کد خبر: ۱۳۲۱۰۳
۱۲۳۰ بازدید
۳ دیدگاه (۰ تایید شده)

ولی نژاد خبر داد:

ایجاد و راه اندازی 4 رشته جدید و پرطرف دار در دانشگاه آزاد اسلامی میانه

img_0563_8g6.jpg

 

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از ایجاد و راه اندازی 4 رشته جدید تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته در این واحد دانشگاهی برای نیمسال اول 1402 خبر داد.

به گزارش روایط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر بهمن ولی نژاد اظهار کرد: 4 رشته جدید و پرطرف دار روانشناسی، مهندسی پزشکی، مدیریت بازرگانی و علوم تربیتی در مقاطع کارشناسی پیوسته به رشته های تحصیلی این واحد دانشگاهی اضافه شدند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بعنوان بزرگترین مجموعه آموزش عالی جنوب استان آذربایجان شرقی است گفت: بنا به درخواست شهروندان عزیز طی سال های گذشته و با تلاش مسئولان این واحد دانشگاهی و استان آذربایجان شرقی، این رشته ها جهت تحصیل علاقه مندان و متقاضیان ایجاد شد.

ولی نژاد اعلام کرد: علاقه مندان برای ادامه تحصیل در رشته های جدید روانشناسی، مهندسی پزشکی، مدیریت بازرگانی، علوم تربیتی برای نیمسال اول سال 1402 می توانند به صورت حضوری، همه روزه با مراجعه به این واحد دانشگاهی از ساعت 8 صبح تا 14 نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

این مسئول اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی میانه، با اضافه شدن رشته های جدید، تعداد رشته های تحصیلی این دانشگاه به 166 رشته در مقاطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته)، کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته)، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رسید.

رئیس واحد میانه، به مزایای و تسهیلات برای متقاضیان به ادامه تحصیل در این واحد دانشگاهی اشاره کرد و افزود: امکان تحصیل همزمان در 2 رشته با یک شهریه ثابت، هر دانشجو یک مهارت و یک تخصص در دانشکده مهارت و کارآفرینی، تضمین آینده شغلی با طرح پویش(اشتغال همزمان با تحصیل)، انواع وام قرض الحسنه دانشجویی تا سقف 50 میلیون تومان، اساتید مجرب و متعهد با مرتبه علمی استادیار، دانشیار و استاد، دارای سه باب کتابخانه با مجموع بیش از 55 هزار جلد کتاب، دارای 17 کارگاه در رشته های مختلف فنی و مهندسی، معماری و خیاطی، دارای 18 آزمایشگاه در رشته­های مختلف علوم پایه، کشاورزی، دامپزشکی، فنی و مهندسی، سالن چند منظوره ورزشی با امکانات کامل، مجهز و مدرن و ... از مزایا و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی میانه می باشد.

ولی نژاد یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی میانه، برای نیمسال اول سال تحصیلی 1402 در 118 رشته تحصیلی کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی با شعار هر دانشجو یک تخصص، یک مهارت دانشجو می پذیرد و علاقه مندان می توانند از طریق به سایت: www.azmoon.org یا بصورت حضوری به ساختمان مرکزی دانشگاه نسبت به ثبت نام مراجعه کنند.

لازم به ذکر است در پوستر لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، رشته های جدید قید نشده است و این پوستر قبلا طراحی گردیده است.

2dcd7ae0-f495-4061-b418-0ea0ab50bbcb_0llf.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز