کد خبر: ۱۱۷۴۳۴
۴۹۵ بازدید
۲ دیدگاه (۰ تایید شده)

حسن زاده:

بازدید دانش آموزان با هدف آشنایی با محیط علمی، امکانات آموزشی و انتخاب آینده شعلی شان است

img_2764_5p3.jpg

خبرگزاری آنا: رئیس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه گفت: بمناسبت هفته مشاغل، بیش از 30 نفر از دانش آموزان تربیت کودک هنرستان موحد از این واحد دانشگاهی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، قادر حسن زاده در حاشیه این بازدید اظهار کرد: هر سال بازدید دانش آموزان مدارس و هنرستان های مختلف شهرستان با هدف آشنایی با محیط علمی، امکانات و فضاهای آموزشی و نیز رشته های مختلف دانشگاهی به منظور هدایت تحصیلی و آینده شعلی آنان صورت می گیرد.

وی افزود: دانش آموزان با مباحث تئوری، معرفی رشته های تحصیلی و با حضور در کتابخانه، کارگاه طراحی و دوخت و سایر امکانات دانشگاه آشنا شدند.

رئیس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، با اشاره به امکانات این واحد دانشگاهی بیان کرد: این دانشگاه، بعنوان بزرگترین مجموعه آموزش عالی شهرستان، با دارا بودن مجهزترین امکانات آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، رفاهی، خوابگاه با ظرفیت 600 نفر، با بیش از 57 هزار جلد کتاب های درسی، بیش از 200 رشته تخصیلی در مقاطع کارادنی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، می تواند یکی از اصلی ترین انتخاب های دانش آموزان برای ادامه تحصیل باشد.

img_2771_vzh8.jpg

حسن زاده ادامه داد: دانش آموزان باید برای طرح ریزی مناسب تحصیلی، شغلی با مشاغل موجود در جامعه آشنا شوند تا بتوانند تصمیم گیری مناسب و بهتری در خصوص انتخاب رشته تحصیلی و شغلی، براساس استعداد و رغبت خود داشته باشند.

 وی هفته مشاغل را فرصت مناسبی برای آشنایی هرچه بهتر دانش‌آموزان دوره های مختلف تحصیلی با مشاغل گوناگون و لزوم آنها در جامعه دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی میانه، آمادگی خود را برای پذیرش دانش آموزان مدارس و هنرستان های مختلف شهرستان و بازدید آنها از کلیه امکانات دانشگاه اعلام می دارد.

img_2780_nz46.jpg

img_2746_871j.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز