کد خبر: ۱۱۶۹۹۷
۵۵۴ بازدید
۲ دیدگاه (۱ تایید شده)

طی حکمی صورت گرفت؛

کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، بعنوان رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان منصوب شد

img_2486_4yci.jpg

خبرگزاری آنا: طی حکمی از سوی سیامک امیرخیزی رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان آذربایجان شرقی سیروس منصوری کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بعنوان رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، سیروس منصوری در تعریف هیأت های ورزشی اظهار کرد: هیأت ورزشی تشکیلاتی است که بمنظور قراهم نمودن زمینه مساعد در جهت گسترش رشته ورزشی مربوط و ایجاد انگیزه و نیز جذب آحاد مردم به امر ورزش و کشف استعدادها و بالابردن سطح مهارت های ورزشی بر اساس اصول و مبانی پیش بینی شده در اهداف فدراسیون و سازمان تربیت بدنی انجام می گیرد.

وی گفت: وظیفه ای که فدراسیون بر عهده هیأت ها گذاشته، افزایش سطح فنی رانندگان شهری برای جلوگیری از سوانح و ایجاد هزینه های مادی و معنوی است.

منصوری با اشاره به اهم فعالیت های این هیأت بیان کرد: تشکیل هیأت رئیسه و کمیته های ستادی و اجرایی و معرفی به هیأت استان، ارائه تقویم ورزشی و گزارش عملکرد به صورت سه ماهه، شش ماهه و سالانه به استان، راه اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی که در اولویت امور محوله خواهد بود، حضور منظم در جلسات استان و برگزرای جلسات مدون با مسئولان و ورزشکاران هیأت شهرستان و برگزاری تمرینات هفتگی، همایشات و مسابقات شهرستانی و آماده سازی جهت میزبانی مسابقات استانی را می توان از اهم فعالیت های این هیأت برشمرد.  

رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان میانه، حمایت همه جانبه مسئولان، ورزشکاران و علاقه مندان این رشته را در رشد، تعالی و پیشبرد اهداف این هیأت خواستار شد.

سیروس منصوری هم اکنون به عنوان معاون مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی میانه مشغول به کار است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱/۲۴ ۱۸:۲۵

سلام عرض تبریک به همکار محترم آقای منصوری و آرزوی کسب مقام های بالاتر و موفقیت های بیشتر

اخبار روز