کد خبر: ۱۲۶۴۲۸
۴۳۷ بازدید
۲۷ دیدگاه (۱ تایید شده)

نطق مهدی اسماعیلی نماینده مردم خطاب به اظهارات نسنجیده امام جمعه میانه:

کلی گویی بدون ارائه مدرک و تسرّی یک منکر الهی به نمایندگان وجاهت شرعی و عقلی ندارد

نماینده مردم میانه در مجلس با اشاره به اظهارنظر و وارد کردن اتهام از سوی یکی از ائمه جمعه استان آذربایجان شرقی به نمایندگان مجلس گفت:  کلی گویی بدون ارائه مدرک و تسرّی یک منکر الهی به نمایندگان وجاهت شرعی و عقلی ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی اسماعیلی در نشست علنی امروز (دوشنبه 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: متاسفانه یکی از ائمه جمعه شهرستان های آذربایجان شرقی در اتهامی ناروا و سخنانی نسنجیده و از روی ناآگاهی، تمام نمایندگان مجلس را از دم رشوه بگیر ایران خودرو اعلام کرده است! که قطعاً اینگونه کلی گویی بدون ارائه مدرک و تسرّی یک منکر الهی به جمیع نمایندگان که تعداد قابل توجهی از آنها روحانیون، جانبازان و فرزندان شهدا هستند، هیچگونه وجاهت شرعی و عقلی ندارد و از هیچ شخصی پذیرفتنی نیست، چه برسد از شخصی در کسوت امام جمعه.

نماینده مردم میانه در مجلس یازدهم ادامه داد: اگرچه بسیارند علمای ربانی که در سنگر امامت جمعه و جماعات با اخلاص و ایثار، مبین و مبلغ دین بوده و مدافع آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند و به یقین حساب آنها جداست، اما از این تریبون به ایشان توصیه می کنم که استغفار کرده و از امت شهیدپرور ایران و نمایندگان مجلس عذرخواهی کنند.

بنابر این گزارش عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: ما از رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تقاضای رسیدگی به این موضوع را داریم. البته بعد از رسیدگی شورا، ما نیز جلسه مشترکی با ریاست شورای ائمه جمعه و نمایندگان محترم منتقد خواهیم داشت و ان شالله به این امر رسیدگی می شود./

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۹:۱۹

متاسفانه مسئولین ارشد شهر به جان هم افتاده اند

اخبار روز