کد خبر: ۱۱۹۴۷۳
۳۶۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

محبعلی پور به آنا خبر داد:

تصویب نهایی 5 رشته دیگر دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی میانه/ پذیرش دانشجو از مهرماه 1401

img_6597_wp71.jpg

 

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از تصویب نهایی و راه اندازی 5 رشته دیگر در دانشکده مهارت و کارآفرینی این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر ناصر محبعلی پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، اظهار کرد: این روزها که مهارت آموزی به جزء لاینفک آموزش ها تبدیل شده، دانشگاه آزاد اسلامی سعی دارد تا بسترهای لازم را در زمینه فراهم کند و بتواند متناسب با شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در مسیر اشتغال جوانان گام های مؤثر و سازنده ای بردارد.

وی افزود: در این مسیر ایجاد دانشکده های مهارت و کارآفرینی و مدارس عالی در دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت ایجاد اشتغال و دغدغه بیکاری جوانان دنبال می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، با بیان اینکه یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در نارسایی های موجود در اشتغال و به تعبیری نرخ بیکاری بحث مهارت آموزی است گفت: اساسی ترین مأموریت دانشکده مهارت و کارآفرینی این واحد دانشگاهی این است که آموزش عالی را با حوزه مهارت و اشتغال گره بزند تا این دانشکده  وارد بطن دانشگاه آزاد اسلامی بشود.

محبعلی پور در ادامه اضافه کرد: با تلاش و کوشش دکتر بهمن ولی نژاد معاونت آموزش های مهارتی و کارآفرینی(سما) این دانشگاه و موافقت و تصویب نهایی شورای گسترش علوم، تحقیقات و فناوری، 5 رشته تحصیلی دیگری در مقطع کاردانی حرفه ای به رشته های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی میانه افزوده شد.

این مسئول با اشاره به رشته های جدید دانشکده خاطر نشان کرد: این رشته ها شامل کاردانی حرفه ای طلا و جواهر - ساخت زیورآلات با دست، کاردانی حرفه ای تربیت بدنی -  مربیگری پایه پرورش اندام، کاردانی حرفه ای تربیت بدنی -  مربیگری پایه فوتبال، کاردانی فنی نورد فولاد و طراحی و دوخت است که دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی میانه از مهرماه 1401 دانشجو می پذیرد.

img_0619_سالن_ورزشی_ij92.jpg

او با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، همچون سال های گذشته یکی از گزینه های اصلی انتخاب داوطلبان ورود به دانشگاه بوده است تصریح کرد: این واحد دانشگاهی با بیش از 186 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی، دارای سه باب کتابخانه مجهز با مجموع بیش از 55000 جلد کتاب، دارای 17 کارگاه در رشته های مختلف فنی و مهندسی و معماری و خیاطی، دارای 18 آزمایشگاه در رشته های مختلف علوم پایه کشاورزی، دامپزشکی، فنی و مهندسی، سالن چند منظوره ورزشی با امکانات کامل و مجهز، دارای سه دانشکده فنی و مهندسی، علوم انسانی و کشاورزی، خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 600 نفر، مهمانسرای واحد با سوئیت های مجهز و امکانات کامل رفاهی، با مراکز آموزشی سه گانه ترکمانچای، کاعذکنان و ترک و نیز معاونت آموزش های مهارتی و کارآفرینی(سما) بهترین محل تحصیل برای رسیدن به هدف متقاضیان تحصیلات عالیه می باشد.

محبعلی پور عنوان کرد: متقاضیان و علاقه مندان به تحصیل می توانند جهت ثبت نام، همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 14 به محل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 52229919 041 – 09149238826 تماس حاصل نمایند.

img_2257_5rya.jpg

img_0610_de0y.jpg

img_09188_5c70.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز