کد خبر: ۳۷۵۶
۲۲۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

فرماندار میانه ازسیلوهای ذخیره این شهرستان بازدید کرد.

۱۳۹۰/۴/۲
۲۳:۳۵

فرماندار شهرستان میانه در حاشیه بازدید از سیلوی ذخیره 35هزارتنی گندم در میانه گفت : پیش بینی می شود درسال جاری بیش از 70هزار تن گندم خریداری شود که در این راستا برای خرید نصف گندم  نیز قبل ازفصل خرید باید تدبیری اتخاذ شود تا ازبروزمشکلات جلوگیری گردد.
خلفاپور بابیان کشت خوب گندم درسال جاری گفت : تنها نگرانی روستاییان در موقع فروش این است که تاخیر در  حمل و تحویل گندم ، موجب ایجاد هزینه هایی برای آنها می شود که در این خصوص از رانندگان مسئول حمل گندم و مسئولین تحویل گندم انتظار می رود تا با همکاری و هماهنگی لازم در صدد رفع نگرانی کشاورزان برآیند.
وی در ادامه به بهبود وضعیت پرداختی وجوه کشاورزان در سال جاری اشاره کرده افزود: با جلسات برگزار شده و پیگیری هایی که در چند روز اخیر انجام خواهد شد امید می رود که شاهد بهبود بیش از پیش وضعیت وجوه پرداختی کشاورزان باشیم که البته پرداخت وجوه خرید گندم از طریق بانک سپه صورت خواهد گرفت ، لازم است تا کشاورزان عزیز در این بانک  حساب داشته و یا در چند روز آینده اقدام به افتتاح حساب نمایند.
خلفاپور همچنین در بازدید از سیلوی 30 هزارتنی در شرف راه اندازی دیگر شهرستان از آماده شدن این سیلو برای  تحویل گندم  در چند روز آینده  خبر داد.
همچنین در این بازدید مدیر عامل سیلوی ذخیره سازی 30 هزار تنی  واقع در راه آهن میانه اظهار امیدواری کرد که با حل مشکلات بانکی ، این سیلو در عرض 45 روز آینده به بهره برداری رسیده و تحویل گندم به این مکان آغاز شود.
منصور وزیری که بومی شهرستان میانه می باشد در خصوص این سیلو چنین گفت: برای ساخت این مجموعه با مساحت 15 هزار متر مربعی  با ساختمان اداری 200 متری در سه طبقه و چهار کندوی ذخیره  هر کدام به مساحت  450 مترمربع تا به امروز 10 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی  در پایان به آغاز احداث این سیلو ازمهر ماه سال گذشته اشاره کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز