کد خبر: ۱۲۴۰۸۲
۲۳۱ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

img_20221129_101612_109_g11t.jpg

 

خبرگزاری آنا: مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، کرامت اسماعیلی با بیان اینکه دوره های مهارتی، پتانسیل های بالقوه مهارت آموزان را به بالفعل و آماده به خدمت تبدیل می کند گفت: 4 عنوان کارگاه و دوره مهارتی دیگر با رویکرد اشتغال و کارآفرینی با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان جهت استفاده متقاضیان و شرکت کنندگان از امکانات، تجهیزات، کارگاه ها و آزمایشگاه های موجود دانشگاه آزاد اسلامی میانه با هدف مهارت آموزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این دوره های مهارتی در راستای ارتقاء دانش و مهارت دانشجویان، دانش آموزان و عموم علاقه مندان، در جهت کارآفرینی، اشتغال پایدار برای آینده شغلی آنان برگزار می شود.

اسماعیلی ادامه داد: با عنایت به تاسیس نخستین مرکز تخصصی تحت عنوان مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی(TMC) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و با همکاری ‏ اداره فنی و حرفه ای شهرستان دور های مختلف مهارتی، تخصصی و کاربردی در طول سال بنا به درخواست متقاضیان در این واحد دانشگاهی انجام می گیرد.

 مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه با اشاره به عناوین دوره ها اظهار کرد: طلاوجواهرسازی، تعمیردستگاه های کپی و پرینتر، کیف چرم دست دوز و پاکسازی پوست صورت زنانه 4 کارگاهی خواهد بود که تشکیل و برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: در صورتی که کارآموزان دوره ها را با موفقیت به اتمام برسانند، گواهینامه بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برای آنها صادر خواهد شد.

اسماعیلی یادآور شد: شروع ثبت نام از تاریخ 10/9/1401 لغایت 30/9/1401 خواهد بود و علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به آدرس: https://miyaneh.iau.ir/fa/form/2/ و تکمیل فرم های مربوطه مراجعه کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 04152229919- 09149238826 تماس حاصل نمایند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز