.

۰۲/۱/۲۹ ۲۲:۲۴

سلام ممکن بفرمایید از اینکه فقط آب شهرک اندیشه را تامین خواهد کرد منبع اش کجاست؟

۰۲/۱/۲۹ ۰۹:۱۶

آقای احمد زاده جرات و شهامت داشته باش و صداقت خود را نشان بده یکی گفتی یکی هم بشنو مطالب را تایید کن درج بشه چرا کتمان میکنید .؟

۰۲/۱/۲۹ ۰۹:۱۱

بزرگواران که به آقای حاج مهدی اسماعیلی لقب سردار سازندکی میانه لقب داده اید بدانید و آگاه باشید که با این کار و لقب دادن تان ضربه مهلکی به شخصیت حاجی مهدی میزنید حتما خاطر مبارکتان هست که وقتی سردار سازندگی ( آقای هاشمی رفسنجانی ) ترور شدند و در بیمارستان بستری بودند یکی از خبر نگاران بادمجان دور قاب چین جهت تهیه گزارش به ملاقاتشان رفته بود ایشان را حضرت ایت اله خطاب کرد که آقای رفسنجانی بلا فاصله تذکر دادند که آقا حرمت این القاب را نگه دارید من ایت اله نیستم ، حالا شما هم حرمت نگه دارید به خیال واهی خودتان فکر میکنید باین القاب و آگراندیسمان کردن اشخاص و اعمالشان میتوانید انها را در دل مردم جای داده و محبوشان کنید در صورتیکه تفکر و تصور مردم کاملا عکس خیال شماست مردم احساس میکنند با القای القاب مندرآوردی به شعورشان توهین کرده و افراد را به آنان تحمیل مکنید بنا بر این شما بزعم خود قصد تحصیل محبوبیت دارید ولی عملا منفوریت عایدتان میشود بنده به جرات میتوانم اظهار کنم که از اکثریت قریب به اتفاق شما ها بیشتر با حاج مهدی همکار بوده ام و آشنایی کامل با تواضع و منش و افکارشان دارم و مطمئن هستم که بهیچ وجه ایشان با این بزرگ نمایی و انحصار طلبی شما موافق نیستند لطفا دوستانه نیش زهر آگین بر ایشان نزنید .

۰۲/۱/۲۹ ۰۸:۱۲

این موارد که بر شمردید بجز یکی دو تا بقیه از قبل بوده از جمله پل قوری چای از ده سال قبل شروع شده نکنه منظورتان پل سردار بوده اگه راست میگن پل دوم برای جاده گلزار مومنین بزنند که تا تقی به توق میخوره ان مسیر بسته میشه .یا مسیر خیابان منتهی به دادگستری را که ساختمانهای خرابه و متروکه و ترک خورده بالای تپه هر آن احتمال ریزش و ایجاد حادثه ناگور را دارند و پایین تپه ها پر از آشغال و کثافت و مایه ابرو ریزی میباشد و هیچ مسئولی هم عین خیالش نیست . کانال موجود در ان مسیر را تکمیل کنند که داخل ان پرورشگاه معتاد شده است ، یا اعتراضی به رتبه بندی معلمان بکنند که سبب از بین رفتن انگیزه و وجدان کاری در بین معلمان ساعی و دلسوز شده مثلا دبیری با بیست و هفت سال کار و تلاش تازه در رتبه دو قرار گرفته شاگرد همان معلم که اکنون دبیر شده و هفت سال سابقه دارد رتبه سه شده است ، این رتبه بندی غیر از بی عدالتی و ایجاد یاس و نامیدی و تفرقه و اختلاف هیچ ثمری ندارد . مدیران آماج حملات معلمان قرار گرفته اند و معلمان تلاشگر را دلسرد کرده است . هیچکدام از ملاکهای رتبه بندی در راستای ارتقای سطح علمی و ارتقاع کیفی آموزش و پرورش نیست بلکه بزگترین بی عدالتی را به ارمغان آورده است نمایندگان چه اقدامی در مجلس برای این بی عدالتی ها انجام داده اند ، آسفالت جاده که کار نماینده نیست قانون و مسیر اجرای قانون را هموار و تسطیح نمایند. سسینه سپر نمایند و شجاعانه از تدوین و اجرای جنین قانونهای چرت جلو گیری نمایند. ومن ا.. التوفیق .

۰۲/۱/۲۹ ۰۲:۲۴

سلام. جناب احمدزاده
با تمام احترام خاصی که به جنابعالی دارم متاسفانه بی اخلاقی که آقای نائبی احتمالا در پیج خبری شأن کرده اند متاسفانه جنابعالی نیز عین اون بی اخلاقی را در متن بالا انجام دادید که در کار هر دوتان متاسفانه منافع مردم کاملا نادیده گرفته شده و فقط تعصب خشک و خالی از طرفداری فرد یا افراد خاص به وضوح دیده میشود .
جناب احمد زاده عزیز این آب شرب که این روز ها در اهم اخبار میانه قرار گرفته است و به صورت آزمایش قرار هست انجام بگیرد فقط و فقط برای قسمتی از شهرک اندیشه آب رسانی خواهد شد آن هم برای کمترین زمان . امیدوارم تمام دست به قلم ها بعد از گرفتن اطلاعات کافی در مورد هر مطلبی که میخواهند قلم فرسایی نمایند دست به قلم بدون تعصب خشک و خالی از طرفداری افراد نمایند. با احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

۰۲/۱/۲۸ ۱۸:۱۱

خودشان که همیشه میگن با همکارم کارهارو پیگیری و انجام دادیم 

۰۲/۱/۲۸ ۱۰:۳۹

چرا نمیشه از فرماندار سوال کرد و یا خواسته ای داشت؟ چرا این کمترین حق شهروندی رو نباید داشته باشیم؟ چرا کسی که رد صلاحیت شده باید از سایر حقوق شهروندی و اجتماعیش محروم بشه ؟؟؟؟؟کاری به نایبی و تفکراتش ندارم ولی این حق هر شهرونده که سوال کنه و مطالبه گری کنه حتی از بالاترین مسولین کشور ، حالا فرماندار میانه که جای خودداره.

۰۲/۱/۲۸ ۱۰:۲۷

با سلام سوال با تهدید کردن زمین تا آسمان فرق دارد آیا به نظرشما وقتی به فرماندار می گوید شما چرا با نمایندگان همکاری می کنید  سوال است؟ 

۰۲/۱/۲۸ ۰۹:۱۲

منکه آقای نائبی رو نمیشناسم ولی لحن و ادبیات این متن نقد، جالب و دردناک که برگرفته از فرهنگ خودبرتر بینی و دیگران همه هیچ و پوچ و ما حق مطلق هستیم!!!!!!!!! مثلا این جمله که شما کی هستید از فرماندار خواسته ای دارید!؟ همه آحاد جامعه حق دارند از حاکمان انتقاد کنند و وظیفه فرماندار پاسخ گویی است!!!!

۰۲/۱/۲۸ ۰۸:۱۵

باسلام و درود آرزوی قبولی طاعات و عبادات در پیشگاه احدیت پیرو پیام و نظریاتی که متعاقب آن درج شده و بنده که بررسی اجمالی به آن داشتم نکاتی را در حد سواد و منطق خود به عرض همشهریان میرسانم. ۱- برادر عزیز جناب آقای پدرام نائبی خیلی بی انصافی هست که طبل اخبار ناامیدی را میکوبید و به فعالیت ها و عملکردهای مثبت مسئولان اشاره ای ندارید. ۲-جناب آقای محمودیان دادستان محترم حضرتعالی به عنوان مدعی العموم همانطور که حضرات حقوقی هم درخواست دارند چرا به جهت منافع شهرستان جلوی اینگونه حواشی ها و دروغ پراکنی هاکه منافع عمومی شهرستان را به خطر انداخته و به صلاح شهر نیز نمی‌باشد جلوگیری نمیکنید، ۳- بینک و بین الله تو این ماه رمضان دروغ و بی انصافی را کنار بزاریم و حقیقت را بازگو کنیم،آیا نمایندگان مجلس شورای اسلامی این دوره و فرماندار فعال نیستند و عملکرد مثبتی ندارند؟ و در آخر از همشهریان عزیز تقاضای عاجز دارم که نسبت به فضاهای سیاست ...... بعضی از افراد که هوای کاندید شدن در انتخابات مجلس را دارند هوشیار بوده و حق را از باطل و نیت پلید سوا کنند. اللهم جعل عواقب امورنا خیراً

۰۲/۱/۲۸ ۰۸:۱۲

باسلام به جمعی از حقوقی ها
تبل نه طبل ..............................

۰۲/۱/۲۸ ۰۸:۰۱

آقاي احمدزاده خودت هم كانديدا شوي حتما ردصلاحيت مي شوي .

۰۲/۱/۲۸ ۰۶:۵۹

آقای احمدزاده عزیز ۱. فرماندار که سهل است استاندار و وزیر کشور را هم می توان مورد خطاب قرار داد احضار کرد استیضاح کرد برکنار کرد به خانه فرستاد به زندان انداخت و ... . 

۲. حق اظهار نظر همانطور که برای جنابعالی آزاد است برای همه افراد نیز محفوظ و آزاد است 

۳. خبرنگاران که قرار نیست در همه حوزه ها متخصص و فلوشیب و استاد تمام و دانشیار و ... باشند همین قدر که فردی به خود زحمت می دهد هر چند به قول شما اطلاعات کم جمع اوری می کند شایسته تقدیر و تشکر است .

 

 

پروژه کارفرما مجری مهندس مشاور  و ناظر صاحب صلاحیت در رشته پروژه مورد بحث دارد  خیلی عجیب و جای ابهام  است همه ارکان پروژه سکوت کرده و اطلاعات مورد نظر جامعه را به صورت روشن و صریح منتشر نمی کنند بد نیست آنها هم مورد سوال جنابعالی قرار گیرند تا همگان روشن شوند. 

۰۲/۱/۲۸ ۰۶:۳۳

کارنامه ی قابل قبول حاج مهدی اسماعیلی سردار سازندگی میانه موجب افتخار حامیان ایشان هست :
۱- حل مشکل آب شرب میانه ۲- احداث دانشکده پرستاری میانه ۳- احداث دانشگاه فرهنگیان میانه ۴- احداث پل دوم قوری چای ۵- بهسازی و آسفالت جاده میانه هشترود ۶- بهسازی و آسفالت جاده میانه به خلخال ۷- بهسازی و آسفالت طوین تجرق ۸ - روشنایی جاده میانه به راه آهن ۹- حل مشکل اینترنت نزدیک به ۶۰ روستای میانه ۹- حل مشکل آب شرب نزدیک به ۵۰ روستای میانه ۱۰- تکمیل آشیانه هلی کوپتر اورژانس هوایی که به زودی شاهد استقرار علی کوپتر خواهیم بود ۱۱- ساخت دیواره سنگ نوردی ۱۲- آغاز به کار ساخت خانه تکواندو میانه ۱۳- بازگشایی و آسفالت مجدد باند دوم میانه به پلیس راه که سال ها بلاتکلیف مانده بود ۱۴- چند برابر کردن سهمیه کود کشاورزی شهرستان میانه ۱۵- حل مشکلات حق آبه شهرستان میانه از مجموع سد های شهرستان میانه ۱۶- تلاش برای بهره برداری از سد شهریار ( استور ) به زودی و تا پایان تابستان ۱۷- اخذ اعتبارات ویژه برای پروژه چهاربانده کردن میانه سرچم که هم اکنون با حضور در محل پروژه جدیت کار رو خواهید دید و تا امروز دست کم ۱۷ عدد پل زده شده و کارهای سختش انجام گرفته ۱۸- آمدن اینترنت فیبر نوری به میانه برای اولین بار که به زودی برای کل شهر تکمیل خواهد شد ۱۹ - منطقه سه کردن کنکور شهرستان میانه که باعث افزایش چند برابری قبولی ها در کنکور شده است
آیا نمایندگان بی عمل دوره قبل هم چنین اقدامات ارزشمندی داشتند ؟ آن مغرضین که مخالف پیشرفت شهرستان میانه هستند حیا کنند

۰۲/۱/۲۸ ۰۳:۳۹

با سلام

باید برای بهتر شدن فرد مقابلتان انتقاد کنید نه برای حمله کردن به او!

بین انتقاد سازنده و حمله کردن به دیگران تفاوت زیادی وجود دارد. وقتی شما با خیرخواهی از کسی انتقاد می کنید در واقع هدفتان رشد و پیشرفت آن شخص است، اما انتقادی که با حمله صورت بگیرد چیزی جز تخریب شخصیت به بار نمی آورد.

متاسفانه این نوع انتقاد در شبکه های اجتماعی بسیار دیده می شود.
چنانچه بخواهید فقط برای اینکه خودتان احساس خوبی داشته باشید، از بقیه انتقاد کنید کاملا غلط است.
برخلاف تصور عموم مردم، انتقاد کردن به معنی زخم زدن به طرف مقابل نیست، بلکه هدف اصلی انتقاد کردن، بازخورد دادن به فرد است، به نحوی که گیرنده انتقاد بتواند عیب و نقص هایش را اصلاح کند یا الگوی رفتاری خاصی که دارد را تغییر بدهد.

پس در مرحله اول از خودتان بپرسید چرا انتقاد می کنید؟ آیا قصدتان از انتقاد کردن حمله به آن شخص است یا قصدتان کمک به او برای اصلاح رویه و پیشرفت در امور مربوطه است؟

بعضی اوقات نیز افرادی مغرض و حسود، با طرح سوالاتی به ظاهر منطقی، قصد بر هم زدن آرامش و تعادل، مانع پیشرفت و محبوبیت اشخاص موفق می شوند!

هزارپایی بود وقتی می رقصید جانوران جنگل گرد او جمع می شدند تا او را تحسین کنند؛ همه، به استثنای یکی که ابداً رقص هزارپا را دوست نداشت.
یک لاک پشت حسود ...

او یک روز نامه ای به هزارپا نوشت :
ای هزارپای بی نظیر! من یکی از تحسین کنندگان بی قید و شرط رقص شماهستم. و می خواهم بپرسم چگونه می رقصید. آیا اول پای ۲۲۸ را بلند می کنید و بعد پای شماره ۵۹ را؟ یا رقص را ابتدا با بلند کردن پای شماره ۴۹۹ آغاز می کنید؟ در انتظار پاسخ هستم. با احترام تمام، لاک پشت.

هزار پا پس از دریافت نامه در این اندیشه فرو رفت که بداند واقعا هنگام رقصیدن چه می کند؟ و کدام یک از پاهای خود را قبل از همه بلند می کند؟
و بعد از آن کدام پا را؟ متاسفانه هزار پا بعد از دریافت این نامه دیگر هرگز موفق به رقصیدن نشد.


امیدوارم همشهریان بسیار عزیز و فهیم، با انتقادهای سازنده خود، موجب اصلاح رویه های غلط و پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان میانه و دلگرمی مسئولین دلسوز، آگاه،، کاردان و پر تلاش باشند.


با احترام
محمدرضا احمدزاده

۰۲/۱/۲۷ ۲۳:۰۹

ریش سفیدا قرصاشونو خوردن خوابیدن عزیزم

۰۲/۱/۲۷ ۲۲:۵۰

توی همین نظرات پدرام نایبی تا من بودم جواب نایبی رادادم

۰۲/۱/۲۷ ۲۲:۳۵

سلام . خدایی بنده طرفدار هیچکس نیستم ولی از نامه نوشتن شما معلومه متن حقوقی بلد نیستید.

۰۲/۱/۲۷ ۲۱:۲۲

ببينيد ميانه به چه روزي افتاده كه پدرام نايبي شده مدعي نمايندگي شوراي شهر و مجلس ،توهم تا چه حد؟!!!!

۰۲/۱/۲۷ ۲۰:۲۹

اتفاقا بازرسی کل کشور باید با اونهایی که به بیت المال می‌خواهند خسارت بزنند و هزینه اضافی تحمیل کنند و نیمه کاره افتتاح کنند برخورد کند بازرسی بایستی به گزارش متخصصین اهمیت دهد و تبعات احتمالی آینده متوجه کسانی هست که به حرف های کارشناسان گوش نمی کنند الان سد شهریار کی مقصر هست که افتتاح کردند بصورت نمایشی .

۰۲/۱/۲۷ ۲۰:۱۳

بالاخره هر دو رد صلاحیت شده اند .

۰۲/۱/۲۷ ۱۹:۴۴

خدایی باید حق و انصاف رو گفت باید قبول کرد که مهدی اسماعیلی و مرتضی حسینی خوب کار کردن این دوره و عین نماینده های دور قبل که هیچ کاری نکردن نبودن مشکل اصلی میانه این هست که جناح های سیاسی برای این که تو انتخابات دور بعد رای بیارن باید اسماعیلی و حسینی رو تخریب کنن و عملکرد های مثبتشون رو سانسور کنن

۰۲/۱/۲۷ ۱۹:۱۸

با سلام جای تعجب است خدایی مقایسه کردن آقای پدرام نایبی با  آقای لاریجانی صحیح است؟

۰۲/۱/۲۷ ۱۸:۳۲

پدرام دی دا
گلیمینین اندازه سین بیلمیر

۰۲/۱/۲۷ ۱۶:۰۶

در توضیحات خبر به خوب خاطره ای اشاره کردید .
روز قدس. روزنامه شخصی. تنگ شیشه ای با آب زلال تقدیم مردم میانه.
و ما میانه ایها زمان را بهمین راحتی از دست خواهیم داد.

۰۲/۱/۲۷ ۱۶:۰۳

ببین چقدر بدبخت شدیم که جناب نایبی شده دلسوز این شهر.
ریش سفیدان شهر کجایید.

۰۲/۱/۲۷ ۱۴:۳۳

سلام جناب آقای احمدزاده رد صلاحیت شخصی دلیل نمی شود که ایشان حق اظهار نظر وفعالیت اجتماعی ومطبوعاتی نداشته باشند همانطور که آقایان لاریجانی وضرغامی وجهانگیری وپزشکیان علیرغم رد صلاحیت همچنان در عرصه اجتماعی فعال هستند دوره نمایندگان کنونی نیز همچون مستاجرین قبلی آن صندلیهای سبز تمام می شود جانبداری وسنگ به سیته زدن نیز حدی دارد

۰۲/۱/۲۷ ۱۴:۱۵

این بنده خدا یک مامور فریفته شده است زیاد بزرگش نکنید

۰۲/۱/۲۷ ۱۳:۵۵

بسمه تعالی
جناب آقای حاج آقا محمودیان
دادستان معزز و محترم شهرستان میانه
باعرض سلام و ادب
بدینوسیله از حضرتعالی خواهشمند است با آقای پدرام نائبی خبرنگار رسانه میاناخبرلری که در این دورانی که امید در دل مردم شریف میانه به خاطر خبر خوب و شیرین رسیدن آب شرب سالم به شهر میانه زنده شده است ، با پخش اخبار ناصحیح و کذب موجب تشویش اذهان عمومی و مکدر شدن خاطر مردم عزیز میانه می شود را نسبت به دادرسی جلب و برخورد های قانونی لازم را با ایشان به عمل آوردید
مواردی که آقای پدرام نائبی موجب یاس و نا امیدی در شهرستان میانه می شود : ۱- عدم پوشش اخبار امید دهنده مربوط به توسعه شهرستان میانه و کوبیدن بر تبل یاس و نا امیدی ۲- توهین به مقامات رسمی کشور اعم از فرماندار محترم و نمایندگان
و کافی است یک سوال از پدرام نائبی بفرمایید ؟ چرا تا حالا یه خبر از توسعه و پیشرفت شهرستان نگذاشته ؟ چرا موجب یاس و نا امیدی شهروندان می شود

۰۲/۱/۲۷ ۱۳:۳۳

فرماندار محترم به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان باید با آقای پدرام نائبی که تشویش اذهان عمومی می کند و مطالب کاملا خلاف واقع می گوید باید برخورد کند

۰۲/۱/۲۷ ۱۲:۵۷

دعواي جاويد احمدزاده با پدرام نايبي تمام نميشه اينها را يكي آشتي دهد هر دو نفر از طرفداري آدم هاي خاص كناره گيري كنند.

۰۲/۱/۲۷ ۱۲:۳۵

اينجور تصميم گيري و افتتاح كردن زودهنگام و نيمه كاره و غير تخصصي جهت تبليغات و حفظ صندلي ، روش صحيحي نيست و بهانه دست عده اي ميدهد كه مانور دهند و روغن داغ آن را زياد كنند لطفا همه با مردم صادق باشند و تقوا پيشه كنند.

اخبار روز