کد خبر: ۱۱۲۵۲۵
۹۷ بازدید
۲ دیدگاه (۰ تایید شده)

پیام سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت هفته بسیج

img_6015_q32c.jpg

دکتر ناصر محبعلی پور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، متن پیام بدین شرح است:

«بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند.» ( امام خمینی (ره))

بسیج شجره طیبه و درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه‌ های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. این نهاد انقلابی فهم درست، اعتماد، اراده و اخلاص امت اسلامی است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‌ های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی و تدبیر ارجمند حضرت امام خمینی (ره) و عدالت خواهی میلیون‌ها انسان با ایمان، تنها تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.

مهمترین هدف بسیج یاری رساندن به دین خدا و مردم است و این روحیه مردمی باعث شده که فرهنگ بسیجی نه تنها در کشور بلکه به بیرون از مرزهای کشور نیز گسترش یابد.

در روزهای سخت پس از انقلاب اسلامی، امام راحل به پشتوانه مردم انقلابی و خداجوی ایران اسلامی زمینه اتحاد و حرکتی هدفمند را فراهم آوردند تا جوانه‌ های انقلاب به ثمر برسد و نقشه شوم بدخواهان این ملت بی‌ نتیجه ماند؛ بسیج را باید برخاسته از بطن انقلابی دانست که حق باوری، آزادی و اعتلای ایران اسلامی را معنا می ‌دهد و رمز موفقیت بسیج نیز تلاش خالصانه در راه دفاع و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی است.

در دوران دفاع مقدس رشادت‌ها و فداکاری‌های نیروهای بسیج مردمی در کنار سایر مدافعان این آب و خاک و تحت هدایت امام امت موجب شد که امروز ایران اسلامی از امنیت و ثباتی کم‌نظیر بهره گیرد.

 اینجانب برخود وظیفه دانسته، هفته بسیج را به کلیه بسیجیان باتقوا و ولایتمدار، به ویژه فرمانده محترم سپاه ناحیه میانه، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان، مردم شریف شهرستان میانه، بسیجیان عرصه علم و دانش(بسیج کارکنان، دانشجویی و اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی) تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان در راه تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

دکتر ناصر محبعلی پور

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز