کد خبر: ۱۲۹۵۱۰
۵۴۱ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

بازدید نمایندگان میانه از برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ فیتنس چلنج

۱۴۰۲/۳/۶
۱۶:۰۰

? بازدید نمایندگان شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی از برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ فیتنس چلنج به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

این دوره از کلاسها زیر نظر فدراسیون بدنسازی به همت هیات بدنسازی استان آذربایجانشرقی و میزبانی هیات بدنسازی شهرستان میانه بمدت ۵ روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

در روز پایانی کلاسها، نمایندگان محترم شهرستان میانه از این کلاس ها بازدید نموده در جلسه ای صمیمی با حضور رئیس هیات بدنسازی استان جناب دکتر نبیل پور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه جناب دکتر ولینژاد، رئیس هیات بدنسازی میانه جناب دکتر وفائیان و سایر همراهان شرکت کرده بودند.

نمایندگان میانه هر کدام ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این کلاسها، برگزاری چنین دوره های آموزشی را موثر در توسعه ورزش دانسته و بر ادامه این سیاست تاکید داشتند.

وفائیان، رئیس هیات بدنسازی شهرستان نیز از نمایندگان محترم جهت حضور و بازدید از این دوره آموزشی قدردانی کردند همچنین از دکتر ولینژاد ریاست دانشگاه نیز به جهت در اختیار گذاشتن محل برگزاری کلاسها و همکاری صمیمانه شان تشکر نمودند و خاطر نشان کردند این کلاسها برای اولین بار در سطح استان آذربایجانشرقی در میانه برگزار می شود و خواستار حمایت های بیش از پیش از ورزشکاران شدند.

این کلاسها با حضور ۴۹ نفر آقا و خانم و بمدت ۵ روز برگزار گردید و در پایان آخرین جلسه کلاسها آزمون تئوری و عملی از شرکت کنندگان بعمل آمده و مقرر شد پس از انجام مراحل اداری سریعا کارتهای مربیگری قبول شدگان از طرف فدراسیون بدنسازی صادر گردد.

روابط عمومی هیات بدنسازی شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۳/۷ ۰۹:۱۷

چند وقت پیش هم از کلاس مربیگری بوکس بازدید داشتن خبرش تو همین سایت هست

۰۲/۳/۷ ۰۹:۱۳

افتتاح قطار تبریز میانه از باشگاه فنتییس اجرا میشود انشالله

۰۲/۳/۷ ۰۸:۵۴

با تشکر از برگزار کنندگان دوره
آقای چهره عزیز .خواهشاً یک سری به سایت اداره کل ورزش استان بزنید .
مدیران شهرستان مراغه دارند در مورد توسعه گردشگری ورزش شهرستان کار میکنند ‌‌‌و به فکر راه اندازی ورزشهای تو پا در شهرستان هستند تا هم گردشگر جذب کنند .پردرآمد زایی ایجاد کنند .و با این عمل میزبانی مسابقات استانی و کشوری رو دنبال میکنند .
ولی متاسفانه نماینده های ما و مدیریت ورزش میانه دنبال خود نمایی هستن .مراغه در سال گذشته میزبانی 30 مسابقه استانی و کشوری رو به عهده داشته ..میانه در این مورد چکار کرده .کدوم میزبانی رو به عهده گرفته .

۰۲/۳/۷ ۰۸:۴۰

والله پدر ورزش حتی 1 مورد ورزشکاران سطح استانی وکشوری مطرح نتوانسته ازلحاظ اشتغال زایی حمایت کند

۰۲/۳/۷ ۰۸:۳۸

بخاطر ماندگاری ریاست دانشگاه پاچه خواری ها از نماینده محرز و اشکار هست

۰۲/۳/۷ ۰۸:۳۶

خداروشکر مشکل آب شرب حل شد

۰۲/۳/۷ ۰۸:۳۴

با تشکر از استاد وفائیان که زحمت برگزاری کلاس رو کشیدن
برگزاری کلاس مربیگری کار خاصی نیست که نماینده ها بخوان.خودی نشون بدن .کاش فکری به حال مدیریت ورزش میانه میکردند .که متاسفانه ورزش رو سیاسی کردند

۰۲/۳/۷ ۰۸:۲۳

با عرض سلام خدمت برادر چهره
برگزاری کلاس مربیگری اونم در سطح درجه سه کار خیلی خوبی است .ولی برای نماینده های شهر خیلی خیلی متاسفم که خودشون رو با این کارها بخوان دم انتخابات نشون بدن..کاش فکری به حال مدیریت ورزش میانه میکردند .که متاسفانه با عملکرد های ضعیفی که تو این چند سال داشتند .جایگاه ورزش میانه برابر ارزیابی استان از رتبه اول استان به جایگاه پنجم سقوط کرده ..
واقعا متاسفم برای این حمایت‌های غیر کارشناسی و سیاسی نماینده ها از مدیریت ورزش میانه

۰۲/۳/۷ ۰۷:۴۵

البته این یک خود شیرینی از اقای هزار چهره بصورت اختیاری و البته با کمی چاشنی مشورت دوستان خود در دفتر به قول خودش نماینده اول شهر این خبر رو رفته شما هم زیاد بدل نگیرید

۰۲/۳/۷ ۰۷:۴۴

اگه برگزار کننده کلاس شخص معمولی وعادی بود هیچ وقت به بازدید نمیامدند چون شخص متمول و به اصطاح صاحب نفوذ است تشریف اوردند تا بهره برداری کنند در اینده برای خودشان چه بسا کلاسهای مریی گری داوری و....در شهرمان قبلا برگزار شده دریغ از یک بار امدن ودیده شدن جنابان حنای شما دیگه برای مردم میانه رنک نداره بهتره از طرق دیگر نسبت به ...اقدام کنیبد .

۰۲/۳/۶ ۱۸:۰۰

سن ده بیزی بو «پدر ورزش میانه» نن لاپ چوروتدون! 

۰۲/۳/۶ ۱۶:۵۹

جالب نیست جناب چهره ؟

طبق جستجوی بنده خبر برگزاری خود این دوره در هیچ پایگاه خبری یا پورتال روابط عمومی کار نشده است . حتی خود شما هم چنین خبری را کار نکرده اید !

اما نزدیک انتخابات که میشود نمایندگان مجلس در سطح بازدید از دوره مربی گری درجه سه فیتنس مردمی میشوند ؛ خبرش هم توسط دوستان عزیز و بزرگواری چون شما منتشر میشود تا به قسمت روابط عمومی ها منتقل نگردد .

اخبار روز