کد خبر: ۳۴۸۱۱
۱۳۴۵ بازدید
۹ دیدگاه (۱ تایید شده)

خلاصه جلسه ما نمایندگان 250نفر بادکتر مددی

۱۳۹۳/۱۱/۲۱
۱۴:۵۸

بسم الله الرحمن الرحیم

 

باسلام.

باتشکر از پیگیریهای دکتر مددی در رابطه با احقاق حق  250 نفر. اواسط هفته پیش بعد از چندین روز دکتر مددی جلسه ای با 10 نفر از قبولین فولاد (به  عنوان نماینده این گروه) داشتند.

ایشان بعد ازشنیدن حرفهای ما که گویی برایشان خیلی تکراری  بود از پیگیریهایی که در این باب داشته اند صحبت کردند و در آخر ایشان با قول صددرصد جذب این گروه سخنان خود را جمع بندی نمودند.

همچنین ایشان قول دادند تا مشاور کمیسیون اصل 90 مجلس روز پنجشنبه هفته پیش  16 بهمن ساعت 8 صبح درمیانه با حضورما 10 نفر و دکتر مددی و آقای خوروش در فولاد جلسه ای داشته باشند تا حرفهایمان را به صورت حضوری به مدیریت فولاد و مشاور کمیسیون آقای محمدعلی میرعبدالله انتقال دهیم. ما همگی نامه به دست در ساعت تعیین شده جلوی دفتر دکتر منتظر ایشان ماندیم ولی متأسفانه از ایشان خبری نشد و حتی در مورد لغو قرار نیز اطلاعی به ما ندادند. ناچار همگی به شرکت فولاد رفتیم ولی نگهبانی فولاد گفتند: چنین برنامه ای امروز نداریم ولی با پیگیری بچه ها گویی از دفتر ایشان به بیشتر بچه ها گفته شده که جلسه با حضور نمایندگان 250 نفر در فولاد  تشکیل  شده است ولی محض اطلاع 250 نفر میگویم: ما خبر از این جلسه نداریم!

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۲ ۱۱:۳۹
سلام جناب آقای صدری فکر نمیکنید بحث خصوصی سازی فولاد حتمی است و کاهش نیروی کار فولاد از اهم خصوصی سازیست ؟

اخبار روز