کد خبر: ۱۱۳۷۱۴
۱۷۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

دکتر محبعلی پور:

دانشگاهیان به مقوله پژوهش به عنوان یک ثروت و رشد و تعالی نسل جوان نگاه کنند

img_7665_1g7v.jpg

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه گفت: پژوهش فرایند رسیدن به راه حل‌های قابل اطمینان از طریق گردآوری، تحلیل و تفسیرداده‌ ها به گونه ‌ای برنامه‌ ریزی شده و نظام‌ مند

است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر ناصر محبعلی پور در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر این واحد دانشگاهی اظهار کرد: دانشگاهیان به مقوله پژوهش به عنوان یک ثروت و زمینه رشد و تعالی نسل جوان نگاه کنند؛ زیرا که پژوهش یکی از اساسی‌ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه یک کشور است و قدرت و استقلال هر کشوری بر پژوهش و تولید علم استوار است.

وی با بیان اینکه پژوهش موجب پیشرفت جامعه شده و تولید ثروت می کند افزود: ارج نهادن به مقام شامخ پژوهشگران و تجلیل از پژوهشگران برتر، شناسایی و طرح مشکلات و چالش‌های پیش روی و ارتقاء سطح پژوهش و فناوری در کشور از جمله اهداف برنامه های هفته پژوهش است.

img_7652_svbs.jpg

این مقام مسئول تصریح کرد: موفقیت روزافزون علم در شناخت جهان هدفدار و قانونمند که با تکیه بر ابتکارات خلاقیت‌های به ودیعه نهاده شده از سوی خدای متعال در وجود بشر و بهره برداری از قدرت شگرف اندیشه آدمی صورت گرفته، فضای زندگی جدیدی را برای انسان‌ها به ارمغان آورده است.

محبعلی پور با اشاره به نقش پژوهش در دانشگاه ها تاکید کرد: مسئولیت توسعه تحقیقات و تولید دانش بر عهده دانشگاه ها می باشد که با توجه به امکانات، توانایی ها و تجارب علمی انتظار می رود که آن ها این رسالت را به بهترین نحو به انجام برسانند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، از دکترعلی خانی و دکتر رقیه حسن زاده به عنوان پژوهشگران برتر، تألیف کنندگان کتاب، برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی و کارکنان پرتلاش حوزه پژوهش تجلیل شد.

img_7689_j82s.jpg

img_7694_4hvj.jpg

img_7765_p2c6.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز