کد خبر: ۱۱۷۲۷۹
۴۰۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

حجت الاسلام ابراهیم نژاد:

نقش بسیج در آبادانی و پیشرفت کشور، اساسی و تاثیرگذار است

img_2653_i2av.jpg

خبرگزاری آنا: معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه میانه گفت: نقش بسیج در آبادانی و پیشرفت کشور اساسی و تاثیرگذار است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، حجت الاسلام عادل امیرنژاد در مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی میانه اظهار کرد: در انتخاب دوست و رفیق طبق حدیث پیامبر اکرم (ص) مهمترین موضوع، انتخاب افرادی است که دارای حسن اخلاق و سابقه و شخصیت اجتماعی باشند.

وی افزود: دوستی کلمه ارزشمندی است و هرکس را نمی توان دوست نامید. دوست خوب و شایسته، صفات و ویژگی هایی دارد.

معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه میانه ادامه داد: بسیج دانشجویی بعنوان یکی از تشکل های فعال و گسترده در عرصه دانشگاهی بوده است که جایگاه اجتماعی خاصی دارد.

این مسئول با بیان اینکه حاصل بررسی دیدگاه های مسئولان و نخبگان بسیج دانشجویی، نقش آفرینی فرهنگی را در اولویت قرار داده است تصریح کرد: همبستگی و همدلی و روحیه بسیجی و جهادی بین دست اندرکاران اجرایی موجب پیشرفت برنامه های فرهنگی و علمی بسیج و دانشگاه خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ایفای نقش سیاسی در مرتبه بعدی حضور فعال بسیج دانشجویی در عرصه های مختلف و برخورد اصولی با مسایل پیش رو است.

img_2640_85yn.jpg

ابراهیم نژاد با تاکید بر اینکه باید فعالیت های علمی، فرهنگی بسیج دانشجویی در دانشگاه ها بیشتر باشد گفت: در نگاه مخاطبان، فعالیت های بسیج دانشجویی و همچنین اعضای این حوزه به مبانی که اهتمام در رفع مسایل و مشکلات و پاسخ به نیازها و انتظارات صورت گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه: امروز یکی از ضروری ترین تشکل ها، بسیج دانشجویی است.

دکتر ناصر محبعلی پور بسیج  و بسیجی را فرزند انقلاب توصیف کرد و گفت: امروز یکی از ضروری ترین تشکل ها، بسیج دانشجویی است و دانشجویان دانشگاه ها باید با تمام توان خود در مراکزشان از انقلاب و اسلام دفاع کنند.

وی تحکیم و تعمیق ارزش های انقلاب اسلامی و تبیین و توسعه فرهنگ اسلامی در دانشگاه ها، شناسایی و تربیت نیروهای وفادار، متعهد، همسو و هماهنگ با شاخصه‌های انقلاب اسلامی برای استمرار انقلاب اسلامی، بسط فرهنگ و تفکر بسیجی و ارتقا معرفت دینی و بینش فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانشجویان، دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در عرصه‌های گوناگون فکری، فرهنگی، علمی، سیاسی، اجتماعی و ...، و تبین، ترویج و تحقق فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را از جمله اهداف بسیج دانشجویی برشمرد.

به گزارش آنا، جاوید پزشکی بعنوان فرمانده حوزه بسیج دانشجویی و پویا اصلانی بعنوان مسئول پایگاه شهید رجایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه معرفی و منصوب شدند.

جلسه معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور حجت الاسلام عادل ابراهیم نژاد معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه میانه، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه در محل دفتر ریاست این واحد دانشگاهی برگزار شد.

جاوید پزشکی بعنوان فرمانده حوزه بسیج دانشجویی و پویا اصلانی نیز بعنوان مسئول پایگاه شهید رجایی معرفی و منصوب شدند.

img_2666_7s7.jpg

img_2651_h95p.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز