کد خبر: ۱۳۱۹۰۷
۶۳۷ بازدید
۳۹ دیدگاه (۱۸ تایید شده)

اخذ دستور سریع برقراری قطار نگین میانه - تهران توسط اسماعیلی نماینده مردم میانه از وزیر راه و شهرسازی

مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۳۰ مردادماه در راستای پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه بویژه در خصوص تسریع و تکمیل ایستگاه راه آهن ترکمانچای، راه ارتباطی مهم آرموداق میانه به نیر شهرستان اردبیل و همچنین برقراری قطار نگین مسیر میانه _تهران ضمن دیدار و گفتگو با بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، دستورات لازم جهت حل موارد فوق را از وزیر اخذ کرد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۵/۳۱ ۱۰:۰۳

مسیر جاده آرموداق به نیر هم از واجبات است امیدوارم زود نتیجه دهد

۰۲/۵/۳۱ ۱۰:۰۲

جناب آقای اسماعیلی من از شما تشکر میکنم

۰۲/۵/۳۱ ۱۰:۰۲

اگر با انصاف باشیم کارهای خوبی کردن و امیدوارم ادامه یابد

۰۲/۵/۳۱ ۱۰:۰۰

باید قدر چنین نماینده ای بدانیم بدون تعصب عرض کنم که آقای اسماعیلی واقعا وقت می گذارند بخصوص در مورد راههای میانه خداوند توفیق دهد
با توجه به وسعت شهرستان و عقب ماندگی های قبلی باید بیشتر از این تلاش کنند.

۰۲/۵/۳۱ ۰۹:۵۵

دکتر اسماعیلی با منطقه سه کردن میانه در کنکور خدمتی به میانه کردن که در تاریخ بی سابقه بود . رتبه ها و قبولی های کنکور بیانگر این موضوع است

۰۲/۵/۳۱ ۰۸:۵۲

ولی آقای اجلی آقای اسماعیلی ثابت کرده است که مرد عمل است.

۰۲/۵/۳۱ ۰۷:۴۳

حضرت علی(ع) فرمود:

«لَا تَكُنْ مِمَّنْ فَهُوَ بِالْقَوْلِ مُدِلٌّ وَ مِنَ الْعَمَلِ مُقِلٌّ» یعنی از کسانی نباش که بیش از آنکه عمل کنند، می‌گویند و به حرف زدن‌های خود می‌نازند ولی در عمل کم می‌گذارند.

۰۲/۵/۳۱ ۰۷:۳۸

جادارد از زحمات جناب اقای اسماعیلی بخصوص در این مورد تقدیر و تشکر بعمل اید هرچند که وظیفه ایشان قانونگذاری و نظارت بر ان بوده و می باشد .

۰۲/۵/۳۱ ۰۶:۴۳

آقاي اسماعيلي خوب تلاش كرد ولي براي ميانه قويتر و توانمندتر از اين دو نماينده نياز است.

۰۲/۵/۳۱ ۰۶:۴۱

خوب پیگیر بودید تشکر

۰۲/۵/۳۱ ۰۶:۴۰

ياشاسين حاج مهدي اسماعيلي.

۰۲/۵/۳۰ ۲۳:۵۷

همکار ایشان کدام کار را به سرانجام رسانده که قطار دومیش باشد؟؟
چرا واقع بین نیستید؟ همه کارهای مهم مثل منطقه 3 شدن کنکور و اخذ اعتبارات در یک سال اول نمایندگی اسماعیلی کلید خورده که آن زمان خبری هم از همکارشان نبود.

۰۲/۵/۳۰ ۲۳:۳۸

سعید آقا خوب شد جُک سال را اعلام کردید.

۰۲/۵/۳۰ ۲۳:۳۷

آقا سعید واقعا این حرفهایی که می زنید خودت قبول دارید؟ کدام کار را انجام داده ؟ لطفا بر گفته های خود دلیل و منطق همراه با تاریخ و روزش مدرک ارائه کنید تا ما روسفید شویم . اسماعیلی همان با سوادی است که کانالها و شبکه های تلویزیونی برای حضورش در شبکه های مختلف تلویزیونی به دلیل داشتن سواد ، بینش بالا و سیاس بودنش دست می شکنند شما کجای کارید ؟یک کانال یا شبکه ای را نشان دهید که نماینده مورد حمایت شما حضور داشته و در باره مسائل بین المللی اظهار نظر کرده باشد.

۰۲/۵/۳۰ ۲۲:۱۹

محض اطلاع آقای اسماعیلی و تیم و تبلیغاتی ایشان: این مشکل توسط همکار ایشان پیگیری شده است. به ایشان پیشنهاد میکنم در این مدت کم به قول ها و وعده های خود که چهار سال پیش داده بودند و فقط در حد وعده ماند، عمل کند و کار تبلیغاتی انجام ندهد.

 

اخبار روز