کد خبر: ۱۲۱۱۲۲
۸۸۳ بازدید
۲۱ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

اطلاعیه :

تغییرات ترافیکی جدید در شهر میانه

به اطلاع شهروندان محترم می رساند بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان ، از روز شنبه مورخ 1401/7/9 تغییرات ترافیکی به شرح ذیل در معابر سطح شهر میانه اعمال خواهد شد :

1- ایستگاه تاکسی شهرک اندیشه واقع در خیابان شهید حاجی اصغری به ضلع مقابل انتقال خواهد یافت.

2- تردد وسائط نقلیه در خیابان شهید مجدی از سمت میدان دره خرمن به سمت خیابان آتش نشانی به صورت یک طرفه خواهد شد. (بر عکس وضع موجود)

3- تردد وسائط نقلیه در خیابان شهید سرانجام به صورت دو طرفه خواهد شد.

4- تردد وسائط نقلیه در زیرگذر شهرک امام خمینی(ره) ورودی خیابان ابوذر به صورت دو طرفه با رعایت چراغ راهنمایی صورت خواهد گرفت.

5- تردد وسائط نقیله در زیرگذر شهرک امام خمینی(ره) از سمت خیابان شهید مجدی به سمت خیابان 12 متری علیزاده یک طرفه خواهد شد. (بر عکس وضع موجود)

روابط عمومی سازمان مدیدت حمل و نقل شهرداری میانه ضمن تشکر از کلیه عزیزان تقاضا دارد با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ، ما را در اجرای طرح های ترافیکی به منظور روان سازی ترافیک یاری نمایند.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۷/۶ ۰۹:۰۴

از اداره راهنمایی و رانندگی عاجزانه تقاضا می کنیم از پارک ماشین ها در سمت ایستادن مطلقاً ممنوع خیابان های حاج مراد و جلوی ثبت اسناد و کشاورزان و همچنین میدان ترمینال قدیم جلوگیری کنند که باعث راه بندان می شوند

۰۱/۷/۵ ۱۰:۳۱

شیر خط میندازن برای تعیین جهت خیابان ها!

۰۱/۷/۴ ۱۹:۲۳

بر اساس تصمیمات جدید، میدانی احداث یا تخریب نشد؟

لطفا طرح توجیحی هم پل رو گذر شهید سلیمانی و همین تصمیمات جدید را جهت اطلاع شهروندان اطلاع رسانی کنید.با تشکر

۰۱/۷/۴ ۱۶:۳۰

تعداد زیادی از صاحبان مغازه ها با گذاشتن موانع جلوع مغازه و حتی بعضا با تعبیه خودسرانه تابلو پارک ممنوع یا توقف ممنوع یا نوشتن پارک مساوی پنچر و ... باعث میشوند راننده باالاجبار دوبله پارک کند و موجب مشکل افرینی در تردد و سنگینی بار ترافیک میشوند مسولین چرا در مقابل این عمل خلاف قانون بی تفاوت هستند .

۰۱/۷/۴ ۱۶:۲۳

خروجی انتهای فرهنگیان به جاده بعد از مهمانسرای فولاد بخاطر عدم رعایت برخی از رانندگان که بصورت خلاف و عبور ممنوع حرکت میکنند نیاز به اصلاح دارد همچنین نصب دوربین ثبت تخلف در این نقطه ضروری میباشد .

۰۱/۷/۴ ۱۶:۱۶

برای رفع ترافیک و تسهیل در تردد و جلو گیری از تصادفات ورودی باریک جاده ترانزیت به داخل شهر در انتهای پارک انقلاب و روبروی تالار چشم انداز را تعریض نمایید در حال حاضر فقط برای دو ماشین امکان ورود هست در حالیکه با اضافه کردن چند متر از گوشه مثلثی شکل پارک میتوان این ورودی را تعریض و مشکل ترافیکی ان را تا حدود زیادی برطرف ساخت .

۰۱/۷/۴ ۱۶:۰۷

از مسولین شهرداری تقاصا داریم از گذاشتن ظرفهای اشغال در ابتدای تقاطع خیابانها که هم دید را محدود میکنند وهم مانعی
بزرگ هنگام پیچیدن وسایل نقلیه میشوند خوداری نمایند ظروف اشغال را حداقل ده متر بالاتر یا پایین تر از تقاطع ها قرار دهند چون این مسله واقعا برای رانندگان درد سر ساز شده است . همچنین شورای محترم ترافیک و بویژه ریاست محترم حمل ونقل شهری به رانندگان محترم تاکسی تذکر جدی بدهند که از سوار کردن و پیاده کردن مسافر در سر تقاطع ها که مخاطره امیز میباشد خود داری نمایند .

۰۱/۷/۴ ۱۵:۵۲

شورای ترافیک و سایر مسولین محترم خصوصا مسولین محترم قضایی و نیروی انتظامی خدوم و فرمانداری محترم در مورد ایجاد بی نظمی و راهبندان و حرکتهای حادثه ساز و ایجاد مزاحمت موتور سواران که عمدتا هم با چند نفر ترک نشین مزاحم نوامیس مردم در هنگام تعطیلی مدارس دخترانه هستند اقدام ضربتی و قاطع و مستمر انجام دهند شایان ذکر است که اکثر این موتور ها فاقد سند و راکب هایشان فاقد گواهینامه هستند ولی باکمال تاسف در خیابانها پرسه میزنند و مزاحمتهای شرم اوری ایجاد میکنند بخصوص در اطراف دبیرستان دخترانه شاهد و هنرستان دخترانه موحد در خیابان کشاورزان واقعا رفتار های بی شرمانه انجام میدهند . ولی متاسفانه مسولین توجهی نمی کنند .

۰۱/۷/۴ ۱۵:۳۶

از همه این موارد ذکر شده وضعیت اعصاب خرد کن خیابان کشاورزان است لطفا سروسامانی به این خیابان بدهید اینجا حتما باید یکطرفه بشه مخصوصا با شروع کار مدارس و وجود چهار پنج مدرسه در این خیابان همیشه ترافیک و راهبندان است

۰۱/۷/۴ ۱۴:۳۲

مبارک است....

اخبار روز