کد خبر: ۸۹۸۱۶
۵۷۱ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت روز خبرنگار

oijg_img_0564.jpg

روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در متن این پیام آمده است:

«ن والقلم و ما یسطرون»

هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزو‌نتر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

رشد و توسعه­ ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است. خبرنگاران وجدان بیدار جهان، تجسم امانت، مسئولیت، راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر عرصه­ اطلاع رسانی و تصویرگر زمان خویش­­اند.

این روز تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی ‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌ بخشد و همواره به مثابه دیده ‌بانان امین جامعه در عرصه‌ های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته ‌اند.

اینحانب برخود وظیفه دانسته، این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نموده و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نمایم.

از ایزد منان برای همه­­ مجاهدان و تلاشگران این عرصه توفیق و تداوم هدایت، سعادت، سرافرازی و سربلندی و موفقیت روزافزون مسألت می نمایم.

«شمع وجودتان تابنده ونورانیت دلتان پاینده»

 

دکتر جبار بشیری ــ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز