کد خبر: ۹۲۰۸۵
۳۲۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه کسب سهمیه المپیک توسط دانشجوی این واحد دانشگاهی را تبریک گفت

zy8_img_0564.jpg

دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با صدور پیامی کسب سهمیه المپیک 2020 ژاپن توسط میرهاشم حسینی تکواندوکار تیم ملی در مسابقات 2019 روسیه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، درمتن پیام آمده است:

شیرمرد میانه ای بار دیگر توانمندی و قدرت خود را به جهانیان نشان داد و توانست در مسابقات گرندپری 2019 روسیه سهمیه باارزش المپیک 2020 ژاپن را برای کشورمان به ارمغان آورد.

موفقیت بزرگ و کسب سهمیه ارزشمند المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط میرهاشم حسینی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، مایه مباهات و افتخاری بزرگ برای مردم ورزش دوست شهرستان میانه و خانواده بزرگ تکواندو علی ­الخصوص مربی توانمند و ارزشی شهرمان، استاد حسن فلاحی­ راد گردیده است .

اینجانب ضمن تبریک، درخشش روزافزون و غرورآفرین همه­ ی جوانان این دیار در تمامی عرصه­ ها و به ویژه در میادین ورزشی ملی و بین­المللی که نشان از روح حماسی و منش قهرمانی و پهلوانی تاریخی جوانان این سرزمین است؛ پیشاپیش برای این قهرمان پرتلاش و شایسته­ ی ورزش استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه و دیگر ورزشکاران کشورمان در المپیک 2020 آرزوی موفقیت و سربلندی دارم .

h73v_637113161999359403hashem-hoseini.jpg

در این مجال، جا دارد یادی کنیم از ورزشکاران و مدال ­آوران این واحد دانشگاهی در المپیک سال ­های گذشته از جمله: یوسف کرمی( نشان برنز المپیک 2004 آتن)، اسداله عظیمی(مدال برنز پارالمپیک 2016 ریو)، جهان  پهلوان کاظم رجبی(مدال طلای پارالمپیک 2008 پکن) و مسعود هاشم­ زاده(مقام چهارم المپیک 2004 آتن).

 

دکتر جبار بشیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز