کد خبر: ۱۱۱۲۶۹
۳۱۰ بازدید
۲۳ دیدگاه (۰ تایید شده)

تذکر اسماعیلی نماینده میانه به وزیر نیرو؛

چرا بعد 20 سال سد گرمی چای و سد شهریار به بهره برداری نمی رسد؟

قای محرابیان از شما درخواست دارم به سوابق پیگیری امور آب شهر و روستای میانه رجوع کنید. چرا بعد از 20 سال سد گرمی چای به عنوان تامین کننده آب شرب میانه و سد شهریار به بهره برداری نمی رسد از شما می خواهم این تذکر را جدی بگیرید و رأسا به موضوع رسیدگی کنید.

?️به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی اسماعیلی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با تبریک هفته وحدت، گفت: نسبت به مطرح شدن نظام رتبه بندی معلمان در مجلس انقلابی ابراز خرسندی می کنم و امید است نتایج بسیار موثری را برای معلمان محترم به دنبال داشته باشد.

?️نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی همچنین با تبریک انتخاب استاندار آذربایجان شرقی، ادامه داد: انتظار می رود با درایتی که از ایشان سراغ داریم در جهت تحقق گام دوم انقلاب با به کارگیری نیروهای انقلابی، جهادی، پاک دست، فساد ستیز در سریع ترین زمان ممکن قطار توسعه و پیشرفت استان را به حرکت درآورد.

?️وی همچنین با تذکر به وزیر نیرو، افزود: آقای محرابیان از شما درخواست دارم به سوابق پیگیری امور آب شهر و روستای میانه رجوع کنید. چرا بعد از 20 سال سد گرمی چای به عنوان تامین کننده آب شرب میانه و سد شهریار به بهره برداری نمی رسد از شما می خواهم این تذکر را جدی بگیرید و رأسا به موضوع رسیدگی کنید.

?️اسماعیلی با تذکر به وزیر راه و شهرسازی، گفت: چرا علیرغم گذشت حدود 2 ماه از فراخوان طرح 4 بانده شدن جاده بین المللی و استراتژیک سرچم به میانه این طرح اجرایی نمی شود؟، دستور فرمایید به این سناریوی طولانی مدت پایان دهند. هرچند خوشبختانه با پیگیری های نمایندگان محترم شهرستان همچنین مسئولان استان مشارکت بانک ملی را به دنبال داشته و تامین منابع شده است.

?️وی ادامه داد: امیدوارم مسئولان استانی و شهرستانی نیز این موضوع را مدنظر قرار دهند و در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی پروژه مذکور که آرزوی طولانی مدت مردم منطقه است باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز