کد خبر: ۱۱۷۶۵۴
۱۸۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برگزاری هشتمین وبینار ملی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد میانه

416a0505-1db1-4f11-9dae-f95cc80358e8_mqwf.jpg

 

خبرگزاری آنا: رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از برگزاری هشتمین وبینار ملی با عنوان  «آشنایی با تولید محتوا»، توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد میانه با همکاری انجمن علمی برق و کامپیوتر این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر عباس نعمتی اظهار کرد: امروزه تولید محتوا و استفاده از آنها در جامعه آن چنان رشد یافته که اکثر افراد جامعه با آن سروکار دارند. به همین دلیل آشنایی با روش های تولید محتوا از اهمیت خاصی برخوردار است.

رییس انجمن های علمی تخصصی واحد میانه در باره موضوع محتوا گفت: محتوا ارایه اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان از طریق یک کانال و در یک فرم خاص است و به عبارتی، هر موضوعی است که به کمک آن ارتباط ایجاد می گردد.

وی افزود: در حقیقت محتوا تمام اطلاعات قابل فهم و درکی است که به صورت عکس، فیلم، صوت و متن به اشتراک گذاشته می شود تا به مخاطب در انجام امورات شغلی، سرگرمی، آموزشی و.... مفید واقع شود.

نعمتی با اشاره به نقش تولید محتوا در بازاریابی محصول خاطد نشنان کرد: تولید محتوا، عمل نهایی در بازاریابی محصولات است. هنگام تولید محتوا، اطلاعات رایگان و مفیدی در خصوص محصول در اختیار مخاطبان قرار داده می شود.

 رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تاکید کرد: تولید محتوا  باعث می شود، مشتریان بالقوه به سمت محصول جذب شده و مشتریان موجود نیز از طریق تعامل و آشنایی بیشتر با وضعیت و کیفیت محصول، حفظ شوند.

عضو هیات علمی گروه مهندسی برق واحد میانه درباره زمان و نحوه برگزاری هشتمین وبینار ملی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد میانه گفت: این وبینار ملی روز دوشنبه دوم خرداد ماه سال جاری از ساعت 10 الی 12 در سامانه دانشگاه هوشمند به آدرس الکترونیکی https://daanaan.daan.ir  برگزار خواهد شد.

نعمتی ادامه داد: کلیه اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و اعضای انجمن های علمی تخصصی و نیز سایر علاقمندان در سطح کشور می توانند با در اختیار داشتن شناسه و گذرواژه (موجود در پوستر وبینار در سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه) از طریق سامانه دانشگاه هوشمند بصورت رایگان در این وبینار شرکت نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز