کد خبر: ۱۲۲۷۶۶
۲۸۸ بازدید
۵ دیدگاه (۰ تایید شده)

محبعلی پور خبر داد:

افزایش 40 درصدی جذب دانشجوی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی میانه در نیمسال اول 1402 – 1401

img_6005_4nb5.jpg

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از رشد بیش از 40 درصدی جذب دانشجو در این واحد دانشگاهی در نیمسال اول 1402 – 1401 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر ناصر محبعلی پور اظهار کرد: براساس برنامه ریزی ها و اقدامات انجام یافته در ترم جدید، شاهد افزایش پذیرش داوطلبان و نودانشجویان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بودیم که در مقایسه با سال گذشته، افزایش و رشد بیش از 40 درصدی جذب دانشجو داشته ایم.

وی با قدردانی از تلاش و جدبت همه پرسنل این دانشگاه در راستای جذب دانشجو در زمان ثبت نام افزود: تلاش های مضاعف مجموعه این واحد دانشگاهی از یک سو و معرفی هرچه بهتر امکانات دانشگاه، تکریم مناسب و در خور شأن دانشجو و خانواده های آنها، پاسخگویی خوب و دارا بودن امکانات و فضاهای آموزشی منحصر بفرد این دانشگاه از سوی دیگر، از جمله مهمترین علل افزایش جذب دانشجو بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با بیان اینکه، این واحد دانشگاهی با تکیه بر سرمایه عمومی، تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته است تا در راستای کیفیت بخشی به فعالیت آموزشی و افزایش علم و دانش دانشجویان گام بردارد گفت: این مجموعه بزرگ دانشگاهی، با بیش از 30 سال فعالیت و سابقه علمی پژوهشی خود، با داشتن مجهزترین و پیشرفته ترین امکانات و فضاهای آموزشی، رفاهی، کارگاهی، آزمایشگاهی و بیش از 80 نفر هیأت علمی با مرتبه علمی استاد، استادیار، دانشیار و مربی همواره یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاهی در سطح استان است.

محبعلی پور بر ضرورت توجه به کیفیت آموزشی در کنار رشد تعداد دانشجو تأکید کرد و ادامه داد: دانشجویان به عنوان آینده سازان ممکلت نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی و امیدآفرینی در جامعه را دارند آنها باید در فضای کاملا علمی و آموزشی به فکر مطالبه گری باشند.

این مسئول با اشاره به شعار دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر دانشگاه حل مسئله و کارآفرین بیان کرد: در راستای اقدامات رویداد ملی و گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، امروز در نسل سوم دانشگاه مهمترین وظیفه دانشگاه آزاد اسلامی این است که دانشگاه حل مسئله و در تلاش برای کار آفرینی باشد که گام های بزرگی نیز در این مسیر برداشته شده که می توان به برگزاری رویداد ملی گام دوم(عصر امید) و طرح پویش اشاره کرد.

وی در بخش دیگری از سحنان خود با اشاره به افزایش درآمد غیرشهریه ای 200 درصدی نسبت به سال گذشته این واحد دانشگاهی از محل برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، کارگاه های تخصصی، استفاده بهینه از کارگاه ها، آزمایشگاه ها، زمین، املاک و اموال دانشگاه خاطر نشان کرد: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش درآمد غیرشهریه ای دانشگاه و اتکای کمتر به شهریه دانشجویان، جهت کاهش بار مالی خانواده ها می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز