کد خبر: ۱۲۸۰۰۵
۶۷۱ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱ تایید شده)

حضور نمایندگان میانه در مرکز بخش کاغذکنان

با حضور مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نمایندگان مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از روسای ادارات خدمات رسان، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش کاغذکنان میانه در محل مسجد جامع شهر آقکند برگزار شد.

 

این جلسه با حضور مسئولین شهر آقکند، اعضای شورای شهر و بخش کاغذکنان و همچنین جمعی از دهیاران و شوراهای روستاهای تابعه و اهالی منطقه با محوریت انعکاس مشکلات بخش و بهره مندی از ظرفیت نمایندگان مردم میانه در حل آنان برگزار گردید.

 

نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن بیان اقدامات مهم و زیرساختی و تامین اعتبارات در تکمیل سد شهریار و آماده سازی جهت به بهره برداری رسیدن آن و برخورداری از حق آبه متناسب منطقه تاکید کردند.

 

گفتنی است اقدامات زیر ساختی در حوزه مخابرات بخش کاغذکنان از دیگر محوریت های سخنان نماینده میانه در این جلسه بود که مقرر گردید سایر موارد و موضوعات اهالی منطقه نیز از مسئولین ذی ربط تا حصول نتیجه مطلوب مورد پیگیری قرار گیرد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱/۱۷ ۰۱:۳۶

برای جلوگیری از فرار جمعیت بخش کاغذکنان باید هرچه سریعتر این دو اتفاق بیفتد
۱- افتتاح سد شهریار و استفاده کشاورزان منطقه از آن.
۲- ارتقای منطقه به شهرستان.
در مورد بند دوم توضیح اینکه اگر چه از نظر جمعیتی، بخش کاغذکنان شاخص فرمانداری شدن ندارد ولی طبق تبصره ۱۰ وزارت کشور در خصوص محرومیت زدایی می توان به شهرستان تبدیل کرد.

اخبار روز