کد خبر: ۱۱۷۶۵۳
۲۱۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

با حضور 1107 نفر شرکت کننده صورت گرفت؛

برگزاری نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

img_3283_kw2z.jpg

خبرگزاری آنا: نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ویژه رشته های شغلی آموزش و پرورش در سال 1401 با حضور 1107 نفر شرکت کننده مرد و زن در دو نوبت صبح روزهای پنجشنبه و جمعه(15 و 16اردیبهشت ماه سال جاری) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه دکتر حسن نورافکن معاون علمی این واحد دانشگاهی اظهار کرد: آزمون استخدامی، هرساله به منظور جذب نیروی انسانی جدید برگزار می شود که در این آزمون، عناوین شغلی متعددی از ارگان های متفاوتی ذکر می گردند و داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند بسته به نوع مدرک تحصیلی خود، در یکی از آنها ثبت نام و شرکت کنند.

 وی افزود: در نوبت صبح پنجشنبه تعداد 645 نفر داوطلب(448 نفر زن و 197 نفر مرد) در دو محل مجتمع آموزشی و تحصیلات تکمیلی و ساختمان مرکزی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی کرونایی رقابت کردند.

https://s6.uupload.ir/files/img_3291_e98m.jpg

وی با اشاره به تعداد داوطلبان شرکت کننده روز جمعه بیان کرد: تعداد 462 نفر شرکت کننده(220 نفر زن و 242 نفر مرد) در دو محل ذکر شده امتحانی حضور داشتند.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تاکید کرد: با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شرکت کنندگان به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد.

نورافکن با بیان اینکه  ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۴۰1 ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش با شرکت بیش از ۵۰۰ هزار نفر برگزار می‌شود گفت: اکثریت آزمون های استخدامی، شامل دو مرحله آزمون و مصاحبه هستند. از افرادی به مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دعوت می شوند که موفق به کسب حدنصاب نمره در آزمون کتبی شده باشند.

عضو هیات علمی واحد میانه اضافه کرد: آموزش و پرورش یک بازه زمانی دارد که بالاخره آزمون باید برگزار شده، مصاحبه گرفته شود و دوره‌های آموزشی لازم باید انجام پذیرد.

img_3268_yzke.jpg

این مسئول درباره منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401 اذعان کرد: مهم ترین بخش آزمون استخدامی آموزش و پرورش، منابع آن است که معمولا همراه با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون، منتشر می گردد. این منابع به طور کلی، به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که منابع عمومی در تمام رشته ها یکسان هستند و شامل مواردی مانند زبان انگلیسی و ریاضی و آمار مقدماتی می شود. منابع اختصاصی نیز برای هر کدام از رشته های شغلی به صورت ویژه در نظر گرفته می شود.

وی خاطر نشان کرد: نکته مهمی که در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجود دارد، تجانس رشته تحصیلی متقاضی با عنوان شغلی است. به این معنا که رشته تحصیلی متقاضیان باید متناسب و هماهنگ با عنوان شغلی آنها باشد.

او در ادامه سخنان خود تصریح کرد: بیش از ۵۹۳ هزار نفر متقاضی نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی هستند که از این تعداد ۵۰۰ هزار و ۴۷ نفر شامل ۳۶۳ هزار و ۸۰۷ نفر زن و ۱۳۶ هزار و ۲۴۰ نفر مرد متقاضی شرکت در آزمون رشته‌های شغلی آموزش و پرورش بودند.

نورافکن همچنین با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع بیماری کرونا در نظر گرفته شده، گفت: ضمن قدردانی از زحمات کلیه عوامل اجرایی در هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، داوطلبان عزیز نیز در این مورد همکاری لازم را به عمل آوردند.

به گزارش آنا، این آزمون در ۲۲۳ شهرستان و ۳۴۶ حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار شد.

img_3335_uvyi.jpg

img_3306_v1bz.jpg

img_3276_7t5b.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز