کد خبر: ۱۲۱۷۰۶
۵۷۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی:

انجام طرح پویش، نوعی انگیزه و راه نجات دانشگاه است

img_7871_wqx0.jpg

خبرگزاری آنا: رئیس استان آذربایجان شرقی گفت: بحث و به انجام رساندن طرح پویش، راه نجات دانشگاه است که به شدت مورد استقبال صنایع قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دکتر علیرضا رنجبران در بازدید یک روزه و نشست صمیمی با کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه اظهار کرد: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی یک حانواده هستند و نگاه ما به واحد ها، یک نگاه استانی است و همه مسائل و مشکلات استان را جزو مسائل دانشگاه آزاد می بینیم.

وی افزود: اگر تدوین بودجه سالانه به درستی و صحیح مورد مطالعه قرار گیرد، یکسری واقعیت ها مشخص می شود که ما می توانیم براساس آن تصمیم بگیریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی ظرفیت های واحدهای دانشگاهی استان را بسیار مناسب و مطلوب عنوان کرد و گفت: بزرگترین ظرفیت ما در استان، نیروی انسانی است. هزار و 925 نفر کارمند و هزارو 600 نفرهیات علمی داریم که اگر این مجموعه به درستی مدیریت شوند به توانمندی بالایی می رسیم و لی اگر غیر از این باشد یک تهدید است.

رنجبران با اشاره به سه طرح بزرگ در حال انجام دانشگاه آزاد اسلامی استان بیان کرد: طرح های توسعه جلبک، مخازن کامپوزیتی فشارسنگین و تمام روباتیک برای تراکتورسازی جزو طرح های بزرگ استان هستند که در حال عملیاتی شدن می باشند.

img_7834_bs6.jpg

این مقام مسئول درباره طرح پویش خاطر نشان کرد: امروزه والدین دانش آموزان از دانشگاه ها، تضمین آینده شغلی برای فرزندان خود می خواهند. اگر ما بتوانیم احساس تضمین آینده را برای خانواده ها به وجود بیاوریم، آن موقع اولیا رغبت بیشتری برای تحصیل فرزندان خود در دانشگاه آزاد اسلامی نشان می دهند.

وی در ادامه اضافه کرد: طرح پویش همان انگیزه است که ما باید آن انگیزه را برای دانشجویان ایجاد کنیم و این امر یک بسیج همگانی می خواهد و واحدهای دانشگاهی نیز بایستی به خود را به این سمت سوق دهند.

رنجبران با تاکید بر اینکه گام اول در دانشگاه آزاد اسلامی شهریه است گفت: تمامی همکاران دانشگاهی بایست با تکریم دانشجو به جذب دانشجو اهتمام بورزند و پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برای درآمد غیرشهریه ای بسیار بالاست. چون آیتم های مختلفی در این خصوص دارد و این یک فرصت است که بتوانیم به سرعت رشد کنیم.

در حاشیه این مراسم، دکتر رنجبران، دکتر محمدرضا ولیلو معاون هماهنگی و برنامه ریزی و رامین حبیبی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از امکانات مختلف آموزشی، رفاهی، کارگاه و آزمایشگاه ها و همچنین مرکز آموزشی ترک بازدید کردند.

img_7866_1gop.jpgimg_7868_79f8.jpg

img_7773_pokn.jpg

img_8024_j4xp.jpg

img_8002_kded.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز