کد خبر: ۱۳۰۰۴۲
۳۵۵۳ بازدید
۱۳۸ دیدگاه (۱۳۷ تایید شده)

حقایقی از آب شرب میانه که مردم فهیم میانه باید بدانند!؟

۱۴۰۲/۳/۲۴
۲۲:۲۸

سلام و عرض ادب خدمت همشهریان و مخاطبین معزز،اخیرا مطلبی در ارتباط با سفر ریاست محترم جمهوری به میانه توسط جناب جاوید احمدزاده در سایت وزین میانه منتشر، که کاربری با عنوان میهمان در آن کامنتی درج و نامی از اینجانب برد که در جوابیه این عزیز مطالبی بصورت کامنت در ذیل همان مطالب نوشته شد که بنا به قرار اطلاع واصله ((رسانه محترم میانا خبرلری)) برخی موارد گزینشی از کامنت مذکور را منتشر نموده است لذا به جهت تنویر بیشتر افکار عمومی و رعایت انصاف و اینکه حقی از کسانی که در مطالب مذکور از آنها یاد شده،ضایع نشود.این کامنت بصورت کامل و بدون هرگونه ویرایش جدید عینا منتشر میگردد:

 

 سلام و عرض ادب خدمت همشهریان گرامی و کاربر عزیز میهمان، که کاش با نام حقیقی اظهار نظر میکردند، و عرض ارادت خدمت استاد و پیشکسوت عرصه خبر و رسانه جناب احمد زاده عزیز، بنده جایی اظهارنظری در خصوص این موضوع نکردم و اگر نیاز باشد قطعا وبدون هر گونه ملاحظه ای انجام وظیفه خواهم کرد.اما در خصوص سد گرمی چای و تاسیسات وابسته عارضم حضورتان که مسئولان عزیز و بالاخص نمایندگان ساعی وعلی التخصیص استاد گرامیم حاج مهدی اسماعیلی تلاشهای در خور توجهی کردند.

هم اینکه پروژه ای که سالها راکد بوده و فقط حقوق پرسنل پرداخت میشده بیایی و زنده کنی و در ردیف پروژه ملی و الویت دار قرار دهی و داخل مصوبات سفر ریاست جمهوری قرار دهی، باید از ته دل قبول کنیم کار بزرگی است. همین را باید با بوق کرنا به مردم گفت حتی اگر مخالف و یا بقول اطرافیانشان مغرض و بدخواه و از خدا بیخبر و رقیب ... باشیم.

ولی خوب شعور مردم را زیر سوال بردن و با صراحت گفتن که سد را افتتاح کردیم! و آب آوردیم! و مشکل آب حل کردیم! 20 سال کم کاری شد! و ما کردیم ! جفا اول به خود این عزیزان و بعد به مردم و از همه مهمتر به پروژه سد گرمی چای است که ظاهرا به قول مدیرعامل آب استان برای بهره برداری (؟!) نیازمند 850 میلیارد تومن پول است.حالا با این داد و فریاد که ما و همه گفتیم افتتاح شد! تکلیف این اعتبار 850 میلیاردی چه خواهد شد؟ خدا میداند! انشالله که به سرنوشت سد شهریار دچار نشود.

 ولی علی ایحال آنچه بنده به عنوان متخصص سالهای نه چندان دور این عرصه عارضم خدمتتان اینست که باید مردم بدانند که سدی در کار نیست چرا که پیشرفتی 75% دارد. باید به مردم بگوییم اگر آبی باشد، به نقل از دستگاه بهره بردار و توزیع کننده آن نهایت 25% آب مصرفی شهر میانه از این پروژه آنهم بصورت اختلاط  با آب 28 چاه فعلی، تامین خواهد شد و قضاوت کنید که سختی و ... چقدر خواهد شد و آیا اصولا قابل تشخیص خواهد بود که این آب کیفی شده یانه ؟ آیا به قول یکی از این کامنتها از دبه و دستگاههای تصفیه خلاص خواهیم شد یانه ؟ تازه همین 25% هم هنوز یا وصل نشده یا به جهت عدم وجود آب کافی و کنترل میزان کلر و رفع کدورت و .... امکان فنی اش عملا وجود ندارد.اینها را باید مردم بدانند و حق شان هست.

مردم باید بدانند که مشاور طرح فقط اجازه (( آبگیری  اضطراری)) فراز بند(نه سد که حتی خاکبرداری سریزش هم انجام نشده) به جهت تست تصفیه خانه و خط انتقال را داده که عمل فنی و بسیار خوبی است، مردم باید بدانند که همین فراز بند بایستی یکبار کاملا تخلیه و خشک شود تا تونل انحراف آب PLUG و شافت های باقیمانده و لوله های فولادی انتقال آب از سد به تصفیه خانه جایگزین و  اجرا... شود، مردم باید بدانند .... کارهای زیادی باقی مانده که 850 میلیارد پول لازم دارد و ...

جناب کاربر مهمان من گفتم رییس قوه مقننه گفته ما مدیران سالانه 104 میلیارد دلار هدر می دهیم خوب این نمونه ای از هدر دادن پول ملت برای تبلیغات و ... نیست؟ بهتر نبود صادقانه به مردم گفته میشد : ما این کارها رو کردیم(بنده به عنوان مخالف این اقدامات از ته دل و صادقانه عرض میکنم واقعا کارهای قابل توجهی شده ولی سدی و آبی در کار نیست!) اگر نعمت فرصت خدمت مان استمرار داشته باشد!؟ با همین فرمان جلو میرویم و کار را تمام میکنیم. و قظعا این مردم نجیب و فهیم و عالم و بردبار و .... هستند و تصمیم لازم را اتخاذ خواهند نمود.

 

یک قضاوت دیگر هم بکنید آیا این مطالب غرض ورزی شخصی و خدا نترسی و از خدا بیخبری و بدخواهی و رقیب بودن و شرکت در انتخابات و .... است؟ما چه کنیم که می دانیم و وظیفه داریم مطابق منویات مقام معظم رهبری جهاد تبیین کنیم و انتشار آگاهی دهیم و در اصل هم برای چنین مواردی مملکت برایمان خرج و پرورش مان داده و.... تِلْکَ شِقْشِقَة هَدَرَتْ ثمَّ قَرَّتْ .... خدا همه ما را هدایت و عاقبت به خیر گرداند!انشالله

 

صادق واعظی – عضو هیات علمی دانشگاه

و پژوهشگر دکتری مهندسی سازه و زلزله

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۳/۳۰ ۱۸:۴۹

بزرگوارید.

۰۲/۳/۲۹ ۲۱:۵۹

سلام جناب کاربر میهمان اگر حرفی نادرست بود الان بوق و کرناشون گوش فلک را کر کرده بود.وای بر  دروغگویان

۰۲/۳/۲۸ ۲۰:۲۸

بشکند دست کسانی را که مسائل فنی و کارشناسی را سیاسی و شخصی میکنند و پشت سیاست قایم میشوند.
یک مطلب کارشناسی از یک دکتر اهل فن بیان شده و مطلب فنی و علمی و کارشناسی هست .
انسان ناراحت میشود وقتی کلمه مقدس شهید تو این بحثها به میان می اید .

۰۲/۳/۲۸ ۲۰:۲۱

تعجب میکنم که هنوز جوابی از طرف کسانی که مورد سوال و پرسش قرار گرفته اند داده نشده و میتوان گفت که احتمالا مطلب دکتر و کارشناسان صحیح هست و مسئولین حرفی برای گفتن ندارن ویا اصلا گوش شنوائی نیست.
در این میان اب مرده پشت فرازبند گفته شده به نقل ازاحتمالا
مهندس حسینی خیلی توجه اینجانب را جلب کرد .

۰۲/۳/۲۸ ۰۶:۳۹

سلام آقاي حسيني همكلاس قديمي مطلب خوبيست تشكيل گروه كارشناسي هم انديشي و مشورتي رايگان براي كمك فكري به كل مسئولين ميانا بدون سياست زدگي در ميانا بخاطر ميانا
كوچك شما مرسلي

۰۲/۳/۲۸ ۰۵:۵۶

تشکر آقا سید آقا که از کلمه شهیدان حتی در فضای مجازي هم استفاده می کنيد و به قول خودتان ابوعطا می‌خوانید لطفا با اسم واقعی پیام دهید از ببرکاغذی و اشباح الرجال شما ممنونم ما قریب ۵۰ سال داریم اگر انتقاد پذیر نیستید و پیشنهادهای دلسوزانه دو خط بنده را تحمل ندارید به حاشیه نروید مطمئن باشید در زمان نزدیک تا عید نشده متوجه خواهید شد.

۰۲/۳/۲۸ ۰۱:۲۱

سلام آسید ... بزرگوار، ادبیادتان بسیار آشنا و با صلابت و گیرا و اصطلاحهای ببر کاغذی و اشباح الرجال و .... هم که آشناست.( اینجا نمیتونم استیکر بیارم و گرنه یه استیکر چشمک اینجا درج میکردم)

ولی در خصوص شخص بسیار محترم که کامنتش را جواب دادید عارضم خدمتتان من بارها به همکارتان عرض کردم کودکان نوجوان و نوجوانان جوان و جوانان بزرگسال و بزرگسالان پیر شده و میشوند و ما نوعی آن کودکان دوران انجمن دین دانش نیستم و همه چیز را همگان دانند.خواهشمند که همه را جدی بگیرید و مشورت نمایید و ... ولی خوب کو  گوش ....؟حال جناب محمدحسینی هم این مسیر را مثل اخوی گرامیتان و خود شما و ...طی و اینشالله به مرحله ای رسیده اند که الان دوران باروری و خدمت دهی شان است و کلی هم امثال ایشان وبنده خرج روی دست بیت المال گذاشتیم حساب سود زیان هم که نمی توان چشم پوشی کرد الان دوران سودهی ایشان است خواهشمندم بگذاریم این جوانان در کنار با تجربه های چون جنابتان و با راهنمایی و راهبری نیروهای اصیل روح تازه ای در جامعه بدمند.که انشالله آنچه از انفاس ملکوتی بر می آید چنین خواهد شد.

نهایتا و جسارتا از فضل ایل و طایفه و برادر و .... مرا و ایشان را چه حاصل،و مجدد جسارت میکنم و یادآوری میکنم خدمتتان قضیه فرمانده جوانی که نادر شاه میخواست نصب به فرماندهی لشکر نماید و ملازمان و ... مخالف که این فلان وفلان است و نادر شاه شجره نامه آن جوان را خواست و گفت در شجره نامه اش بنویسید این جوان هفتاد نسل ((پسر شمشیر)) بوده است.و سپس نصب به فرماندهی اش کرد.

آسید ... پسران شمشیر را دریابید که چاره برون رفت کشور از وضع فعلی همین پسرانند.

۰۲/۳/۲۸ ۰۰:۵۳

یکی از خاصیت‌های فضای مجازی این است که ؛ هرکسی می‌تواند ابوعطا بخواند!! و انارجل بگويد!!
یعنی همانهایی که در فضای حقیقی هیچگونه محلی از اعراب ندارند و هیچکس آنها را جدی نمیگیرد، اینجا صاحب‌نظر میشوند! دکتر یا مهندس می‌شوند! تجزیه تحلیل می‌کنند! نسخه می‌پیچند و....
البته ما این ببرهای کاغذی را نه در فضای مجازی و نه در فضای غیر مجازی جدی نمی‌گیریم و آنها را اشباح‌الرجالی بیش نمی‌دانیم.
جالب اینکه بعضی از این اشباح‌الرجال چون به این واقعیت وجودی خودشان بیش از دیگران آشنایی دارند، از روی غریزه و با زبلی خاص، سعی می‌کنند اسمشان را در ردیف یا ذیل افراد موجه بیآورند و به اصطلاح ، خودشان را قاطی آدم حسابی‌ها کنند تا بلکه به حساب بیایند!! امیدوارم آدم‌حسابی‌ها زودتر متوجه این موضوع بشوند تا حسابشان با آدم‌هایی که از جنس اینها نیستند مخلوط نشود و شخصیتشان لکه‌دار نگردد.
برای مثال ؛ جناب آقای واعظی برادر شهید بزرگوار محمدتقی واعظی و جناب آقای ستاری طلبه انقلابی از جنس این اشباح‌الرجال نمی‌باشند و باید مراقب اعتبار خانوادگی و اجتماعی خودشان باشند و نگذارند اسمشان ضمیمه اسم‌های بی‌مسما و افراد غیرخوشنام گردد.

۰۲/۳/۲۷ ۱۴:۳۵

سلام و رحمت الله عملکرد شورای شهر سوم گزارش کاملش در همین سایت  و ذیل نام حقیر به خاطر ریاست وقت شورای شهر ،موجود است.سرچ کنید و بخوانید و در خصوص شهرک صنعتی هم محصولاتش را در جای جای شهر میانه و اطراف و شهرستانهای همجوار و نیز برخی استانهای همجوار ببنید بعضا در پیج اینستاگرام بنده و بنده زاده برخی فعالیتها منتشر میشود و پیجی با نام sadrametaldeck نیز فعالیتها را نشر میدهد و 3 شغل مستقیم و 5 شغل با درجه دوم و 10 ها شغل غیر مستقیم ایجاد کردیم و افتخار هم میکنیم.

البته آنچه مدنظرتان است بله اغلب جلسات کاری و ... در سوئیت اختصاصی بنده در مجتمع صدرا همان شهرک صنعتی دایر است(البته بعد دفتر ساختمان رازی) در خدمت شما هم هستیم تا باهم مسایلی که مطرح کردید میدانی و از نزدیک مرورر کنیم

۰۲/۳/۲۷ ۱۴:۳۱

بدون سلام به خاطر تهمت ناروای تان به فرزندان مظلوم وطنم ،همین فرزندان بسیجیان فعلی و نخبگان و آینده سازان آتی هستند. واگر خدای نکرده بحرانی و جنگی پیش آمد.من میدانم و منویاتشان را لمس کردم،دیدم و خواندم و .. همین فرزندان سینه سپر و جان برکف از وطن و ولایت و دستاورد خون شهیدان دفاع خواهند کرد چرا که گوشت و پوست و استخوانشان از بدو تولد عجین با این مفاهیم است و اینرا هم میدانم امثال شما در چنین زمانهایی در بستر نرم و گرم تان و زیر لحاف بی خبری و بی انصافی ضخیم تان به دنبال نوشتن سناریو ایراد گیری و تهمت و ...خواهید بود.  

اول خوب بدانید و بررسی کنید و مدارک ببنیدو ... که چه شده بعد اظهار نظر بکنید.زمان صابر و آشکار کننده حقایق حادثه هاست و همین فرزندان سر پل صراط منتظر حلیت طلبیدن تان خواهند بود.

در نهایت ما ها و خانواده ماها دلسوختگان شهر و کشور و ... هستیم و همه گونه هزینه چه قبل انقلاب چه حین انقلاب و چه زمان جنگ و چه بحرانهایی که ذکر کردید از جان و مال و آبرو مایه گذاشتیم و هیچ منتی هم بر  هیچ کسی به غیر امثال شما ها نداریم.

۰۲/۳/۲۷ ۰۸:۵۴

آقای مهندس واعظی عزیز حافطه مردم پاک نشده
شما لطف کنید از عملکرد خودتان در شورای شهر و همچنین خدمات ارزنده ای که به مردم کردید دفاع کنید. از جمله چندین بار عزل و نصب شهرداران و در نهایت انتخاب آقای خرده فروش به عنوان شهردار و ...
و همچنین عملکرد و خروجی شرکت صدرا در شهرک صنعتی

۰۲/۳/۲۷ ۰۸:۲۹

بنظرم آقای رئیس جمهور باید در شهر میانه حضور می یافت و در خانه یکی از خانواده شهدا شیر آب را در آشپزخانه باز میکرد یک کمی هم میل میکردو آبرسانی را افتتاح میکرد ولی این کار صورت نگرفت فکر کنم سال دیگه هم بیاد واسه افتتاح خانگی آب شرب میانه
هههههههههههههههه

۰۲/۳/۲۷ ۰۷:۵۸

تورو خدا. آب بدون سختی و آهک رو پیگیری و حل کنید. پدرمون دراومد ما که نه ماشین داریم نه دبه چیکار کنیم.

۰۲/۳/۲۷ ۰۶:۱۸

جالب هست همین فرزندان آقایان کارشناس که فرزندانشان.......تا به اینترنشنال وبی بی سی ....... حال شدند دلسوختگان شهر جمع کنید بابا.....

۰۲/۳/۲۷ ۰۲:۰۷

خواهشاً تو مسائلی که سر رشته ندارید نظر ندهید .بزارید اهل فن در اون مورد صحبت کنند

۰۲/۳/۲۷ ۰۰:۴۰

سلام این بنده خدا هیچ تعریف و تمجید و ... یا حرف تحریک کننده ای نداشته که من شیر شوم در ضمن دای زمان شیر اولماغمی سوشوب قارداش!

۰۲/۳/۲۷ ۰۰:۳۳

سلام جناب دکتر پیشنهاد بجا و بسیار خوبیست از آقایان آبی گرم نمیشه باید خودمان پیش قدم شویم.انشالله صبح نزدیک است

۰۲/۳/۲۷ ۰۰:۲۹

سلام و بسیار دقیق و مستدل است.سپاسگزارم

۰۲/۳/۲۷ ۰۰:۲۸

سلام فامیل جان،دقیقا درست و صحیح و بجا و با مسما و ... فرمودید من هم با شما هم نظرم.ولی بعضی خیارها تلخ هستند و به درد آبدوغ خیار هم نمیخورند و حتی غازهای شهرک صنعتی من هم نمیخورندش و خودت دقیق و بهتر میدانی چه میگویم خخخخ

۰۲/۳/۲۷ ۰۰:۱۵

با سلام محضر طلبه وخدمتگزار محترم
«جهاد تبیین» موضوعی است که ماه‌های اخیر در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بارها مورد تأکید و اشاره قرار گرفته است و رهبر انقلاب اسلامی ابعاد مختلف آن را توصیف کرده‌اند. ««جهاد تبیین» یک فریضه است. «جهاد تبیین» یک فریضه‌ی قطعی و یک فریضه‌ی فوری است و هر کسی که میتواند[باید اقدام کند].» ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
آنچه در تبیین مدنظر مقام معظم رهبری است، زدودن غبار بدفهمی، تحریف و کج‌فهمی از مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی و همچنین فهمیدن تحلیل‌های نادرست، غلط و مغرضانه از رویدادها و پیشگیری از تحریف و دریافت نادرست است؛ بنابراین، تبیین در جهت روشنگری است، بدون جهت‌گیری خاصی که بخواهیم مطلبی را توجیه کنیم یا امر نادرستی را درست جلوه دهیم.
تنزه‌طلبی و محافظه‌کاری و ملاحظه‌کاری مانع «جهاد تبیین» است. گاهی سخن حق در جامعه در برابر یک جریان نادرست نیاز به جهاد جدی و نوعی ازخودگذشتگی دارد. این شرایط «جهاد تبیین» را توجیه می‌کند. گاهی تصورات نادرست باعث می‌شود کسی فکر کند اگر در این مقطع حرفی بزند که حرف حقی هم هست و خودش هم به آن اعتقاد دارد، ولی ممکن است طرف‌دارانش ریزش کنند یا او را به تحجرگرایی متهم کنند، در اینجا باید با شجاعت، منطق و استدلال وارد شد. «جهاد تبیین» در مقابله با محافظه‌کاری است؛ چون اساساً جهاد حرکتی انقلابی است بر ضد محافظه‌کاری، نه اینکه «جهاد تبیین» ما را به‌سوی محافظه‌کاری سوق دهد که اشکالات را نبینیم! «جهاد تبیین» هرگز مغایرتی با نقد وضعیت ندارد و نه‌تنها نمی‌خواهد همه روش‌ها، اقدامات و برنامه‌ها را تلقی به قبول کند، بلکه معایب را هم می‌بیند؛ بنابراین، این برداشت‌های غلط از مفهوم «جهاد تبیین» را باید اصلاح کنیم.

به نظر بنده نقطه نظرات آقای دکتر واعظی درجهت جهاد تبیین بر اساس منویات مقام معظم رهبری می باشد

۰۲/۳/۲۷ ۰۰:۰۳

[تبت یدی ابی لهب و تب] ...... ناصالح مثل خیار گلخانه‌ای می‌ماند! نه بو داره و نه مزه، فقط به درد ریز ریز کردن و آبدوغ درست کردن می‌خوره!!

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۵۰

قسمت اول نوشته‌هات که خنده‌دار و بی‌محتوی است اما این تکه آخر را خوب اومدی!! بله کار من پراندن مگس از سر و روی مردم و نمایندگان و اطراف لوله‌های انتقال آب است...!

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۴۳

من حداقل دو بار اونجا رفتم و دیدم اما به جرات قسم میخورم تو که ادای دلسوزها و آدم حسابی‌ها را در میآوری، حتی یکبار هم سد را ندیدی!

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۳۸

آقای دکتر واعظی باهوش‌تر از آنست که تو وامثال تو ، شیرش کنی و به وسیله ایشان به اهداف نادرستت برسی!!

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۳۲

سلام ، خیلی استفاده کردیم از توضیحاتتون، دیگه فرمایشی ندارید؟!

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۳۰

با سلام و عرض ادب خدمت دوست قدیمی و گرامی و دانشمند بزرگوار جناب آقای دکتر مهندس واعظی عزیز امیدوارم مسئولین میانه به اندازه ای آگاه بوده و سعه صدر داشته باشند و همچنین تحمل انتقاد را داشته باشند که در میانه کمیته کارشناسی و مهندسی ایجاد کنند تا جلسات ماهانه تشکیل شود و از نظرات تخصصی و دلسوزانه امثال شما بزرگوار و سایر نخبه هاي شهر از جمله دکتر مهندس محمدصادق نایبی ، دکتر ستاری، دکتر سیدصدری و سایر دوستان نخبه بهره ببرند همچنین می‌توانند در تهران نیز کمیته ای تشکیل دهند تا بزرگان میانه ای با توجه به‌ تجربه ای که دارند به مسئولین میانه مشورت دهند تا بتوانند بیشتر در خدمت مردم باشند در غیر اینصورت با خود رای بودن و خودشان را عقل کل دانستن و ایجاد موارد حاشیه ای به جایی نمی‌رسند و در مقابل حرف های تخصصی و بحث های کارشناسی اثبات شده مقاومت کنند نتیجه ای نمی گیرند.

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۰۴

سلام و احسنت موفق باشید انشالله به زودی زود سد تمام و مردم از نعمت آب سالم با زحمات و تلاش جهادی شما و حمایت عزیزان بهره مند خواهند شد.

۰۲/۳/۲۶ ۲۳:۰۱

نمایندگان در جذب بودجه و پیگیری از وزیر موثر هستند ولی زحمت اصلی اجرا را در زیر آفتاب کسانی دیگر انجام می‌دهند و کارمندان و زحمتکشان صنعت آب نیز نقش بیشتری دارند و با زحمت زیاد توانسته اند تصفیه خانه و خط انتقال را تمام کنند فقط بخش کوچکی از گرمی چای مانده تا آخر سال تمام می کنند این روش دفاع شما بیشتر به ضرر نمایندگان است و دوستی خاله خرس است میخواست از محبت مگس را دور کند زد کله طرف را له کرد.

۰۲/۳/۲۶ ۲۲:۵۴

لطفا از محل سد گرمی چای از نزدیک بازدید کن یک روز تعطیل چند ساعت وقت بزار برو نگاه کن .

۰۲/۳/۲۶ ۲۲:۴۷

از آقای واعظی تشکر می کنیم که روشنگری کردند و با رعایت ادب و انصاف زحمات و پیگیری مسئولان را کامل گفتند و قدردانی کردند ولی گفتند با شعور مردم بازی نکنید با مردم صادق باشید سد گرمی چای تمام نشده غفارزاده میگه ۸۵۰ میلیارد پول لازم دارد تا تمام شود.

۰۲/۳/۲۶ ۲۱:۲۸

دارید رسماً به دولت توهین میکنید .یعنی اگه نماینده ها نبودن ‌‌دولتبیکار می نشست و کاری نمی کرد .من خودم کارمند دولت هستم .هر ساله دولت بودجه ای رو برای ادارات جهت پیشبرد اهداف و کارهای عمرانی تخصیص میده .و نیازی به نماینده ها نیست .فقط نماینده ها دارن تو کار دولت دخالت میکنند

۰۲/۳/۲۶ ۱۶:۴۱

جل‌الخالق!! به تو باید گفت: "نانو علامه‌" چون این شعر را خیلی ریز ریز کردی! و به هسته آن راه یافتی!
در واقع شما با تفسیر نانوفناورانه خودت، دنیای جدیدی از معانی در این شعر گشودی!!

۰۲/۳/۲۶ ۱۵:۴۵

استفاده از امثال در صورت داشتن اطلاعات و
سابقه و دلیل استفاده بسیار لطیف و درس آموز است
در زمانهای دور اذان بی هنگام
ندای حق جویی و تظام خواهی و اعتراض به صاحبان زر و زور و قدرت در زمان عدم دسترسی به ایشان بود
به نظر، شما بانگ به ظن خویش اذان بی موقع ما رو درست متوجه شدید

۰۲/۳/۲۶ ۱۵:۰۳

تو را به خدا ، تو را به هر چیزی که اعتقاد داری ، اول تکلیف خودت را با خودت روشن کن که چی میخواهی بگویی بعد مقاله بنویس !
به پیر به پیغمبر ، آبروی خودت را داری میبری! بابا به چه‌چه به‌به یه عده آدم‌نمای حق‌ستیز و کینه‌ورز دلخوش نکن.
به خدا اگر آنها حرف حساب داشتند خودشان جلو می‌آمدند و تو را جلو نمی‌انداختند!

۰۲/۳/۲۶ ۱۴:۵۵

موذن ، بانگ بی‌هنگام برداشت
نمی‌داند که چند از شب گذشته!

۰۲/۳/۲۶ ۱۴:۲۷

ای بابا مقاله رو خوب بخون من کلی در تلاش و کار نمایندگان معزز ،مطالب ردیف کردم ولی گفتم دروغ گویی و فریب کاری و عدم شفافیت و استفاده به مطلوب از هیچ برای تبلیغات و ... و منت مکرر و ... کار خوبی نیست

۰۲/۳/۲۶ ۱۴:۲۲

یعنی آقای دکتر واقعا اینقدر توجه نداری که اگر پیگیری و سماجت و پشتکار نمایندگان نبود، قطعا این پروژه‌ی ۲۰ ساله حالا حالاها خواب بود و اصلا تکان نمی‌خورد و همچنان راکد می‌ماند!!!
مسلما هر آدم معمولی هم می‌داند که عنصر پیگیری ، بسیار موثر و تعیین کننده است.
ضمنا پس تو هم قبول داری که کار ، انجام شده اما به شرط آنکه اسم نمایندگان در میان نباشد!!!!!!!
آن وقت هی دعا میکنی که عاقبت بخیر شوی! خب معلوم است که با این دست فرمان، نمی‌شوی!

۰۲/۳/۲۶ ۱۴:۲۰

جناب آقای سعیدی
با سلام
بسیار خوشحالم که حداقل در پی جوابگوی بر آمده‌اید هر چند غیر مستدل ولی بر خویش فرض میبینم همچون برادری کوچک نسبت به انتساب کلمات ناروا و دعوت به سکوت در مقابل اسناد اعلام شده توسط شما که به ظن حضرتعالی وحی منزل می‌باشند توضیحی ارایه نماییم
امروز متاسفانه افراد حاضر در خانه به علت ندانم کاری بعضی از اعضا به ارجح و بعض دیگر مغرض تقسیم شده‌اند
امروز مدیحه گویان و چاپلوسان گوی سبقت از دلسوزان ربوده‌اند بر خلاف زمان نه چندان دور که عزیزترین و پاک‌ترین و در عین حال مخلصین در عرصه دفاع مقدس گوی سبقت در راه شهادت می ربودند معجیزه گویان بر سفره پهن مملو از غنایم چنبره زده و خود را ملزم به دفاع از یاران پشت سنگ قایم شده می‌بینند زیرا منافع شخصی اولا بر منابع و منافع جمعی است
انتظار سکوت در مقابل شو تبلیغاتی از برادران و خاندان بیت الشهدا شهر انتظاری بیهوده و عیث است
امروز بحث کارشناسی کلیت سیستم آبرسانی شهر وخدمت رسانی به مردم بنا به اظهار یک کارشناس صالحه مورد کنکاش قرار گرفته فیلم و شو عکس منافات بسیاری حداقل با اعلام رسمی مدیران آب مبنی بر راه اندازی 80درصدی کلیت پروژه دارد و توصیه شما بر دقت نظر در موارد فوق را زیر سوال می برد
امروز منتقدین دلسوز به راحتی متهم به عداوت میشوند تا اصحاب قدرت در چنبره چاپلوسان بمانند فرد منتقد نه دشمن نه مخالف که مطالبه گر حق و حقیقت است
امروز آسیب گزافه گویان بر پیکره این شهر بسیار جای تحلیل ومدریت می طلبد
با احترام
سید علی شهیدی

۰۲/۳/۲۶ ۱۴:۰۲

آقا وحید آقا به نظرم ادامه ندی بهتره چون داری همه چی به باد میدی،خوب مومن اگه همه سوتی ها و کاستی ها و ناکارآمدی ها و پاسخگویی و ... متوجه سازمان آب است.چرا خوش خوشانش به نماینده های خدوم(!) برسد.نقش این عزیزان ((آرادا ییب اوژ دا گزمخ دی))

۰۲/۳/۲۶ ۱۳:۵۹

خدا کلیه شهیدان را رحمت و آسید مرتضی را در کنف حمایت خودش حفظ و موفق نمایدبه حق جده اش فاطمه الزهرا(س)، و من و شما را هم هدایت کناد.

این شهید سعید همکلاسی و دوست صمیمی آقای اسماعیلی هم بودند. خواستم عدالت رعایت و اتحاد برهم نخورد.

۰۲/۳/۲۶ ۱۳:۵۷

سلام،راستی آقا ناظر شما از کجا تشخیص دادی ایشان فاضل است تنها شاخصه ای که می توان در مورد ایشان نظر داد نوشتار شان است که در خور طلبه فاضل نیست و حداقل می دانید و میدانند حقیر با کلی طلبه خیلی فاضل حشر و نشر داشته و دارم.

همان حرف خودتان : کچل باخار گوز گویه! آدین قویار اوزگیه!

۰۲/۳/۲۶ ۱۳:۵۳

خدا شهید بزرگوار آقا سید علی‌اکبر را غرق رحمت فرماید. پدرم می‌گوید ایشان دوست صمیمی جناب سیدمرتضی حسینی بودند.

۰۲/۳/۲۶ ۱۳:۴۹

آقای واعظی لطفا اینقدر برای این رفیق ....الحالت، نوشابه باز نکن! من تا زیر و بم و بقول گفتنی تا فیها خالدون این آقا را بهتر از ... گرامیش میشناسم.

۰۲/۳/۲۶ ۱۳:۴۴

شما همان ایرادی را که به نوشته خودت وارد است ، متوجه نوشته‌های این طلبه فاضل و محترم کرده‌ای!!
کچل باخار گوزگویه
آدینه قویار اوزگیه!!!

۰۲/۳/۲۶ ۱۳:۴۰

جناب آقای شهیدی قبلا هم گفتم؛ 《راجع به چگونگی انتقال آب از سد گرمی‌چای و کیفیت آن و آمدن و نیامدنش، باید شرکت آب منطقه‌ای استان بعنوان مجری و متخصص حوزه آب نظر بدهد که داده است نه کس دیگر》
بعلاوه چندین فیلم و گزارش فنی از روند اجرا و تکمیل مرحله اول منتشر کرده‌اند... که بسیار کویا و رساست. یعنی در خانه اگر کس است که حتی یک گزارش هم بس است!
اما گویا خدا بر قلوب آدمهای منعد و لجوج ، مهر زده و آنها را بصورت انسانهای صمٌ بکمٌ عمیٌ درآورده است و حاضر به قبول حرف حق نیستند یا به عبارت دیگر، عداوت با نمایندگان خدوم و پرتلاش، اجازه دیدن خدمات و زحمات را نمی‌دهد.
ضمنا این را هم عرض بکنم به خدا ، شما و آقای واعظی و سایر حق‌ستیزان پشت صحنه، آب در هاون می‌کوبید و عِرض خود می‌برید و زحمت مسئولان را زیاد و اذهان مردم را مشوش می‌کنید و گرنه این کار بزرگ و حقیقت درخشان ، قابل کتمان نیست و به قول معروف؛ آب راه خودش را باز می‌کند!

۰۲/۳/۲۶ ۱۲:۵۸

حضرت طلبه و خدمتگزار مردم
با سلام
چقدر ساده و عوام فریبانه سعی در مصادره به نفع آموزه های بزرگان را تعبیر به مطلوب می فرمایید
برداشت شخصی از فرمایش بزرگان به نفع و در مسیر نفی تحلیل دیگران نه راه ثواب که خود مفسده‌ای بزرگ است
همچنان که فرموده اید واگویی خدمات مسولان یکی از سفارشات رهبری معظم می باشد ولی تاکیدات مکرر و حمایت های بی دریغ از انتقاد و تحلیل درست بی غرض و سازنده و حق طلبی و عدالت خواهی را یکی از ارکان نظام بر شمرده اند ایشان به هیچ وجه از بعضی خادمین ملت که متاسفانه چند صباحی خود را مالکین این ملک آباد و اجدادی و وارثین دین پنداشته اند نه اعلان حمایتی کرده‌اند نه کسی رو از بیان واقعیت نهی فرموده اند بیان واقعیت و دفاع از حق الناس وظیفه ذاتی هر شخص به خصوص افراد منتسب به لباس جد بزرگوارم می باشد
برادر بزرگوار یادآوری می نماییم فریاد بلند و تاریخی این تذهبون پیر فرزانه خطاب به مجلسیان محترم بود نه منتقدین راه عوام فریبی
با احترام
سید علی شهیدی

۰۲/۳/۲۶ ۱۲:۴۶

خدا شهید حجه الاسلام سید علی اکبر شهیدی را رحمت کناد

۰۲/۳/۲۶ ۱۲:۴۳

هله خمیر چوخ سوو آپاراجاخ!!

۰۲/۳/۲۶ ۱۲:۴۲

الحمدالله روز شد مرغ دو پا شد شما قبول حداقل تلویحی کردید که افتتاح و .. دروغ است.(البته این فهوای نوشته شماست بنده نظرم اینست که حقایق بدون روتوش بیان شود نگفتن بخشی از حقایق به منظور فریب افکار عمومی کاری زشت و ناپسند است.)

مثل اینکه به جناب دکتر مهندس سعید محمدحسینی قهرمان تکواندو ،مدیر ارشد پروژه های سدسازی و آبی و .... عنایت ویژه ای داری آقا وحید آقا

۰۲/۳/۲۶ ۱۲:۴۰

سلام بسیار عالی و تاثیرگذار بود. سپاسگزارم.

واقعا دلمان سخت شده که به جای خدمت به ولی نعمتان مان در مسیر فریب و عدم شفافیت با این مردم نجیب و بردبار پیش میرویم.کاش خدمتگزاران مردم کمی از سختی دلشان کم و به جای دادن ((هدیه های ماندگار)) در فکر ((خدمت های ماندگار)) بودند که وظیفه خدمتگزار،خدمت ماندگار است و آنهم بدون منت!

۰۲/۳/۲۶ ۱۲:۳۳

سلام و رحمت الله و اسعدالله ایامکم،البته اینهم یک نوع برداشت است که آزاد و مشکلی ندارد.در نماز جمعه هفته پیش حضرت آیت الله علم الهدی از عملکرد اقتصادی و دستاوردهای دولت آقای رییسی انتقاد کرد.احتمالا ایشان هم سو استفاده از جهاد تبیین کرده و نیز موضوع گشت ارشاد مسئولین را ریاست محترم جمهور مطرح و گفت اول از دولتش شروع کنند و نیز بازهم حضرت آقا امر به معروف نهی از منکر مسئولین منجمله مسئولین انتخابی را اولویت جهاد تبیین ذکر کردند اصولا جهاد تبیین هم برای دستاوردها و هم برای کم کاری و کاستی هاست. برای مسئولین انتصابی اگر کم کاری کردند عزل و برای مسئولین انتخابی جهاد تبیین و انتشار آگاهی در بین مردم چاره ساز و موثر است.در غیر اینصورت اگر کسی و اتفاقا مسئول و ...خواست با عملکرد و اجرای شوو تبلیغاتی و ... اعتماد عمومی مردم به نظام مقدس اسلامی که حاصل خون هزاران شهید است را خدشه دار کند، چه باید کرد؟

در ضمن چرا هر وقت کسی خلاف منویات فکری شما حرف زد از کوره در میروید.ادبیات تحکمی شایسته طلبه خدمتگزار نیست چرا که با ماهیت طلبگی و عنوان خدمتگزار منافات 180 درجه ای دارد.بغیر از بنده و پدرم در خانواده ما همه طلبه و روحانی اند.برادرم و پسرخاله ام و ... از طلبه های مبرز در درس و طی سلوک و ... بودند.

در نهایت جرات و جسارت بنده بسیار سنجیده شده و اندازه اش را می دانید.

۰۲/۳/۲۶ ۱۰:۵۴

آقای واعظی شما زیر مقاله‌ات نوشتی:
...چه کنیم که می دانیم و وظیفه داریم مطابق منویات مقام معظم رهبری جهاد تبیین کنیم...
آقای واعظی چرا حرفهای شخصی خودت را به منویات مقام رهبری ربط میدهی؟! حقیقتا خیلی زشت و تاسف‌آور است که در لفظ ، اسم حضرت آقا و سفارش ایشان به "جهاد تبیین" را می‌آوری اما در عمل ، در نقطه‌ی مقابل آن قلم میزنی!!!
سفارش مقام معظم رهبری در خصوص "جهاد تبیین" ؛ بیان و بازگویی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و تبیین اقدامات و خدمات انجام شده توسط دولت جمهوری اسلامی است، نه زیرسئوال بردن خدمات و اقدامات انجام شده!!!
اینَ تذهبون؟ شما تمام سعی و تلاشت را گذاشتی برای عدم تبیین کار انجام شده توسط دولت، و تلویحا(چون تصریحا جرات نمیکنی) رئیس جمهور و همه مسئولان را به انجام نمایش و دروغ و حقه‌بازی متهم میکنی! بعد اسمش را می‌گذاری؛ جهاد تبیین!!
یا واقعا متوجه موضوع نیستی که منظور حضرت آقا چیه؟ یا عمداً و البته ناشیانه، این عمل زشت خودت را با فرمایش ایشان ، پوشش می‌دهی!!

۰۲/۳/۲۶ ۰۹:۵۸

جناب آقای سعیدی
با سلام
جواب نظریه ای تخصصی در حوزه تخصص یک کارشناس، اشتراک گذاری اسناد مربوطه در جهت رد نظر مطرح شده و یا تحلیل کارشناس صاحب نظر دیگر در موضوع فوق با زاویه قابل توجه نسبت به نظریه قبلی می باشد
اظهارات دفاع گونه حضرتعالی از نمایندگان محترم شهر بدون رعایت دو فاکتور مطرح شده به نظر بیشتر تداعی گر فدایان اقمار قدیم اربابان قدرت در مقابل کنشگران اجتماعی می باشد
یقه گیری افراد و مسولیت اجرایی حرکتی قلدر مآبانه در سالیان ماضی بوده که خوشبختانه با پیشرفت های انجام پذیرفته دیگر نیازی به آن نمانده است
جواب سوال دکتر واعظ و تحلیل کارشناسی ایشان بیش از پیش نیاز به وجود متخصصین در دفاتر نمایندگان بزرگوار را آشکار می نماید تا این عزیزان با استناد به نظر و تحلیل دوستان و مشاوران متخصص خویش جوابی تخصصی ارایه فرمایند
در غیر اینصورت دست به دامن بعضی از اصحاب رسانه‌ای معلوم الحال و یا دوستانی همچون حضرتعالی با اطلاعات اجتماعی ولی فاقد تخصص لازم شدن هیچ امکان دفاع معقولانه در مورد اقدامات انجام پذیرفته عزیزان را فراهم نخواهد کرد
با احترام
سید علی شهیدی

۰۲/۳/۲۶ ۰۹:۱۰

سهراب سپهری اگر زنده بود، می‌گفت:
سخت‌تر از سختی آب ، سختی دل‌های شماست
شرف و صدق و صفا و سخنِ صاف کجاست؟

آب را گِل نکنید...

۰۲/۳/۲۶ ۰۸:۲۰

"گریه‌‌ی شمع از برای ماتم پروانه نیست
صبح نزدیک است و در فکر شب تار خود است"

همشهریان عزیز بدانید و آگاه باشید آنچه دل‌های این سه راستگو (دکتر واعظی و نایبی و ممدحسینی) را می‌سوزاند و جگرهایشان را آتش می‌زند، دروغ بودن افتتاح و نیامدن آب و سختی آب نیست! بلکه آنچه دل‌های این سه دلسوخته‌ی عنان از کف داده و سایر دلسوخته‌های پشت صحنه را آتش می‌زند، افتتاح سد و آمدن آب و نرمی آب است!
سعدی شیرازی می‌فرماید: همه کس را دندان به ترشی کند گردد اِلّا قاضیان را که به شیرینی!

من از این مَثل استفاده میکنم و میگویم: همه کس را آمدن آب به وجد می‌آورد الا عده‌ای را که به درد!!

۰۲/۳/۲۶ ۰۶:۴۳

دروغ شاخدار افتتاح نشده سد رفتم دیدم

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۵۸

سلام جناب محمدی بسیار سپاسگزارم ولی سختی آب در نقاط مختلف شهر متفاوت در برخی مناطق نزدیک 1000 و در بهترین حالت و در معدودی نقاط همون 500 است.بخواییم متوسط بگیرم حول حوش 800 خواهد بود و 150 سختی آب معدنی و تصفیه آبهای خانگی از نوع خوبش است

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۵۴

سلام عزیزم اولا التماس شدید دعا ثانیا مسایل فنی و سیاسی و اجتماعی را به جاهای دیگر نکشانیم موضوع مطالبه و تبیین و انتشار آگاهی است ولاغیر

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۴۶

جناب دکتر واعظی عزیز بنده به صداقت شما شکی ندارم .و در مورد حرفهای شما در مورد سد تحقیق کردم .حرف جنابعالی صحیح و راست می باشد سد هنوز به طور کامل اماد ه نیست .اگه بودجه ای که فرمودید رو تخصیص بدن ‌.ان شاالله آخر امسال مردم میانه می توانند از آب سالم استفاده کنند ‌‌‌‌‌به. گفته کارشناسان آب و فاضلاب هنوز سختی آب میانه 500 هست .که قول داده بودن .با افتتاح سد به 150 برسه .که متاسفانه عملی نشده است

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۴۳

صادق جان دوست عزیزم خودت میدانی چقدر برام عزیز ومحترمی من الان در یک مکان بسیار مقدس‌ نشسته ام واین جملات را می‌نویسم وتورا به همه مقدسات قسمت میدم اولآ پای ....... را به فضای مجازی باز نکن که ميشود بدعتی بد وسخت ثانیا بخاطر ....... کام مردم را تلخ نکن وملعبه اختلاف وکینه توزی کسانی غیر صالح نباش من می‌دانم شما همچون اسم با مسمایی که داری صادق هستی پس نگذار عده ای فرصت طلب از صداقتت بهره برداری کنند

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۳۸

آقایان محترم .
جناب دکتر واعظی حرف راست رو میگن .برای مثال .
الان استخر آموزش و پرورش در چمران چند بار توسط مسئولین رده بالا ..رئیس مجلس و وزیر آموزش و پرورش افتتاح شده ولی هنوز آماده بهره داری نیست ..سد گرمی چای هم یکی مثل همین استخر

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۳۶

سلام البته این عزیزان راستگویانی در سطح ملی هستند که ما مردم میانه موظفیم به وجودشان افتخار کنیم

۰۲/۳/۲۶ ۰۰:۳۱

آقا سعید دوتا از راستگو های شهر رو یادتون رفت نام ببرید .
آقای اسماعیلی و حسینی نماینده های محترم

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۵۱

تو را خدا نپیچون
خودت هماهنگ کن و همین فردا جمعه هر کسی را هم که لازم میدانی ببر دمِ سد. تا سیه‌روی شود هر که در او غش باشد!
اگر هماهنگ نکنی و نروی و پیِ حرفهایت را نگیری، همه ادعاهایت می‌شود باد و هوا ...!
خلاصه از من گفتن.

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۴۳

مرغها و پرندگان وقتی میخوابند روی یک پا می ایستند و به همین خاطر آقا سعید آقا مرغ شما یک پا داره و کم هم نمیاری حتما شمارم داری ایتا و تلگرام و اینستا و ... بیا صحبت کنیم اینجا یکی به دو کردن وقت مردم هدر میده

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۴۰

چرا باید بپیچونم من هستم و هر دو این عزیز مطالب را دنبال و دونه دون کامنتها را میخوانند هماهنگ کنند منم در خدمت مخصوصا شما و سایر دو سه آتشه ها و متعصبین هستم اونم سفت و سخت

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۳۹

گفتم که میانه فقط سه راستگو دارد:
شما و نایبی و سعید ممدحسینی!!!

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۳۴

آقای واعظی لطفا پیشنهاد خوب ایشان را نپیچون!!
شما صريحا گفتی آقای مهندس غفارزاده رفیق و همکار و آقای محمدی شاگرد شما هستند، پس حتما اینها را ببر تصفیه‌خانه و دمِ سد. و راستی آزمایی کن و موضوع را شدیدا به چالش بکش!
انشاالله که مرد مردانه این کار را میکنی...

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۲۹

بله نکته سنج جان در افتتاح سد شهریار که جهت بهره برداری و آبگیری کامل نیازمند صدها میلیاردتومن پول است همین عوامل که ردیف کردید بودند منتها یک فرق داشت اونموقع دم انتخابات و اصرار نمایندگان مقتدر و بوق کرنا و .... نبود

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۲۵

آقا وحید آقا برداشت آزاد است ولی این موضوع افتتاح تصفیه خانه و خط انتقال بدون سد و آب به مثابه جایگاه پمپ بنزین خوشگل و شیک بدون بنزین را نمی توان کتمان کرد شما بر هر عنوانی میخواهید اطلاقش کنید عزیز دلم

در نهایت جناب دکتر سعید محمدحسینی انسان شریف و متخصص و راستگویی است

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۲۲

پیشنهاد خوبیست بنده هم پایه هستم من جای آقایان بودم حتما این کار انجام میدادم

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۲۰

نکته سنج جان خودمونیم میخایی برم اینجا و اونجا و ... برا استنتاق

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۱۹

پس طبق فرمایش شما دولت محترم یعنی آقای رئیس جمهور، وزیر نیرو، استاندار و مدیرعامل آب منطقه‌ای، سدِ بدون آب افتتاح کرده‌اند و با این اقدام دروغ ، ملت را فریب داده‌اند...!!!!
پس همه دروغ می‌گویند بجز استاد دکتر واعظی و پدرام نایبی و سعید ممدحسینی!!!!

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۱۵

آقای واعظی شما که در آبفا و آب منطقه ای دوستانی دارید لطفا هماهنگی بفرمایید و خبرنگارها رو جمع کنید ببرید سد و تصفیه خانه رو ببینن و گزارش تصویری بدن. تا راست و درست بحث آب مشخص بشه.
سد حاضر، تصفیه خانه حاضر

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۰۸

لطفا دو نمونه از توهین ها و بار حقوقی را بیاور!!

۰۲/۳/۲۵ ۲۲:۰۱

آقای دکتر آقای دکتر چرا اینقدر دچار تناقض‌گویی هستی!؟
یکجا می‌گویی رئیس جمهور مکتبی، سید محرومان و غیره
و جایی دیگر متاسفانه او را آدم بی‌حساب و فریب‌خورده معرفی میکنی که به راحتی گول مسئولان اجرایی را خورده و میانه آمده برای افتتاح یک کار(خدای نکرده خدای نکرده) دروغ!!
آقای دکتر اینقدر بی‌حساب حرف نزن! ده‌ها مسئول و مدیر ارشد در دفتر رئیس جمهور و معاونت اجرایی رئیس جمهور، برای کلمه به کلمه برنامه‌های سفر ایشان بررسی و برنامه ریزی می‌کنند
اینطوری نیست که همینجوری و بدون بررسی و حساب و کتاب بیاید برای افتتاح یک طرح!
ما که نباید همه چیز را با ذهن کوچک خودمان بسنجیم!

*گذشته از اینها اگر بر فرض، این طرح ناقص افتتاح می‌شد ، قطعا بدانید اولین کسی که یقه مسئولان اجرایی را می‌گرفت، همین نمایندگان مقتدر یعنی دکتر حسینی و دکتر اسماعیلی بودند و نوبت به شما نمی‌رسید!

۰۲/۳/۲۵ ۲۱:۲۶

کلی کلمات که بار حقوقی و توهین دارد مصرف کردی جناب نکته سنج میهمان شده

۰۲/۳/۲۵ ۲۱:۲۲

ای بابا،  جناب رییس جمهور خود را معصوم نمی داند که شما چندین بار اصطلاح خدای نکرده و ... به کار می برید.

 در پروژه سد سازی به خاطر ماهیتش مرحله اول و دوم آبگیری یا افتتاح و بهره برداری ندارد چرا که ریسک آبگیری و ... بدون اتمام کامل سد بسیار بالاست مخصوصا که برای پروژه سد گرمی حتی خاکبرداری سرریز هم نشده و هیچ مهندس سد عاقلی در چنین حالتی آبگیری انجام نمیدهد و آبی که بحثش هستد با اضافه کردن یک باکس فلزی به دهانه سازه برداشت آب، هد آب فرازبند به میزان حداکثر 5 متر بالا آمده تا برای تست تصفیه خانه و خط انتقال از آن استفاده شود.(یعنی مشاور پروژه با هوشمندی وافر و با نصب تنها یک باکس بسیار ساده 4 یا 5 متر هد آب قابل استحصال ایجاد کرد که باید به این ایده آفرین گفت) که این موضوع هم انجام و برخی اشکالات رفع و برخی دیگر به مرور زمان رفع خواهد شد ولی این آب تا آبگیری کامل سد به عنوان آب پایدار قابل برنامه ریزی نیست.در ضمن آقاسعید آقا به توجه به وضعیت زمین شناسی ساختگاه سد و نیز کمبود آب در حالت اتمام کامل پروژه نیز بیش از 22 میلیون مترمکعب آبگیری انجام نخواهد شد و این با توجه به کمبود کلی آب با توجه به تغییرات اقلیمی و نیازهای کشاورزی منطقه و شهرترک و روستاها و صنایع واقع در مسیر،در نهایت بازهم آب شهر میانه بصورت تلفیقی از چاههای موجود و آب سد گرمی چای خواهد بود.

آقا سعید آقا باید قبول کرد جایگاه پمپ بنزین بدون بنزین افتتاح کردیم و خودت ببین کدوم یک از ردیفهای دوگانه ت رو شامل میشه بغیر اینکه اطلاعات نادرست به رییس جمهور دادند و حتی ایشان ناراحت عدم حضور در جمع مردم بوده اند 

۰۲/۳/۲۵ ۲۱:۲۱

سلام جناب کاربر میهمان عزیز جناب مهندس غفارزاده هکار من در سازمان آب طی سالهای 1376 تا 1378 که من در سازمان بودند هستند و نیز همکار پایه ارشد نظام مهندسی هم هستیم ایشان به بنده لطف مضاعف و وافر دارند و ارتباط تنگاتنگ و حسنه ای داریم در ضمن جناب مهندس محمدی رییس آب فاضلاب پسر شجاع و خوب دانشگاه و دانشجوی کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد اینجانب و رییس مجرب و جهادی آب فاضلاب و ارتباط خوب و حسنه و تنگاتنگ استاد شاگردی و همکار نظام مهندسی داریم و همه مسایل مطرح میشود.شما نگران نباشید

۰۲/۳/۲۵ ۲۱:۱۸

باز تاکید میکنم شما ناراحت آب و یا کیفیت آن نیستی
شما متاسفانه قیاس به نفس میکنی! و کاری را که خودت احتمالا انجام می‌دهی به نمایندگان نسبت می‌دهی!
آمدن رئیس جمهور به میانه و افتتاح طرح آبرسانی به شهر میانه از دو حال خارج نیست:
۱-مرحله اول سد گرمی‌چای یعنی تامین آب شرب میانه، با پیگیری نمایندگان و زحمات دولت(وزارت نیرو و آب منطقه‌ای) تکمیل شده و باید این تلاش و خدمت بزرگ به دست رئیس جمهور افتتاح میشد که با لطف و بزرگواری و تشریف فرمایی ایشان انجام شد. و دلیلی نداشت که منتظر مرحله دوم یعنی تامین آب کشاورزی باشند.
۲-همه اینها ، نمایش و تبلیغات است و آبی در کار نیست! و نمایندگان میانه، رئیس جمهور یعنی عالی‌ترین مقام اجرایی مملکت را برای یک کارِ نمایشی و تبلیغاتی به شهرستان میانه آورده‌اند!! و رئیس جمهور مکتبی و باصداقتی مثل آقای رئیسی هم برای(خدای نکرده خدای نکرده) بازی در این نمایش به میانه آمده است!!
مسلما اگر کسی در مورد رئیس جمهور محترم اینگونه فکر کند، شدیدا دچار سوءظن است و یا بیمار و مغرض.

۰۲/۳/۲۵ ۲۱:۱۶

سلام آقا ناصر استیکر خنده شدید به تعداد زیاد

۰۲/۳/۲۵ ۲۱:۱۵

سلام جناب کاربر میهمان رییس جمهور مکتبی و انقلاب و سید محرومان کار بدی نکرده دروغ نگفته عوام فریبی نکرده که متهم به همه آنهایی که گفتید شود این مسئولین محترم حالا بنا به هر دلیلی که بیشتر به نظر دستاوردسازی و شو تبلیغاتی میاید افتتاح تصفیه خانه بدون سد و آب را در برنامه سفر رییس جمهور معزز قرار دادند که درست نبوده یادم هست عزیزی میکفت دکتر قالیباف برا افتتاخ یکی از خطوط مترو مراجعه میکند آنهم دم انتخابات ریاست جمهوری و میبیند خط فقط در حد تست آماده است و بلافاصله نام مراسم افتتاح را خودش مراسم انجام آزمایش خط 6 مینامد که کاش این دو عزیز نماینده هم از رییسشان الگوبرداری  میکردند.

در ضمن شما دم از اتحاد و ...میزنید ولی مطرح شدن نام یک نماینده بیش از آن یکی را برنمی تابید.این نشانه خوبی نیست کاش در زیر تیغ انتقاد تخریب قرار گرفتن یکی از این دو عزیز که بیشتر از دیگری همیشه مورد عنایت قرار میگیرد هم این عکس العمل را داشتید.بهتر از سکوت کنید موجب تفرقه اطرافیان دو عزیز نشوید.

در ضمن بنده تکلیفم و مواضعم کاملا مشخص و سمت حق و حقیقت و منافع مردم و در حال جهاد تبیین و انتشار آگاهی ام. و همچنین بنده با خاندان سید جلیل قدر به احتمال زیاد بیشتر از شما نزدیک و بهتر از شما می شناسم و به مراتب توانایی ها و ظرفیتهای بالای آسید مرتضی را بیشتر از شما می دانم . کسی منکر زحمات و فعالیتهای موثر انفرادی و یا در همراهمی ایشان با آقای اسماعیلی نیست.اگر دوستدار آقای حسینی هستید این مباحث نتیجه عکس میدهد خدمت برای خلق خدا باید بدون منت و این بحثها باشد به قول معروف ترکها بالیغ بیلمسه خالیق بیلر

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۵۲

قربونت برم با این دل پرت

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۵۱

عزیزم عجله نکن دارم به ترتیب میام پایین؟

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۵۰

سلام استاد معزز و احسنت بسیار صحیح و بجا می فرمایید.مدل (به مفهوم modeling و معنای الگو)همکاری این دو عزیز موفق و ناشی از سعه صدر هر دو نفرشان است که امیدوارم اطرافیان با تعصب کور باعث خدشه دار شدن این مدل نشوند در ضمن کتمان تلاشها و دستاوردهای قابل توجه آقای اسماعیلی در 1.5 ساله تنهایی شان علیرغم اینکه اراده دستگاه اجرایی با توجه به دایر بودن دولت تدبیر امید بر خلاف جهت تلاشهای ایشان بود جفا به این الگوی همکاری و جناب سید مرتضی حسینی است نمیتوان کتمان دستاوردهای قابل توجه ایشان در آن دوسال شد که اتفاقا ثمر این تلاشها با سعه صدر آقای اسماعیلی به نام هر دو عزیز نوشته شدو

البته این بحث واقعا بسیار چندش آور(اصطلاحی بهتر از این پیدا نکردم)است خدمت برای مردم اگر بدون منت باشد.لازم به این توضیحات و سطور نمی باشد کاش این بحث را نکنیم واقعا مردم چندش شان میشود.

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۳۴

آقای دکتر واعظی من که با ادبیات مناسب مطلب نوشتم و هیچ توهین و ناسزا هم به کسی نگفتم پس چرا منتشر نکردی؟! فکر نمیکردم اینقدر از حرف حساب بترسی و قادر به انتشارش نباشی!

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۳۲

سلام جناب میهمان با افتخار تمام ((عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه))

مایه مباهات بنده است که در خدمت جوانان زادگاهم هستم

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۳۰

سلام آقا وحید آقا!بله ما ناراحتیم به خاطر این همه هیاهو برای هیچ!ناراحتیم برای توهین به شعور شهروندان عزیز مان و خودمان !ناراحتیم برای دستاورد سازی برای عده ای کم بازده ،ناراحتیم برای اینکه آب حیات و سالم مردمان به خطر افتاده،از همه مهمتر ناراحتیم که اعتماد عمومی به خاطر دنیا و تبلیغات برخی اشخاص نسبت به رییس جمهور مکتبی و مردمی خدشه دار شده،ناراحتیم برای حاکمیت بی تدبیری و هدر رفت سرمایه مردم به خاطر اجرا شو تبلیغاتی،ناراحتیم برای سکوت نهادهای نظارتی و ...،ناراحتیم برای دروغگویی کسانی که همیشه ما را به راستی و ... توصیه میکنند!

در ضمن مدیر سازمان آب گزارش داده و گفته در صورت تامین اعتبار(خوب توجه کنید در صورت تامین اعتبار!!!)850 میلیارد تومنی سال بعد قابل بهره داری است.

در نهایت آقا سعید آقا ما ناراحتیم بعد بیش از یک دهه که تصفیه خانه آماده است،آنرا بدون ثمر افتتاح کردیم گویا ایستگاه پمپ بنزینی ده سال پیش ساختیم و امروز بدون بنزین راه ش(!!!؟؟؟) انداختیم

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۲۳

آقای واعظی اولا این را بدانید که هر کاری در این یکی-دو سال گذشته انجام شده و هر اتفاق مثبتی روی داده و هر پروژه‌ای کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری رسیده اعم از آبرسانی، راهسازی، تجهیز و بهسازی شبکه بهداشت، مخابراتی، آموزشی و ... همه و همه در سایه تلاش‌ها و پیگیریهای هر دو نماینده و به یمن اتحاد و همراهی و همدلی‌شان بوده
و هرکس بر خلاف این بگوید یا بنویسد، قطعا یا نادان است یا خائن! خلاصه هرچه باشد، صادق و خیرخواه نیست! و تا زمانی که بدخواهان و یا دوستان نادان و دشمنان دانا به این اتحاد و همراهی لطمه نزنند ، طبعا موفقیتها و دستاوردها ادامه خواهد داشت
ثانیا بارها خود جناب آقای اسماعیلی بارها بر این حقیقت اذعان کرده ؛ تا زمانی در یک و نیم سالی که تنها بودم و جناب آقای حسینی نیامده بود ، افراد حاکم بر میانه نگذاشتند کاری انجام شود و هیچگونه همکاری با من نمی‌کردند و بعد از آمدن آقای حسینی ، اوضاع کاملا تغییر کرد و دست به دست هم دادیم و موانع را از میان برداشتیم و رو به جلو حرکت کردیم.
به هر حال چون نمی‌خواهم بیش از این مسئله را بشکافم و در دام تفرقه‌افکنان و بدخواهان بیفتم، به همین مقدار بسنده میکنم. اما بدانید این قضیه به قدری روشن و آشکار است که هرکس آنرا انکار یا جور دیگری بیان کند، حقایق را وارونه نموده و در واقع واژه‌ها و کلمات را حرام کرده است:
هرکو نکند فهمی زین کلک خیال‌انگیز
نقشش به حرام، ار خود صورتگر چین باشد!

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۰۹

سلام کاربر میهمان عزیز کاملا به جا و درست می قرمایید ولی حتی خبرنگاران میانه را راه ندادن چه برسد به من و شما در ضمن ریاست محترم جمهور هم گویا از اینکه فقط برا افتتاح و بدون حضور مردم به میانه آورده شده بودند ناراحت بودند و اظهار داشته اند من قرار بوده در خدمت مردم باشم

۰۲/۳/۲۵ ۲۰:۰۰

با سلام افتتاح این پروژه نیز مانند پروژه‌های افتتاح شده چند دهه اخیر پروپاگاندای حاکمیت است . وگرنه افتتاح پروژه ناتمام چه معنی دارد ؟ پروژه بعد از اتمام باید افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گیرد. اظهارات جناب آقای دکتر واعظی هم بخشی از واقعیت وبا رعایت محافظه کاری می باشد .
با تشکر - مهراد

۰۲/۳/۲۵ ۱۹:۳۲

ایکاش این نظرات کارشناسی رو قبل افتتاح در حضور رئیس جمهور می گفتین تا علاج واقعه میشد نه الان که ........

۰۲/۳/۲۵ ۱۸:۳۶

جناب آقای واعظی اولا راجع به چگونگی انتقال آب از سد گرمی‌چای و کیفیت آن و آمدن و نیامدنش، باید شرکت آب منطقه‌ای استان نظر بدهد که داده است نه کس دیگر.
ثانیا با صراحت و قاطعیت اعلام می‌کنم شما و امثال شما برای نیامدن آب شرب و یا کیفیت آن ناراحت نیستید! بلکه اتفاقا برای آمدن آن ناراحت هستید!! زیرا باعث افتخار برای نمایندگان میانه شده و این افتخار خوشایند تو و بعضی ها نمی‌باشد.

۰۲/۳/۲۵ ۱۸:۱۴

ببخشین من میانه ای نیستم ،آقای مهندس واعظی عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستند یا امیرکبیر؟

۰۲/۳/۲۵ ۱۷:۲۷

تا کی مسولین بی کفایت وبیسواد اموال ملی این مردم را به هدر بدن
ایا وقت آن نرسیده جلوی غارت بیت المال
گرفته شود کسی مسول باشد که درد
مردم را می‌فهمد ایا یک جوشکار باید
درجای یک پزشک بشیند
مردم تاکی باید دروغ بشنوند
شهر میانه زمانی از شهر زنجان بهتر هم نبود
برابری می‌کرد
در این چهل سال هیچ تغیرات شهری
در میانه انجام نشده
هیچ پارک وبوستانی ساخته نشده
حتی پارک‌های قدیمی یا از بین رفته اند
ویا قسمتی بزرگی از پارک تبدیل به
آهن قراضه شده
هیچ مناطق گردشگری نداره
اگر آبادی شده ویا چند دستگاه
آپارتمان ساخته شده ویا چندتا باغ ویلا
دراطراف ایجاد گردیده انهم همت مردم است
به خدا خجالت داره
ایا این است حق مردم میانه
مردم میانه یا همان میانالی در تمام
کشور بسیار وجه خوب وکار افرین
دارند درتهران
شمال در یزد بندر عباس شیراز
گناوه درکیش درنوشهر تنکابن
متل قو سلمانشهر همه جای کشور
با تدبیر واندیشمند هستند
فرزندانشان هم با تحصیل علم دارای فوق
لیسانس دکترا در بهترین رشته ها هستند
با تلاش وجدیت درس خواندن وزحمت کشیدن
مثل بعضی ها مدارک ساختگی والکی ندارند
همان پیشرفت کمی که در میانه اتفاق
افتاده از وجود همین مردم است
نه کسان دیگر . پر آب ترین شهر استان
میانه است متاسفانه آب شرب ندارد
چرا علتش بی لیاقتی است کسی برای
کارکردن نیامده به فکر خودش است
باید همه انهای که به این مردم خیانت
کرده اند در دادگاه الهی جواب پس بدن
اینجا عده ای هم جمع شدن یکی را
تعریف ویکی را تکذیب می‌کنند
نه تعریف ونه تکذیب لازم است
چیزی که اعیان است چه حاجت به
بیان است
ناگفته نماند
کو آن قهرمانان کشتی کشتی
فرنگی وزنه برداری
که در کشور جایگاه بزرگی داشت
ورزش رزمی مثل تکواند
با عث ازبین رفتن همه اینها
مسولین بی مسول است

۰۲/۳/۲۵ ۱۷:۰۸

جناب واعظی شما در همین نوشته‌های خود دچار یک تناقض آشکار هستی! یعنی تو تمام داشته‌ها و دانسته‌هایت را بسیج کرده‌ای و انواع لفظ‌ها و کلمه‌ها را ردیف کرده‌ای تا بگویی: در خصوص آبرسانی از سد گرمی‌چای به شهر میانه کاری انجام نشده و مراسم افتتاح و آمدن آقای رئیس جمهور و وزیر نیرو، دروغ و نمایش و تبلیغای بیش نیست!! (یعنی حتی با بی‌انصافی کامل ، سالم‌ترین و صادقترین رئیس جمهور را هم به ظاهرسازی و نمایش‌بازی متهم میکنی!) از طرف دیگر میگویی: هر کاری راجع به انتقال آب شرب از سد گرمی‌چای انجام شده ، توسط آقای اسماعیلی بوده!!! تو اول تکلیفت را با خودت و با .... روشن کن بعد بیا برای راست و دروغ بودن پروژه آب شرب میانه اظهار نظر کن. بعد هم درست نیست وسط همین نوشته‌ی متناقضت ، نسبت به یکی حاتم‌بخشی کنی و حق و زحمت دیگری نادیده بگیری! تو حداکثر در زمینه مسائل فنی سد و سازه و امثالهم میتوانی اظهار نظر کنی نه میزان سهم و نقش نمایندگان!! ضمنا فراموش نکن اسم تو صادق است و سعی کن زحمت پدر و مادر بزرگوارت را در باب این نامگذاری هدر ندهی!! و سعی کن حداقل نیم نشانی از صداقت در نوشته‌هایت دیده شود؟!!

۰۲/۳/۲۵ ۱۷:۰۰

عجیبه از آقای جاوید احمدزاده خبری نیست؟! پروژه افتتاح آب شرب به چالش کشیده شده ولی ایشون حکم تکفیر آقای واعظی رو صادر نکردن!

۰۲/۳/۲۵ ۱۶:۴۴

آقای واعظی اولا این را بدانید هر کاری در این یکی-دو سال گذشته انجام شده و هر اتفاق مثبتی روی داده و هر پروژه‌ای کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری رسیده اعم از آبرسانی، راهسازی، تجهیز و بهسازی شبکه بهداشت، مخابراتی، آموزشی ووو... همه و همه در سایه تلاش‌ها و پیگیریهای هر دو نماینده و به یمن اتحاد و همراهی و همدلی‌ این دو برادر زحمتکش و انقلابی بوده . و هرکس بر خلاف این بگوید یا بنویسد، قطعا یا نادان است یا خائن!
خلاصه هرچه باشد، صادق و خیرخواه نیست!
و تا زمانی که بدخواهان و یا دوستان نادان و دشمنان دانا به این اتحاد و همراهی لطمه نزنند ، طبعا موفقیتها و دستاوردها ادامه خواهد داشت
ثانیا بارها خود جناب آقای اسماعیلی بر این حقیقت اذعان کرده ؛ در یک و نیم سالی که تنها بودم و جناب آقای حسینی نیامده بود ، افراد حاکم بر میانه نگذاشتند کاری انجام شود و هیچگونه همکاری با من نمی‌کردند و بعد از آمدن آقای حسینی ، اوضاع کاملا تغییر کرد و دست به دست هم دادیم و موانع را از میان برداشتیم و رو به جلو حرکت کردیم.
به هر حال چون نمی‌خواهم بیش از این مسئله را بشکافم ودردام تفرقه‌افکنان و بدخواهان بیفتم، به همین مقدار بسنده میکنم. اما بدانید این قضیه به قدری روشن و آشکار است که هرکس آنرا انکار یا جور دیگری بیان کند، حقایق را وارونه نموده و در واقع واژه‌ها و کلمات را حرام کرده است:
هرکو نکند فهمی زین کلک خیال‌انگیز
نقشش به حرام، ار خود صورتگر چین باشد!

۰۲/۳/۲۵ ۱۵:۰۲

جناب اقای مهندس واعظی عزیز بنده نیز شما رو دوست دارم و موافق جدی اتحاد نمایندگان ولی در عجبم چرا یک بار هم مسالتان را با رئیس اب و فاظلاب اقای مهندس محمدی مطرح نمینمایید و مطالبه گریتان را از ایشان بکنید یا اقای مهندس غفارزاده ‌‌والا اکثر مردم در این باره تخصص ندارند و نماینده هم وظیفش اخذ اعتبار و پیگیریست نه اجرایی چرا ایشان اقای محمدی و یا غفارزاده رو دعوت نمیکنید تا توضییح کامل بدهند والا صرف گفتن باشه که اقای نایببی هم خبرنگار میانا خخبرلری هم با اینکه تخصص نداره ولی افاضات زیاد داره پس لطفا از انها پیگیر شوید و ما هم منتظر نظر تخصصی مسولین هستیم .موفق باشید

۰۲/۳/۲۵ ۱۴:۲۹

جناب کاربر خواهشمندم فرآیند انتشار آزاد دیدگاهها را مختل نفرمایید

۰۲/۳/۲۵ ۱۴:۲۸

کاربر محترم از ادبیاتی استفاده کنید قابل نشر باشد استفاده از الفاظ رکیک و تهمت ناروا خوب نیست فرآیند بحث آزاد و ... هم مختل میکنه

۰۲/۳/۲۵ ۱۴:۲۴

جناب کاربر مهمان آقایان اسماعیلی و حسینی چندین دهه است در کوچه شهید بایرامعلی کارگر با همدیگر همسایه و از اوان کودکی و در مبارزات قبل و بعد انقلاب و مسجد و جبهه و ... با هم بوده اند لذا خواهش میکنم با این حرفها بر طبل اختلاف و تفرقه نکوبید اتفاقا مدل همکاری (بر این کلمه بیشتر تاکید دارم تا اصطلاحات دیگر) این دو عزیز بسیار خوب است و یک مدل جدید در تعامل دو نماینده معرفی کرده است و کسانی که میخواهند کاندید باشند و وارد عرصه انتخابات شوند بایستی گوشی دستشان باشد که معرفی چنین مدلی یکی از پارامترهای رای آوری است.لذا مجددا خواهش میکنم این مدل منحصر به فرد را خراب نکنید در خصوص ارتباط بنده با خاندان حسینی هم بگویم آسید یحیی حسینی دوست بسیار صمیمی من و رییس یکی از کارگاههای معظم عمرانی شرکت بنده بوده اند و آسید بهلول حسینی حمایت موثری در راهیابی من به شورای عالی استانها داشته است.و سالها و دهه ها باهم دوست و برادر و ... بودیم.در خصوص جناب حاج مهدی اسماعیلی هم عارضم خدمتتان ایشان استاد اصول عقاید و قرآن و ... بنده در کلاسهای فوق برنامه اوایل دهه 60 در امامزاده و ... بوده اند و بنده پرورش فکری و مذهبی ام را مدیونشان هستم ایشان روزمه مشخص و بارز مدیریتی و سیاسی دارند و اکنون نیز از نمایندگان صاحب نفوذ و صاحب فکر هستند و سمتهای نمایندگی شان از قبیل نایب رییسی کمیسیون و ریاست مجمع و عضویت در شورای آموزش پرورش کشور و کمیسیون تلفیق و .... شاهد این موضوع است نگویید که اینها رو هم فلانی سفارش کرد و من هم به عنوان منتقد برخی عملکرد ایشان و شاید مخالف همین مساله آب شرب ... نمیتوانم این موارد را کتمان کنم.

جناب کاربر مهمان نمایندگی شغلی سیاسی است و تعریف سیاستمدار  بخصوص از نوع انتخابی ش صداقت و شفافیت با مردم و صلابت و سیاست و تدبیر با سایر مسئولین سیاسی و اجرایی است.سیاست بازی برد برد است نمی توانید.فقط شما برد داشته باشید و بگویید اگر فلانی نبود اسماعیلی نمی توانست. برای سند مدرک همین سمتها و مصاحبه های متعدد و کارشناسی در برنامه های رادیو وتلویزیونی و ... و نیز پیج و در سایت ایشان ماشاالله کلی دستاورد ریز و درشت نوشته شده حتما مواردی هست که کارآمدی شان در آن 1.5 سال را برای شما اثبات کند.

در مورد آب شرب بله مساله اش در همان 1.5 سال نزدیک به حل بود و قرار بود با 3 چاه عمیق آب آنهم با سختی واقعی 150 حل تا سدگرمی چای تکمیل و این چاهها هم کمکش باشد.بودجه لازم با پیگیری آقای اسماعیلی اخذ و حتی دستگاههای حفاری مستقر و ...که بله مسئولان اجرایی با تحریک اهالی و ... و بنا به شنیده ها برابر تصویب یک نهاد حاکمیتی با ریاست فرماندار وقت ادامه عملیات متوقف شد.

در خصوص همراهی مسئولان اجرایی هم به تصاویر مندرج در پیج و سایت و ...مراجعه کنید.و همراهی را مشاهد می فرمایید در ضمن تغییر مسئولان اجرایی و حاکمیتی با تغییر دولتها طبیعی و مربوط به هیچ کس نیست.

لازمه انتقاد و تبیین و مطالبه گری و .... انصاف و راست گویی و پرهیز از تفرقه و نفرت پراکنی است.

۰۲/۳/۲۵ ۱۳:۵۰

سلام الان هردو نماینده دست رو از پشت بستن ... انسان نما هستن هر یکی از اون یکی ....، ....، .....، ......، اطرافیانش .....، ......اخلاقی،.......... و.........

۰۲/۳/۲۵ ۱۳:۴۵

.....ط کردن به شما نیامده

۰۲/۳/۲۵ ۱۳:۱۸

با سلام
بله اقای مهندس درسته اقای اسماعیلی با شما نسبت نزدیک داره و طبیعتا جنابعالی هم باید از ایشان دفاع کنید .بنده چون چند جای دیگر هم دیدم یه عده از اقایان و جناب احمد زاده روی این اصرار دارند که اقای اسماعیلی آب شرب رو فلان کرده و بهمان هم از جنابعالی و هم از اینجا از اقای احمد زاده عاجزانه خواهشمندم مدارک و مستندات ارائه بفرمایید .البته اسناد فقط صرف نامه نگاری نباشد و تامین اعتبار و بودجه و فعال کردن کارگاه سد.بدیهیست که نمایندگان دوره قبل نامه های زیادی رد وبدل کردن ولی کو گوش شنوا .ولی بنده از همین جا میتوانم بگوییم استارت این کاراز سفر دور اول ریاست جمهوری و تا جایی که بنده اطلاع دارم اصرار وپافشاری نماینده گان و اشنایی اقای محرابیان با اقای حسینی و تغییر برنامه سفر و بازدید نزدیک ایشان از سد گرمی چایی و ادامه ماجرا و جذب اعتبار و شروع بکار شرکت و انتقال تجهیزات و بقیه داستانها .بازم عرض میکنم لطفا اگر اسنادی دارید که اقای اسماعیلی در اون ۱٫۵سال کدام بودجه و فعالیتی را انجام داده البته بجوز عرض کردم نامه نگاری که ارزشی چندانی ندارد .البته دوستانتان نباید فراموش کنند که در اون ۱٫۵سال اقای نماینده حتی نتوانسته بود یک رئیس اداره شهرستان رو با خود همراه کرده و به روستایی ببرد به لطف فرماندار سابق و دیگر ماجرا .حد اقل انتقاد و دفاع هم منصفانه باشه بهتره
در خدمتم

۰۲/۳/۲۵ ۱۲:۲۸

سلام جناب ف-آ یک سرچی بفرمایید اتفاقا بنده روالم دفاع از انجام کار و حرکت است ،متن و کامنتها را بخوانید جواب تان آنجاست در ضمن ببنید سر سد شهریار و پروژه هایی که برای مسایل تبلیغاتی و دستاورد سازی و ... ناتمام افتتاح شدند چه آمد.در ضمن شما با جهاد تبیین و آگاهی مردم چه مشکلی دارید؟در ضمن تو را به جدتان مطالبه گری  و تبیین و انتشار آگاهی جناب دکتر محمدصادق نایبی و بنده را تفسیر به رای نفرمایید

۰۲/۳/۲۵ ۱۱:۲۴

جناب آقای مهندس واعظی
ضمن سلام و خسته نباشید
بزرگواری ودل سوز ی شما را قبول دارم ولی نمی دانم این ملّت یا این مسئولین چی هیزم تری را به شما و جناب ناییبی فروخته اند که همیشه دستان ساز مخالفت بر داشته اید وبه آن می دمید جناب واعظی فکر نکنم شیر برنجی به این داغی به مردم پخته باشند که شما وآقای ناییبی می فرمایند شما که دکتری سازه هستید می فرمایید که افتتاح ریاست جمهوری جنبه تبلیغاتی بوده تورا خدا دست از ساز مخالف زدن بر دارید راه کار نشان دهید نیمه پر لیوان را ببینید دل سوزی شما وجناب ناییبی از جای دیگر است شما وامثال تان دلسوز مردم نیستید اگر بودید این قدر سر هر چیزی نق نمی زدید والهی تشویق هم یک طرف قضیه می باشد گیریم فرمایشتان صحیح میانه را به کوره ده تبدیل کنند دلتان خنک می شود چشم خودتان پر کاه ببینید تا چوب را چشم مردم خدایی هم بالا سرمان هست من طرفدار هیچ نماینده ای نیستم فقط عرض می کنم اینقدر مسئولین خدوم ومردم را دلسرد نکنید کاری نکنید بلای اتوبان گریبان گیر مردم شود زیرا آن موقع هم امثال شما برطبل مخالف کوبیدند دوستی شما وآقای ناییبی دوستی خاله خرسه است

۰۲/۳/۲۵ ۱۰:۵۷

حناتون رنگی ندارد.

۰۲/۳/۲۵ ۱۰:۲۲

مردمی که تحت قانون ظلم به سر میبرند
شهامت و فضیلت اخلاقی رو از دست می‌دهند،
و به مرضِ ترس و چاپلوسی گرفتار میشوند
که ریشه حیاتشان را میسوزاند.

۰۲/۳/۲۵ ۱۰:۱۰

عارضم خدمتتان یکی از همکاران هیات علمی گرفت از یقه بنده که چرا گیر دادی ما دوتا شیر داریم یکی همین آب و یکی هم آب گرمی چای و با این اصطلاح که فلان فلان برو شیر گرمی چای تو باز کن آب بخور اینا رو ننویس،بنده هم در جواب گفتم جناب دکتر اون شیر برا ما وصل نکردن .... شهروند عزیز برا بعضی گویا این شیر آب وصل کردن و به من و شما نرسیده

لازم ذکر کنم اون همکار اتفاقا مطالبه گر و منتقد این قضایاست و هدفش مزاح و آگاهی سایر همکاران بود

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۵۳

جناب محمدی عزیز متشکرم.

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۵۲

یک عزم برای تنویر افکار مسئولان میانه لازم است که روشن شوند لازم نیست حتما یک عملکرد به نامشان باشد تا بگویند اینا ها موفق شدند.روح جمعی جامعه خردمند و همه چیز را میفهمد میبیند و تصمیم میگیرد.مهم سمت صداقت و منافع مردم بودن است.بنیانگذار و معمار تمامی مسایل آبی میانه و استانهای آذربایجانشرقی و اردبیل جناب مهندس کیافر هستند.آیا همه پروژه ها را ایشان افتتاح کردند؟ولی همه میدانیم ایشان نقشه راه آب و سد سازی را برای میانه و ... رسم کرده اند

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۴۵

جناب ملیتاری کسی غرض و کدورت و ... ندارد در راستای جهاد تبیین که فرموده حضرت آقا می باشد، دانستن حق مردم مظلوم است ودر ضمن پشت گذشتگان حرف زدن دردی را درمان نمی کند.کسی منکر زحمات و تلاشهای جهادی و شبانه روزی عزیزان نیست ولی شعور ما ارزشمند است.چرا وقتی کسی با شما اختلاف سلیقه و زاویه داشت میشود عامل بیگانه و .... در ضمن قدر دان زحمات دولت مکتبی و انقلابی هستیم ولی این مانع انتقاد و مطالبه گری و جهاد تبیین نمی شود.کما اینکه در نماز جمعه هفته گذشته مشهد مقدس حضرت آیت الله علم الهدی از برخی سیاستهای اقتصادی و عملکرد و ... دولت انتقاد و مطالباتی مطرح کردند.تندروی نکنید بگذارید مردم آگاه شوند که چاره کار این است.

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۳۵

سپاسگزارم

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۳۴

سلام و عرض ادب،قربان صداقتت،هر دو نماینده حاضر و قبلی و بخصوص مسئولان اجرایی اعم از مدیران آب استانی و شهرستانی و فرمانداران معزز زحمات زیادی کشیده اند و من شاهدم که جناب اسماعیلی عزیز تلاش مضاعف و وافری در مدت همین 1.5 سال و آنهم به تنهایی انجام دادندو زیربنای در الویت قراردادن این پروژه و 4 بانده میانه و سرچم و راه هشترود و اهلند و ... حاصل، زحمات که چه عرض کنم اذیت و آزار فراوانی که متحمل شدند،می باشد. و میدانیم و میدانید اراده های در مقابل ایشان برا عدم توفیق بود و نیز این را هم باید بگوییم با حضور جناب حسینی این موانع در هماهنگی با آقای اسماعیلی رفع یا حل گردید لذا صداقتا تمام کردن را به نام کس دیگر ننویسیم که میشود،همین مساله آب شرب و این هماهنگی و اتحادی که بین دو نماینده هست لطمه میخورد.همه زحمت میکشند یکی را بولد و دیگری را کمرنگ نکنید

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۲۸

با سلام خدمت استاد بزرگوار واعظی
و تشکر از اینکه وقت گذاشته واطلاع رسانی کاملی رو از مشکلات شهرستان رو برای مردم فهیم میانه انجام میدهند

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۲۲

مال شما آب نیست . پارتی داشتید برای شما چیز دیگه وصل کردند . .که توهم آور بوده ..توصیه میکنم زیاد مصرف نکنید

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۲۱

ارتمندیم لطف عالی مستدام

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۱۹

تا جایی که من اطلاع دارم آب قابل شرب وصل نشده یه تست کوچولو انجام دادن ولی در میزان کالیبراسیون کلر و حذف کدورت و ... مشکل داره علاوه بر این لوپ (چرخه)اتصال آب به مخازن و خط انتقال و ارتباط مخازن توزیع در شهر میانه کامل و بهم متصل نیست در خصوص عدم بهداشتی بودن هم بهتره به مردم جو منفی ندیم فرآیندتصفیه در در تصفیه خانه سد که مدرن و به روز هم هست گندزدایی کامل انجام می دهد ولی هیچ مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۱۸

آب میانه مگه قطع بوده .که مال شما اومده.
در ثانی سختی آب رو چطور تشخیص دادید که پایین اومده

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۱۶

ببخشید
.شما کجای میانه زندگی می کنید نکنه نزدیک دفتر نماینده ها هستید که آب تون فرق می کنه.چرا دارید مثل نماینده ها حرف میزنید .

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۱۶

یک روایت و یک سوال.
حدود چند ماه قبل استاندار محترم برای بازدید به میانه سفر کرده بودند ودر جلسه امام جمعه در سخنرانی که داشتند گویا گله میکنند که این اب میانه در شان مردم نیست ومردم میانه اذیت میشن و....وباز گویا استاندار برای جواب درخواست یک لیوان اب میکنند و میل میکنند و میفرمایند که این اب مشکلی ندارد .
حالا اگر این اب میانه به تشخیص استاندار محترم مشکلی ندارد چرا چند هزار میلیارد تومن هزینه میشود تا این اب گوارا وخوب را بزاریم کنار و اب سد را مثلا بیاریم برای مصرف مردم

۰۲/۳/۲۵ ۰۹:۱۴

سلام برادر سجاد کوچه رو عوضی اومدی پل تو کوچه بغلی بود اینجا آب در جریان است

۰۲/۳/۲۵ ۰۸:۳۲

جناب مهندس واعظی عزیز .
این گذشت زمان چه ها که نمیکند و هم رسوا میکند وهم عزیز میکند و.....
این اب سد هم که مثلا افتتاح شده با گذشت زمان دروغ گوها را غرق خواهد کرد .
حالا مدیر کلش اهل میانه هست
تعجب میکنم که مردمی که اینقدر صادق هستند چرا با مردم صادقانه صحبت نمیشود وهر چه هست گفته نمیشود نکند هشدار امام مان که فرمود نگزارید انقلاب به دست نا اهلان بیا فتد را جدی نگرفته ایم.
دیشب خانه عزیز بزرگواری بودم و میفرمود که من این شیر را باز کردم و چرا هنوز احساس نمیکنم که اب کیفیتش خوب شده پس این اب سد چرا به شیرهای اب ما نرسیده وهمچنان اب مان خوردنی نیست ومن هم گفتم راه طولانیست وانتخابات نزدیک

۰۲/۳/۲۵ ۰۸:۱۶

قانون نانوشته ای که در پروژه های عمرانی ایران وجود دارد این است که یک پروژه که چندین سال زمان برده به صورت نصفه و نیمه و ناقص افتتاح می شود . همچنین چندین بار افتتاح می شود . پس از افتتاح دچار خرابی و نقص فنی و پشیمانی می شود .

۰۲/۳/۲۵ ۰۸:۱۵

شما همتون منفی نظر میدید ولی خداییش اب میانه اومده ما داریم مصرف هم می کنیم عالی عالی نشده ولی میگن بهتر خواهد شد سختی اب اومده پایین و قابل قبول است .

۰۲/۳/۲۵ ۰۸:۱۴

کلاّ مردم عجیب و غریبی هستیم ما . زمانی که این پل ساخته نشده بود ، می گفتیم چرا تبریز و مراغه و بناب زیرگذر و روگذر دارند و ما نداریم ؟ الان که پل روگذر درست شده میگیم که اضافی بود !!

۰۲/۳/۲۵ ۰۶:۴۱

من شنیدم اب که وصل شده بود دوباره قطع کردن نمدونم چرا ولی میگن بهداشت تایید نکرده ،کسی شماره ریلست جمهوری داره زنگ بزنیم بهش بگیم.

۰۲/۳/۲۵ ۰۶:۳۶

انصافادست مریزاد از اظهار نظر بدون غرض و مرض

۰۲/۳/۲۵ ۰۶:۱۲

مردم دیگر اگاهتر از گذشته هستند و مثل ۱۰ سال قبل که نماینده ی اب شرب را برا میانه اورده بود و سر دبیرش که الان بجای پاسخگویی بر حقه قدیمی دنبال پرسشگریست .و ضمنا تا زمانی که میانه یک نماینده به مدت یک ونیم سال داشت به قول بعضیها نه خانی آمده و بود نه خانی رفته نه وزیری نه بودجه ای حالا یه عده از آقایانی که میخواهند آب شرب را محصول تلاش یک نماینده بکنند بهتر است مدارکی ارائه کنند که در اون ۱/۵سال چه کردند ولی از زمانی که نماینده دوم وارد مجلس شد همه چیز به یکباره تغییر کرد و بودجه و وزرا و رئیس جمهور و بودجه های کلان هم برای اب شرب هم چهار بانده کردن سرچم و خیلی از موارد دیگر امیدوارم صداقت را فدای مصلحت ودروغ نکنیم و واقعا از اتحاد نمایندگان تشکر کنیم و بدانیم تو هیچ دوره ای در حد این دوره نمایندگی نه بودجه ای جذب شده و بود و نه فعالیتی از نمایندگان قبلی دیده بودیم در تاریخ میانه این دوره نمونه است اگر خناسان راحت بگذارند انشاللاه شهر میانه هم رویی از شهر به خود خواهد دید البته که مردم اگاهند.خوب بر هر چیزی واقفند
وسلام

۰۲/۳/۲۵ ۰۶:۰۱

واقعا انسان تاسف میخورد سدی که اب شرب میانه را تامین میکند بیست ساله قطره چکانی بوجه ایاب ذهاب میخورد و صد افسون که ده سال پیش در رسانه ای که اتفاقا مدیرش کسانی بودنند که از امدن اب شرب بعد سالها نگران شدند تمام شده بود (رسانه ملت وامت ..)والان هم بعد از چهل سال که در این دوره نمایندگان به اتحاد رسیدن و با این وضعیت بی پولی مملکت توانستند اندازه دو دوره نمایندگان قبلی بودجه جذب کنند و کارهای عمرانی بخصوص سد گرمی چای را از حالت تعطیلی در اورده و با جذب بیش از ۵۰۰ میلیارد تقریبا اساس سد را تمام کنند .چرا عده ای از روی غرض و کدورت انرا به کام مردم تلخ کنند قطعا پشت ان مقاصدی غیر دلسوزی نهفته است .بماند که این سد سالها طول میکشد تا کامل پر شود .ولی تمام کسانی که زمانی سر مردم کلاه گذاشتن و رای جمع کردن الان دل نگرانند .به اب و اتیش زدن و بازی با کلمات تا زمانی اعتبار دارد که خود مردم زمانی که در ابشان تغیر احساس کردند همه اینها به باد خواهد رفت و تا اون وقت زمان کمی مانده است .اگر مردم تغیر در اب شربشان محقق شد خودشان خواهند فهمید ولی مطمعنا کسانی که خدمات دولت را در نظر مردم کم رنگ میکنند دست کمی از رسانه های بیگانه دشمن کم ندارند .خداوند ناظر بر اعمال همه بندگانش هست و توبه کنندگان را میبخشد .
با تشکر

۰۲/۳/۲۵ ۰۵:۱۳

سوء مدیریت ! این چیزی است که نمی خواهیم قبول کنیم ! اصلا من نوعی که از اداره یک خانواده چهار نفره عاجزم چطور می توانم مدعی مدیریت باشم ؟ یقینا تا زمانی که روش مدیریت در کشور اصلاح نشود کاری از پیش نخواهیم برد!این دقیقا یعنی اتلاف منافع و منابع و هدرفت سرمایه های کشور! من آینده خوبی برای شهرستان میانه نمی بینم !میانه آهنگ رشد بسیار کندی را تجربه می کند! یک عزم منطقه ای بیش از عزم ملی برای میانه لازم است 1 روسای ادارات و فرمانداری و نمایندگان و مردم همه و همه باید برای رشد این شهر بکوشند !عقب افتادگی ها بسیار بالاست !

۰۲/۳/۲۵ ۰۲:۳۵

با تشکر از مهندس واعظی که با صداقت و جسارت و بدون در نظر گرفتن فامیل بازی حقایق رو برای مردم مظلوم میانه آشکار کردند .
کاش نماینده های محترم هم این جرات رو داشتند تا حقایق رو برای مردم میانه اعلام نمایند
متاسفانه تو این سه سالی که آقایان نماینده بودند و قرار بر این بود که هر سه ماه گزارش عملکردشان رو به اطلاع مردم برسانند این جرات رو پیدا می‌کردند تا با مردم رو در رو حرف می‌زدند .
مهندس واعظی عزیز من به نوبه خود از جنابعالی کمال تشکر را دارم

۰۲/۳/۲۵ ۰۲:۳۳

خلایق آنچه لایق ، ما لایق همین هستیم ، طرف از کوره ده آمده شده رئیس ...ورا

۰۲/۳/۲۴ ۲۳:۴۹

این همه نیروی کار این همه پول ۲۰ ساااااال وقت گران بها گذشته هنوز درگیریم هنوز افتخار میکنیم بعد ۲۰ سال تونستیم یک سد که شبیه همه چی هست بجز سد و تصفیه خانه رو افتتاح کنیم .افتخار میکنیم اما عمرمان گذشت بیتالمال از بین رفت و نتیجه چیزی جز بی ابرویی نبود
بیست ساااااااال وقت خنده داره
همین مهندسین چینی که هیچ کدوم از تحصیل کرده های ما انهارا بحساب نمیاورند در عرض یک هفته بیمارستان درست میکنند اما ما با این همه تحصیل کرده و نیرو و پول هنوز بعد بیست سال میگیم ۸۵۰ میلیارد کم داریم تا تکمیل کنیم ،البته بعد تکمیل سد اگه ابی باشه حتما ذخیره و تصفیه میکنیم
با افتخار نماینده داریم و با صدای بلند میگیم افتتاح کردیم .گریه داره این وضعیت.

۰۲/۳/۲۴ ۲۲:۴۸

انتخابات نزدیک است دفاتر نمایندگان فعالند و مردم هم دیگر هیچ، خلق الله گناه دارن بخدا نکنید این کار رو .....

۰۲/۳/۲۴ ۲۲:۴۰

متاسفانه انچه را که امروز در هیچ کدام یک از مسئولین بی مسئول نمی بینیم همان داشتن صداقت و بی ریایی و تزویر و چاپلوسی و غیره می باشد و به همین جهت نیز مردم دیگر حتی به حرف های راست شان نیز اعتماد نداشته و ندارند و این بزرگترین مشکل کشورهای تک حزبی بوده و می باشد.

اخبار روز