کد خبر: ۱۱۷۵۸۹
۲۰۴ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

توزیع 200 پرس غذای گرم بین نیازمندان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

img_3064_1k08.jpg

خبرگزاری آنا: بمناسبت ایام ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر، از سوی تعدادی از استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه 200 پرس غذای گرم و با همکاری مرکز نیکوکاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر ناصر محبعلی پور رئیس این واحد دانشگاهی اظهار کرد: در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت و کمک مؤمنانه به افراد نیازمند و بمناسبت ایام ماه مبارک رمضان، از سوی تعدادی از استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، 200 پرس غذای گرم، با همکاری مرکز نیکوکاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بین خانواده های نیازمند آماده و توزیع شد.

وی افزود: این امر خداپسندانه، جلوه دیگری از همدلی و همراهی به مجموعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی میانه بخشید که امیدواریم با جذب کمک های بیشتر، خدمات رسانی به این اقشار همچنان تداوم داشته باشد.

img_3069_fpgz.jpg

محبعلی پور با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری بر تداوم امر خداپسندانه و نیاز بیش از بیش به همدلی و کمک رسانی به افراد و خانواده های نیازمند می باشد گفت: کمک های مومنانه با حفظ کرامت انسانی اقدامی خدا پسندانه است که موجب افزایش فضیلت و پاداش کار نیک در ماه مبارک رمضان می شود.

وی تاکید کرد: این طرح اقدامی ارزشمند منطبق بر آموزه های دین مبین اسلام، کاملا اجتماعی و انسان دوستانه بوده و تقویت روح ایمان، فرهنگ سخاوت، مسئولیت ‌پذیری و همنوع دوستی در میان اقشار نیازمند جامعه از مهمترین برکات طرح کمک مومنانه خواهد بود.

img_2996_nkxn.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۲/۱۸ ۱۰:۲۹

آیا این جزو وظایف دانشگاه بود؟؟؟؟؟ دانشگاهی که پول شهریه دانشجویان رو صرف سفر رییس دانشگاه و خانواده اش بنام راهیان نور میکنه بیشتر از این انتظار نمیره ، 30 میلیون پول دانشجویان کجا صرف شد؟؟؟؟؟؟؟؟

۰۱/۲/۱۷ ۱۳:۱۷

کشور اول دنیا ازنظر ثروت‌های زیرزمینی شده کشور اعانات نذورات زندگی در حد وابسته بودن به یک وعده غذا. په حیوز( حیایتان) توکولسون

۰۱/۲/۱۲ ۱۰:۲۸

تشکر از زحمات اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و خدا قوت به همه زحمتکشان این امر

۰۱/۲/۱۱ ۱۷:۴۱

کاش به ما هم میدادین اخه به کی دادین واقعا اشنای خودتون

۰۱/۲/۱۱ ۱۵:۰۹

زحمت کشیدید۲۰۰پرس واین عمه جنجال پول یک ترم یک دانشجو هست

اخبار روز