کد خبر: ۱۱۱۷۲۱
۱۸۷ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

دکتر جوانپور:

دانشگاه آزاد اسلامی، در دست ما مسئولین امانتی بیش نیست

img_5942_z21h.jpg

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی، در دست ما مسئولین امانتی بیش نیست و باید در حفظ و نگهداری تمامی امکانات بزرگترین دانشگاه حضوری جهان کوشا باشیم. چون فردا پاسخگو خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دکتر عزیز جوانپور در آیین تکریم جبار بشیری و معارفه ناصر محبعلی پور سرپرست جدید این واحد دانشگاهی اظهار کرد: بنده از قبول مسئولیت دکتر محبعلی پور به عنوان سرپرست واحد میانه صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم. مشروط بر اینکه باید همه کارکنان و استادان این دانشگاه در کنار این عزیز بوده و با صفا و صمیمیت بیشتر او را همراهی کنند.

وی افزود: پتانسیل ها و امکاناتی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه وجود دارد، می تواند جوابگوی کلیه مجموعه واحدهای دانشگاهی استان باشد. پس باید در این زمینه اهداف و برنامه های خود را به جدیت پیش برد.

این مسئول با اشاره به افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با افتخار به خود می بالد که بدون هزینه دولتی و وابستگی به دولت، در سطح کشور، آموزش عالی را با بالاترین کیفیت توسعه داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی اضافه کرد: بزرگترین مرکز آموزش عالی این شهرستان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه است. ما می توانیم با همدلی، هم افزایی و هم فکری در پیشرفت و پیشبرد اهداف عالیه این مجموعه، گام های مؤثرتری برداریم.

جوانپور در بخش دیگیری از سخنان خود یادآور شد: انتظار ما از مجموعه دانشگاهی واحد میانه، انسجام و همدلی بین کلیه کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی است. تا در کنار علم و آموزش، با اراده قوی از کیان دانشگاه آزاد اسلامی حراست و نگهداری بکنیم.

img_5914_rlpw.jpg

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی: یکی از مؤلفه های مهم مدیریت تعامل و ارتباط سازنده است.

حجت الاسلام محمد مهدی شمسی در مورد اهمیت مسئولیت پذیری در دین اسلام گفت: در دین اسلام هیچ مقوله ای سخت و مشکل تر از مسئولیت و مسئولیت پذیری مخصوصاً در بحث های اجتماعی، سیاسی و اداری نیست که در این مورد حسایت بیشتری وجود دارد.

وی بیان کرد: سنگین ترین و خطیرترین مسئله ای که در اسلام به آن توجه ویژه ای شده قبول کردن مسئولین است. در پذیرقتن یک مسئولیتی، نگاه و نگرش، نباید به سمت و سوی طمع، بهره بردن و سوء استفاده کردن برود.

حجت الاسلام شمسی با بیان اینکه اگر علاقه در مسئولیت پذیری نباشد، شخص مسئول زجر می کشد و همیشه فکرش درگیر خواهد بود افزود: یکی از مؤلفه های مهم مدیریت ارتباط هست. یعنی مدیر بدون ارتباط و تعامل مدیر نیست. مدیری که از موقعیت کاری خود شناختی نداشته باشد، قطعا نمی تواند در کار خود موفقیتی حاصل کند.

بعد از ارائه گزارش محتصری از عملکرد خود در طول مدت تصدی دوران ریاست از سوی جبار بشیری، ناصر محبعلی پور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در مورد اهداف و برنامه های خود از جمله تعامل و تکریم بیشتر با دانشجویان به عنوان سرمایه های اصلی دانشگاه، ایجاد بستری مناسب برای جذب حداکثری دانشجو، امضای تفاهم نامه همکاری با ادارات و سازمان های مختلف در جهت فراهم کردن شرایط تحصیل کارکنان ادارات و نحوه پرداخت شهریه آنها، بسترسازی مناسب برای فعالیت و تشکیل تشکل های دانشجویی، رعایت اصل صرفه جویی و جلوگیری از اتلاف منابع، ایجاد درآمدهای غیرشهریه ای از طریق برگزاری همایش ها، کارگاه های علمی تخصصی و دوره های کوتاه مدت، فعالیت هرچه بیشتر مرکز رشد در واحد و جذب نخبگان و استفاده از پتانسیل ها و توانایی آنها، تبدیل علم به ثروت، راه اندازی دانشکده آموزش های عمومی و مهارتی و استفاده از ظرفیت های مراکز آموزشی سه گانه در جهت جذل دانشجو سخنانی را بیان کردند.

سپس از زحمات ارزنده جبار بشیری تقدیر و ناصر محبعلی پور به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه معرفی شد.

در حاشیه این مراسم، امیررضا رمضانی به عنوان سرپرست جدید معاونت توسعه و منابع نیروی انسانی این واحد دانشگاهی معرفی و منصوب شد.

دکتر ناصر محبعلی پور دارای مدرک دکتری تخصصی مهندسی ژنتیک و ژنتیک مولکولی از دانشگاه تبریز بوده و از سال 1396رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود می باشد.

img_5970_zk6l.jpg

img_5964_duhx.jpg

img_5901_gy1a.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز