کد خبر: ۱۰۳۶۷۶
۳۹۴ بازدید
۱ دیدگاه

️در دیدار اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه با قنبری رئیس سازمان خصوصی سازی مطرح شد؛

واگذاری فولاد میانه به بخش خصوصی در دستور کار نیست/ اولویت سهام داری با مردم؛ کارگران و کارکنان 

 

 

مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در راستای پیگیری و رفع مشکلات پیرامون مجتمع فولاد میانه و با حضور در سازمان خصوصی‌سازی با قنبری ممان رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار نماینده میانه با پیگیری و طرح نگرانی‌های خود و مجموعه شهرستان در راستای واگذاری کارخانه فولاد میانه به بخش خصوصی اظهار داشت: مشکلات واگذاری به بخش خصوصی و تعدیل نیرو های صورت گرفته در گذشته، باعث شده تا واگذاری مجتمع فولاد میانه به این شکل غیرقابل پذیرش باشد.

 

نماینده مردم میانه با طرح دغدغه ها و خواسته های خود از مسئولین امر به ویژه سازمان خصوصی سازی خواستار شفاف سازی این سازمان در راستای برخی شایعات و مسائل پیرامون واگذاری کارخانه فولاد میانه به بخش خصوصی شد.

 

حسنعلی قنبری رئیس سازمان خصوصی‌سازی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با نماینده مردم شریف میانه و پیگیری مطالبات و همچنین مسائل و مشکلات مجموعه های صنعتی از جمله کارخانه فولاد میانه از سوی ایشان با بیان اینکه واگذاری مجتمع فولاد میانه به بخش خصوصی در دستور کار این سازمان قرار ندارد، افزود: اولویت اصلی سازمان خصوصی سازی سهام دار کردن مردم، کارکنان و کارگران مجتمع فولاد میانه است و در هرگونه واگذاری باید سهام داری این افراد به عنوان ذی نفع اصلی مد نظر قرار گیرد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

درج دیدگاه برای این مطلب فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است، برای درج مطلب وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو سایت نیستید ثبت نام کنید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز