کد خبر: ۱۱۲۶۴۷
۱۰۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مدرس حوزه و دانشگاه:

وحدت، مهمترین عامل پیروزی ما مسلمانان در مقابل دشمنان است

img_6564_x4xk.jpg

خبرگزاری آنا: مدرس حوزه و دانشگاه گفت: در دین مبین اسلام به وحدت مسلمانان اشاره و تاکید شده است. زیرا اتحاد و همبستگی(وحدت)، مهمترین عاملی پیروزی ما مسلمانان در مقابل دشمنان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، حجت الاسلام محمد ولی پور، در نشست روشنگری و بصیرت افزایی بمناسبت هفته بسیج با موضوع «وحدت، نیاز امروز جامعه» بیان کرد: نماد واقعی بسیج و بسیجی، امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) است و این امام مظلوم بود که در ده سالگی به پیامبر اسلام(ص) ایمان آورد.

وی با بیان اینکه، هدف اصلی امام علی(ع)، اعتلای کلمة ا... و علو اسلام و وحدت بود افزود: هیچ موفقیتی بدون وحدت و همدلی به دست نمی آید. چون دشمن همیشه سعی بر این داشته است که با تفرقه انگیزی و نفاق در بین مسلمانان جهان، از یگدیگر دور کرده و وحدت بین آنها را از بین ببرد.

ولی پور اظهار کرد: در بحث ولایت فقیه، هجمه های زیادی وجود دارد که همان وحدت است. زیرا نمی خواهند در بین مردم باشد، تا بتوانند از آن دوری کنند. پس ولایت مطلقه فقیه، تنها عامل وحدت در جامعه خواهد بود.

img_6569_9e8.jpg

فعال فرهنگی و مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به پیروزی انقلاب بیان کرد: دلیل پیروزی انقلاب اسلامی، وحدت کلمه بود که محور اصلی آن نیز حضرت امام خمینی(ره) بودند. با رهنمودها و روشنگری های امام راحل توانستیم با اتحاد و همدلی، پیروز شویم.

وی تاکید کرد: امروز در جماعه ما اقوام مختلفی با مذاهب، صنوف سیاسی و فرهنگی مختلفی وجود دارد که اگر هر کدام از اینها، محور تفرقه باشند، کشور از بین خواهد رفت. پس باید همه این اقوام را در کنار هم قرار داده و وحدت مردمی را ایجاد کنیم.

ولی پور خاطر نشان کرد: هم اکنون قومیت های مختلفی در جهان دور هم جمع شده اند و با تشکیل جبهه واحد بر علیه ایران اسلامی، برنامه های متعددی تدوین می کنند تا بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

وی به اهمیت موضوع توکل بر خدا و اعتقاد راسخ به احدیت اشاره کرد و گفت: اعتقاد ما اینست که هرکس، با خدا  باشد و توکل بر یگانه هستی کند، قطعاً قدرت واقعی و پیروزی را به دست می آورد و هیچ نیروی عظیمی بر او غلبه نخواهد کرد.

نشست روشنگری و بصیرت افزایی بمناسبت هفته بسیج با موضوع «وحدت، نیاز امروز جامعه» بمناسبت هفته بسیج، با حضور مسئولان و جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در محل سالن اجلاس این واحد دانشگاهی برگزار شد.

img_6595_7l4k.jpg

img_6599_adae.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز