کد خبر: ۱۱۴۱۴۸
۵۷۲ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱ تایید شده)

دیدار نمایندگان میانه با وزیر نیرو؛

در راستای تکمیل سد بزرگ شهریار و پیگیری پروژه آب شرب میانه

سید مرتضی حسینی و مهدی اسماعیلی نمایندگان مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با مهندس محرابیان وزیر نیرو دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار نمایندگان میانه با اشاره به وسعت و گستردگی بزرگترین شهرستان شمال غرب کشور بوده که از پتانسیل بالای برای امور کشاورزی و باغی برخوردار می باشد، اما متاسفانه به لحاظ کم توجهی ها و تخصیص اعتبارات قطره چکانی در حوزه آب شرب و کشاورزی مدت مدیدی است که به مشکلات عدیده ای گرفتار شده است.

 

نمایندگان مردم میانه طی نامه های جداگانه خواستاری رسیدگی و تسریع در تکمیل سد بزرگ شهریار و گرمی چای و همچنین خواستار تامین منابع مالی در جهت خرید تریلی تیربر به منظور خدمات دهی و رسیدگی به امور برق در سطح شهرستان میانه شدند.

 

گفتنی است وزیر نیرو نیز ضمن بررسی موارد مطروحه دستورات لازم در راستای تسریع عملیات عمرانی دو سد مهم و حیاتی شهرستان میانه و تامین تجهیزات فوق را صادر کرد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱۰/۱۱ ۲۲:۴۴

اصل 67 قانون اساسی :

نمایندگان بایددر نخستین جلسه مجلس به ترتیب زیر سوگند یاد کنند و متن قسم نامه را امضا نمایند.

بسم الله الرحمن الرحیم

(من در برابر قرآن مجید, به خدای قادر متعال سوگند یاد می کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می نمایم که پاسدار حریم اسلام و نگاهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران ومبانی جمهوری اسلامی باشم ودیعه ای را که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم و در انجام وظایف وکالت, امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پای بند باشم, از قانون اساسی دفاع کنم و در گفته ها و نوشته ها و اظهار نظرها, استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنها را مد نظر داشته باشم).

با توجه به درخواست کتبی و شفاهی از هر دو نماینده محترم در مورد حل مشکلات اتاق اصناف شهرستان میانه و عدم اجرای صحیح قوانین و مقررات نظام صنفی کشور و آرای دیوان عدالت اداری توسط ریاست محترم اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان بعد از گذشت چند ماه که اتاق اصناف شهرستان بصورت غیر قانونی اداره می شود آقایان محترم جهت حل این مشکلات اقدامات لازم را انجام نداده ونمی دهند.

سوگند به قران مجید !!!

تکیه بر شرف انسانی !!!

انجام وظایف وکالت !!!

رعایت امانت و تقوا !!!

در آخر نظراتی که تائید نمی شود.

اخبار روز