کد خبر: ۱۱۵۲۶۰
۳۱۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

*حضور مجتمع فولاد میانه در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب*

۱۴۰۰/۱۱/۱۴
۱۷:۲۸

?نمایشگاه دستاوردهای انقلاب به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میانه افتتاح شد.

?در مراسم افتتاح این نمایشگاه که با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد مهندس عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه هدف از حضور مجتمع فولاد میانه در این نمایشگاه را معرفی مجتمع فولاد میانه به عنوان تاثیرگذار ترین واحد تولیدی در سطح استان  و منطقه شمالغرب کشور برشمرد و آنچه که این واحد تولیدی را از سایر واحدهای تولیدی متمایز میکند نقش کلیدی این مجموعه در کاهش درصد بیکاری و نقش برجسته مجتمع فولاد میانه درانجام مسئولیتهای اجتماعی در شرایط بحرانی و حمایت از اقشار ضعیف و آسیب دیده از بیماری کرونا می باشد.

?این نمایشگاه به همت ستاد دهه فجر شهرستان میانه برگزار می شود و محصولات شرکت های تولیدی از جمله مجتمع فولاد میانه، فولاد آذربایجان،گیربگس سازی،  صنایع دستی  محصولات فناورانه دانشگاه ها و مراکز علمی به معرض نمایش گذاشته شده است.

? نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با حضور سعادتی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، حجت الاسلام محمدی امام جمعه  شهرستان میانه ،مهندس عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه و اعضای شورای  اداری افتتاح گردید و غرفه مجتمع فولاد میانه با استقبال کم نظیر بازدید کنندگان همراه شد.

?گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۱۲الی ۲۲بهمن در سالن ورزشی مصطفی خمینی از ساعت ۱۵الی۲۰ برای بازدید علاقه مندان دایرمی باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز