کد خبر: ۱۲۵۹۷۳
۶۱۰ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

با حضور مسئولان استانی؛

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی میانه معرفی و منصوب شد

img_0563_ez9.jpg

خبرگزاری آنا: با حضور دکتر محمدرضا ولیلو معاون برنامه ریزی و هماهنگی، دکتر رامین حبیبی مدیرکل حوزه ریاست و انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، اعضای هیئت رئیسه و جمعی از استادان دانشگاه، سرپرست جدید دانشگاه آزا د اسلامی واحد میانه معرفی و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر ولیلو در آیین تکریم دکتر ناصر محبعلی پور رئیس سابق و معارفه دکتر بهمن ولی نژاد سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی میانه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی میانه، بزرگترین مجموعه آموزش عالی شهرستان بوده و اگر این دانشگاه نبود، دیگر شاخص های رشد و توسعه جامعه نیز در این شهر وجود نداشت.

img_0531_cpy7.jpg

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، مولود انقلاب است گفت: بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، همچون نگینی درخشان در مناطق مختلف کشور موجب شکوفایی، رونق و رشد در ابعاد فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، علمی و پژوهشی شده است.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: 18 دی ماه مصادف با سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی میانه، با گذشت 30 سال از ایجاد این مجموعه دانشگاهی، بعنوان یکی از مراکز موفق آموزش عالی در سطح استان بوده که موجب خیر و برکت در جامعه شده است.

او با اشاره به سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی برنامه پنج ساله راهبردی و عملیاتی ترسیم شده ای است که نقشه و چراغ راه مدیران دانشگاه خواهد بود.

ولیلو ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز با همت و تلاش ارزنده دکتر رنجبران رئیس استان، برای نخستین بار در سطح کشور، بزرگترین قرارداد برون دانشگاهی با ترکتورسازی تبریز را به ارزش حدود 770 میلیارد ریال با موضوعیت خطر رباتیک(AJV) منعقد کرده است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میانه نیز می تواند با داشتن پتانسیل های بسیار قوی آموزشی، علمی پژوهشی و استادان مجرب، با نوآوری در عرصه های مختلف صنعتی، کشاورزی و پزشکی و با ورود به این موارد و با خارج شدن از رسالت آموزش محور، در آینده ای امیدبخش در مسیر تبدیل علم به ثروت حرکت کند.

img_0399_ljsi.jpg

ولیلو یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی، دیگر متکی به شهریه دانشجو نبوده به در مسیر حرکت خود، درآمدهای غیرشهریه ای را اولویت اصلی خود قرار داده و نتایج بسیار مطلوبی نیز به دست آورده است.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی میانه: برنامه اصلی ما، گام برداشتن در تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه خواهد بود.

دکتر بهمن ولی نژاد گفت: برنامه و هدف اصلی مجموعه دانشگاهی واحد میانه، گام برداشتن در تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه برای پنج سال آینده خواهد بود.

وی تاکید کرد: اگر ما بتوانیم بودجه خود را درست ترسیم کرده و در راستای آن حرکت کنیم،در پنج سال آینده این واحد دانشگاهی به یک دانشگاه سرآمد و پژوهش محور در سطح استان و کشور تبدیل خواهد شد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی میانه افزود: ما می توانیم انسان هایی تربیت کنیم که در آینده جامعه مثمر ثمر واقع شده تا در پیشرفت،  آبادانی و توسعه  کشور سهم بزرگی داشته باشند.

او با تاکید بر اینکه با همفکری، همدلی و هم افزایی مجموعه دانشگاهی می توان به آینده ای روشن امیدوار بود بیان کرد: بالا بردن کیفیت آموزشی، تکریم ارباب رجوع، افزایش درآمدهای غیرشهریه ای و اقتصاد دانش بنیان از دیگر برنامه های این دانشگاه برای رسیدن به اهدف مشخص در توسعه دانشگاهمان است.

در ادامه دکتر ناصر محبعلی پور رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی میانه، گزراش اجمالی از برنامه های انجام یافته در طول تصدی مسئولیت خود ارائه کرد.

به گزارش آنا، با قرائت حکم مسئولیت، دکتر بهمن ولی نژاد بعنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه معرفی و منصوب شد و از زحمات ارزنده دکتر ناصر محبعلی پور قدردانی و تجلیل بعمل آمد.

img_0546_frq8.jpg

img_0554_pm97.jpg

img_0405_lzw.jpg

img_0409_0as.jpg

img_0418_ikn4.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۰/۲۹ ۱۶:۳۴

دکترولی نزاد از مدیران بومی ، متخصص و دارای اخلاق و رفتارپسندیده هستند آرزوی سلامتی وموفقیت

۰۱/۱۰/۲۹ ۰۷:۵۳

عرض تبریک و آرزوی موفقیت  محضر جناب آقای دکتر بهمن ولی نژاد

اخبار روز