کد خبر: ۱۱۴۴۶۲
۵۰۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

نعمتی خبر داد:

برگزاری رویداد ایده شو فنی و مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

872b1762-c3bf-4d86-b724-3e90236fe4d2_luka.jpg

 

خبرگزاری آنا: رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از برگزاری «رویداد ایده شو» در حوزه فنی مهندسی در راستای «رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی» از سوی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری این واحد دانشگاهی  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ذانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه دکتر عباس نعمتی درباره رویداد ایده شو گفت: رویداد ایده شو بستری برای ایده پردازی و بیان ایده برای حل مسایل در حوزه های مختلف است.

وی با اشاره به اهداف رویداد ایده شو افزود: به عبارتی اهداف این رویداد، پرورش قدرت خلاقیت و ایده پردازی، توسعه کسب و کار مبتنی بر فناوری، حمایت از ایده های فناورانه و نوآورانه، تبدیل ایده­ها به محصولات مورد نیاز بازار با توان رقابت با محصولات خارجی است.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری واحد میانه در مورد رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: این رویداد ملی در اردیبهشت ماه 1401 با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ، 1000 شرکت فناور و خلاق برگزار خواهد شد و در معرض بازدید تمامی اهالی زیست بوم فناوری کشور، مسئولین و نهادهای دولتی و غیر دولتی و بخش خصوصی قرار گرفته و از نفرات برتر گروه های مختلف تجلیل بعمل خواهد آمد.

عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به اهداف رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و اظهار کرد: این رویداد ملی دارای اهداف کلان متعدد از قبیل ترویج ماموریت جدید دانشگاه در زمینه دانشگاه حل مسئله و کارآفرین، تحقق اهداف کلان بسته توسعه فناوری و نوآوری سند تحول و تعالی دانشگاه، آشنایی با زیست بوم فناوری و نوآوری کشور با اقدامات فناورانه دانشگاه، نمایش پتانسیل ها، ظرفیت ها و زیرساخت های فناوری و نوآوری دانشگاه است.

نعمتی ادامه داد: ایفای نقش رویداد ملی گام دوم دانشگاه در پیاده سازی اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری برای استارت آپ ها و شرکت های مستقر در دانشگاه، تشویق و تقدیر از پژوهشگران و فناوران برجسته دانشگاه با ایجاد روحیه امید و خودباوری در آنها و نیز شبکه سازی میان متخصصان، نوآوران و کارآفرینان داخل و خارج از دانشگاه از دیگر اهداف رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد میانه درباره برگزاری رویداد ایده شو  فنی و مهندسی در این واحد دانشگاهی اظهار بیان کرد: این رویداد در راستای رویداد ملی گام دوم دانشگاه در جهت شناسایی، جذب و حمایت از ایده های جدید، نوآور و فناور با قابلیت تجاری سازی و تولید پژوهشگران جوان، نخبگان و فناوران در حوزه های فنی و مهندسی است.

وی با اشاره به نحوه شرکت در این رویداد افزود: کلیه صاحبان طرح و ایده، پژوهشگران جوان و نخبگان و فناوران جهت شرکت در این رویداد می توانند فایل مربوط به ارایه مشخصات ایده را از بخش اخبار و اطلاعیه های سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به آدرس https://miyaneh.iau.ir/fa دانلود نموده و بعد از تکمیل فایل حداکثر تا تاریخ 26/11/1400 (همزمان با ولادت حضرت علی (ع)) آنرا به پست الکترونیکی Nemati_abbas@yahoo.com ارسال نمایند.

نعمتی تصریح کرد: از صاحبان ایده های منتخب جهت ارایه حضوری دعوت بعمل خواهد آمد و به سه ایده، طرح برگزیده جوایزی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه ارایه خواهد شد؛ همچنین ایده های برگزیده به رویداد گام دوم دانشگاه معرفی خواهند شد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز