کد خبر: ۱۲۶۰۸۵
۱۰۴۳ بازدید
۵۰ دیدگاه (۳۶ تایید شده)

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه تبریز؛

معاون جدید دانشکده فنی و مهندسی میانه منصوب شد.

 

با حکم دکتر صفر نصراله­ زاده رئیس دانشگاه تبریز، معاون جدید دانشکده فنی و مهندسی میانه (از پردیس­ های اقماری دانشگاه تبریز) منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی میانه، رئیس دانشگاه تبریز طی حکمی دکتر امین محمدی را به سمت معاونت دانشکده فنی و مهندسی میانه منصوب کردند.

بر پایه همین گزارش، دکتر امین محمدی عضو هیأت علمی دانشگاه تبریز (دانشکده فنی و مهندسی میانه) می ­باشند. از دیگر سوابق علمی و اجرایی وی می توان به استاد راهنمای دانشجویان رشته راه آهن و صنایع، استاد مشاور فرهنگی دانشکده، مسول اداره کارگاه نقشه برداری و عملیات دانشکده، عضو انجمن مخترعین ایران، عضو نوابغ جوان ایران و ... اشاره کرد.

همچنین دکتر امین محمدی چاپ و پذیرش بالغ بر 48 مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی و کنفرانس های بین المللی و ملی، ثبت 7 اختراع در اداره کل ثبت اختراعات کشور را در کارنامه علمی پژوهشی خود دارند.

گفتنی است پیش از این دکتر علی ابراهیم پور معاونت دانشکده را بر عهده داشتند. روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی میانه از طرف کلیه همکاران و دانشجویان، ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای آقای دکتر علی ابراهیم پور، برای آقای دکتر امین محمدی در مسولیت جدید آرزوی توفیق روز افزون دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۴ ۱۹:۱۸

با سلام و تبریک و آرزوی موفقیت

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۵:۳۹

پدر آقای دکتر محمدی از اساتید دلسوز و خیرخواه شهرستان هستند. به عنوان یکی از همکاران سابق ایشان به سلیم النفسی و خیرخواهی ایشان شهادت میدهم.
در ضمن یک بررسی ساده از رزومه علمی دکتر امین محمدی گواه خیلی چیزهاست.
منصف باشیم

۰۱/۱۱/۸ ۱۹:۰۱

چیز خیلی سختی درخواست کردین.
اگه همچین چیزی امکان داشت اوضاع خیلی بهتر از اینی بود که هست و شاهد حمایت ایشون و حتی پدر اشون از قشر معترض جامعه بودیم که متاسفانه
فقظ سکوت کردنند و عضوی خنثی از جامعه روشنفکر وتحصیلکرده بودند .

۰۱/۱۱/۷ ۱۶:۵۰

با عرض تبریک و آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان.

امیدواریم شاهد مطالبی از ایشان درباره برنامه هایشان و کارهای انجام شده برای ارتقا این داشکده و رشته های مورد نیاز میانه باشیم.

داوطلبی شورا شهر نشان میدهد دغدغه مسائل شهر را دارند و منتظر گزارش عملکردشان هستیم.بسیار از شهرهای اطرافمان عقبیم و باید این فاصله جبران شود خیلی سریع

۰۱/۱۱/۷ ۱۱:۲۰

با سلام و تبریک و آرزوی موفقیت
ایشون فردی پر انرژی و پر تلاش هستند و بنظرم تو این سمت موفق خواهند بود.
فقط یک توصیه دارم و آن اینکه همیشه سعی کنند بدنبال حق و راستی باشند.

۰۱/۱۱/۶ ۲۱:۵۹

با سلام به همشهریان عزیز نطرتان را به آیین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در ارتباط با مدیریت دانشکده‌ها و آموزشکده‌ها جلب می نمایم: ‌ماده 9 - اداره هر دانشکده یا آموزشکده با رییس آن است که به وسیله رییس دانشگاه منصوب می‌شود. ‌ماده 10 - رییس دانشکده یا آموزشکده می‌تواند بر حسب نیاز یک یا چهار معاون به تشخیص هیأت رییسه داشته باشد. ‌ماده 11 - شرایط انتخاب رییس و معاونان دانشکده و آموزشکده همان است که در ماده 4 ذکر شده است. ‌ماده 12 - وظایف رییس دانشکده یا آموزشکده، بدین قرار است: ‌الف) نظارت بر حسن اجرای مصوباتی که از طریق رییس دانشگاه ابلاغ می‌شود و ایجاد زمینه‌های مناسب برای رشد استعدادهای تحصیلی ب) ایجاد هماهنگی در امور آموزشی و پژوهشی، اداری و مالی و فرهنگی دانشکده یا آموزشکده ج) نظارت بر حسن اجرای وظایف آموزشی، پژوهشی اعضای هیأت علمی دانشکده یا آموزشکده ‌د) ارزیابی و هماهنگ کردن کلیه فعالیتهای واحدهای تابع دانشکده یا آموزشکده ه) پیشنهاد بودجه سالانه دانشکده یا آموزشکده ‌و) نظارت بر کار شورای آموزشی و پژوهشی و... دانشکده یا آموزشکده ‌ز) ارزیابی کار سالانه دانشکده و گزارش آن به رییس دانشگاه ح) بررسی صلاحیت معاونان گروه‌ها و اظهار نظر درباره آنان توضیحا ماده 4 نیز بدین شرح میباشد : ماده 4 - معاونان دانشگاه را رییس دانشگاه با رعایت شرایط ذیل انتخاب خواهد کرد عزل آنان نیز به عهده رییس دانشگاه خواهد بود ‌الف) شرایط عمومی اعضاء هیأت رئیسه 1) عامل بودن به واجبات و پرهیز جستن از محرمات 2) معتقد به ملتزم بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران 3) برخوردار بودن از حسن شهرت و اخلاق اسلامی و آشنا بودن به امور دانشگاه 4) عدم شرکت فعالانه در تحکیم رژیم سابق 5) عدم وابستگی به احزاب و گروه‌های غیر قانونی ب) صلاحیت علمی اعضاء هیأت رییسه ‌داشتن حداقل پنج سال سابقه کار آموزش یا پژوهشی ‌ همشهریان بسیار عزیز و محترم آقای دکتر امین محمدی در مسند علم و دانش و با مدیریت، تدریس و تربیت در دانشگاه و با انتقال دانش و علم به افراد مستعد، بهتر میتواند مثمر ثمر باشد. و در کنار آن نیز بعنوان مشاور و منتور می تواند نه تنها کمک حال حل مشکلات حمل و نقل و ترافیک شهرمان باشد بلکه میتوانند به ادارات راه و ترابری، راه آهن، پایانه های مسافربری و باری و دیگر زمینه های مربوطه مشاوره های لازم را ارایه نمایند. و وظیفه ما این است که با انتقادها و پیشنهادهای سازنده و با کمک و همراهی نمایندگان عزیز مجلس، فرماندار محترم و اعضای محترم شورای شهر،ادارات، ارگانها و دستگاه های اجرایی را موظف به استفاده از دانش و علم نخبگان و اساتید و کارشناسان حاذق و صاحب نظر، در حل مسایل و مشکلات از طریق مشاوره مستمر و منظم و بصورت تیمی اقدام نمایند. تا نه تنها بر حل مشکلات موجود فایق شویم بلکه با عملکردهای مثبت و سازنده شاهد شکوفایی، رشد و پیشرفت شهر عزیزمان باشیم. با احترام و ارادت محمدرضا احمدزاده

۰۱/۱۱/۵ ۲۳:۰۳

بخدا کسی نمیگه معاون نباشه .میتونه اصلا ریس باشه .حرف بقیه دوستان اینه که این برادر اینهمه درس خونده که بیاد مشکلات شهرشو حل کنه نه اینکه از استاد دانشگاهی معاون بشه بعد ریس بشه حقوق مزایاش بیشتر بشه موقع حرف زدنم از تخصص و علم روز و انتخاب بد افراد برای سمت های مهم بگه . فقط همین

۰۱/۱۱/۵ ۱۷:۴۵

جناب احمدی اتفاقا اقای محمدی که در سخنرانی های خود برای راه یابی به شورا از تخصص حرف میزدند و میگفتن جایگاه مسِولین نسبت به تخصصشون باشه هرچند عضو هیت علمی دانشگاه باشند نباید در پست مدیریتی که تخصصی ندارند ایفای نقش بکنن .تمامی این دستگاه های مبدا و مقصد با وجود انتخاب افرادی که علم بروز و تخصص در امور رو نداشته باشند نتیجه بهتری جززززز فلاکت و گرفتاری برای مردم نداره .البته برای خود مسِولین دارای پرستیژ کاری و حقووووق کافی و ..... هست که نباید نادیده بگیریم.
اما کسی که فریاد میزنه در همه جا تخصص تخصص و مشکلات شهری رو میگه باید وارد میدان بشه و در تخصصش که حمل و نقل هست فعالیت بکنه

۰۱/۱۱/۴ ۲۳:۲۶

تا جایی که بنده اطلاع دارم دکتر محمدی چند سال عضو شورای ترافیک شهرستان بودند که از یک سال قبل بعد از یک سری اظهارات کارشناسی در خصوص طرح های ترافیکی همچون پیاده راه و میدان نماز که به مذاق برخی از اعضا خوش نیامد، دیگه به جلسه شورای ترافیک دعوت نشدن

۰۱/۱۱/۴ ۲۳:۱۴

با سلام و وقت بخیر
طبق مفاد ماده 6 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، رئیس و معاونین از میان اعضاء هیات علمی انتخاب میشوند. آقای دکتر محمدی هم از اعضاء هیات علمی دانشگاه تبریز هستند.
اینکه ایشان دارای دکترای مهندسی عمران ترافیک میباشند دلیل بر این نیست که نتوانند در جایگاه معاونت حضور پیدا کنند.
انتقال ایشان از دانشگاه به شهرداری یا سازمان حمل و نقل بستگی به تمایل ایشان و موافقت دستگاه های مبدا و مقصد دارد که بعید میدانم دکتر محمدی تمایلی داشته باشند.
لطفا جایگاه ها رو قاطی نکنیم

۰۱/۱۱/۴ ۲۲:۰۲

بله درسته . تا کی باید منتظر باشیم تا کسی که رشته تصیلیش مرتبط با کارش هست در یک سازمان کار کنه ؟ از همینجا میشه فهمید وقتی هیچ کدموشون نمیدونن ترافیک اصلا چیه نتیجش میشه میدان نماز و.....

۰۱/۱۱/۴ ۱۶:۲۰

با سلام و وقت بخیر خدمت دوست عزیزم اقای نائبی
منم با شما موافق هستم و ارزوی پیشرفت در تمام زمینها در این شهر زیبامون دارم
اما
با خواندن نظر بقیه دوستان متوجه شدم قبل از دانشگاه حوزه حمل نقل و ترافیک شهرمون نیاز مند همچین نیروی انسانی جوان و متخصص داره و از واجباته که از تخصص و علم بروز اندیشه نو استفاده بشه تا بلکه راهکار های قرون وسطایی از میان برود و راهکاری تازه و موثر برای حل مشکلات پیدا شود ...
بعنوان برادر کوچک شما و یک همشهری از شما تقاضا دارم یک مطلب در مورد حمل و نقل و ترافیک شهرمون نشر بدین و از متخصصان همچون اقای محمدی که رشته تحصیلی مرتبط دارن و دیگر جوانان متخصص که دیده نمیشوند راهکار و طرح هایی که در ذهن دارن بتوانند از این طریق به گوش مسئولین برسانند .
مسئولین که حاضر به جای گزین کردن نیروی جوان تحصیل کرده نیستند حداقل از طرح ها و نقشه ها ی الان استفاده کنند.
حتی شاید یه فرد عادی طرحی برای میدان نماز بده که به ذهن هیچ کس نمیرسه. باید از نظرات استقبال بشه
با تشکر

۰۱/۱۱/۴ ۱۴:۴۳

بله اگه اقای واحدی اجازه حضور جوانان متخصص رو بده حتما جناب محمدی راهکاری برای این مشکلات شهر پیدا میکنه

۰۱/۱۱/۴ ۰۹:۰۶

باسلام
با ارزوی موفقیت و گشایش مشکلات شهر
از مدیریت صدای میانه هم تقاضا دارم بقیه نظر های دوستان رو هرچند با سانسور هست ولی بازم تایید کنه که دیده بشه،از حدود ۳۰ نظر فقط ۱۵ نظر تایید شده جای بسی تاسف هستش

۰۱/۱۱/۳ ۱۸:۰۴

بنام خداوند رنگین کمان
با ارزوی موفقیت بیشتر خدمت آقای محمدی عزیز
طبق نوشته دوستان بنده هم نظرم اینه که در تخصص خودتون پستی داشته باشین تا مرتبط با رشته تحصیلیتون باشه
رشته تحصیلی= پست مرتبط= رشد و شکوفایی خودشون همشهریشون و شهرشون

با توجه به مدرک شما و نیاز بیش از حد شهرستان میانه که با معضل شدید ترافیک و حمل نقل درگیره پشت میز واحد حمل و نقل و تاکسیرانیشهرستان میانه گزینه مناسب و عالی برای عبور از این بدبختی شهر در این زمان هستش .
از همین جا از تمام زحماتی که ریس فعلی تاکسیرانی با هیت همراهشون کشیدن و راههای ورودی و خروجی و مسیرهای دربداغون شهری رو برای این ملت همیشه زجر کشیده میانه طراحی وساختن تشکر میکنم و امید وارم صندلی ریاست رو ترک کرده و به متخصص این کار آقای محمدی واگذار بکنند .
البته در تعجب هستم که چرا آقای محمدی دنبال تخصص خودشون نرفتن و این پست رو قبول کردند !!!
جناب محمدی لطفا طرح های خودتون رو برای گذر از این مشکلات رسانه ای کنید تا بهترین طرح توسط مردم حمایت بشه شاید مسِولین خجالت بکشن و اجراش بکنن
جناب فرماندار وییژه میانه اینم یک پیشناهد خوب برای شما تا ادامه مسیر رو برای متخصصین همواااار کنین

۰۱/۱۱/۳ ۰۸:۳۷

خداروشکر احساس مسولیتها چقدر سنگینه

۰۱/۱۱/۳ ۰۲:۲۸

دوست عزیز اکثر تصمیمات ترافیکی تو شورای ترافیک که اعضاش معاون عمرانی فرماندار، رئیس سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی، شهردار و... هستند گرفته میشه.
ولی هیچکدوم تو زمینه مدیریت شهری و ترافیک اطلاعات خاصی ندارن

۰۱/۱۱/۳ ۰۲:۲۵

مطلبی که فرمودید به جا ولی سوال اساسی اینه که چرا تو شهر ما امثال آقای امین محمدی که علوم روز عمران و ترافیک رو تو بهترین دانشگاه این کشور تحصیل کردن و سال‌ها سابقه کار اجرایی دارن نفر نهم انتخابات میشه ولی بقیه که در سطح دانشجوهای ایشونم نیستن رأی بالاتری میآرن؟؟
باور کنید خودمون داریم به شهر ظلم میکنیم نه کس دیگه

۰۱/۱۱/۳ ۰۰:۲۴

با تشکر از صدای میانه
که این امکان رو گذاشته تا مردم نظرشون رو بگن
بله بنده هم موافقم طبق رشته تحصلی ایشو ن .باید ریاست تاکسیرانی و حمل و نقل بهشون داده بشه نه دانشکده

واحدی بره شهرداری محمدی بشه ریس

۰۱/۱۱/۳ ۰۰:۲۰

مشکل اینجاس که مردم هیچ وقت انتخاب درستی نداشتن تو این ۴۰ سال

۰۱/۱۱/۲ ۲۲:۱۱

بله دقیقا تمام انتصابات تو این مملکت بجا و شایسته هست که حال روزمون اینه، خدارو شکر فوریم یه بنر میزنیم انتخاب بجااااا وشایسته

۰۱/۱۱/۲ ۲۲:۰۷

نخیر هیچ طرحی ندارن .چون مدیریت تاکسیرانی و شهرداری یه گلی به سبد انداختن که هیچ جوری نمیشه این همه معضل رو درست کرد .این همه مشکل ترافیکی و راه در این شهر وجود داره کدومشو بگیم .۴۰ ساله از انقلاب گذشته هنوز ساعت ۷ عصر که خیابون شلوغه با تانکر میارن اب میدن .تو افغانستانم همچین امکاناتی نیست. امیدوارم اقای محمدی از سمت خود در دانشگاه کناره گیری بکنه و با قدرت به طرف شهرداری با سمت ریس تاکسیرانی بره شاید فرجی حاصل بشه

۰۱/۱۱/۲ ۰۹:۰۰

سلام با عرض تبریک به دکتر امین محمدی عزیز مطلبی درمورد انتخابات فرمودید بیایید به رای مردم احترام بگذاریم از عوارض دموکراسی موجود در دنیا این است که یک رای یک رای هستش فرق نمیکنه رای دهنده هرکسی باشه رای یک استاد دانشگاه با رای یک فرد بیسواد از نظر دموکراسی های رایج دنیا وانتخابات دنیا یکسان هستش وما هم موظف هستیم به رای مردم احترام بگذاریم چون از نظر قانونی یک رای حساب میشود متاسفانه ما عادت داریم اگر شخص مورد نظر ما انتخاب شد رای دهندگان ادمهای فرهیخته وآگاه هستند اما اگر فرد مورد نظر ما انتخاب نشد یا تقلب شده ویا رای دهندگان ادمهای بیسواد و............ هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بیایید یاد بگیریم وتمرین کنیم به رای مردم احترام بگذاریم

۰۱/۱۱/۲ ۰۸:۱۰

آیا تا به حال نظر یا پیشنهادی جهت حل معضل ترافیک شهر میانه داده اند؟

۰۱/۱۱/۲ ۰۲:۰۱

با سلامنابرده رنج، گنج میسر نمی شود

مزد آن گرفت جان برادر که کار کردهر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک است که مورد توجه دیگران قرار نمی گیرد.جناب آقای دکتر محمدیتلاش های کوچک و بزرگتان شایسته ستایش است،

انتصاب جنابعالی را به عنوان معاونت دانشکده فنی و مهندسی شهرستان میانه، کهنشان از لیاقت، درایت و توانمندی شما دارد، تبریک عرض می نمایم.

امید است با تجربیات و کارمدی شما و ریاست محترم جناب آقای دکتر اسمعیل زاده،

دانشکده فنی ‌و مهندسی شهرستان میانه چنان به پیشرفت های روز افزون و توسعههای لازم نایل آید، تا شاهد تبدیل آن به دانشگاه باشیم.با احترام و آرزوی موفقیت

محمدرضا احمدزاده

۰۱/۱۱/۱ ۲۲:۴۴

این انتصاب شایسته واقعا شایسته تقدیر و تشکر است.
دکتر محمدی جوان نخبه و شایسته میانه هستند که همیشه افتخار آفرین بوده اند.

۰۱/۱۱/۱ ۲۰:۴۰

این انتصاب بجا و شایسته را خدمت همشهریان تبریک عرض می کنم. امیدوارم در تمام عرصه های شهرمان فرصت خدمت به فرزندان نخبه ای داده شود که سال های عمرشان را برای تحصیل علم و دانش در دانشگاه ها صرف کرده اند و آن ها هستند که توان و دانش حل مسائل و مشکلات شهر و کشور را دارند.

البته اگر مدرک پولی های سفارشی پارتی کلفت اجازه بدهند.

۰۱/۱۱/۱ ۱۸:۱۹

بهترین پست از نظر رشته علمی ایشان پست مدیریت حمل و نقل و تکسیرانی هست که یه سر و سامانی بشهر بده . آقایان بدون هیچ تخصصی چندین ساله صندلی رو ول نمیکنه اینم نتیجه کارشه که کلا تو ترافیک هستیم کل شهر دربداغونه . متاسفانه هیچ کس در جایگاه اصلیش نیست اینم یک نمونه دیگشه

۰۱/۱۱/۱ ۱۵:۱۶

امیدوارم آقای دکتر محمدی ارتقاء جایگاه دانشکده فنی و مهندسی میانه به دانشگاه صنعتی میانه را مد نظر داشته باشند.

۰۱/۱۱/۱ ۱۵:۱۵

برادر بزرگوار بدون مشارکت در بر همان پاشنه غلط خواهد چرخید و دانشگاهیان و اهل علم در انزوا قرار میگیرند و افراد نابخرد و کم توان در مسند قدرت و شهرمان روز به روز عقب گرد خواهد داشت.

۰۱/۱۱/۱ ۱۴:۲۸

کاش در متن به رزومه کامل ایشان اشاره میشد.
دکتر امین محمدی دانش آموخته دکترای مهندسی عمران (حمل و نقل و ترافیک) از دانشگاه تهران و برگزیده چندین دوره جشنواره ها و المپیادهای علمی هستند. ایشان از جمله افراد صاحب نظر در حوزه های مربوط به مدیریت شهری و مهندسی ترافیک نیز میباشند.

۰۱/۱۱/۱ ۱۳:۴۰

برای جناب آقای دکتر امین محمدی دانشمند فرهیخته شهرمان آرزوی موفقیت روز افزون دارم. مطمئنا با شناختی که از ایشان وجود دارد، دانشکده فنی و مهندسی میانه به زودی دوران طلایی خودش را تجربه خواهد کرد.

۰۱/۱۱/۱ ۱۲:۴۲

بیایید قبول کنیم مردم در این انتخابات ها مشارکت نمی کنند، اگر مشارکت می کردند هرگز اجازه نمیدادند رئیس دانشکده دانشگاه دولتی نهم شود و دربان (...) رتبه ...). ایشان هم اگر ذره ای خرد داشته باشند که قطعا دارند دیگر در هیچ انتخاباتی کاندیدا نمی شوند

۰۱/۱۱/۱ ۱۲:۳۳

دکتر امین محمدی برای هر موقعیتی، انتخاب خوب هستند و امیدوارم از این سرمایه انسانی برای شهرمان بهره مناسبی ببریم. 

۰۱/۱۱/۱ ۱۲:۱۹

جناب دکتر محمدی انتخاب شایسته حضرتعالی را به سمت معاونت دانشکده فنی مهندسی تبرک عرض نموده و امیدروارم در دوره بعد در سمت ریاست شورای شهر را که خالی از توانایی و تجربیات علمی تخصصی شماست شاهد باشیم.

اخبار روز