کد خبر: ۱۱۷۵۲۴
۳۷۳ بازدید
۲ دیدگاه (۰ تایید شده)

حضور جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در راهپیمایی روز جهانی قدس

img_2889_ko8s.jpg

خبرگزاری آنا: همزمان و همگام با امت اسلامی و مسلمانان روزه دار سراسر کشور، استادان، کارکنان و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، خشم و انزجار خود را به رژیم اشغالگر اسرائیل نشان دادند و نابودی غده سرطانی را فریاد زدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دانشگاهیان واحد میانه، روز قدس را روز دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین دانسته و جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و در مسیر حرکت خود در این راهپیمایی با سردادن شعارهای " ا... اکبر "، " مرگ بر آمریکا "، " مرگ بر اسراییل " توقف سریع جنایات، احقاق حق کودکان شهید و محاکمه سران این رژیم را از مجامع بین المللی خواستار شدند.

دانشگاهیان واحد میانه نشان دادند که روز قدس، نمایش همبستگی کشورهای اسلامی، اسلام خواهی و پایداری مبارزان فلسطینی است و حضور در راهپیمایی و اظهار همدردی و همراهی با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین موجب تضعیف و سرنگونی ظلم در منطقه خواهد بود.

مردم مظلوم غزه هم اکنون چشم به یاری دیگر مسلمانان در سراسر جهان دوخته اند که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بهترین فرصت اعلام انزجار از کودک کشان وحشی هست.

img_2969_v7l.jpg

شرکت و حضور گسترده دانشگاهیان در راهپیمایی روز جهانی قدس، سکوت جهانیان در قبال این جنایات ددمنشانه را شکست و این همه ظلم در حق مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین را به گوش حامیان رژیم غاصب و ملعون اسراییل رساند و نشان داد که ملت غیور ایران همیشه پشتیبان مردم فلسطین و غزه خواهند بود و مشت محکمی بر دهان غده سرطانی اسراییل و آمریکا خواهند زد.

img_2893_ga9n.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز