کد خبر: ۱۲۸۹۸۱
۵۷۴ بازدید
۱۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

به منظور رسیدگی به مشکلات و دیدار با اهالی؛

حضور نمایندگان مردم و فرماندار میانه در روستای سبز و ارباط بخش مرکزی

 

با حضور مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نمایندگان مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی و مسعود سعادتی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و جمعی از روسای ادارات خدمات رسان، جلسه بررسی مسائل و مشکلات اهالی در محل روستای سبز و ارباط بخش مرکزی میانه برگزار شد.

️مشکل آب آشامیدنی، ترکیدگی و فرسودگی لوله های آب شرب، مسئله ادغام دو روستا، مشکل طرح هادی و جابجایی تیر برق و روشنایی معابر عمومی، نبود مرکز درمانی و همچنین لزوم احداث زیر گذر در مسیر قطار برای عبور و مرور ماشین آلات کشاورزی و همچنین مشکل جاده دسترسی روستای سبز و ارباط از جمله مهم ترین مطالبات اهالی این روستا بود.

️گفتنی است فرماندار میانه و روسای ادارات خدمات رسان نیز ضمن بررسی موضوعات با اعلام زمانبندی و راهکار اجرایی برای هر حل هر یک از موضوعات و مشکلات را خدمت اهالی مطرح کردند.

️مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز هر یک در سخنانی ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای حل مسائل و مشکلات شهرستان میانه در حوزه های مختلف از جمله آب و راه، مخابرات و ... و جذب اعتبارات صورت گرفته در این راستا، بهره مندی روستای سبز و ارباط از آب شرب سد گرمی چای را از دیگر ثمرات تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان عنوان و از پیگیری های خود به منظور کاستن مشکلات این روستا بویژه در بحث الحاق دو روستا بهم و کارسازی به منظور راه اندازی مرکز درمانی به مرکزیت روستای سبز و ارباط خبر دادند.گفتنی است روستای سبز و ارباط واقع در بخش مرکزی شهرستان میانه با قریب به۷۵۰ خانوار، جمعیتی بیش از هزار نفر دارد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز