کد خبر: ۱۱۸۹۱۴
۶۷۴ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

دادستان میانه:

علم و دانش، عامل مهمی در پیشگیری از وقوع کج رفتاری های اجتماعی است

img_5373_aezf.jpg

خبرگزاری آنا: دادستان میانه گفت: همیشه علم و دانش، عامل مهمی در پیشگیری از وقوع کج رفتاری های اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دکتر محمود محمودیان در مراسم نشست مطالبه گری و مبارزه با فساد و عدالت اجتماعی در محل سالن اجلاس این واحد دانشگاهی اظهار کرد: قوه قضاییه ای موفق خواهد بود که در کنار مباحث علمی و حقوقی، از سایر علوم هم استفاده بهینه ای بکند.

وی با بیان اینکه قضاوت کردن در بین مردم، صرفاً یک اقدام حقوقی محض نیست افزود: قضاوت سوای اینکه یک علم می باشد، یک هنر و فن است و بایستی از این ابزار به نحو احسن استفاده شود.

محمودیان ادامه داد: در قانون، یک اصلی به نام شخصی کردن مجازات ها وجود دارد؛ یعنی اینکه قاضی کیفری، با توجه به تمامی عوامل و شرایط موجود تصمیم گیری بکند.

سخنران مراسم با تاکید بر اینکه باید برای نوجوانان، جوانان و خانواده ها یک مکان تفریحی ایجاد شود گفت: برای از بین بردن آسیب های اجتماعی، باید ریشه یابی کرد و به دنبال علت آن بود تا بتوان در مقابل آن کارهایی انجام داد.

این مقام مسئول عنوان کرد: ما ظرفیت های بسیار زیادی در شهرستان میانه داریم و وظیفه همه ماست که ظرفیت ها و تهدیدهای شهرستان را به فرصت تبدیل کنیم؛ نه اینکه به فکر حذف آن باشیم.

img_5378_f2wz.jpg

محمودیان از ایجاد و راه اندازی پیست موتورسواری برای علاقه مندان در این شهر خبر داد و تصریح کرد: بزهکاری در افراد کم و سن و سال و رایج شدن آن در جامعه، معضل و خطر مهمی است که می تواند در دانشگاه ها به این موضوع مهم پرداخته شود و با برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی به دانشجویان آگاه سازی کرد.

به گزارش آنا، از سوی حوزه بسیج کارمندی شهید چمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و به مناسبت هفته قوه قضایی، مراسم نشست مطالبه گری و مبارزه با فساد و عدالت اجتماعی با حضور دکتر محمود محمودیان دادستان، مسئولانی از سپاه ناحیه میانه و دانشگاه در محل سالن اجلاس این واحد دانشگاهی برگزار شد.

img_5355_4vs4.jpg

img_5386_zazl.jpg

img_5391_v2np.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۴/۸ ۰۹:۳۳

از دانشجویان کسی نبود؟

اخبار روز