کد خبر: ۱۱۶۴۵۸
۲۷۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

استقرار سیستم مدیریت یکپارچهIMS(ISO 45001,ISO 14001,ISO 9001) در مجتمع فولاد میانه

۱۴۰۰/۱۲/۲۶
۱۵:۴۷

مجتمع فولاد میانه موفق به اخذ سیستم مدیریت یکپارچه IMS گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد، عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه که در آئین اعطای سیستم مدیریت یکپارچه توسط شرکت ارزیاب مدیریت همام، سخن می‌گفت بر اهمیت استقرار این سیستم در مجتمع فولاد میانه اشاره نمود، چرا که با این سیستم در واقع چندین سیستم مدیریت در کنار هم، در جهت کنترل و مدیریت قرار می‌گیرد.

عبدی به خلاصه ای از اقدامات انجام شده در زمینه رضایتمندی ذینفعان، مشتری مداری و بهینه سازی انرژی در مجتمع فولاد میانه اشاره نمود و  اقدامات انجام گرفته را ثمره تلاش همکاران در بخشهای تولید و پشتیبانی دانست و تشکر ویژه خود را از تمامی همکاران  مجتمع فولاد میانه اعلام نمود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در این مجتمع، این واحد بیش از پیش در مسیر توسعه قرار گیرد.

گفتنی است اجزا سیستم مدیریت یکپارچه ( گواهینامه IMS )  شامل:

1.استاندارد  2015 :ISO 9001 به موضوع مدیریت کیفیت تولیدات یا خدمات سازمان می پردازد.سازمان های دارنده گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ، بیانگر این هستند که به کیفیت تولیدات یا خدمات خود توجه دارند.

2.استاندارد ISO 14001 : 2018  (مدیریت زیست محیطی) بیانگر این موضوع می باشد که عناصر یک نظام مدیریت، محیطی سالم را فراهم آورد و آسیب زننده به محیط زیست نمی باشند

3. استاندارد ISO 45001 : 2018  (مدیریت ایمنی و سلامت) به دنبال حذف یا به حداقل رساندن ریسک های ایمنی و بهداشتی می باشد و اخذ گواهینامه ایزو ۴۵۰۰۱ توسط سازمان ها دال بر توجه آن ها به ایمنی و سلامت کارکنان و ذینفعان می باشد.

در نهایت مجتمع فولاد میانه موفق به اخذ هر سه استاندارد فوق¬الذکر گردید.

روابط عمومی مجتمع فولاد میانه کسب این موفقیت ارزشمند را به مدیریت محترم ،مسئولین و کلیه کارکنان پر تلاش که با رعایت اصول و استانداردهای مربوطه موفق به کسب گواهینامه معتبر شدند تبریک عرض می نماید.

?https://misco.ir/

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز