کد خبر: ۱۱۰۶۱۱
۳۲۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

توزیع بسته های معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط مجتمع فولاد میانه

۱۴۰۰/۷/۸
۲۲:۰۹

 

در چهارمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در شهرستان میانه، ۴۰۰ بسته کمک معیشتی توسط مجتمع فولاد بین خانوارهای نیازمند، توزیع گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، در این مراسم که همزمان با هفته ملی دفاع مقدس برگزار شد، عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره تمامی شهدا و رزمندگان اسلام، آنان را الگوی تاثیرگذار و ارزشمند برای جامعه خواند و افزود بر ما است که با تمام قوا برای استمرار این نقش ارزشمند و سازندگی و آبادانی میهن بکوشیم.

وی با بیان اینکه این اقدام پسندیده با همکاری نیروهای مجتمع فولاد میانه، سپاه، بسیج حوزه کارگری کارمندی شهید کلاهدوز (پایگاه شهید جعفری) و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میانه در شرایطی رخ می‌دهد که بیماری کرونا آسیب های جدی به بخش های مختلف به ویژه اقشار محروم جامعه شهرستان میانه وارد کرده است.

سرپرست مجتمع فولاد میانه با اشاره به اینکه تاکنون در چهار مرحله بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان شهرستان میانه توزیع شده است، گفت: در این مرحله ۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۸۰۰ میلیون ریال به نیت شهیدان شهرستان میانه توزیع می شود.

عبدی با اشاره به اقدامات گسترده مجتمع فولاد میانه در طرح فرا گیر مبارزه با کرونا که یکی از ابعاد مهم مسئولیتهای اجتماعی این مجتمع است، افزود: مجتمع فولاد میانه از ابتدای شیوع ویروس کرونا پای کار بوده و در این زمینه همکاری گسترده ای میان مجتمع فولاد میانه و دستگاه ها و نهادهای کمک رسان وجود دارد.

سرپرست مجتمع فولاد میانه خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس، تجلیل از خانواده شهدای دفاع مقدس در مجتمع فولاد میانه است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز