کد خبر: ۹۴۲۵۶
۱۸۹۰ بازدید
۱۷ دیدگاه (۱۴ تایید شده)

جذب نیرو در صنعت حمل و نقل ریلی کشور در راستای توسعه خطوط و ناوگان ریلی

۱۳۹۸/۱۲/۲۳
۰۴:۵۶

کمیت و کیفیت سیستم حمل و نقل یک کشور از مهم ­ترین نشانه های توسعه یافتگی آن کشور است. شبکه راه آهن به عنوان یک سیستم حمل و نقل در هر جامعه، خط مواصلاتی است که می تواند کلیه قطب های اجتماعی، اقتصادی، نظامی، کشاورزی و ... را به یکدیگر وصل نموده و در هر مرحله بیشترین حجم کالا را با ضریب اطمینان نسبتا بالا به مقاصد مورد نظر حمل نماید.

حمل و نقل ریلی نسبت به سایر سیستم های حمل و نقل، دارای مزایایی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود: حمل و نقل انبوه بار و مسافر به خصوص در مسافت های طولانی، کاهش قابل ملاحظه در مصرف انرژی، ایمنی فوق العاده بالا، تلطیف محیط زیست به لحاظ مصرف سوخت فسیلی کمتر، رفاه و آسایش بیشتر و کاهش قیمت تمام شده در حمل و نقل بار و مسافر. همچنین راه ریلی با برخورداری از ظرفیت های مناسب برای ترانزیت کالا، مزیت صادراتی برای بسیاری از تولیدات داخلی نسبت به دیگر شیوه های حمل و نقل، دارد.

در کشور ایران، مزایای یاد شده برای حمل و نقل ریلی و پیدایش کشورهای آسیای میانه در شمال ایران و لزوم دسترسی آنها به آب های آزاد جنوب، سیاست های توسعه خطوط و ناوگان ریلی را در پی داشته است. در همین راستا، شرکت پویا نوین سبز، در نظر دارد به منظور تامین خدمات مورد نیاز خود در حوزه حمل و نقل ریلی، از بین فارغ التحصیلان رشته های جدول زیر، اقدام به جذب نیرو نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس اینترنتی http://www.saazmoon.com مراجعه نمایند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱۰/۲۲ ۱۹:۱۸

همش الکیه

۹۸/۱۲/۲۶ ۲۲:۱۶

شکایتم کردیم نخواستیم اسم ببریم دلمون نیومد اسم ببریم مدرک ببریم تنها جوابی که داد گفتن چچون رجا خصوصی مازیاد نمیتونیم دخالت کنیم شما فکر میکنید دیوان عدالت مثلا همه قانون مند هستن

۹۸/۱۲/۲۶ ۲۰:۵۵

اگه واقعا مطمئنی میتونستی دیوان عدالت شکایت کنی

۹۸/۱۲/۲۳ ۲۳:۵۳

سلام؛

آسمان ایران به خاطر پهنه بندی مناسبش قابلیت گسترش حمل و نقل هوایی رو داره.(آسمان ایران جوریه که انگار مثلا مستطیل 1000 در 700 هست و هواپیما قدرت مانور و جابجایی خوبی داره ولی کشوری مثل شیلی، آسمانش انگار مستطیل 1000 در 100 هست و هواپیما برای پرواز مجبوره به آسمان کشورهای مجاور ورود کنه).

۹۸/۱۲/۲۳ ۲۲:۵۷

سلام
آقای محمدی به نظر شما در کشور ایران گسترش حمل و نقل هوایی به صرفه است؟

۹۸/۱۲/۲۳ ۲۱:۰۶

حیف که تو مملکت ما جاییی نیست برای احقاق حقوق مردم بدون پارتی افسوس وصد افسوس همون کرونا بگیرم بهتر ه

۹۸/۱۲/۲۳ ۲۱:۰۳

یکی از همشهریهای خودمون نزدیک همین ازمونها پیش خودمون گفت البته اون نمیدونست پسر منم شرکت کرده گفت سوالات رو بهم دادن بازم نخوندم چون پارتی دارم گفتم اخه رشته شما با اونیی که گفتن نمیخوره گفت اینا برای مردم عادیه نه برا ما .ما قبلا پذیرفته شدیم همونطوری هم شد

۹۸/۱۲/۲۳ ۲۱:۰۰

به ولاه قسم این ازمونها برای بازی باذاعصاب جوانهای مردم هست یه چیزهای دیدیم وشنیدیم که قابل گفتن نیست

۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۵۶

متاسفانه در برخی موارد روابط بر ضوابط تقدم پیدا میکنه ولی به نظر بنده پیش داوری نکنید و در صورت داشتن شرایط ثبت نام کنید.

نمیشه این تبعیض ها رو به همه جا تسری داد...

۹۸/۱۲/۲۳ ۱۶:۱۹

این ازمونها همش کشک هست پسر من دوبار از امتحان با بلاترین نمره قبول شد ولی کسایی رو برداشتن که پارتی داشتن اصلا هم نه رشته شون میخورد نه در امتحان شرکت کرده بودن اینا فقط میخوان پول جمع کنن

۹۸/۱۲/۲۳ ۱۵:۲۳

میانه و توابع هم جزء مناطقی هست که قراره نیرو جذب کنن...

۹۸/۱۲/۲۳ ۱۵:۰۱

شامل میانه نمیشه گویا

۹۸/۱۲/۲۳ ۱۴:۴۷

سلام؛ وقت به خیر

داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیر پزشکی جزء شرایط هست.

 

۹۸/۱۲/۲۳ ۱۴:۰۶

سلام آقای دکتر محمدی؛ وقت به خیر
امریه هم برمیدارن؟
ممنونم

اخبار روز